Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ponovno na zalogi - pištola Arex Rex Delta 9x19
#1
Spoštovani,

ponovno smo dobili na zalogo pištolo slovenskega proizvajalca Arex, Rex Delta v kalibru 9x19. Več na naši strani:

https://www.proarmis.si/orozje/kratkocev.../rex-delta
Proarmis d.o.o.
083 868 940 | 051 456 301 | 051 456 303
info@proarmis.si | www.proarmis.si
Odgovori
#2
Tole je zelo u redu pištola. Na zadnji sobotni tekmi [stel] pod okriljem IASC zveze sem imel priliko biti z njo čez celo tekmo
z človekom ki si jo lasti streljal je original strelivo ki pa mu je hitro pošlo pač te kovinske tarče plošče ob petih poskusih so če nisi mal
vešč zadeve velik požiralec nabojev tako da sem pol dal na razpolago svoje polnjene in je pištola tudi z njimi čeprav so prilagojeni 
ipsc faktor med 128 in 130 delovala brez zastoja skratka kompletno tekmo in po njej je bilo postreljenih preko 300 nabojev pa nisem videl enega zastoja.

Seveda me je po tekmi zadeva zanimala in sem prosu za preizkus in ker strelec spada med normalne v narekovaju...ni bilo težav.
Kot prvo pištola je majhna v rangu glocka 19 pravzaprav jo je še manj in za resna tekmovanja ni ravno primeren kos nikakor pa to ni ovira če nekomu tako paše, skratka vzorno delovanje komande na mestu nič me ni motilo zadeva brez težav kljub velikosti pogrešal sem edino svetlečo muho ki pa je stvar navade lahko se je pa vgradi saj je fabriška na lastovičjem repu in čist enostavno odstranljiva v oči mi je padel tudi zanimiv način snemanja zaklepa.
Sledov delovanja obrabe ni opaziti kar napeljuje na uravnovešen sistem delovanja. 


Cena je končno tudi primerna Clap skratka priporočam zelo ok izdelek Clap
Odgovori
#3
(17-06-2019, 11:25)jabolko Napisal: Tole je zelo u redu pištola. Na zadnji sobotni tekmi [stel] pod okriljem IASC zveze sem imel priliko biti z njo čez celo tekmo
z človekom ki si jo lasti streljal je original strelivo ki pa mu je hitro pošlo pač te kovinske tarče plošče ob petih poskusih so če nisi mal
vešč zadeve velik požiralec nabojev tako da sem pol dal na razpolago svoje polnjene in je pištola tudi z njimi čeprav so prilagojeni 
ipsc faktor med 128 in 130 delovala brez zastoja skratka kompletno tekmo in po njej je bilo postreljenih preko 300 nabojev pa nisem videl enega zastoja.

Seveda me je po tekmi zadeva zanimala in sem prosu za preizkus in ker strelec spada med normalne v narekovaju...ni bilo težav.
Kot prvo pištola je majhna v rangu glocka 19 pravzaprav jo je še manj in za resna tekmovanja ni ravno primeren kos nikakor pa to ni ovira če nekomu tako paše, skratka vzorno delovanje komande na mestu nič me ni motilo zadeva brez težav kljub velikosti pogrešal sem edino svetlečo muho ki pa je stvar navade lahko se je pa vgradi saj je fabriška na lastovičjem repu in čist enostavno odstranljiva v oči mi je padel tudi zanimiv način snemanja zaklepa.
Sledov delovanja obrabe ni opaziti kar napeljuje na uravnovešen sistem delovanja. 


Cena je končno tudi primerna Clap skratka priporočam zelo ok izdelek Clap

ti je zmanjkalo pik in vejic?
izvoli:   ..................................................................   ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Odgovori
#4
Ne ne, preprosto ni se mi dalo urejat Hand
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)