Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vprašanje glede prenašanja na motorju
#1
Pozdravljeni.
Ali slučajno kdo ve, ali je dovoljeno prenašati orožje na motorju v futroli?
Sprašujem glede dolgocevnega orožja, katerega ne moram spraviti v nahrbtnik.
Odgovori
#2
(31-07-2019, 09:14)Blade-Z Napisal: Pozdravljeni.
Ali slučajno kdo ve, ali je dovoljeno prenašati orožje na motorju v futroli?
Sprašujem glede dolgocevnega orožja, katerega ne moram spraviti v nahrbtnik.

Lovce videvam, da majo na mopedih v futrolah ... včasih so vozili dvocevke brez futrol  :-D
Odgovori
#3
(31-07-2019, 09:14)Blade-Z Napisal: Pozdravljeni.
Ali slučajno kdo ve, ali je dovoljeno prenašati orožje na motorju v futroli?
Sprašujem glede dolgocevnega orožja, katerega ne moram spraviti v nahrbtnik.
In zakaj ne? Lahko ga prenašaš tudi na avtobusu, peš,........
Odgovori
#4
Hvala za odgovor, saj se mi je zdelo, vendar raje vprašam, kakor da se zapletam v nevšečne stvari :)
Odgovori
#5
(31-07-2019, 09:17)matjaz43 Napisal: ....Lahko ga prenašaš tudi na avtobusu,...
Odvisno od šoferja....
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#6
Ene parkat sem pa res tako tovoril orožje.
Je pa na moji prduli dokaj neugodno ker je treba fajn zagurtnat.
Odgovori
#7
(31-07-2019, 12:24)mkosir Napisal: Ene parkat sem pa res tako tovoril orožje.
Je pa na moji prduli dokaj neugodno ker je treba fajn zagurtnat.
jest sem se nekajkrat peljal s kolesom skozi LJ s futrolo na hrbu in puško not, hehe
Odgovori
#8
Veckrat grem na strelisce s kolesom... Kot da je kaj drugace kot ce gres z avtom.
Odgovori
#9
Z motorjem? Od nekdaj  Mrgreen

[attachment=12534]
Odgovori
#10
Kadar je govora o orožju na motorjih ne morem, da se ne bi spomnil te “mojstrovine” 80’s kinematografije:

https://m.youtube.com/watch?v=NzJSWMneWGs
Odgovori
#11
:)) Sem že pozabil kakšne "dobre" akcijske filme nam je včasih stregla Amerika...še danes se jim smeješ.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#12
Go big or go home:
https://www.youtube.com/watch?v=Z8xmeTTPdhQ
Odgovori
#13
Zakon predvideva, da orožje prenašaš tako, da ne vznemirjaš ljudi (Rolleyes, glej citat v navednicah), je v embalaži, strelivo pa ločeno. Vse ostalo je "zdrava kmečka pamet".

Ljudi ne vznemirjaš tako, da na futrolo napišeš "Fender", pa bo notr kitara in bodo srečni. Bas kitara, zato je futrola mal bl okorna in težka, aha.
Odgovori
#14
(01-08-2019, 11:03)romunov Napisal: Zakon predvideva, da orožje prenašaš tako, da ne vznemirjaš ljudi (Rolleyes, glej citat v navednicah), je v embalaži, strelivo pa ločeno. Vse ostalo je "zdrava kmečka pamet".

Ljudi ne vznemirjaš tako, da na futrolo napišeš "Fender", pa bo notr kitara in bodo srečni. Bas kitara, zato je futrola mal bl okorna in težka, aha.

Na UE Ljubljani, sem že nekajkrat videl, da pri vpisu orožja, ljudje nosijo originalna pakiranja z napisi znamk kratkocevnega in/ali dolgocevnega orožja, pa so šli mimo varnostnikov, policajev, žensk, nosečnic, prosilcev za razna prebivanja, pa nisem opazil, da je bil kdo vznemirjen ...

Mogoče pa preskusim enkrat, ko bo kdo prinesel tako pakiranje na UE .. bom stopil do najbližjega policaja in mu rekel, da sem vznemirjen ...

upam samo, da mi ne bodo šenkal bel jopič in me odpeljal na pregled  Whistle
Odgovori
#15
Cim manj komplicirat in delat sranja samemu sebi pa bo vse OK.
Dokler se bos s skirojem, peciklom, motorjem, busom ali avtom vozil z gverom v vrecki na rami in ne bos delal kake pizdarije ti ne bo nihce nic rekel.
Verjetno je se koga policaj ustavil, ko je imel gver zraven... pa ni bilo nekih tezav. Pac poves, pokazes papirje, ce zeli gledat v torbo pa naj gleda...
Konec koncev se nisem strecal sportnega strelca, ki bi mahal okrog z gverom. Obicajno jih vsi kar hitro pospravimo, ko jih vec ne potrebujemo.
Odgovori
#16
gevere devat v embalažo ali kovčke od glasbenih instrumentov zna biti nerodno, sploh če igraš v kakšnem bendu in potegneš na koncertu iz torbe napačno zadevo....
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#17
(01-08-2019, 21:24)Barbapapa Napisal: gevere devat v embalažo ali kovčke od glasbenih instrumentov zna biti nerodno, sploh če igraš v kakšnem bendu in potegneš na koncertu iz torbe napačno zadevo....


Priponke Male slike
   
13 Kdor se dotakne smole, se osmoli, ...
Odgovori
#18
Zgleda pa lepse kot kitara ;)
Odgovori
#19
Pred leti sem pri kontroli prometa moral pokazati, da je v kovčku od kitare na zadnjem sedežu avta res kitara. Samo kot zanimivost.
Odgovori
#20
Ce mas zraven skatle za kitaro prazne tulce in preluknjane tarce, je to upravicen sum da pogleda v skatlo.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)