Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brownells Slovenija
#1
Prinašam veselo novico  :)

[Image: zajeta-kkslika.png]
Odgovori
#2
(18-08-2019, 12:11)glazuna Napisal: Prinašam veselo novico  :)

[Image: zajeta-kkslika.png]
No ja, to že hudičevo dolgo obljubljajo
LP
Odgovori
#3
(18-08-2019, 12:31)Zlatgol Napisal:
(18-08-2019, 12:11)glazuna Napisal: Prinašam veselo novico  :)

[Image: zajeta-kkslika.png]
No ja, to že hudičevo dolgo obljubljajo
LP
Poskušaj na Brownells Italija
Odgovori
#4
(19-08-2019, 08:42)Oljnifilter Napisal:
(18-08-2019, 12:31)Zlatgol Napisal:
(18-08-2019, 12:11)glazuna Napisal: Prinašam veselo novico  :)

[Image: zajeta-kkslika.png]
No ja, to že hudičevo dolgo obljubljajo
LP
Poskušaj na Brownells Italija

Saj Brownells.de čist dobro funkcionira, jaz kar nekaj nabavljam preko njih pa do sedaj nikoli ni bilo zapletov.
Kar ni na zalogi v DE počakaš cca 14 do 21 dni in pride vse iz US.
LP
Odgovori
#5
Očitno potem ne kupuješ dele, ki se smatrajo za orožje, saj kot je napisano, ne smejo prodajat izven meja, ali pa nimajo urejene politike pri njih.
Gledam že dolgo njihovo M16A1 samo je v italjanski štacuni krepko zasoljena cena, dejansko dvakratnik tega, kar je pri njih v domači štacuni.. Plus še uvoz v Slovenijo in vse, pa si hitro na 2000€ za puško, katero tam plačajo $900, pa pravjo da je "ok" deal.
Odgovori
#6
(19-08-2019, 17:28)glazuna Napisal: Očitno potem ne kupuješ dele, ki se smatrajo za orožje, saj kot je napisano, ne smejo prodajat izven meja, ali pa nimajo urejene politike pri njih.
Gledam že dolgo njihovo M16A1 samo je v italjanski štacuni krepko zasoljena cena, dejansko dvakratnik tega, kar je pri njih v domači štacuni..  Plus še uvoz v Slovenijo in vse, pa si hitro na 2000€ za puško, katero tam plačajo $900, pa pravjo da je "ok" deal.

Ne, res ne.
Nekaj nabojnikov, vzmeti ali podobnega "servisnega materiala" kar je pri nas bilo nemogoče ali nerazumno dolg datum dobave.
Za orožje pa vedno pri domače uvozniku, saj kolk sem koli cifre obračal, trud in živce mi nikoli ceneje direkt ni zneslo.
Razen seveda za kak poseben model katerga bi želel imet, to se pa strinjam seveda.
Odgovori
#7
Meni se je z Brownells AT (www.brownells.at) uspelo vse lepo zmenit (nisem naroceval orozja pac pa 'rezervne dele').
PTT je pa manj kot iz DE. Je pa treba pisat mail, ker ne spletu ne mores izbrat nase drzave (na DE strani jo lahko - https://www.brownells-deutschland.de) niti za registracijo niti za posto.
Pridejo zadeve iz US, je treba pocakat. Zaenkrat + izkusnja.
Odgovori
#8
(04-09-2019, 13:10)MarkB Napisal: Meni se je z Brownells AT (www.brownells.at) uspelo vse lepo zmenit (nisem naroceval orozja pac pa 'rezervne dele').
PTT je pa manj kot iz DE. Je pa treba pisat mail, ker ne spletu ne mores izbrat nase drzave (na DE strani jo lahko - https://www.brownells-deutschland.de) niti za registracijo niti za posto.
Pridejo zadeve iz US, je treba pocakat. Zaenkrat + izkusnja.

Z Avstrijsci sem se jaz tudi dogovarjal, pa so trdi glede registracije, potem sem raje se obrnil kar ma DE.
Mark, kolk je bilo poštnine a se spomiš slučajno ?
Čakalna doba je pa itaq ista.
Odgovori
#9
(04-09-2019, 19:52)Zlatgol Napisal:
(04-09-2019, 13:10)MarkB Napisal: Meni se je z Brownells AT (www.brownells.at) uspelo vse lepo zmenit (nisem naroceval orozja pac pa 'rezervne dele').
PTT je pa manj kot iz DE. Je pa treba pisat mail, ker ne spletu ne mores izbrat nase drzave (na DE strani jo lahko - https://www.brownells-deutschland.de) niti za registracijo niti za posto.
Pridejo zadeve iz US, je treba pocakat. Zaenkrat + izkusnja.

Z Avstrijsci sem se jaz tudi dogovarjal, pa so trdi glede registracije, potem sem raje se obrnil kar ma DE.
Mark, kolk je bilo poštnine a se spomiš slučajno ?
Čakalna doba je pa itaq ista.

PTT iz AT v SLO ca 8 eur.

Registracija na www strani jih res jebe.
Sem kar pustil Austrija kot drzavo, zraven mesta sem kar napisal drzavo.
Jim poslal mail s stevilko narocila pa so mi poslali predracun za Slovenijo, ki je bil isti kot za AT ;)
Odgovori
#10
(05-09-2019, 13:52)MarkB Napisal:
(04-09-2019, 19:52)Zlatgol Napisal: MarkBMeni se je z Brownells AT (www.brownells.at) uspelo vse lepo zmenit (nisem naroceval orozja pac pa 'rezervne dele').
PTT je pa manj kot iz DE. Je pa treba pisat mail, ker ne spletu ne mores izbrat nase drzave (na DE strani jo lahko - https://www.brownells-deutschland.de) niti za registracijo niti za posto.
Pridejo zadeve iz US, je treba pocakat. Zaenkrat + izkusnja.

PTT iz AT v SLO ca 8 eur.

Registracija na www strani jih res jebe.
Sem kar pustil Austrija kot drzavo, zraven mesta sem kar napisal drzavo.
Jim poslal mail s stevilko narocila pa so mi poslali predracun za Slovenijo, ki je bil isti kot za AT ;)

o.k. hvala
Avstrijci kot avstrijci, včasih sami sebe ne razumejo.
Shifty
Odgovori
#11
(19-08-2019, 08:42)Oljnifilter Napisal:
(18-08-2019, 12:31)Zlatgol Napisal:
(18-08-2019, 12:11)glazuna Napisal: Prinašam veselo novico  :)

[Image: zajeta-kkslika.png]
No ja, to že hudičevo dolgo obljubljajo
LP
Poskušaj na Brownells Italija
Koliko časa pa traja,da pride naročeno iz Italije, če imajo seveda na zalogi?
Lp
Odgovori
#12
(10-10-2019, 12:41)horacij Napisal:
(19-08-2019, 08:42)Oljnifilter Napisal:
(18-08-2019, 12:31)Zlatgol Napisal:
(18-08-2019, 12:11)glazuna Napisal: Prinašam veselo novico  :)

[Image: zajeta-kkslika.png]
No ja, to že hudičevo dolgo obljubljajo
LP
Poskušaj na Brownells Italija
Koliko časa pa traja,da pride naročeno iz Italije, če imajo seveda na zalogi?
Lp
Jaz sem čakal cca 14 dni da je prišlo iz Amerike ( naročil preko Brownels Italija )
Odgovori
#13
Kaj pa si naročil, če ni skrivnost?
Odgovori
#14
Pri meni je trajalo ca. en mesec iz Brownells AT (morali so narocit iz US).
Wollf kit feder za revolver.
Odgovori
#15
(10-10-2019, 14:57)glazuna Napisal: Kaj pa si naročil, če ni skrivnost?
 
Čepke za ušesa - poskusno.
Odgovori
#16
(10-10-2019, 15:22)Oljnifilter Napisal:
(10-10-2019, 14:57)glazuna Napisal: Kaj pa si naročil, če ni skrivnost?
 
Čepke za ušesa - poskusno.
A to pride iz Amerike, tudi roba oznacena na zalogi?!
Odgovori
#17
(10-10-2019, 16:22)horacij Napisal:
(10-10-2019, 15:22)Oljnifilter Napisal:
(10-10-2019, 14:57)glazuna Napisal: Kaj pa si naročil, če ni skrivnost?
 
Čepke za ušesa - poskusno.
A to pride iz Amerike, tudi roba oznacena na zalogi?!
Po moje sploh ni neke zaloge v Italiji, oz. mogoče imajo samo tisto kar je veliko povpraševanja.
Odgovori
#18
Vprašanje ?  kdo naročeval ii italije ?  kaj pomeni obvezno polje Codice fiscale pri naročilu?
Odgovori
#19
Davčna tvoja
Odgovori
#20
Za naročila iz Italije jim na mail pošlji količino in njihove kode ter tvoj naslov ter kako boš plačal (po predračunu ali s kartico), jaz plačam po predračunu. V roku ene ure ti pošljejo predračun s ptt stroški, plačaš in jim pošlješ dokazilo o plačilu.
Na mailu ti napišejo tudi dobavni rok. Ko ti robo pošljejo ti pošljejo še tracking številko. In to je to.
Lp, Roman.
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)