Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katera je najbolje založena trgovina z orožjem, strelivom ter dodatki v Sloveniji?
#21
V Sloveniji vrjento Proamis. Sem pa opazil, glede na to da je Slovenija zelo majhen trg.. imajo trgovine tudi zelo slabo zalogo, predvsem kvalitetnih stvari iz US. Npr, EOTech, Trijicon, Daniel Defense, Noveske, FN USA etc... te robe, ki je malo dražji cenovni razred ne dobiš v Sloveniji, oz. dobiš ampak po naročilu in čakaš pol leta.

npr. za MSA Sordin Supreme Pro-X sem čakal dobra 2 tedna iz ProAmisa... Ko sem naročil še ene iz finske MSA Sordin sem jih dobil drugi dan po UPS pošti.
Moons out, goons out!
Odgovori
#22
(05-09-2019, 16:12)deadbeef Napisal: V Sloveniji vrjento Proamis. Sem pa opazil, glede na to da je Slovenija zelo majhen trg.. imajo trgovine tudi zelo slabo zalogo, predvsem kvalitetnih stvari iz US. Npr, EOTech, Trijicon, Daniel Defense, Noveske, FN USA etc... te robe, ki je malo dražji cenovni razred ne dobiš v Sloveniji, oz. dobiš ampak po naročilu in čakaš pol leta.

npr. za MSA Sordin Supreme Pro-X sem čakal dobra 2 tedna iz ProAmisa... Ko sem naročil še ene iz finske MSA Sordin sem jih dobil drugi dan po UPS pošti.

Pozdravljen, 
se opravičujem za dolg rok dobave. Veliko nesreča v tem slučaju, ker imamo te glušnike in razna očala in podobno več ali manj vedno na zalogi. 

lp Bojan
Društvo, ki promovira strelski šport - Spletna stran - PractiScore
Odgovori
#23
Nažalost s(m)o kupci pač enako (svobodno)tržno orientirani kot prodajalci in v primeru, da pri drugem trgovcu dobiš enak kos orožja ceneje, se pač odpraviš tja, tudi na drug konec Slo.

Pravljice o tem, da kupci raje kupujejo pri trgovcih z višjimi cenami zato ker so prijazni.....je, oprostite, malo lovska.

Nekako nisem v Mercatorju pripravljen plačati več za enako Milka čokolado kot v Lidlu, pa čeprav ima Mercatorjeva trgovka lep nasmeh in bogat dekolte Smile
Odgovori
#24
(05-09-2019, 17:32)SD Proarmis Napisal:
(05-09-2019, 16:12)deadbeef Napisal: V Sloveniji vrjento Proamis. Sem pa opazil, glede na to da je Slovenija zelo majhen trg.. imajo trgovine tudi zelo slabo zalogo, predvsem kvalitetnih stvari iz US. Npr, EOTech, Trijicon, Daniel Defense, Noveske, FN USA etc... te robe, ki je malo dražji cenovni razred ne dobiš v Sloveniji, oz. dobiš ampak po naročilu in čakaš pol leta.

npr. za MSA Sordin Supreme Pro-X sem čakal dobra 2 tedna iz ProAmisa... Ko sem naročil še ene iz finske MSA Sordin sem jih dobil drugi dan po UPS pošti.

Pozdravljen, 
se opravičujem za dolg rok dobave. Veliko nesreča v tem slučaju, ker imamo te glušnike in razna očala in podobno več ali manj vedno na zalogi. 

lp Bojan

Hvala ampak se ni treba opravicevati  Rolleyes Glusnike ste dobavi in takoj na zacetku povedali kolk je dobavni rok in ste se ga drzali.  Bow
Moons out, goons out!
Odgovori
#25
Sem že kupoval v nekaj teh naštetih trgovinah, pa jih lahko samo pohvalim. Slovenija je pač majhno tržišče, pa bi bilo iluzorno pričakovati, da bomo strelci vse zadeve našli v Slovenskih trgovinah. Vsak trgovec pa živi od marž, ki jih narekuje povpraševanje. Se pa verjetno tudi najdejo posamezni primeri, ko stranke pač niso bile zadovoljne z nakupom. Verjetno pa nikoli ne bomo dočakali nekih velikih trgovin z orožjem, kot je v Ameriki. Mislim, da se vsi ti trgovci zaslužijo eno pohvalo. Tako, za vzpodbudo, za naprej. 
Ja, ko gremo pa v bife na kavo, bi se lahko za glavo prijeli, koliko marže pa imajo gostinci Shifty .
Gerhard
Odgovori
#26
Imaš prav. Brez predhodnih preverjan cen ni kaj za kupovati. Ni pa vedno poceni nakup po spletu. Še posebej manjši nakupi iz tujine.  Tu je pa že poštnina. Da ne govorimo o nakupu cenejšega orožja iz tujine. Poštnina in listine so takoj 130 EU +.
Odgovori
#27
Po mojih izkusnjah, si generalno, nasi trgovci z orozjem in raznimi dodatki zasluzijo velik plus.
Odgovori
#28
Upam, da si vsi, ki karkoli delajo, to delajo s plusom

Po mojih izkušnjah, je delanje posla s plusom, pozitivno
Odgovori
#29
Res ste malo zašli....kot pri vsaki temi po nekaj komentarjih.
Ste še v Lidlu, Hoferju, Mercatorju...pa gostilni na pivu...

Ko imaš izdano nabavno dovoljenje in zaprto finačno konstrukcijo v lastnem proračunu, je vsaka trgovina v SLO
ali v tujini dobra za nakup orožja, streliva, dodatkov,...
Želje o nabavi so različne, vsi trgovci tudi ne morejo imeti vsega na zalogi takoj in v vseh možnih varijantah...
V omarah strelcev vedno nekaj manjka......
Strelstvo kot šport je specifično, zaradi vsega..........zato je več trgovin, ponudnikov.....vsi pa vse željeno poiščemo in nabavimo.
Odgovori
#30
Da bi še strelivo bilo cenej... to je vse kar si strelec zeli ;)
Odgovori
#31
(31-08-2019, 22:01)J.S.Archer Napisal: Zanima me kakšno je vase mnenje na to temo.
Katera trgovina z orožjem, strelivom ter dodatno opremo je najbolje založena v Sloveniji?

V Sloveniji in na Hrvaškem Proarmis je The best! Ponudba orožja in profesionalno osebje, super!
Odgovori
#32
Pozdravljeni,

ravno včeraj sem bil pri ProArmisu na Ptujski cesti v Mariboru. Kapo dol pred uslužbencem, ki mi je mimogrede izčrpno razložil par zadev. Na področju strelstva in opreme sicer nimam bogatih izkušenj, toda pristop ProArmisovega zaposlenega me je izredno presenetil.

Lep pozdrav,

Tono
Odgovori
#33
MarkB Napisal:Da bi še strelivo bilo cenej... to je vse kar si strelec zeli ;)

Opraviš licenco za polnjenje, nabaviš prešo in vse kar spada zraven..... pol je pa občutno ceneje, prihraniš pa nič, ker več treniraš Smile S-2guns S-2guns

Lp
Odgovori
#34
(18-09-2019, 07:43)Tono Napisal: Pozdravljeni,

ravno včeraj sem bil pri ProArmisu na Ptujski cesti v Mariboru. Kapo dol pred uslužbencem, ki mi je mimogrede izčrpno razložil par zadev. Na področju strelstva in opreme sicer nimam bogatih izkušenj, toda pristop ProArmisovega zaposlenega me je izredno presenetil.

Lep pozdrav,

Tono
 
Se strinjam, že od vsega začetka se fantje potrudijo, no tudi punca :o)
Wink
Odgovori
#35
(18-09-2019, 08:57)bojanfras Napisal:
MarkB Napisal:Da bi še strelivo bilo cenej... to je vse kar si strelec zeli ;)

Opraviš licenco za polnjenje, nabaviš prešo in vse kar spada zraven..... pol je pa občutno ceneje, prihraniš pa nič, ker več treniraš Smile S-2guns S-2guns

Lp

Ooo doktore :)

Bomo se ob pivu zmenili. Bos vse razlozil, jaz pa tebi ;)

(18-09-2019, 08:59)Zlatgol Napisal:
(18-09-2019, 07:43)Tono Napisal: Pozdravljeni,

ravno včeraj sem bil pri ProArmisu na Ptujski cesti v Mariboru. Kapo dol pred uslužbencem, ki mi je mimogrede izčrpno razložil par zadev. Na področju strelstva in opreme sicer nimam bogatih izkušenj, toda pristop ProArmisovega zaposlenega me je izredno presenetil.

Lep pozdrav,

Tono
 
Se strinjam, že od vsega začetka se fantje potrudijo, no tudi punca :o)
Wink

Punco majo?
Odgovori
#36
Proarmis Happy
Odgovori
#37
(18-09-2019, 19:51)MarkB Napisal: [quote pid='167530' dateline='1568789946']
Se strinjam, že od vsega začetka se fantje potrudijo, no tudi punca :o)
Wink

Punco majo?
[/quote]

Seveda
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)