Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOVOST PRI NAS!! CERAKOTE premaz za orožje!!
#1
Z veseljem vam predstavljamo NOVOST pri nas!

V sodelovanju s podjetjem KAVUR (HR) vam sedaj nudimo tudi CERAKOTE nanos za zaščito vašega orožja! 

Ker gre za keramični nanos, je le ta izjemno obstojen in nudi najvišjo zaščito orožja proti koroziji ter vremenskim vplivom. 

Glavne prednosti so:

- Aplicira se lahko na vse materijale (Plastika, steklo, aluminij, baker, les,..)
- Višja obstojnost kot pri drugih načinih zaščite (nanos je odporen na vsa olja, odstranjevalce barve,    aceton, 
  bencin, petrolej, živalsko kri..Skratka praviloma na vse tekočine s katerimi lahko povprečen lovec ali            strelec pride v stik)
- Neomejene možnosti barv ter dizajnov
- Deli ki so prevlečeni s keramiko ne potrebujejo nobenega vzdrževanja  (čistijo se lahko z vodo  ali oljem)
- Orožje prevlečeno s Cerakote, je lahko zunaj,  izpostavljeno zunanjim vplivom v vseh vremenskih pogojih do 20 let, brez sledi rje!
- Uporaba je možna na novem ali starem orožju ter opremi


Več info, nekaj slik za primer ter orientacijski cenik lahko najdete na povezavi

https://www.rojal.si/si/shop/zracno-oroz...remaz.html

Za več info ter obrazložitev pa nas seveda kontaktirajte in vam bomo pomagali. 

[Image: cerakoteHK.jpg]
Odgovori
#2
Aha, kot vidim je tu storitev. Sem mislil, da se je nekdo opogumil in začel uvažati samo barvo.
vem, da nič ne vem
www.tomasworks.com
Odgovori
#3
barvanje s Cerakote zagotovo ni NOVOST na slovenskem tržišču, ker to izvaja že vsaj  zadnjih 5 let puškar Šteh, pa tudi Cesar Shop, oba v Ljubljani in bližnji okolici.
Odgovori
#4
Flinte sva dala Štehu štrihat Cerakote 2014 in zadeva je res odlična praktično brez sledi obrabe
Odgovori
#5
(24-10-2019, 17:39)Kristian Napisal: barvanje s Cerakote zagotovo ni NOVOST na slovenskem tržišču, ker to izvaja že vsaj  zadnjih 5 let puškar Šteh, pa tudi Cesar Shop, oba v Ljubljani in bližnji okolici.
Hvala za info! Se posipam s pepelom, res sem malo površno naredil domačo nalogo. Sem spremenil začetek na novost pri nas. :)
Lp, Tomaž
Odgovori
#6
Mimogrede kako pa to deluje a gredo ti kosi orožja na hrvaško na barvanje ?
Odgovori
#7
Tako je. Zrihtano bo uvozno / izvozno dovoljenje na obeh straneh, povezava Nm-Zg je pa tako že zdaj aktivna. :)
Odgovori
#8
Je kdo že probal tole pri Rojalu?
Odgovori
#9
Jaz cakam na ponudbo :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odgovori
#10
In koliko stane tole za eno pusko......okvirno
Odgovori
#11
Ugibam... enobarvno 300€, multicam vzorec pa x2.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Odgovori
#12
Verjetno. Na koncu pa vzames spraj in sam pobarvas


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odgovori
#13
Imel pri Kavurju, zelo zadovoljen.
Odgovori
#14
hmmm ... to bom jaz sigurno naredil .... najverjetneje spomladi oziroma poleti, ko nimam časa pokat

zanima me, koliko časa je orožje na obdelavi ?
Ljubezen in sovraštvo, sovraštvo in ljubezen, vse sem preživel. Vendar ni tega ostalo v meni niti sled, ostal sem enak.
(Heine, Heinrich, 1797-1856)
Nisem lep - imam pa revmo
Odgovori
#15
V enem tednu ga dobis nazaj


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)