Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STRELSKO TEKMOVANJE PPS-VIPAVA
#1
R A Z P I S Strelskega tekmovanja PPS-10!
SOBOTA 6. marec 2010 MLAKE pri VIPAVI
Pričetek ob 9 uri (prijave do 10 ure -telefonsko do 12 ure)

(V primeru zelo slabega vremena bo tekma preložena).

Urnik prijav tekmovalcev: do 10 ure na strelišču in telefonsko do 12 ure z dogovorjeno uro prihoda.
Prijavnina za strelca znaša 20 EUR za eno disciplino in 30 EUR za vse in se poravna ob prijavi.
Strelska mesta in vrstni red disciplin določi organizator po vrstnem redu prijav.
Strelec izbere pet (5) od osmih (8) disciplin.
V disciplini strelski mnogoboj sodelujejo vsi tekmovalci, ki tekmujejo v najmanj dveh disciplinah.
ZA EKIPNO TEKMOVANJE veljajo discipline: PIŠTOLA, MK Optika, VK puška odprti merki.
Odličja se podeljuje po pravilniku PPS. (v prilogi)
Strelske panoge:
VK PIŠTOLA in REVOLVER 25m
• Strelja se stoje 25m eno ali dvoročno. Dovoljen kaliber od 0,30 do 0.45.
• Tarče ISSF R50. Ena za poizkusne in ena za rezultat. Poskusni streli se ne kažejo.
• Strelja se 5 poizkusnih ter 15 za rezultat v času 20min
(GSP orožja: brez kompenzatorja tekmuje v kat. pištole, s kompenzatorjem v kat. revolverji).
MK PUŠKA 50m odprti merki
• Dovoljena je uporaba vseh vrst malokalibrskih pušk z odprtimi merilnimi napravami
• Vsak tekmovalec ima na razpolago 5 MK tarč, eno poskusno in štiri za oceno.
• Strelja se 4 strele na vsako. Poskusni streli se ne kažejo.
• Čas streljanja skupaj za poskusne strele in strele za oceno je 20 minut.
MK PUŠKA 50m diopterski merki
• Dovoljena je uporaba vseh vrst malokalibrskih pušk z diopterskimi merilnimi napravami
• Vsak tekmovalec ima na razpolago 5 MK tarč, eno poskusno in štiri za oceno.
• Strelja se 4 strele na vsako. Poskusni streli se ne kažejo.
• Čas streljanja skupaj za poskusne strele in strele za oceno je 20 minut.
MK PUŠKA 50m optika
• Dovoljena je uporaba vseh vrst malokalibrskih pušk.
• Vsak tekmovalec ima na razpolago 1 tarčo MK ASZS z 20 polji. 5 poskusnih na levi in 15 na desni.
• Strelja se po 1 strel na vsako tekmovalno tarčo. Poskusni streli (5) se ne kažejo.
• Čas streljanja skupaj za poskusne strele in strele za oceno je 20 minut.
VK PUŠKA 100m odprti merki
• Dovoljena je uporaba vseh vrst pušk, polavtomatskih in repetirnih od kalibra 5.6 do 8mm z odprtimi merilnimi napravami.
• Tarče okrogle 35cm. Ena za poizkusne in ena za rezultat.
• Strelja se 5 poizkusnih ter 15 za rezultat v času 20min. Poskusni streli se ne kažejo.
MALI SNIPER 100m optika
• Dovoljene so lovske in ostrostrelne puške proste izbire s strelnimi daljnogledi, diopterji in rdečo piko kalibra 5,6-8mm.
• Tarča S100 ZVDS 1+5. Strelja se 5 poizkusnih ter 15 za rezultat (po 3 v tarčo) v času 20min.
VELIKI SNIPER 300m OPEN
• Dovoljena je uporaba vseh vrst pušk, polavtomatskih in repetirnih od kalibra 5.6 do 8.3mm
• Vsak tekmovalec ima na razpolago 2 tarči S300 ZVDS okrogli 35cm.
• Strelja se neomejeno poizkusnih ter 15 za rezultat v času 20min. Poskusni streli se ne kažejo
STRELSKI MNOGOBOJ
V strelskem mnogoboju se sešteva rezultate vseh disciplin.

Strelski položaj za dolge cevi: leže, sprednji naslon višine najmanj 25cm. Zadaj naslon ni dovoljen.
Puška se sme dotikati tal samo v eni točki. Roka je lahko pod kopitom, vendar dlan ne sme ležati na tleh. Nogice so dovoljene.
ZA VSA OROŽJA: Proženje mora biti varno. Vsaka nehotena sprožitev je razlog za odstranitev tekmovalca.
Informacije na 070 734 625 Rajko ali ru.les@siol.net
………. VABLJENI !.

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/262_...26af3c.doc (36 KB)Â
Odgovori
#2
REZULTATI 1. TEKME POKALNEGA PRVENSTVA v STRELJANJU PPS-10!
VIPAVA 6.marec 2010


Disciplina STRELSKI MNOGOBOJ

Priimek Ime Klub Rezultat

Bajc David SD Postojna 680
Sterle Marko SD Iška Vas 666
Gajšek Štefan SD Rifnik 664

Cvetkovic Zoran SD Postojna 655
Drobnak Slavko SD Rifnik 636
Kreft Zlatko SD SVARUN 620
Baranja Jernej SD Postojna 612
Pintar Klemen SD SOIT 545
Porenta Damjan 511
Rojec Tone SD Jože Kovačič 503
Tomšič Aleš IPSC Ribnica 485
Petrič Igor SD Ribnica 467
Bell Leon SDV Bloke 463
Škof Tone SD Škofja Loka 444
Petrič1 Žiga SD Ribnica 434
Kastelic Gregor 419
Pikelj Aleksander SD Rifnik 386
Večko Igor SK Sv.Jurij 377
Volk Igor SK ORTO 373
Lesjak Rajko DVV JOD113 357
Bezek Vlado SD Nanos 354
Novak Matjaž SD SOIT2 317
Zobec Alojz LD Ribnica 312
Florjančič Matjaž SD SOIT 311
Žbona Stanislav LD Ribnica 304
Kovačič Janez SDV Bloke 296
Paunovič Marko SD SOIT 293
Černota Sašo SD SOIT2 291
Malneršič Marko SD Nanos 290
Gregorc Tomaž 280
Stojanovič Boban SK ORTO 274
Pliberšek Iztok SK Maribor 256
Krsmanovič Dušan DVV JOD113 242
Milavec Tomaž SD Nanos 230
Ule Emil SDV Bloke 217
Japelj Miha SD postojna2 215
Akrapovič Vital DVV JOD113 202
Blagojevič Žiko SD Logatec 195
Koler Zvone SD CVV Logatec1 148
Kralj Rajko 119
Klančar Stane SD CVV Logatec2 110
Jurenec Jure SD CVV Logatec2 108
Čuk Peter SD CVV Logatec1 97
Podkrajšek Mitja SD CVV Logatec2 96
Klemenc Miran ZVDS 71
Krašna Primož SDPS S.Bistrica 64
Ženko Damijan 5 58
Oven Igor SD CVV Logatec1 55
Lavrič Ksenija SD CVV Logatec3 50

Disciplina VK PIŠTOLA

Priimek Ime Klub skupaj
Gajšek Štefan SD Rifnik 138
Pikelj Aleksander SD Rifnik 136
Kreft Zlatko SD SVARUN 135

Cvetkovic Zoran SD Postojna 133
Pintar Klemen SD SOIT 129
Florjančič Matjaž SD SOIT 123
Rojec Tone SD Jože Kovačič 121
Volk Igor SK ORTO 121
Petrič1 Žiga SD Ribnica 121
Zobec Alojz LD Ribnica 119
Baranja Jernej SD Postojna 116
Žbona Stanislav LD Ribnica 111
Japelj Miha SD postojna2 109
Jurenec Jure SD CVV Logatec2 108
Škof Tone SD Škofja Loka 108
Petrič Igor SD Ribnica 100
Lesjak Rajko DVV JOD113 96
Podkrajšek Mitja SD CVV Logatec2 96
Malneršič Marko SD Nanos 92
Stojanovič Boban SK ORTO 91
Tomšič Aleš IPSC Ribnica 90
Koler Zvone SD CVV Logatec1 84
Bezek Vlado SD Nanos 80
Klančar Stane SD CVV Logatec2 78
Akrapovič Vital DVV JOD113 78
Paunovič Marko SD SOIT 72
Gregorc Tomaž 69
Kovačič Janez SDV Bloke 64
Krsmanovič Dušan DVV JOD113 62
Ženko Damijan 58
Oven Igor SD CVV Logatec1 55
Černota Sašo SD SOIT2 51
Lavrič Ksenija SD CVV Logatec3 50
Blagojevič Žiko SD Logatec 38
Čuk Peter SD CVV Logatec1 36


Disciplina VK REVOLVER

Priimek Ime Klub skupaj
Gajšek Štefan SD Rifnik 143
Pintar Klemen SD SOIT 142
Pikelj Aleksander SD Rifnik 136

Petrič1 Žiga SD Ribnica 135
Cvetkovic Zoran SD Postojna 131
Drobnak Slavko SD Rifnik 128
Petrič Igor SD Ribnica 125
Paunovič Marko SD SOIT 121
Kreft Zlatko SD SVARUN 120
Černota Sašo SD SOIT2 114
Baranja Jernej SD Postojna 112
Malneršič Marko SD Nanos 110
Krsmanovič Dušan DVV JOD113 103
Škof Tone SD Škofja Loka 94
Lesjak Rajko DVV JOD113 84
Tomšič Aleš IPSC Ribnica 75
Bezek Vlado SD Nanos 59


Disciplina MK PUŠKA 50m odprti merki

Priimek Ime Klub skupaj
Bajc David SD Postojna 138
Sterle Marko SD Iška Vas 135
Baranja Jernej SD Postojna 127

Porenta Damjan 126
Gajšek Štefan SD Rifnik 119
Bezek Vlado SD Nanos 116
Škof Tone SD Škofja Loka 109
Stojanovič Boban SK ORTO 104
Blagojevič Žiko SD Logatec 101
Novak Matjaž SD SOIT2 99
Černota Sašo SD SOIT2 97
Milavec Tomaž SD Nanos 95
Gregorc Tomaž 95
Volk Igor SK ORTO 88
Malneršič Marko SD Nanos 88
Lesjak Rajko DVV JOD113 85
Paunovič Marko SD SOIT 79
Akrapovič Vital DVV JOD113 76
Kastelic Gregor 64


Disciplina NK PUŠKA 50m optika

Priimek Ime Klub skupaj
Cvetkovic Zoran SD Postojna 138
Sterle Marko SD Iška Vas 138
Večko Igor SK Sv.Jurij 138

Bajc David SD Postojna 136
Kreft Zlatko SD SVARUN 135
Baranja Jernej SD Postojna 135
Kastelic Gregor 131
Porenta Damjan 129
Gajšek Štefan SD Rifnik 129
Petrič Igor SD Ribnica 128
Kovačič Janez SDV Bloke 127
Ule Emil SDV Bloke 126
Petrič1 Žiga SD Ribnica 123
Drobnak Slavko SD Rifnik 121
Bell Leon SDV Bloke 119
Gregorc Tomaž 116
Zobec Alojz LD Ribnica 105
Volk Igor SK ORTO 84
Stojanovič Boban SK ORTO 79
Novak Matjaž SD SOIT2 75
Florjančič Matjaž SD SOIT 71
Krsmanovič Dušan DVV JOD113 30
Černota Sašo SD SOIT2 29
Paunovič Marko SD SOIT 21
Žbona Stanislav LD Ribnica 10
Tomšič Aleš IPSC Ribnica 10


Disciplina VK PUŠKA 100m odprti merki

Priimek Ime Klub skupaj
Bajc David SD Postojna 138
Škof Tone SD Škofja Loka 133
Rojec Tone SD Jože Kovačič 130

Sterle Marko SD Iška Vas 125
Akrapovič Vital DVV JOD113 124
Drobnak Slavko SD Rifnik 122
Žbona Stanislav LD Ribnica 121
Petrič Igor SD Ribnica 114
Bell Leon SDV Bloke 108
Japelj Miha SD postojna2 106
Kovačič Janez SDV Bloke 105
Bezek Vlado SD Nanos 99
Novak Matjaž SD SOIT2 97
Kreft Zlatko SD SVARUN 97
Lesjak Rajko DVV JOD113 92
Ule Emil SDV Bloke 91
Zobec Alojz LD Ribnica 88
Volk Igor SK ORTO 80
Koler Zvone SD CVV Logatec1 64
Krašna Primož SDPS S.Bistrica 64
Čuk Peter SD CVV Logatec1 61
Blagojevič Žiko SD Logatec 56
Klančar Stane SD CVV Logatec2 32
Pikelj Aleksander SD Rifnik 26
Klemenc Miran ZVDS 10


Disciplina OSTROSTRELSKA PUŠKA 100m (Mali Sniper)

Priimek Ime Klub skupaj
Sterle Marko SD Iška Vas 142
Cvetkovic Zoran SD Postojna 140
Rojec Tone SD Jože Kovačič 139

Pintar Klemen SD SOIT 137
Pliberšek Iztok SK Maribor 136
Gajšek Štefan SD Rifnik 135
Drobnak Slavko SD Rifnik 135
Bajc David SD Postojna 133
Kreft Zlatko SD SVARUN 133
Bell Leon SDV Bloke 127
Večko Igor SK Sv.Jurij 127
Baranja Jernej SD Postojna 122
Porenta Damjan 121
Tomšič Aleš IPSC Ribnica 121
Kralj Rajko 119
Kastelic Gregor 97
Pikelj Aleksander SD Rifnik 88
Klančar Stane SD CVV Logatec2 70
Žbona Stanislav LD Ribnica 62
Novak Matjaž SD SOIT2 46
Milavec Tomaž SD Nanos 41


Disciplina OSTROSTRELSKA PUŠKA 300m (Veliki Sniper)

Priimek Ime Klub skupaj
Pintar Klemen SD SOIT 137
Bajc David SD Postojna 135
Porenta Damjan 135

Drobnak Slavko SD Rifnik 130
Tomšič Aleš IPSC Ribnica 129
Kastelic Gregor 127
Sterle Marko SD Iška Vas 126
Pliberšek Iztok SK Maribor 120
Florjančič Matjaž SD SOIT 117
Rojec Tone SD Jože Kovačič 113
Cvetkovic Zoran SD Postojna 113
Večko Igor SK Sv.Jurij 112
Bell Leon SDV Bloke 109
Milavec Tomaž SD Nanos 94


EKIPNI REZULTATI 1-PPS

PIŠTOLA

SD SOIT
SD CVV Logatec2
SD Rifnik

SD Postojna
DVV JOD113
LD Ribnica
SD Ribnica
SK ORTO
SD CVV Logatec1
SD Nanos
SD SVARUN
SD Jože Kovačič
SD postojna2
SD Škofja Loka
IPSC Ribnica
SDV Bloke
SD SOIT2
SD CVV Logatec3
SD Logatec

MK 50m optika

SD Postojna
SDV Bloke
SD Ribnica

SD Rifnik
SK ORTO
SD Iška Vas
SK Sv.Jurij
SD SVARUN
LD Ribnica
SD SOIT2
SD SOIT
DVV JOD113
IPSC Ribnica
SD Nanos

VK 100m odprti merki

SDV Bloke
LD Ribnica
SD Rifnik

SD Postojna
DVV JOD113
SD Škofja Loka
SD Jože Kovačič
SD CVV Logatec1
SD Iška Vas
SD Ribnica
SD postojna2
SD Nanos
SD SOIT2
SD SVARUN
SK ORTO
SDPS S.Bistrica
SD Logatec
SD CVV Logatec2
ZVDS
SK Maribor
Odgovori
#3
Lepo organizirano.
Hvala Rajko , bravo Klemen in ostali.
Lep dan
Odgovori
#4
Kar dobro smo se odrezali (SVD Bloke)
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)