Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokalno tekmovanje ostrostrelski kralj
#1
Zveza Veteranskih DruA!tev Slovenije *ASZS*
organizira

POKALNO TEKMOVANJE
ZA OSTROSTRELSKEGA KRALJA SLOVENIJE


Tekma bo 15. decembra 2007 na poligonu BILE pri POSTOJNI
PriÄ?etek ob 9.00 uri!!!
Rezervnega datuma ni. V primeru slabega vremena bo tekma naslednje leto.

STRELJA SE TRI OSTROSTRELSKE DISCIPLINE :
â€c do 200m
â€c do 400m
â€c do 600m


Vse puA!ke leA3e: naslon samo spredaj. Zadaj kopito vidno dvignjeno od tal.
Strelci so dolA3ni spoA!tovati VARNOST in RED na streliA!Ä?u.

Predprijave (gsm,e-poA!ta) in informacije na 041 734 625 Rajko ali ru.les@S5.net
A TARTNINA 25€ Ekipe za Ä?lana 5€.

Strelci s STATUSOM VETERANA, pripadniki SEVER, ZRÄOS, MORS in MNZ-ja imajo 20% popust na zaÄ?etno prijavnino. IzkaA3ejo se z VELJAVNO IZKAZNICO pred vplaÄ?ilom

VABLJENI!
administrator / Strelec.si
Odgovori
#2
Pogoji za streljanje so bili zelo zelo teA3ki.
Temperatura --4C* ob moÄ?nem vetru spremenljivih smeri je bil obÄ?utek mraza precej veÄ?ji.
Na tleh je bilo nekaj centimetrov snega. Sneg je tudi cel dan rahlo naletaval.
In tako leA3iA!,meriA! in Ä?akaA! pravi trenutek da bo veter saj za trenutek ponehal vsaj okoli tebe,kakA!ne so pa razmere tisti trenutek 400 ali 600 m pred tabo je pa druga zgodba.Sicer pa so bili pogoji za vse enaki ob enem pa tudi ena nova izkuA!nja. Glede na pogoje,novo strelivo in mojo prvo streljanje na taki razdalji sem kar zadovoljen. [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img] Strelcem ki tekmovali tudi na 600 m iskreno Ä?astitam. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/new_snipersmilie.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/fsniper.gif[/img]

Attached files [Image: 1060_53b646ab65e393c86d32d95e8f77ad41.jpg] [Image: 1060_8cb3b7cfdebd098ce3406ff6a2aba84e.jpg] [Image: 1060_8dd3894e0bc139b52c95c347b8af56fa.jpg] [Image: 1060_ad15ca15dbb26a0af5850def20862a5f.jpg] [Image: 1060_c8d25dcaa871b24f172876574ac0e1d5.jpg] [Image: 1060_ca583bb1291d72568d7ee37c192ed491.jpg]
Odgovori
#3
Bilo je lepo in hladno.Upam, da se naslednjiÄ? sreÄ?amo v lepA!em vremenu in veÄ?jem A!tevilu.
NASLEDNJIÄO BI LAHKO PROBALI 650M. [img]{SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif[/img]
MUA 
Odgovori
#4
Prvo en lep pozdrav vsem! Moram reÄ?i, da je bila tekma zelo uredu, kljub teA3kim pogojem ( nizke temperature, burja,... ). No, kot zaÄ?etnik sem se sicer malce lovil ampak upam, da sem se kar zadovoljivo ujel [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img] Sem kar nekaj zelo uredu ljudi spoznal, nekaj pa jih je bilo, na mojo veliko preseneÄ?enje in zadovoljstvo, meni A3e poznanih iz kakih drugih situacij. Predvsem gre pohvala Rajkotu, ki je poskrbel za prijateljsko vzduA!je, dobro organizacijo in veÄ? kot odliÄ?no mineA!tro. [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]

Lep pozdrav vsem ter mirno roko in ostro oko, MatjaA3

p.s.: Rajko, dej pls rezultate na site, thnx
Odgovori
#5
in kdo je kralj najdaljA!ega?? khm... mislim kdo je kralj v streljanju na najdaljA!o razdaljo [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
Odgovori
#6
rezultati bodo gor takoj, ko jih dobim... [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]

Attached files [Image: 286_2d64703859d3be7e6ea1aad3ed47825c.JPG] [Image: 286_d1e7b96fd51be63c667cec71c335fdc5.JPG]
administrator / Strelec.si
Odgovori
#7
sporoÄ?ilo organizatorja tekme: [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]


Strelci!
V soboto se je odvila na Bilah prava drama. Burja z vseh smeri, v sunkih in z snegom ter seveda temperatura od -5 do -3.
Veselo neregularno. In vendar je vsak strelec odklonil prekinitev. Tako smo izvedli streljanje na 200 + 400 + 600.
Sedaj nihÄ?e ne more reÄ?i, da smo samo salonski strelci in da znamo streljati samo v idealnih razmerah in pogojih.
B r a v o !
Rezultati so ob tem skoraj drugotnega pomena in vendar je bilo za zmago na 600m potrebno zadeti na tarÄ?i 40x40cm 101 od 150 moA3nih. In to v teh razmerah. Uuuauuu! Bravo!

***
in sedaj razglasitev kralja in prestolonaslednikov:
***
ostrostrelski kralj slovenije za leto 2008
***
je
***
*******Sterle Marko, SD IA!ka vas
***

drugi v liniji za prestol Frelih Gregor Sd IA!ka Vas
tretji v liniji za prestol Vidmar Franci Sd Sonja Vesel
Ä?etrti v liniji za prestol Jurić Mile Sd IA!ka Vas
peti v liniji za prestol Mostar BoA!tjan Ld A entvid pri StiÄ?ni
sesti v liniji za prestol A tremfel Branko Soit Medvode
sedmi v liniji za prestol PavloviÄ? LjubiA!a Sd IA!ka Vas
osmi v liniji za prestol ZupanÄ?iÄ? Marko Soit Medvode
deveti v liniji za prestol Jamnik TomaA3 Veteran Bloke
deseti v liniji za prestol BorA!tnar Anton Sd JoA3e KovaÄ?iÄ?
***
miiiirnoooooooo!
Poooozdraaaav!
Naj A3ivi kralj!

Kronanje (pokali) bo na prvi veÄ?ji tekmi 2008!
A e enkrat Ä?estitke vsem strelcem. Dobri ste.
Tudi mi ostali smo dobri, ampak se moramo se poboljA!ati.
Bomo trenirali in drugo leto se pazite!

SreÄ?no novo leto, obilo strelskega veselja in uspehov vam A3eli
vaA! organizator!
administrator / Strelec.si
Odgovori
#8
MARKO kapo dol pred tvojo krono !!! [img]{SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif[/img]
Vse Ä?estitke "prvemu ostrostrelskemu kralju" (in seveda vsem ostalim) A3eli:
SRELSKO DRUA TVO VETERAN BLOKE
[img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
Lp
se vidimo 2008 [img]{SMILIES_PATH}/icon_idea.gif[/img]
Odgovori
#9
ej,hvala hvala [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img] .
Vsem strelcem A3elim, v novem letu, obilo muA!ev in veliko dobrega pasulja,
da boste tako stabilni kot smo iA!kavrci [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
muA!
Odgovori
#10
S spoA!tovanjem poA!iljam vsem udeleA3encem predvsem pa najboljA!im Ä?estitke tudi jaz.
Obenem A3elim vsem veliko takih uspehov tudi v bodoÄ?e.

SreÄ?no v 2008
[img]{SMILIES_PATH}/icon_cool.gif[/img]
Odgovori
#11
predlagam da pridete v soboto na trening na bloke, pa si tam zazelimo lepe praznike (saj ste dobili sms od rajkota a ne?). torej... je kdo zainterisiran sploh?
Odgovori
#12
po nepreverjenih informacijah, naj bi bila gor celo neka tekma? [img]{SMILIES_PATH}/icon_question.gif[/img]

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/262_...86f992.pdf (297.8 KB)Â
administrator / Strelec.si
Odgovori
#13
ja.. trening [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]

Copy paste iz SMSa:

Pridite v Soboto v Bloke. Ne bo tekme ampak lep trening, potem pa gremo v Unec na klopo? Se vidimo! Rajko

Attached files [Image: 181_798f5f7344bfc2408a9d3e3fc461b790.JPG]
Odgovori
#14
ne ne, ta "tekma" (Ä?e sploh bo), nima niÄ? veze z Rajkotom... [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
druga scena. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_whistle.gif[/img]
administrator / Strelec.si
Odgovori
#15
ja kako, ce je on SMS poslal. no sj mislm da je ne bo, ker zdejle je pa bloA!ki polici pa res sibirija [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
Odgovori
#16
Na B.Polici sem bil ob 12.30 rampa zaprta nikjer A3ive duA!e.
Kar se tiÄ?e pa vremena pa krasno jasno in zelo sonÄ?no brez vetra, temperatura pa neverjetnih +4C*.(temperaturna inverzija)
DrugaÄ?e pa pribliA3no 10 cm snega.
Lp
Odgovori
#17
mi je kar A3al, da me ni bilo... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]
administrator / Strelec.si
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)