Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Državno prvenstvo LIGA ASZS
#21
"Kristian" Napisal:Živjo Marjan,
po objavi treh razpisnih točk sem res poizkušal najti na internetu pravilnik, pa je mojstru Googlu uspelo šele tik pred kratkim. Skratka, prebral pravilnik, tisti ki zadeve organizira, tudi postavlja pravila, do tu vse jasno, vse za 5.
Moj komentar je z najboljšimi nameni in izključno z dobro vseh; kakršnakoli pravila so že, taka ali drugačna, lepo prosim dejte se jih konsistentno držati. Na Crngrobu je veljalo nekaj (nihče se ni pritožil glede vojaškega dioptra niti glede streljanja s Saigo v kategoriji Vojaška puška), na Blokah je bil problem drugje, a tudi tu sem skupaj z ostalimi streljal s PAP v kat. VP, zdaj se zahteva nekaj kar se ni niti prvič in niti drugič. Saj ni problem kaj in kako, pa magari se od vseh zahteva da imajo oblečene tigraste tange - samo naj to velja vsakič enako, pa bomo vsi srečni.

p.s. upam da je komentar dovolj konstruktiven da ne bom spet razumljen kot blatenje, smetenje in kakršnokoli drugačno nečedenje

spoštovani na crngrobu so strelci streljali z saigo in cz desno od vojaške puške. streljali so samo 20 minut.
na srečo sem bil tam
Odgovori
#22
"357" Napisal:"...Postavitev mi je jasna, ne vem pa, katere tarče bodo uporabljene ( zunanje mere ) in kakšne barve bo karton, na katerem bodo tarče prilepljene - od tega je odvisna velikost kartona, ki naj bi bil enake ali podobne barve ( odtenka ), kot so tarče na njem. Takšen bi bil primeren karton."
???
Kako naj ( profesionalni [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img] ) tekmovalci treniramo in se pripravljamo na tekmo DP?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#23
Strelci naj se pripravijo na DP kot na ostale tekme vsem želim dober rezultat-zadetek [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
Odgovori
#24
"357" Napisal:
"357" Napisal:"...Postavitev mi je jasna, ne vem pa, katere tarče bodo uporabljene ( zunanje mere ) in kakšne barve bo karton, na katerem bodo tarče prilepljene - od tega je odvisna velikost kartona, ki naj bi bil enake ali podobne barve ( odtenka ), kot so tarče na njem. Takšen bi bil primeren karton."
???
Kako naj ( profesionalni [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img] ) tekmovalci treniramo in se pripravljamo na tekmo DP?

Vsaka tekma je trening. Tisti, ki je pridno hodil na vse tekme, je tudi malo treniral, a ne? Konc koncev, je pa samo še ena tekma, samo imenuje se drugače.
Odgovori
#25
"Primoz" - Ti mi dolguješ še eno opravičilo, potem pa ti bom "dovolil", da me citiraš, kritiziraš, podučuješ, na suho j...š. Nikakor pa ne dovolim, da me primerjaš s človekom, ki je bil obtožen vseh mogočih dejanj, le poštenosti ne!!
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#26
"orel" Napisal:"Strelci naj se pripravijo na DP kot na ostale tekme..."
Torej, pričnem jutri kasno popoldne. [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#27
Za tekmo je že vse pripravljeno, torej se vidimo v soboto 27.11.2010!

Strelski pozdrav
Odgovori
#28
Vremenska napoved za jutri ni ravno briljantna.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#29
Glede vremena,vreme na bi se ustanovilo,brez padavin snega ni burja tudi pojenjuje,za tekmo je več ali manj vse pripravljeno samo dobra volja je najbolja, strelci naj se primerno oblečejo,glede na nizko temperaturo lp.
Odgovori
#30
Tekma bo v vsakem vremenu, saj so strelska mesta pokrita [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
Odgovori
#31
Tekmovanje je bilo uspešno izvedeno, dobili smo državne prvake po posameznih kategorijah v sklopu ASZS, udeležencev je bilo veliko (sploh glede na vremenske obete in močno sneženje dan prej), torej lepšega zaključka strelske sezone 2010 pri ASZS niso/nismo mogli zamisliti ali želeti.

Čestitke vsem tekmovalcem (tako v ligaškem delu, kot na DP) za dosežene rezultate in uvrstitve - se vidimo ponovno čez 2-3 mesece, ko pričnemo z Ligo ASZS za strelsko sezono 2011!

Še enkrat se v imenu ASZS zahvaljujem pokrovitelju stroška dobave pokalov najboljšim trem strelcem v posamezni strelski kategoriji glede na seštevek doseženih točk na ligaškem delu - t.j. podjetje Rebec d.o.o. iz Postojne! [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)