Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RAZPIS-VABILO na 1.Otvoritveno tekmovanje LIGA EMONA-2011
#21
verjetno tudi ne bi bolelo, če bi organizator počakal na parkplacu vsaj do ure, ko je bila razpisana tekma. Beseda "sorry fantje, ne gre, pejte v Ajdovščino tjapatja na karkoliže, jaz pa pridem čez pol ure da ne bodo ljudje našli praznega parkplaca..." bi tudi pustilo drugačen vtis, kajne? Zamejcem do Vipave res ni panika, me pa zanima kako bi se jim zdelo pripeljat na prazen parkplac v npr.Ljutomer. A začnemo spet debato o velikih tekmovanjih in profesionalcih?

lp Stane
Stane vse vidi, Stane vse ve...
Odgovori
#22
"S.Vizec" Napisal:verjetno tudi ne bi bolelo, če bi organizator počakal na parkplacu vsaj do ure, ko je bila razpisana tekma. Beseda "sorry fantje, ne gre, pejte v Ajdovščino tjapatja na karkoliže, jaz pa pridem čez pol ure da ne bodo ljudje našli praznega parkplaca..." bi tudi pustilo drugačen vtis, kajne? Zamejcem do Vipave res ni panika, me pa zanima kako bi se jim zdelo pripeljat na prazen parkplac v npr.Ljutomer. A začnemo spet debato o velikih tekmovanjih in profesionalcih?

lp Stane

To res nebi blo slabo, tak nebi noben nic zamero, ker na vreme pac ne mors vplivat ...
www.sdpolicist.com | Proarmis d.o.o. Trgovina za strelce in lovce
Odgovori
#23
"S.Vizec" Napisal:verjetno tudi ne bi bolelo, če bi organizator počakal na parkplacu vsaj do ure, ko je bila razpisana tekma. Beseda "sorry fantje, ne gre, pejte v Ajdovščino tjapatja na karkoliže, jaz pa pridem čez pol ure da ne bodo ljudje našli praznega parkplaca..." bi tudi pustilo drugačen vtis, kajne? Zamejcem do Vipave res ni panika, me pa zanima kako bi se jim zdelo pripeljat na prazen parkplac v npr.Ljutomer. A začnemo spet debato o velikih tekmovanjih in profesionalcih?

lp Stane

No pa dajmo.
Ampak ne svoje lepe glavce obremenjevati s takšnimi teškimi mislimi.
Tisti ki so prišli so se imeli čist luštn pa še praskali so se lahko tam kjer jih sploh nič ne srbi.
Odgovori
#24
bravo jabolko, touche! sem vedu da bom prej ali slej prletu na mino [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
Stane vse vidi, Stane vse ve...
Odgovori
#25
"S.Vizec" Napisal:bravo jabolko, touche! sem vedu da bom prej ali slej prletu na mino [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img]
Uzem bol za šalo.To se dogaja.
Odgovori
#26
"jabolko" Napisal:
"S.Vizec" Napisal:verjetno tudi ne bi bolelo, če bi organizator počakal na parkplacu vsaj do ure, ko je bila razpisana tekma. Beseda "sorry fantje, ne gre, pejte v Ajdovščino tjapatja na karkoliže, jaz pa pridem čez pol ure da ne bodo ljudje našli praznega parkplaca..." bi tudi pustilo drugačen vtis, kajne? Zamejcem do Vipave res ni panika, me pa zanima kako bi se jim zdelo pripeljat na prazen parkplac v npr.Ljutomer. A začnemo spet debato o velikih tekmovanjih in profesionalcih?

lp Stane

No pa dajmo.
Ampak ne svoje lepe glavce obremenjevati s takšnimi teškimi mislimi.
Tisti ki so prišli so se imeli čist luštn pa še praskali so se lahko tam kjer jih sploh nič ne srbi.


[img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] ta je pa sedaj pasala - bi včasih rekli: "ko budali šamar"... [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_cool.gif[/img]
Odgovori
#27
"pmarijan" Napisal:[img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] ta je pa sedaj pasala - bi včasih rekli: "ko budali šamar"... [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_cool.gif[/img]

haha, v stilu open palm slap Buda Spencerja [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]
Stane vse vidi, Stane vse ve...
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)