Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEKMA pištola-revolver GAMELJNE 12.marec 2011
#1
RAZPIS
ODPRTEGA TEKMOVANJA V STRELJANJU s PIŠTOLO in REVOLVERJEM

Tekmovanje bo na klubskem strelišču SD DUM DUM Zgornje Gameljne 20, Ljubljana - Šmartno
v SOBOTO 12. marca 2011 s pričetkom ob 9.30 uri

Tekmovalci se lahko pred prijavijo na tekmovanje do petka telefonsko, preko SMS-a ali po e-pošti, prijavijo pa telefonsko ali osebno na dan tekmovanja najkasneje do 11:30 ure.


Za tekmovalce lige PP-PR šteje kot prva tekma.

Strelske panoge:

- Disciplina VK pištola: V tej disciplini se tekmuje s pištolo kalibra 7,62 – 11,43 mm.

- Disciplina VK revolver: revolver od kalibra 7,62 – 11.43 mm.

Na turnirju se izvede serija 5 poizkusnih strelov v času do 5 minut (tarčo se pokaže strelcu), nato pa tri serije po 10 strelov za oceno , v trajanju do 10 minut za serijo. Tarče so standardne ISSF in se menjajo po vsaki seriji.

ŠTETJE: Vrstni red tekmovalcev najprej določi večje število doseženih točk, nato po vrsti boljši rezultat zadnje serije, večje število desetk, devetk itd, večje število notranjih desetk.
V primeri popolnoma enakega rezultata je delitev mest.

Ekipe se na turnirju razvrstijo na dosežena mesta s seštevkom krogov vseh treh tekmovalcev.
V primeru enakega rezultata odloča o uvrstitvi boljši rezultat zadnjega strelca, nato večje število desetk zadnjega strelca, večje število notranjih desetk itd.

Ekipo se prijavi pred pričetkom tekmovanja. Tekmovalec lahko na isti tekmi strelja samo za eno ekipo. Ekipa ima lahko na isti tekmi samo iste člane v obeh disciplinah.

Na tekmi se podeli pokale za prve tri ekipe in medalje za člane ekip v obeh kategorijah ter medalje za najboljših pet posameznikov v obeh kategorijah.

Tekmovalci se ne smejo dotikati tarč, dokler tarče niso pregledane in rezultat vpisan.
Po izidu začasnih rezultatov ima tekmovalec možnost pregleda in pritožbe zaradi napake.
Pred pričetkom vsako od sodelujočih društev lahko predlaga enega strelca v tekmovalno komisijo.

Dodatna disciplina:
-Ekipno VK pištola: Pištola kalibra 7,62 – 11,43 mm.
- Ekipe se lahko sestavljajo po želji. V ekipi so trije tekmovalci. Vodja ekipe izbere strelsko mesto in vpiše tekmovalce po vrstnem redu streljanja.
- Člani ekipe streljajo en za drugim po 5 strelov v isto tarčo. Čas za streljanje 5-ih strelov 5 minut.
- Vsak tekmovalec lahko strelja z svojim orožjem. Ni poizkusnih strelov.

- O zmagovalcu odloča seštevek krogov vseh treh tekmovalcev.
- V primeru enakega rezultata odloča o uvrstitvi večje število desetk, devetk, itd…, nato večje število notranjih desetk.
- V primeru popolnoma enakega rezultata vodje ekip odstrelijo za zmago:
= prvo serijo 3 strele, nato pa po en strel do odločitve.
- Najboljše tri ekipe dobijo pokale.


info: Marko 051309176 Rajko 070734625
E-mail : ru.les@siol.net , marko33141@yahoo.com,
Odgovori
#2
Obvestilo!
Strelci ki imajo druge obveznosti ali želje, lahko odstrelijo za rezultat
v Petek, 11.3.11.
Obvezna telefonska prijava in dogovor o urniku: MARKO 051309176.
Dodatno ekipna disciplina za strelce v petek ni možna.
Strelski pozdrav.

Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori
#3
POKALNO PRVENSTVO Pištola/revolver 2011
1.tekma Gameljne 12.marec 2011

Rezultati


Rezultat pištola 3x10
Mesto - Priimek Ime Klub Izr1 Pi1 Pi2 Pi3
1 Mandelj Žiga SD 10 284 95 95 94
2 Smole Viktor SD Rifnik1 283 91 95 97
3 Štremfel Branko SD SOIT1 283 95 93 95

4 Gajšek Štefan SD Rifnik1 281 94 94 93
5 Jelen Bojan SD Rifnik1 278 93 95 90
6 Pokeržnik Zlatko SK Elite Team Dravograd 275 89 93 93
7 Kovač Darko SD 10 273 92 86 95
8 Nose Robert PGD Vodice 273 94 88 91
9 Kimovec Borut PGD Vodice 272 91 90 91
10 Fekonja Emil SK Elite Team Dravograd 270 86 91 93
11 Žakelj Janez SD SOIT1 270 90 90 90
12 Štremfel Aleksander SD SOIT1 269 89 86 94
13 Krajnc Iztok SD Radovljica 266 89 88 89
14 Masnec Božo SD Kopačevina 266 88 85 93
15 Masnec Sandi SD Škofja Loka 259 86 84 89
16 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 259 85 86 88
17 Peterka Branko SD Kremen Moravče 255 86 84 85
18 Žakelj Danica SD SOIT2 255 88 77 90
19 Cigale Borut PGD Vodice 254 85 84 85
20 Pesjak Vinko SD Celje Tehnovar 250 87 81 82
21 Peršenovnik Danilo SD Sl.Konjice 245 78 77 90
22 Ferenčak Dušan SK Elite Team Dravograd 244 79 82 83
23 Spinelli Drago SD Postojna 224 75 70 79
24 Jančar Marko SD Dum Dum 223 73 73 77
25 Japelj Simon SD Vrhnika 206 71 59 76
26 Peršak Boris 206 62 71 73
27 Šulek Matej SD Dum Dum1 205 72 68 65
28 Švajger Sergej SD Dum Dum2 204 62 81 61
29 Belič Jadran DVV Jod113a 197 61 64 72
30 Turk Ivan SD IPSC Ribnica 196 73 64 59
31 Slemnik Anton SK Elite Team Dravograd1 195 66 59 70
32 Zupan Marjan SD Dum Dum3 192 69 54 69
33 Semić Selim DVV Jod113 191 49 67 75
34 Velič Zlatan SD Dum Dum2 184 64 57 63
35 Krašovec Darko SD ZPE Ljubljana 166 82 0 84
36 Lojk Ivan DVV Jod113a 165 48 61 56
37 Akrapovič Vital DVV Jod113a 156 55 43 58
38 Urh Anže SD Dum Dum2 156 54 56 46
39 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 144 0 68 76
40 Krištof Matej SD Jože Kovačič 124 54 34 36
41 Korošec Anja SD Dum Dum1 107 20 17 70
42 Ivanovič Vlasto SD Dum Dum 87 32 28 27
43 Ribič Žiga 69 14 15 40
44 Alibabič Andrej SD Dum Dum 66 21 22 23
45 Rauter Marjan SD Dum Dum1 50 21 17 12
46 Krsmanovič Dušan DVV Jod113 0 0 0 0
47 Lesjak Rajko DVV Jod113 0 0 0 0



Rezultat revolver 3x10
Mesto - Priimek Ime Klub Izr2 Re1 Re2 Re3
1 Jelen Bojan SD Rifnik1 292 97 97 98
2 Gajšek Štefan SD Rifnik1 287 96 96 95
3 Nose Robert PGD Vodice 281 98 92 91

4 Smole Viktor SD Rifnik1 280 95 89 96
5 Fekonja Emil SK Elite Team Dravograd 280 90 96 94
6 Žakelj Janez SD SOIT1 279 92 93 94
7 Štremfel Branko SD SOIT1 276 90 97 89
8 Kimovec Borut PGD Vodice 274 91 92 91
9 Štremfel Aleksander SD SOIT1 274 94 89 91
10 Masnec Sandi SD Škofja Loka 272 89 92 91
11 Kovač Darko SD 10 271 91 92 88
12 Pokeržnik Zlatko SK Elite Team Dravograd 270 87 93 90
13 Mandelj Žiga SD 10 269 89 92 88
14 Toman Anton SD Celje Tehnovar 266 89 90 87
15 Japelj Simon SD Vrhnika 262 89 91 82
16 Krajnc Iztok SD Radovljica 261 86 85 90
17 Masnec Božo SD Kopačevina 257 82 85 90
18 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 252 88 84 80
19 Žakelj Danica SD SOIT2 252 83 79 90
20 Krašovec Darko SD ZPE Ljubljana 250 81 89 80
21 Spinelli Drago SD Postojna 250 70 90 90
22 Peterka Branko SD Kremen Moravče 248 80 85 83
23 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 244 81 82 81
24 Turk Ivan SD IPSC Ribnica 243 85 78 80
25 Ferenčak Dušan SK Elite Team Dravograd 242 83 82 77
26 Cigale Borut PGD Vodice 231 78 70 83
27 Jančar Marko SD Dum Dum 222 65 73 84
28 Pesjak Vinko SD Celje Tehnovar 221 84 53 84
29 Zupan Marjan SD Dum Dum3 220 58 76 86
30 Slemnik Anton SK Elite Team Dravograd1 217 63 79 75
31 Šulek Matej SD Dum Dum1 215 71 67 77
32 Virant Bogdan SD Dum Dum3 211 67 73 71
33 Rozman Mirko SD Logatec 201 63 65 73
34 Velič Zlatan SD Dum Dum2 182 69 51 62
35 Belič Jadran DVV Jod113a 180 61 61 58
36 Krištof Matej SD Jože Kovačič 173 49 51 73
37 Ivanovič Vlasto SD Dum Dum 169 53 61 55
38 Korošec Anja SD Dum Dum1 162 59 61 42
39 Lojk Ivan DVV Jod113a 153 54 37 62
40 Urh Anže SD Dum Dum2 148 50 68 30
41 Peršak Boris 128 51 21 56
42 Švajger Sergej SD Dum Dum2 127 40 57 30
43 Rauter Marjan SD Dum Dum1 115 37 44 34
44 Ribič Žiga 61 14 20 27
45 Krsmanovič Dušan DVV Jod113 0 0 0 0
46 Lesjak Rajko DVV Jod113 0 0 0 0



EKIPNI REZULTATI PIŠTOLA

Klub Priimek Ime Izr1
SD Rifnik1 Smole Viktor 283
Gajšek Štefan 281
Jelen Bojan 278
Vsota od Izr1 842
SD SOIT1 Štremfel Branko 283
Žakelj Janez 270
Štremfel Aleksander 269
Vsota od Izr1 822
PGD Vodice Nose Robert 273
Kimovec Borut 272
Cigale Borut 254
Vsota od Izr1 799
SK Elite Team Dravograd Pokeržnik Zlatko 275
Fekonja Emil 270
Ferenčak Dušan 244
Vsota od Izr1 789
SD 10 Mandelj Žiga 284
Kovač Darko 273
Vsota od Izr1 557
SD Dum Dum2 Švajger Sergej 204
Velič Zlatan 184
Urh Anže 156
Vsota od Izr1 544
DVV Jod113a Belič Jadran 197
Lojk Ivan 165
Akrapovič Vital 156
Vsota od Izr1 518
SD IPSC Ribnica Petrič Igor 259
Turk Ivan 196
Vsota od Izr1 455
SD Dum Dum Jančar Marko 223
Ivanovič Vlasto 87
Alibabič Andrej 66
Vsota od Izr1 376
SD Dum Dum1 Šulek Matej 205
Korošec Anja 107
Rauter Marjan 50
Vsota od Izr1 362
(Prazen) Peršak Boris 206
Ribič Žiga 69
Vsota od Izr1 275
SD Jože Kovačič Jurič Mitja 144
Krištof Matej 124
Vsota od Izr1 268
Semić Selim
Lesjak Rajko
DVV Jod113 Krsmanovič Dušan 191
Vsota od Izr1 191 0





EKIPNI REZULTATI REVOLVER

Klub Priimek Ime Izr2
SD Rifnik1 Jelen Bojan 292
Gajšek Štefan 287
Smole Viktor 280
Vsota od Izr2 859
SD SOIT1 Žakelj Janez 279
Štremfel Branko 276
Štremfel Aleksander 274
Vsota od Izr2 829
SK Elite Team Dravograd Fekonja Emil 280
Pokeržnik Zlatko 270
Ferenčak Dušan 242
Vsota od Izr2 792
PGD Vodice Nose Robert 281
Kimovec Borut 274
Cigale Borut 231
Vsota od Izr2 786
SD 10 Kovač Darko 271
Mandelj Žiga 269
Vsota od Izr2 540
SD IPSC Ribnica Petrič Igor 252
Turk Ivan 243
Vsota od Izr2 495
SD Dum Dum1 Šulek Matej 215
Korošec Anja 162
Rauter Marjan 115
Vsota od Izr2 492
SD Celje Tehnovar Toman Anton 266
Pesjak Vinko 221
Vsota od Izr2 487
SD Dum Dum2 Velič Zlatan 182
Urh Anže 148
Švajger Sergej 127
Vsota od Izr2 457
SD Dum Dum3 Zupan Marjan 220
Virant Bogdan 211
Vsota od Izr2 431
SD Jože Kovačič Jurič Mitja 244
Krištof Matej 173
Vsota od Izr2 417
SD Dum Dum Jančar Marko 222
Ivanovič Vlasto 169
Vsota od Izr2 391
DVV Jod113a Belič Jadran 180
Lojk Ivan 153
Vsota od Izr2 333


TEKMOVANJE EKIP
(3 strelci en za drugim, vsak po 5 strelov na isto tarčo)

1.mesto SD RIFNIK 147
• Gajšek Štefan
• Smole Viktor
• Jelen Bojan
2.mesto SD ELITE TEAM 129-5
• Fekonja Emil
• Pokeržnik Zlatko
• Ferenčak Dušan
3.mesto SD SOIT1 129-2
• Žakelj Janez
• Štremfel Aleksander
• Štremfel Branko
4.mesto PGD VODICE 128
• Kimovec Borut
• Nose Robert
• Cigalič Borut
5.mesto SD KREMEN 124
• Peterka Branko
• Slemnik Anton
• Kranjc Iztok
Odgovori
#4
RAJKO,PREGLEJ IN POPRAVI REZULTATE.LP VIKI
Odgovori
#5
Rezultati ekipno revolver popravljeni.
Je bila pištola 2x. Ops.
Org
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)