Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.1 Pištola
pmarijan, ne hodi mi v zelje oz. pokliči me najprej po telefonu in me vprašaj, če mislim pol ure tipkat kako bolj obširno pismo, da ne kurim badava kalorij pred zimo. Če si ti lahko to privoščiš finančno, si jaz trenutno ne morem [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] .

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
[img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] sorry - ti pridesem jutri pol sendviča, da boš nadomestil... [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_cool.gif[/img]

Drugače sem pa jaz trenutno tudi finančno v p...i! [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img]
Odgovori
očitki pištoljerosov, da imajo puške več kategorij čisto držijo, ne drži pa kriterij delitve. V puškah se kategorije ne delijo po kalibrih, npr. od 5.56 do 7,62 v eno kategorijo od 8 do 12.7 pa v drugo.
Če že hočete delite pištole po istem kriteriju in sicer v eno skupino sodijo službene pištole (ekvivalent vojaške puške) v drugo pa športne. Ampak sumim,da vam to spet ne bo všeč...
Odgovori
V bistvu ni več odprto za diskusijo.
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)