Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Final draft preden gre na glasovanje
Ojla Mato!

Po nekajminutnem tuhtanju sem rešil težavo s prenizkim zadnjim mehkim naslonom. S seboj bom nosil vrečko humusa, katerega si bom strateško stresal okoli mojega "ležišča", seveda tudi pod zadnji mehki naslon [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img] . Ker bom humus tam pustil, se to ne bo štelo kot podlaganje [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] .

Druga stvar:
Kar se tiče proženja. Friderik ima prav, saj sem prepričan da, razen kakšne ne-strogo-namenske MK puške, imajo vse ostale na naših tekmah proženje (krepko) pod 500 grami. Tudi moja prva ognjena dolgocevna ljubica je stara (35 let, če sem si prav zapomnil), a je tudi pri njej proženja zgolj za ene 150 gramov. Zato mi je "nošenje odgovornosti" po definiciji 357:
" Napisal:Glede preverjanja proženja, bi dal zadnji ( strokovni ) nasvet:
- Revolver/pištola VK - 1.000 gramov
- VP in VK puška - 1.500 gramov ( izjeme zaradi tovarniških nastavitev pri VP se lahko upošteva )
- Vse ostalo - proste izbire ( pri prvem nekontroliranem proženju se šteje zgrešen strel, pri drugem DQ ).
...edino sprejemljivo. O.K., če bo že nujno, jo lahko spustim z ene 10 cm, ali plosknem po ritnici, pardon, kopitu, ne bom pa ji šel podirat proženja, zato, da bom lahko hodil na tekmo, kjer je bolj važno, da sem po uravnilovki, kot da imam varno proženje. Kjer je gramaža pomembna zaradi zagotavljanja istih pogojev v disciplini - prav in mi je logično, kjer pa se izgovarjamo na varnost pa - vsi prožilci so O.K., dokler so varni (sankcioniranje pa po 357).

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
Orožja, ki ni podvrženo merjenju proženja, se na noben način ne preverja!!
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)