Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FINALE strelske sezone 2011
#1
AMATERSKA STRELSKA ZVEZA SLOVENIJE
Dunajska cesta 21, LJUBLJANA
In
ZVDS ter pridruženi člani

Vabijo vse ljubitelje streljanja na:
FINALNO strelsko prireditev za sezono 2011
V Soboto 29. Oktobra 2011 na vojaškem poligonu BLOŠKA POLICA
.

Informacije:
070 734 625 Rajko
041 703 796 Marko
ru.les.vet@gmail.com
geom@siol.net


Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/262_...d0cbea.doc (1.1 MB)Â
Odgovori
#2
Vremenska napoved (10-dnevna) obeta v soboto sončno vreme.
Torej vabljeni na FINALE letošnje strelske sezone.
Na koncu bo podelitev zasluženih odličij in prijateljsko druženje
ljubiteljev streljanja ter prosta debata o naslednji sezoni.

VABLJENI!
Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori
#3
Obvestilo!
Za sobotno tekmo so predvidena odličja za vsako od petih disciplin,
mnogoboja pa ne bo.
Med tekmovalce bo z žrebom razdeljeno nekaj praktičnih daril.
Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori
#4
Samo da bo vreme,zadetki bodo tudi [img]{SMILIES_PATH}/eusa_dance.gif[/img] .pridemo.
lp
Odgovori
#5
Rajko ali bo podelitev pokalov in medalj tudi za ligo aszs in tvojo?.Če bo ali si popravil rezultate po pritožbah. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_eh.gif[/img]
Odgovori
#6
FINALE Pokalnega Prvenstva ASZS ZVDS
Združena Strelska Liga 2011
Bloška Polica 29.10.2011



REZULTATI:


Seštevek Mnogoboja
Mesto ----- Priimek Ime Klub Izr2
1 Koletnik Friderik ŠSK Gaj 625
2 Jelen Marko ŠSK Gaj 499
3 Štern Luka SD Iška vas 479

4 Masnec Božo SD Kopačevina 457
5 Biber Uroš SD Soit 456
6 Bezek Vlado SD Nanos 450
7 Jereb Pavle SD Kopačevina 427
8 Štremfel Branko SD SOIT1 421
9 Guček Drago SD Celje 403
10 Žakelj Danica SD SOIT2 396
11 Kraševec Evgen SD Kovinoplastika 382
12 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 374
13 Miklavc Jurij SD Valuk 370
14 Sterle Marko SD Iška vas 369
15 Kastelic Gregor SD Iška vas 360
16 Pesjak Vinko SD Celje 358
17 Hanžič Inko SD Celje 353
18 Bulat Darko SD Dum Dum 328
19 Fedoruk Igor SD Strelec 316
20 Cigler Jurij DVV JODb 302
21 Šmarčan Miran SD Iška vas 282
22 Lakner Peter 281
23 Žakelj Janez SD SOIT1 281
24 Ličina Boro Klub 45 275
25 Kovačič Uroš 270
26 Teršek Zdravko SD SOIT 267
27 Zupančič Marko SD SOIT 265
28 Japelj Simon SD Vrhnika 264
29 Toman Anton SD Celje 258
30 Pelicon Vito SD SOIT 257
31 Štaut Karolina SD Strelec 252
32 Kotnik Drago SD Dolič 250
33 Milavec Tomaž SD Nanos 236
34 Baranja Jernej SD Postojna 233
35 Kraševec Janez 230
36 Bojkovski Marjan DVV Jod-st 223
37 Šilc Peter SD IPSC Ribnica 220
38 Jereb Zvonko CVV Logatec 209
39 Pulin Diego DVV IT 203
40 Slemnik Anton SK Elite Team 196
41 Mihelčič Anton DVV Strelec 183
42 Softić Selim DVV Strelec 183
43 Šepec Andrej 173
44 Akrapovič Vital DVV Jod-st 160
45 Krsmanovič Dušan DVV JODa 153
46 Tola Dejan Body Gard 147
47 Gregorc Tomaž SD Iška vas 144
48 Štremfel Branka SD SOIT 123
49 Mihelčič Rok DVV Strelec2 108
50 Nagode Ernest CVV Logatec 105
51 Bizjak Anton SD Nanos 103
52 Uhelj Adrijan SD Nanos 69
53 Černigoj Joze SD Burja Vipava 64
54 Čuk Peter SD Postojna1 51
55 Lesjak Rajko DVV Jod113 40
56 Čot Roman CVV Logatec 35
57 Jurić Mile SD Iška vas1 10
58 Sterle Andraž SD Iška vas-st 10



VK PIŠTOLA
Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Štremfel Branko SD SOIT1 145
2 Žakelj Janez SD SOIT1 139
3 Koletnik Friderik ŠSK Gaj 135

4 Guček Drago SD Celje 132
5 Biber Uroš SD Soit 130
6 Štaut Karolina SD Strelec 129+
7 Japelj Simon SD Vrhnika 129
8 Žakelj Danica SD SOIT2 129
9 Masnec Božo SD Kopačevina 128+
10 Šilc Peter SD IPSC Ribnica 128
11 Toman Anton SD Celje 128
12 Bulat Darko SD Dum Dum 127+
13 Cigler Jurij DVV JODb 127
14 Jelen Marko ŠSK Gaj 125
15 Kotnik Drago SD Dolič 122
16 Hanžič Inko SD Celje 120
17 Fedoruk Igor SD Strelec 116
18 Teršek Zdravko SD SOIT 114
19 Kraševec Janez 113
20 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 112
21 Jereb Zvonko CVV Logatec 110
22 Jereb Pavle SD Kopačevina 106
23 Pesjak Vinko SD Celje 105
24 Bezek Vlado SD Nanos 101
24 Štern Luka SD Iška vas 101
26 Tola Dejan Body Gard 88
27 Akrapovič Vital DVV Jod-st 86
28 Šepec Andrej 81
29 Krsmanovič Dušan DVV JODa 74
30 Gregorc Tomaž SD Iška vas 73
31 Mihelčič Anton DVV Strelec 72
32 Bojkovski Marjan DVV Jod-st 71
33 Slemnik Anton SK Elite Team 69+
34 Uhelj Adrijan SD Nanos 69
35 Softić Selim DVV Strelec 65
36 Černigoj Joze SD Burja Vipava 64
37 Nagode Ernest CVV Logatec 58
38 Bizjak Anton SD Nanos 51
39 Mihelčič Rok DVV Strelec2 31
40 Čot Roman CVV Logatec 20
41 Miklavc Jurij SD Valuk 19
42 Lesjak Rajko DVV Jod113 10


VK REVOLVER
Mesto ----- Priimek Ime Klub Skupaj
1 Žakelj Janez SD SOIT1 142
2 Jelen Marko ŠSK Gaj 137
3 Štremfel Branko SD SOIT1 136

4 Guček Drago SD Celje 135+
5 Japelj Simon SD Vrhnika 135
6 Žakelj Danica SD SOIT2 133
7 Toman Anton SD Celje 130+
8 Fedoruk Igor SD Strelec 130
9 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 128+
10 Kotnik Drago SD Dolič 128
11 Slemnik Anton SK Elite Team 127
12 Koletnik Friderik ŠSK Gaj 125+
13 Pesjak Vinko SD Celje 125
14 Štaut Karolina SD Strelec 123
15 Masnec Božo SD Kopačevina 121
16 Kraševec Janez 117
17 Jereb Pavle SD Kopačevina 115+
18 Bulat Darko SD Dum Dum 115
19 Biber Uroš SD Soit 114
20 Hanžič Inko SD Celje 106
21 Bezek Vlado SD Nanos 103
22 Jereb Zvonko CVV Logatec 99
23 Gregorc Tomaž SD Iška vas 61
24 Mihelčič Anton DVV Strelec 54
25 Softić Selim DVV Strelec 47
26 Bojkovski Marjan DVV Jod-st 45
27 Krsmanovič Dušan DVV JODa 36
28 Mihelčič Rok DVV Strelec2 19
29 Lesjak Rajko DVV Jod113 10
30 Sterle Andraž SD Iška vas-st 10


VK puška odprti merki 100m
Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Bezek Vlado SD Nanos 138
2 Guček Drago SD Celje 136
3 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 134

4 Pesjak Vinko SD Celje 128
5 Hanžič Inko SD Celje 127+
6 Jereb Pavle SD Kopačevina 127
7 Štern Luka SD Iška vas 122
8 Kraševec Evgen SD Kovinoplastika 121
9 Jelen Marko ŠSK Gaj 114
10 Koletnik Friderik ŠSK Gaj 109
11 Masnec Božo SD Kopačevina 107
12 Cigler Jurij DVV JODb 101
13 Sterle Marko SD Iška vas 94
14 Miklavc Jurij SD Valuk 92+
15 Šepec Andrej 92
16 Bulat Darko SD Dum Dum 86
17 Kastelic Gregor SD Iška vas 79
18 Akrapovič Vital DVV Jod-st 74
19 Pulin Diego DVV IT 71
20 Softić Selim DVV Strelec 61
21 Bojkovski Marjan DVV Jod-st 56
22 Bizjak Anton SD Nanos 52
23 Čuk Peter SD Postojna1 51
24 Mihelčič Rok DVV Strelec2 48
25 Mihelčič Anton DVV Strelec 47
26 Krsmanovič Dušan DVV JODa 43
27 Teršek Zdravko SD SOIT 34
28 Tola Dejan Body Gard 17
29 Nagode Ernest CVV Logatec 14
30 Gregorc Tomaž SD Iška vas 10
31 Jurić Mile SD Iška vas1 10
32 Lesjak Rajko DVV Jod113 10



Mali Sniper 100m
Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Sterle Marko SD Iška vas 147
2 Kastelic Gregor SD Iška vas 144
3 Šmarčan Miran SD Iška vas 142+

4 Lakner Peter 142
5 Kovačič Uroš 137
6 Žakelj Danica SD SOIT2 134+
7 Pelicon Vito SD SOIT 134
8 Ličina Boro Klub 45 133
9 Štern Luka SD Iška vas 132
10 Koletnik Friderik ŠSK Gaj 131
11 Kraševec Evgen SD Kovinoplastika 126+
12 Zupančič Marko SD SOIT 126
13 Miklavc Jurij SD Valuk 124
14 Jelen Marko ŠSK Gaj 123
15 Biber Uroš SD Soit 118
16 Milavec Tomaž SD Nanos 117+
17 Baranja Jernej SD Postojna 117
18 Bezek Vlado SD Nanos 108
19 Masnec Božo SD Kopačevina 101
20 Šilc Peter SD IPSC Ribnica 92
21 Jereb Pavle SD Kopačevina 79+
22 Pulin Diego DVV IT 79
23 Teršek Zdravko SD SOIT 75
24 Cigler Jurij DVV JODb 74
25 Fedoruk Igor SD Strelec 70
26 Bojkovski Marjan DVV Jod-st 51
27 Tola Dejan Body Gard 42
28 Nagode Ernest CVV Logatec 33
29 Čot Roman CVV Logatec 15
30 Lesjak Rajko DVV Jod113 10
31 Mihelčič Rok DVV Strelec2 10
32 Mihelčič Anton DVV Strelec 10
33 Softić Selim DVV Strelec 10



Veliki Sniper 300m
Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Ličina Boro Klub 45 142
2 Šmarčan Miran SD Iška vas 140+
3 Štremfel Branko SD SOIT1 140

4 Lakner Peter 139+
5 Zupančič Marko SD SOIT 139
6 Kastelic Gregor SD Iška vas 137
7 Kraševec Evgen SD Kovinoplastika 135+
8 Miklavc Jurij SD Valuk 135
9 Kovačič Uroš 133
10 Sterle Marko SD Iška vas 128
11 Koletnik Friderik ŠSK Gaj 125
12 Štern Luka SD Iška vas 124
13 Štremfel Branka SD SOIT 123+
14 Pelicon Vito SD SOIT 123
15 Milavec Tomaž SD Nanos 119
16 Baranja Jernej SD Postojna 116
17 Biber Uroš SD Soit 94
18 Pulin Diego DVV IT 53
19 Teršek Zdravko SD SOIT 44
Odgovori
#7
Nekaj slik s podelitve za sezono 2011!

Attached files [Image: 262_6790d10df6d243c7a06040e3913dae44.JPG] [Image: 262_832d3a151d00e2be7067d4faf4e72df5.JPG] [Image: 262_911a445bd0693984148a0d4550594edc.JPG] [Image: 262_9c94ee9e9376aa51d5e8c691d79f3e6a.JPG] [Image: 262_9f19abc1bb225f8a3eda13328b90bd19.JPG] [Image: 262_b5d4fa1d5ff600f91788ce94e245402c.JPG] [Image: 262_c5f5e30452e13875724bc2861ca3da5b.JPG] [Image: 262_c713c41986d06df4f2e5ebec17ca1fe7.JPG] [Image: 262_c8f2c417ce347c891b09d75ba29cdc84.JPG] [Image: 262_f863bbcdecd998fd8f3752c28838cd9e.JPG]
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)