Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LEICA Rangemaster novoletni strelski challenger 2012
Za ogled teme prosimo kliknite na spodnjo povezavo:

LEICA Rangemaster novoletni strelski challenger 2012
Odgovori
Nekaj mest je še prostih.
Prijave pošljite najkasneje 27.12. do 17:00 na info@strelisce.si
lp
Odgovori
Rezultati objavljeni na:

[url="http://www.strelec.si/forum/viewtopic.php?f=6&t=6599&p=40400#p40395"]viewtopic.php?f=6&t=6599&p=40400#p40395[/url]
Odgovori
Čestitke Marijanu !! [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
Aja pa seveda tudi Markotu in Sašotu za zelo zanimivo tekmo [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] LP
Odgovori
Ko zmaga Marjan še je veliko veselja na štajerskem [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img] . Bravo. tudi Klemnu čestitke. 17mm še dobro, da cukaš v pravo smer [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] vsem skupaj [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]
PROARMIS d.o.o. Trgovina za strelce in lovce 
Odgovori
Jst nism nič kriv, SIG je strelu sam, jst sm ga sam motu [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img]
Odgovori
[img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] hvala obema za lepe želje (da mi ga ne boste preveč praznovali v MB [img]{SMILIES_PATH}/icon_wink.gif[/img] ) - komaj čakam videoposnetke, da vidim, kaj smo ga biksali... [img]{SMILIES_PATH}/icon_redface.gif[/img]

Res sem si že dolgo želel kupit daljinomer, saj sem ga že večkrat rabil in ga tako pogrešal, pa nikoli ni bilo dovolj namenskega denarja za to. Sedaj pa sem - bolj na podlagi sreče in v zahvalo sponzorju Juriju iz podjetja PROMUC Precision Optics - dobil formulo1 med daljinomerji!!!!

Ko sem prišel na turnir, sem se mislil kar obrnit, ko sem videl, kakšni "mački" so tudi prišli sodelovat. Res sem imel veliko sreče, da sem zmagal...
Odgovori
"pmari Napisal:Ko sem prišel na turnir, sem se mislil kar obrnit, ko sem videl, kakšni "mački" so tudi prišli sodelovat. Res sem imel veliko sreče, da sem zmagal...

... je skromno pripomnil in hkrati pozabil, da sreča spremlja hrabre [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]
Odgovori
Vse čestitke zmagovalcu in organizatorju.Bila je res zanimiva in napeta tekma,jaz sem imel v finalu smolo s pištolo ,zastoji.Pa vendar bi lahko bilo za ostala dva finalista vsaj tolažilna nagrada -prazne škatlice dalnogledov, a ne muc.he ,he [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img]
Odgovori
Posnetki objavljeni na:

[url="http://www.strelec.si/forum/viewtopic.php?f=6&t=6599&p=40400#p40395"]viewtopic.php?f=6&t=6599&p=40400#p40395[/url]
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)