Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balkanska Liga 2012
[attachment=0]BALKANSKA LIGA2012.jpg[/attachment]V rahlo oblačnem in po 1 seriji tudi vetrovnem vremenu smo v nedeljo zaključili tekmovanje za Balkansko ligo.Po obisku sodeč nekateri to ligo ne jemljejo preveč resno/govorim o ekipah iz drugih Balkanskih republik-držav/.Pripravili smo /ASZS-Club.45/tekmovanje in ga izvedli korektno in brez večjih pripomb/ki so seveda dobrodošle/.
Po rezultatih sodeč so slovenski strelci med najboljšimi v tej športni zvrsti.V obeh kategorijah je tokrat blestel Slavko
Frece,ostali smo se trudili za čim boljšim rezultatom.Ekipno je v obeh kategorijah zmagala prva ekipa Slovenije,v Odprti
kategoriji ji je sledila ekipa Pro Guns Custom,v TR pa druga ekipa Slovenije.

Se vidimo na strelišču,

Boro [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]

Attached files [Image: 53_a9fafdf94a7529408b663a6f675271af.jpg]
Odgovori
A rezultatov pa še ni?
Odgovori
"B Napisal:...Po obisku sodeč nekateri to ligo ne jemljejo preveč resno/govorim o ekipah iz drugih Balkanskih republik-držav/...

Glede na številčni obisk tujcev iz 6! držav na tekmi, ki ga je bila organizirana dne 01.09. na Bloški polici za Balkansko ligo se z to izjavo ravno ne morem strinjat. Tujci namreč zelo resno jemljejo to Balkansko ligo - očitno bo potrebno razloge nezainteresiranosti za udeležbo izkati kje drugje (pa sigurno ne pri drugih) ... [img]{SMILIES_PATH}/icon_twisted.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]

"B Napisal:...Po rezultatih sodeč so slovenski strelci med najboljšimi v tej športni zvrsti...

[img]{SMILIES_PATH}/eusa_think.gif[/img]

... kakšni rezultati pa so bili doseženi, ter v primerjavi s kom smo slovenski strelci med najboljšimi v tej športni zvrsti (ali si imel v mislih Rajmonda in London)...? [img]{SMILIES_PATH}/eusa_eh.gif[/img]
Odgovori
Balkanska liga:Boro proti Borotu, rezultat je viden. V Bileči na "Balkanski ligi" je sodelovalo 35 strelcev iz 4 držav. [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Odgovori
G.Marijan

Če se boš skoncentriral in prebral moje poročilo boš dojel,da govorimo o F-Klasi in ne o Rajmondu,kateremu celo ti
ne sežeš do kolen.Res je da si se do sedaj udeležil ene mednarodne tekme za katero si bil sponzoriran in po sreči
z vremenom tudi zmagal.S tem si najbrž uvidel,da si najboljši in se ne pojavljaš več na tekmovanjih ,kar si mi običajni smrtniki želimo,ker ne vemo a je to zgolj slučaj ali pa znanje/tvoja zmaga/.

Do sedaj so se strelci in ekipe ASZS udeležili skoraj vseh tekem za B.Ligo-vaša A.Adria pa nobene /razen Valterja/.
Res je ,da na naši tekmi ni bilo 6 držav,smo pa zato tekmo končali brez pripomb in rezultati so bili končani v 1 uri.
Predvsem pa G.Marijan,nismo nikogar zajebali ,kar seveda v tvojem svetu ne pomeni veliko,pri nas pa še vedno nekaj.

Če se lahko na koncu izrazim s tvojimi besedami:začel si spet z onesnaževanjem foruma.

Pozdrav,

Odgovori
Boro - namesto, da bi dal gor rezultate iz tekmovanja, si cel post posvetil meni - sedaj se pa res že počutim nekaj vrednega, pa četudi ne znaš niti mojega imena prav napisat, zraven tega seveda, da ne znaš odštopat trideset minut [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] (ne glede na moj dosežen rezultat, za katerega pa javno priznam, da sem imel zgolj srečo, da sem ga dosegel - v bistvu sploh ne znam streljat in sem čisto podpovrečen strelec... [img]{SMILIES_PATH}/eusa_think.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_doh.gif[/img] ). Z smetenjem teme si si sam začel z tistim delom navedbe o tvoji domnevi glede neresnosti tujcev do Balkanske lige, na katerega sem ti tudi odgovoril.

O katerih rezultatih pa ti govoriš pa ne moremo vedeti, ker jih namreč ni javno objavljenih (očitno so predobri, da bi jih mi navadni smrtniki lahko občudovali)...
Odgovori
http://www.strelec.si/forum/viewtopic.php?f=42&t=8702
ASZS Rezultati.........
Pred 5 urami...........
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)