Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seminar Za Sodnike Br-50/100-300m
Strela, nasvet (brezplačen): ne bezaj v druge, ker se ti vedno vrne kot bumerang in na koncu izpadeš [img]{SMILIES_PATH}/eusa_liar.gif[/img]
Odgovori
"str Napisal:Predsednik:SZPS

Strela kot je neni znano nisi bil nikoli predsednik SZPS. Tole ze malce meji na zavajanje in na lazno predstavljanje.
Odgovori
Andrejf..pod prvo jaz v nikogar ne bezam...ne razumem tvoje reakcije,saj nimava nič skupnega..moj namen je bil čisto drugačen, kakor si ga nekateri tolmačite...na moje zastavljeno uprašanje sem hotel samo odgovor, ki se je zopet prevesilo v neko osebno obračunavanje. lp
Odgovori
Bobo..moram te popraviti glede tvojega komentarja..očito vidim, da zadevi dovolj ne slediš...SZPS...so dve sorodne kratice zato se drugič raje prepričaj predno kaj objaviš. lp
Odgovori
357...moram te seznaniti, da si objavil verjetno zelo pomanjkliv seznam..sprašujem pa se, bom preveril na SZS, če si mogoče uradni pooblaščenec, da lahko pišeš v njihovem imenu.
Vsa ostala zastavljena uprašanja, ki si jih navedel so provokativnega značaja in te resno opozarjam, da se ne vmešavaj v neše delovanje ...kje smo, kdo smo je popolnama naša interna zadeva..tako, da ti svetujem.. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_shhh.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_silenced.gif[/img] upam, da razumeš..
Odgovori
"str Napisal:357...moram te seznaniti, da si objavil verjetno zelo pomanjkliv seznam..sprašujem pa se, bom preveril na SZS, če si mogoče uradni pooblaščenec, da lahko pišeš v njihovem imenu.
Vsa ostala zastavljena uprašanja, ki si jih navedel so provokativnega značaja in te resno opozarjam, da se ne vmešavaj v neše delovanje ...kje smo, kdo smo je popolnama naša interna zadeva..tako, da ti svetujem.. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_shhh.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_silenced.gif[/img] upam, da razumeš..

[img]{SMILIES_PATH}/eusa_think.gif[/img]
Odgovori
"str Napisal:"357...moram te seznaniti, da si objavil verjetno zelo pomanjkliv seznam..sprašujem pa se, bom preveril na SZS, če si mogoče uradni pooblaščenec, da lahko pišeš v njihovem imen.."
"strela", objavil sem seznam, ki je meni in vsem vpletenim v tej debati, uradno dostopen..Lahko ti le zagotovim, da nisem niti uradni in tudi ne kakršen koli pooblaščenec SZS. Pričakujem tvoj (ne)pomanjkljiv seznam...V primeru, da tega ( uradnega ) seznama ni, potem je tvoje predstavljanje v SZS lažno ( kaznivo ).
Lepo, ker lepše bit ne more. Mene res naj bi ne smelo brigati tvoje nešportno delovanje v tvojih društvih, me pa ( za enktrat ) zelo briga ( lažno ) delovanje v SZS, v kateri sem preko svojega društva, član že celih 34 let.
Kar svetuješ, jemljem kot resno grožnjo. Tudi za to so tablete, ki jih jaz ne predpisujem...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
Karlo..v prejšnem postu sem te opozoril, da se v naše delovanje ne spuščaš..očitno iščeš samo težave, če pogledamo tvojo zgodovino malo nazaj še do danes nisi nikogar pohvalil temveč obratno....se ti ne zdi, da je tole malo prenevarno za tvoja leta in ti predlagam, da vsa tvoja ostala leta (upokojenska) preživiš brez takih stresov......glede naše zveze te pa naj nikar ne skrbi....delamo na tem, da med sabo sodelujemo in gojimo prijateljske medsebojne odnose vem, da te to zelo boli.....Karlo prihaja čas, ko boš moral tvoja mišlenja preusmerit v bolj pozitivna....to je moj nasvet
Odgovori
"str Napisal:Bobo..moram te popraviti glede tvojega komentarja..očito vidim, da zadevi dovolj ne slediš...SZPS...so dve sorodne kratice zato se drugič raje prepričaj predno kaj objaviš. lp

SZPS sta dve kratici nista pa niti pod razno sorodni. In cisto za tvoj info ker sledis tista druga je zascitena in ne bodi presenecen ce te bo kdo "prosil" da spremenis svojo. Enkrat si ze prodajal bucke tu na forumu kako si ti prvi ustanovil ... Ko sem prilimal linke iz registrov kjer je bilo vse jasno razvidno pa je bilo naenkrat vse tiho. Ocitno ti ne spremljas ravno najbolje poleg tega pa se pozabljas ...
Odgovori
"B Napisal:
"str Napisal:Ocitno ti ne spremljas ravno najbolje poleg tega pa se pozabljas ...

sporo pamti, brzo zaboravi... poleg tega pa še spregleda direktna vprašanja ki so bolj neprijetne narave, recimo o klubskih (vojaških) streliščih [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Stara ljudska modrost pravi "če bi molčal, bi modrijan ostal"...
Stane vse vidi, Stane vse ve...
Odgovori
S.Vizec, pogrešam tvojega "izvidnika" [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img] . Kam si ga skril?!?

Ajd!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
"str Napisal:"... za tvoja leta in ti predlagam, da vsa tvoja ostala leta (upokojenska) preživiš brez takih stresov..."
Boris, zame pisanje in branje postov ( tudi tvojih ) ni nikaršen stres ampak neke vrste zabava, ki pa se bo, vsaj kar se pisanja tiče, menda kmalu končala ( bom pojasnil, ko pride čas ).
Sem pa trdno prepričan, da do stresnih situacij prihaja pri tebi, ker ne znaš odgovarjati na vprašanja, ki se nanašajo na tvoje zavajanje ( laži, da bo bolj razumljivo ). Kako lahko sploh pomisliš, da ti kdo verjame, da je kašno tvoje društvo včlanjeno v SZS? Vsi dokazi, ki sem ( smo ) jih navedli, govorijo nasprotno in ti še vedno trdiš tisto, kar le sam vidiš. Ni mi treba pretit, me opozarjat, mi dajat ( neumne ) nasvete in od mene pričakovat, da te bom za takšna dejanja tudi pohvalil. Če ti je toliko do tega, da te bom kdaj pohvalil, si boš moral to zaslužiti...
Zdaj pa še glede "tvojih" društev in zvez. Besedo tvojih, sem namenoma napisal z navednicami, ker verjetno ne veš, da nobeno društvo in tudi zveza ni privat zadeva ampak je javnega značaja.
Za druženje, ki ga tolikokrat omenjaš, ni potrebno registrirati društva in narediti povezave v zvezo. Enostavno prideš na določeno mesto ( recimo objekt s šankom ) in nakladaš. Če se okoli tebe naredi prazen prostor, lahko sklepaš, da nisi ravno družabna duša...
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
Strela, a sem ti rekel, da ne bezaj v druge sicer......... (bilo je dobronamerno, saj me poznaš)! Ko star drek zmešaš zopet bolj smrdi a ne? [img]{SMILIES_PATH}/icon_eek.gif[/img]
Odgovori
"b Napisal:S.Vizec, pogrešam tvojega "izvidnika" [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img] . Kam si ga skril?!? Ajd!

evo bobi, zate, z mislijo nate [img]{SMILIES_PATH}/icon_smile.gif[/img]

Attached files [Image: 2525_825b474ce44752bd5b7c23ade8bf16de.jpg]
Stane vse vidi, Stane vse ve...
Odgovori
[img]{SMILIES_PATH}/extra_rolling.gif[/img] Odlično Stane, odlično!
Don't hit at all if it is honorably possible to avoid hitting... but never hit soft!
(T. Roosevelt)
Odgovori
Fegi..ni panike, hvala za tvoj nasvet..naslednjič ga bom upošteval, dejansko nima smisla,,,,,,

Karlo, danes sem bil na sedežu SZS...pa te žal ne poznajo..pa taka aktivnost tako, da ti naslednjč predlagam bolj umirjen ton..objavljaš pravila že v naprej ko sploh še niso sprejeta...( so še v branju-prevod) pa glede sodniških izpitov sem se tudi pozanimal tako, da bo prostora za vse, ki bi radi opravili sodniški izpit bilo mi je rečeno na začetku (2013)...fantje nobene panike..gremo naprej..lep pozdrav vsem skupaj.
Odgovori
"str Napisal:Karlo, danes sem bil na sedežu SZS...pa te žal ne poznajo..pa taka aktivnost tako, da ti naslednjč predlagam bolj umirjen ton..
Podlo strela, podlo [img]{SMILIES_PATH}/extra_bs.gif[/img] ... Ampak takih "prijemov" si vajen, tako da ti je tukaj težko parirat. Če nič drugega je Karlo mene učil o streljanju že pred več kot 20 leti, ko si bil ti... saj veš kaj in kje, ne... Če bi mene tako vlačili po ustih, kot vlačijo tebe, bi se od sramu zakopal v zemljo in pokril z rušo, ti brezhrbtenično bitje [img]{SMILIES_PATH}/extra_right.gif[/img] ...

Ajd!
(T. Roosevelt)
Odgovori
strela, pravilnik ISSF je javno objavljen tukaj in si ga v miru preberi tako, prva izdaja, november 2012, veljavno od 01.01.2013. vem, saj si nisi sam kriv...
[url="http://www.result.issf-sports.info/2013_ISSF_Rule_Book_1st-print.pdf"]http://www.result.issf-sports.info/2013 ... -print.pdf[/url]
najnovejši seznam registriranih strelcev in društev članov slovenske strelske zveze najdeš tukaj: [url="http://www.strelska-zveza.si/index.php/registrirani-tekmovalci"]http://www.strelska-zveza.si/index.php/ ... tekmovalci[/url]
zanimivo je kako se obnašaš, kot da si ti zvezda na strelski zvezi. ja kdo pa te si ti? kot da tebe poznajo na dolenjki? ne najdem te ne na spisku registriranih strelcev in ne med sodniki, še manj pa da bi bilo tvoje društvo član.
še vedno čakam(o) na odgovor, na vprašanje ki sem (smo) ga napisal: kaj moraš naredit, da je lahko vojaški objekt klubsko strelišče? glede na tvoje vprašanje sodnikov BR. kdo pa pri vas sodi tekme? saj tudi ta ne spadajo pod okrilje SZS.
Odgovori
A mogoče SZS pomeni tudi Strelina zveza Slovenije?
Kot dve sorodni kratici za podobne zveze!Smile
...  SIG SAUER P210 ST   ...  SIG SAUER P226 X-SIX   ...   ZB ZKR 551   ...   S&W 629-2 44MAG   ...  HÄMMERLI P240   ...  HÄMMERLI 215   ...  STEYR FP MATCH   ...  CZ ZKM 452 LUX    ...
Odgovori
Predhodnikom se zahvaljujem za odgovore na najnovejšo provokacijo, ki si jo je privoščil "strela".

Boris, saj nisem nikoli rekel ali napisal, da me kdo na SZS ( Strelska Zveza Slovenije ) pozna.
Na seznamu SD lahko vidiš napisano ime društva, katerega sem član ( napisal sem že, da to traja 34 let ). Na spisku registriranih tekmovalcev lahko najdeš tudi moje ime. Ne najdeš pa me več na spisku strelskih sodnikov ( še vedno imam naziv in zadovoljivo znanje državnega sodnika, a sem brez licence, ker je nisem podaljšal, ko (če ) pa se bom za to odločil, bom imel naslednja štiri leta "A" licenco) in nisem na spisku trenerjev. Po starem kriteriju sem "C" trener. Ko (če) sem bom udeležil prvega seminarja, se mi bo licenca takoj podaljšala za eno leto.
Na katerem ( veljavnem ) spisku SZS pa je kakšno društvo, katerega ti vodiš? Pardon, saj to sem te že vprašal...
Odgovori

Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)