Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evropsko prvenstvo BR mali kaliber
#81
hm, je pa čisto možno, da so ekofašisti kaj spremenili.
Odgovori
#82
Definitivno so zadeve zaostrili od kar se ne bojijo več invazije rusov bi radi čim manj orožja naokoli .
Bomo poizkusil z eno škatlo pa potem, če gre skozi še ostalimi .

Pa še par fotk 'tehnike'

Attached files [Image: 70f07a51d2ff9711fe610ee419d419.jpg] [Image: 2613adbb1e5ea4cea03b8e81067773.jpg] [Image: 3d113ec9849ffd7c3b45358f41e1ef.jpg] [Image: 54d2822450990c113b5e6eb3704a5f.jpg] [Image: bd61fda268f40b022cbf1118197510.jpg] [Image: e48fad34e03a30e13336c1cda9d7ae.jpg] [Image: 983a6a61384c87402c4df8f8b7a0e8.jpg] [Image: 5a7dd344df0bae2227a6081b0e2036.jpg] [Image: c3168b25798127683b2aa08942c33f.jpg] [Image: 211ac309dcc2cd6623e03c7880b5dc.jpg]
Odgovori
#83
Mr. T in ekipa!!! Dobri ste! Vidim da ste v evropskem vrhu kar me zelo veseli! Ala vam vera šli ste tja in pokazali kje smo!! In to uspesno!! Bravo!!
Za tiste k mogoce ne vejo: taka tekma na tem nivoju zahteva svoja vlaganja ne samo denarja k ga tam potrosis temvec tudi priprave pa se jajca in sposobnost prenesti pritisk velike tekme! Ni lahko.
Upam da boste uspesni tudi na 50m! Itak je to sport: enkrat si boljsi drugic pa ..... Kdor je kdaj bil na tem ve!
Itak pa pol ostane se after match- mamo favorita a ne admin, he he he!
Lp in veliko uspehov se naprej,
Andrej
Odgovori
#84
pogrešam slike naše tehnike in ekipe, tudi v elementu!
Odgovori
#85
> Marks said:
> pogrešam slike naše tehnike in ekipe, tudi v elementu!

Ja želimo slike naše reprezentance...in držimo pesti še naprej, srečno!
Odgovori
#86
jooooooooooj, da ne pozabimo; čehinje veljajo kot zelo lepe punce!! da ne bi se brez slik njih vrnili domov...
Odgovori
#87
Hvala Andrej, prvi ki je kaj pohvalil. ;) After-match nam gre izkušnjam primerno, torej odlično. Konkurenca so kvečjemu finci, s kakšnimi tajci in filipinci se niti ne ubadamo. ;)

Šalo na stran, danes pa se začenja težji del tekmovanja. Nimam pojma kako bo izpadlo, bomo dali pa vse od sebe.
administrator / Strelec.si
Odgovori
#88
> mr.T said:...V vsakem primeru 357 lahko spuca flinto to so že zdaj povedali tako pri RWS kot Eley a seveda so nas okarali ,da mi vseno malce pretiravamo...

O pretiranem čiščenju sem jaz že zdavnaj pisal, a mi nisi verjel. Jaz puško čistim bolj poredko iz dveh razlogov. Prvi in glavni je ta, da omenjenega streliva ne uporabljam, drugi razlog pa raje zamolčim, ker mi zopet marsikdo ne bo verjel. ;)

Ukinitev 25 m razdalje zaradi izenačenih rezultatov, je le skrajna možnost, ki verjetno ne bo sprejeta z velikim navdušenjem. ISSF je v nekaterih disciplinah to speljala bolj elegantno. Vsak zadetek ocenijo na desetinko, kar pomeni, da je zdaj s 60 streli, iz prejšnjih 600 možnih krogov, zdaj maksimalnih 654 krogov, ki so praktično nedosegljivi. Za ta "podvig" ni treba imeti elektronskih tarč. Tarče so lahko papirnate in ocenjene z "mašino" za ocenjevanje, ki je mnogo cenejša od kompletne elektronike.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#89
Druga možnost je zmanjšanje tarč oz. centra. Daš samo piko tako kot na zračni puški 10m kar pomeni, da bo dosti manj centrov in potem si spet miren nekaj let. :)
Odgovori
#90
Ocenjevanje na desetinko je ravno pri zračni bila zadnja možnost ( pred ukinitvijo ;) ), ker se te tarče skoraj ne da bolj "zgostit". Problem "prevelike tarče" je nastal tudi v disciplini MK puška leže. Za ocenjevanje na desetinko so se odločili, da ne bi zmanjšali tarče, ki je enotna za vse tri položaje, ker takšna, iz rezultatskega vidika, ne bi ustrezala vsaj položaju stoje.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#91
Tale je samo z 357.

Tile fantje od Eley in prijatelj od 357 (v modri majici ) pravijo ta je ta ISSF kar neki pa pa, da je za njih itak vse dobr, tako bi radi tule mal pri Br miksal zraven pa, da lepo prosijo, če lahko na koncu ostanke streliva oni popokajo saj ne rabijo ravno tako dobrih grup. =))


Attached files [Image: da205f058864425c97e688f3f0500d.jpg]
Odgovori
#92
Zanimivo. Z eno od svojih MK pušk ne streljam streliva Eley Tenex. Zakaj? Ker naredim boljšo skupino z enim strelivom za 5 in drugim malo dražjim za10 centov/kos. Pa še puške mi ni treba čistit 3x na dan. ;)
Prepričali ste me, da gredo discipline ISSF "pa pa". Kdo se bo še mučil na strelišču klečat, ležat in stat, brez naslanjanja orožja, če se lahko sedi in naslanja za mizo, kot bi sedel za šankom. =))
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#93
No, za pojasnilo naj povem da je poba na sliki Matt Emmons, in da je prišel pogledat na br tekmovanje, z lokom in puščicami, da ga issf zadeve že malo dolgočasijo.

Na več informacij o mk strelivu pa čakamo na jutri, ko bo predstavnik Eley imel prezentacijo za, kot se je izrazil, vrh strelskih performans v mk, po katerih se drugi merijo.
administrator / Strelec.si
Odgovori
#94
357 glede mojstrovanja 3 položajev sploh ni dileme fantje so velecarji kapo dol , glede pucanja pa ti ni spasa tile tehnologi od Eleya so na začetku predlagali pucanje samo na konec strelskega dne potem pa so malce odledal tole streljanje in rezulate in so hitro popravili predlog na krpico po 50-100 strelov namesto prvotno mišljenih 250-300.

Kot je adnim omeni pa Eley tale Br celo napol resno jemlje tako, da so tu z močno postavo vključno z šefom firme ter 30.000 kom sponzorske ga streliva za zmagovalce posameznih kategorij, za primerjavo iz RWS so poslali enega ki je sice čisto fajn dečko, ki je tu že cel teden a na koncu vsakega odgovora, ki ni preveč pozitiven povdari še da pri njih dobiš tudi strelivo za šrotflinto. :-?? Ja pa za res prave jagre izdelujejo strelivo z pozlačeno kroglo in gravirano hizno X_X

Attached files [Image: 356c9cc2daa0ed2d9f4d38d2dc5b74.jpg] [Image: 6a91aa8000b1585f27b638768bd8eb.jpg]
Odgovori
#95
Fantje kako kaj rezultati na 50m?
Srečno, Andrej
Odgovori
#96
Končno se je našel še eden, hvala 357, ki ne zagovarja samo Eley streliva. Mene že vsi malo čukasto gledajo ko ves čas trdim, da z Midas+ in mojo Ančko naredim VEDNO boljšo grupo ali pa rezultat kot z Rdečkarji.

Verjamem, da je po cevi prebrano Eley strelivo boljše kot ostalo, vendar sem mnenja, tako kot so nekateri že ugotovili, da tako strelja bolje tudi skozi več različnih cevi.
Odgovori
#97
Pred leti se je Tenex zelo dobro razumel z mojo Ančko in ( izposojeno ) Brno2. Odkar pa ima to strelivo drugače oblikovano kroglo in embalažo ( mogoče še kaj drugega ), je ta "ljubezen" preteklost, ki jo zelo uspešno nadomešča nizkocenovno strelivo, ki dobro leti tudi v vetru, kar je za Tenex del nočne more.

P.s.: Upam, da mi bo firma Eley podarila kakšno "šteko" za plinkanje, ker sem napisal nekaj resnic. ;)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
#98
Pozdravljeni,
jaz sem se samo hecal,Vi ste pa to vzeli zares.Bravo vsem.Ni pa treba vsega pokazat kar znamo,shranite to za drugi in bolj uspešen nastop/upam pri nas v Sloveniji.

LP Boro
Odgovori
#99
Tako na hitro, pravkar s podelitve... ;)

V evropski konkurenci sem osvojil 6. mesto, matjaž pa 19. Klemen ni streljal po zapletu s štartno listo, zaradi katere si je moral sposoditi puško od avstralcev, poleg tega pa so si avstralci pozneje premislili in vzeli puško nazaj, in se je po tem odločil da ne bo streljal naprej, ker nismo imeli več preizkušene puške na voljo.

V svetovni konkurenci pa sem končal na 9. mestu, matjaž pa na 34. Lahko pa se pohvalim da sem imel worldwide največ X-ov. :D Žal pa ti ne štejejo.

Skratka, mislim da smo v LV opravili dostojno in bili povsem enakovredni velesilam.

Danes smo začeli še HV, kjer bo verjetno težje.

Bom poskusil objaviti še fotke rezultatov, če mi bo ratalo s telefona, če ne pa bo pripopal mr.T.
administrator / Strelec.si
Odgovori
Ja Team Eley že preverja kaj je za Mr.Tjevim batchom eleja, da tako dobro dela ,
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)