Ocena teme:
  • 0 Glas(ov) - 0 Povprečje
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mnenja glede m57 TT
V gornjem videu je ravno primerjava med tremi naboji v gelu, "original" ima seveda prebojnost in gre skozi, ostala dva pa bi že lahko bila za medveda.
Nisem lovec, ampak a ni pištola pri "lovu" bolj za to, da ulov zaključiš, ne pa da s pištolo loviš?
Odgovori
Neki posebnega je m57, saj zame., me pa čudi, ko govori, da ima proženje odlično?!!!,
Meni na 15 m ni problem delat majhne grupe (okoli 4 cm), na 25 m je pa katastrofa., ne vem zakaj?
Odgovori
pištola ni kriva :) lahko pa menjaš vzmet proženja, je občutno mehkejše
Odgovori
Ne jst sm kriv, samo ne razumem kako je lahko grupa na 15 m - 4 cm, na 25 m pa 25 cm raztros, to se mi pri drugih pištolah ne dogaja ( npr,  praksa je pri meni pribljižno taka; 15 m - 4 cm grupa, 25 m - 10 cm grupa).,  ja lahko menjaš, samo meni je všeč pri starinah, da je vse original.
Odgovori
Streljaš eno ali dvoročno?
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
(12-03-2017, 08:25)357 Napisal: Streljaš eno ali dvoročno?

Streljam dvoročno.
Odgovori
@ horacij 
Mogoče se bo kdo čudil, a te ( vojaške ) pištole so narejene, da se jih drži in strelja z eno roko ( levo ali desno ). Pri streljanju z eno roko bolj začutiš orožje - njegove odsune. Verjetno si opazil, da ima precej velik odsun po višini in tudi po smeri. Vse to moraš upoštevati pri oprijemu pištole in pri položaju telesa...Po mojem mnenju zamujaš pri proženju ali pa prožiš na silo, ker je pri njej teža proženja prevelika in ne držiš pištole kot ona zahteva.
Da se ne boš čudil zakaj imaš večji raztros na 25 m kot na 15 m, enega od njih opusti ;) . S to pištolo se da zadeti/zadevati cilj v velikosti 50x50 cm na 100 m ( enoročno ), le potruditi se je treba.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
Hvala za napotke, bom upošteval, moram večkrat streljat s to pistolo.
Odgovori
S to pištolo se da zadeti/zadevati cilj v velikosti 50x50 cm na 100 m ( enoročno ), le potruditi se je treba.

Koliko padca ima naboj na
100 m?
13 Kdor se dotakne smole, se osmoli, ...
Odgovori
Bolj "na polno" sem pomeril in zadetki so bili v tarči. S centimetri padca se nisem ukvarjal.
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
Tole je kar impresiven podatek, da se da "lepo" zadevi tudi na 100m.
No, na 25m ni nekih posebnih težav, pištola ima lepo grupo in je precej natančna.

Al si mislil mogoče 10m? :)
Odgovori
Za krajšo razdaljo od 25 m je škoda streliva.  ;)
Da se da zadeti/zadevati, sem napisal brez "lepo". :)
Pri negativni oceni ugleda, prosim za komentar, ker bom drugače sklepal, da gre za čisto zlobo  Mrgreen
Odgovori
lp.Obstajala je tudi zastava m93 ali z10 v kalibru 10mm auto.Zanima me ce ima kdo z tem kake izkušnje in če bi spravil 10mm auto cev  v m57 zaklep?


lp

TT-Z10
Odgovori
https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&...Ww0W_4ryLA
Tale?
Odgovori
točno tale:)



lp


robi
Odgovori
(18-03-2017, 13:48)rkajtn Napisal: lp.Obstajala je tudi zastava m93 ali z10 v kalibru 10mm auto.Zanima me ce ima kdo z tem kake izkušnje in če bi spravil 10mm auto v m57 pištolo?


lp

TT-Z10
 Kakšno nelogično vprašanje pa je to...
Odgovori
Jabolko bo zdaj vredi:)))))
Odgovori
(18-03-2017, 16:06)rkajtn Napisal: Jabolko bo zdaj vredi:)))))

Kako zdaj kaj pa je drugače Hand
Odgovori
Napisal nisem vredu in sem popravil vprasanje?
Odgovori
(19-03-2017, 21:45)rkajtn Napisal: Napisal nisem vredu in sem popravil vprasanje?

Aga..mislim da ne boš spravu omenjene cevi v M57 zaklep...
Že iz filma je videt, če si pozoren da je zaklep prirejen naboju 10 Avto Hand
Upraš v Novo Mesto    slogun.si   tam majo pištol, da se ven ne vidiš mogoče je kakšna taka...
Odgovori




Uporabnikov, ki berejo to temo: 1 Gost(ov)