Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: Los je zakon ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Tarča s tekme AA

Attached files [Image: b1b04d38dad0431581aaf450847e22.jpg]
Najbrž tudi strelec nekaj šteje pri taki tarči, a ne?
Dobra =D>
pa še ena -
LOS 148 grs HBWC

Attached files [Image: 62dff23ad4c8653b5b994dc011fc70.jpg]
Se mi pa zdi zanimivo da so vsi kvazi znalci umolknili...ah verjetno polirajo proženje pa vagajo kugle al pa jih daje sindrom PIKA...bravo.
Punca obvlada...
Jaz že par let streljam LOS pri dinamiki in nimam pripomb, zamenjal bom samo, če mi nekdo ponudi krogle bistveno ceneje...
jz mam tud luknjač fi9, ki dela skor enake luknje. Včasih lahko 10tko še bolj naluknjam, če se ne udarim s kladivom po prstu... 8-}
kristjan, noob pika je samo uzdevek v resnici se za piko skriva eden najbolj znanih slo preciznakarjev tarča je pa z tekmovanja tako da na kake luknjače kar pozabi vse je čisto realno in je plod 30+ letnega DELA tisti ki so na tekmovanju bili pa bodo komot prepoznali obe tarči.
Jabolko, nič bati, vem kdo je avtor tarče in kaj zna. Tisto zgoraj je samo zajebancija po forumu ...
Mislim,da pika ne rabi LOS krogel za luknjanje desetk.Pravzaprav je to samo dokaz,da vsaka krogla leti v desetko če strelec ve kaj dela.
Bi si pa rad enkrat ogledal kakšno sliko proizvodnje "slovenskih" krogel.
Zanimivo bi si bilo ogledati tovarno LOS v živo.
In kolikor vem,je bila ta tarča nastreljana s Sig Sauer-jem 210 SuperTarget..
Vsekakor odlično...
na kok metrov pa se je streljalo v te tarče ?
> supreme said:
> Mislim,da pika ne rabi LOS krogel za luknjanje desetk.Pravzaprav je to samo dokaz,da vsaka krogla leti v desetko če strelec ve kaj dela.
> Bi si pa rad enkrat ogledal kakšno sliko proizvodnje "slovenskih" krogel.
>
>

supreme ti preveveč neki misliš in premalo streljaš najprej ga neki tupiš okoli teže in vaganja krogel sedaj bi pa že učil pika streljat in zakaj misliš nebi rabu naših krogel če pa z njimi naredi v povprečju tri + kroge več kot z ostalimi
> mk8 said:
> Zanimivo bi si bilo ogledati tovarno LOS v živo.

poskušaj si ogledati naprimir firmo FIOCHI ne boš prišel not tudi pod razno ne
isto velja tudi za firmo LOS.
> op70 said:
> na kok metrov pa se je streljalo v te tarče ?

to bi pa lahko bilo uprašanje leta tukaj ti pa edino 357 ve odgovor [sam se rad ujezi]
Kot je bilo omenjeno, je tarča "naštancana" ;) na tekmi. Če je organizator upošteval pravilnik ISSF, potem vem, na kateri razdalji bi se **moralo** streljati...
> jabolko said:
sedaj bi pa že učil pika streljat in zakaj misliš nebi rabu naših krogel če pa z njimi naredi v povprečju tri + kroge več kot z ostalimi

Kakor je meni znano, je "pika" uporabnica in ne uporabnik tega foruma in, ker njenega imena ne najdem na seznamu sodelujočih na omenjeni tekmi sklepam, da tarča ni njena...Lahko le ugibam, da je od B.Š. ( začetnice pa so enake ;) ).
> mk8 said:
> Zanimivo bi si bilo ogledati tovarno LOS v živo.

To bi pa znal bit kar hud strošek .Avionska karta,2 tedna dopusta... :-B
kar privošči si ga vsaj dva tedna ne boš pisal neumnosti po forumu :-w
Pages: 1 2