Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: Zadnje kolo Lige Laica BR -50 in DP -2013
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Vabljeni na zadnje kolo Lige Laica BR-50 in DP 2013

Tekmovanje bo na strelišču Mošnje 5 Oktobra 2013 z pričetkom ob 9.00 uri. Obvezno vaganje se začne ob 8.00
uri. Strelja se 75 strelov za oceno/3 tarče/ Kotizacija €25 za disciplino.Tekmujemo v treh disciplinah. Po tekmovanju bo shoot-off za kvalifikacijo za finale Hot Range - Las Vegas 2014.

LP :)
Ali to torej pomeni 75 EUR za tri discipline?
Verjetno je 25Eur + 5Eur za dodatno disciplino ,za razliko od običajih 20+5Eur ker so po tri tarče.
Pozdravljen SteyerAUG

Odgovor je dal že Mr.T.
V petek 4 Oktobra bo trening od 15.00 do 17.00 na istem strelišču.

LP Boro :)
Halo MK freunde !!

Za Shootoff sem zadolzen na tekma pa se me zdi da bom proba naredil tudi Petek .
( Hint hint ... )
Tako fante pejmo pokat Minutka z samo deset metke na Caldwell`s Shootin gallery!!!
http://www.youtube.com/watch?v=SM-3ltmbGJI
Pa še to en ohrenk zajtrk ne bo odveč.
Ker so tri runde za vsaka disciplina, ki trajajo 30 min bomo samo na kopit lezal za vsako puška / disciplina že 90 min , krat tri , je po mojo štoparica 4 in pol ura če bi imeli tri pomočniki za Ivan bi za vsaka menjava tarč dodal skupaj okoli pol ura. ...30x3x3+30 in še kaj zaradi podelitev priznanj in Hot-Range Las-Vegas 2014... mmh
Am i right ??
Ok da vem kdaj lahko žena začne kuhat,... no...

L.P
Henrie
> Boro said:
> Pozdravljen SteyerAUG
>
> Odgovor je dal že Mr.T.
> V petek 4 Oktobra bo trening od 15.00 do 17.00 na istem strelišču.
>
> LP Boro :)

Glej, sej ni važno, mi gremo itak na tapravo BALKAN LIGO :D

LP
Pozdravljen predstavnik za stike Balkanske lige

Bravo,mi pa nismo tako dobri in gremo na BR-50.

LP Boro :)
Ja mi kot bi rekel kolega Feguš 'streloplašni' bomo raje še malce trenirali na MK , da naberemo korajžo za 'taprave' tekme.
> Bravo,mi pa nismo tako dobri in gremo na BR-50.

če bi pa obljubili kakšno hrustljavo zapečeno prase, bi pa se Zlatko mogoče premislil... :)
> Boro said:
> Bravo,mi pa nismo tako dobri in gremo na BR-50.
>
> LP Boro :)

Aaaa to je razlog, sem pa že mislil, da ne greste iz protesta, ker vsi tam dol vztrajno nočejo streljati po pravilniku BORO LIGE ;) .

> Kristian said:
> če bi pa obljubili kakšno hrustljavo zapečeno prase, bi pa se Zlatko mogoče premislil... :)

Hja, nikoli ne reci nikoli, čeprav pri Borotu bi prej pričakoval hrustljavo zapečen žabji krak. Karkoli več bi bilo pa že ^:)^ ! Bojo pa tam pujski in kot pravi Gorenjec vam bom prišparal kakšno fotko, obljubim!

Pa mirno roko in ostro oko vam želim!