Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: Nakup in plačilo češka...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
pozdravljeni ja kot opazili sem nov tle iz il.bistrce rabu bu eno informacijo glede nakupa v ceski-- banka me po domace j... kako pacujete v cesko kupil sem v cz58 vijak in ploscico za fiksno kopito samo se zatakne glede placila pri nakupu dobil vse podatke samo banka sedaj zahteva ime priimek in naslov a je blo pri vas tudi tako lp bobo
Moje izkušnje so, da je potrebno pri plačevanju preko banke navesti vse, torej ime, priimek, naslov, včasih še naslov banke (poleg SWIFT kode).
ja razumem samo ce oni to vedo zakaj tega ne dajo takoj- ne da potem potekajo maili sem in tja vse imam manjka samo naslov in ime
pozdrav bobo62!
kaj pa ima to veze z carcano naboji?? kaj se pa nakazila tiče pa rabiš vse podatke (IBAN, BIC, naslov in ime in priimek lastnika oz. firme) tudi, če preko spletne banke nakazuješ.
hvala ti friderik, tudi meni ni všeč da se teme mešeajo med seboj, zato vas prosim da naslednjič pišete svojo temo! lp
This discussion was created from comments split from: 7.35x51 carcano.