Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: 8.3.2014 Trening streljanja na strelišču Mlake
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Pozdravljeni,

SD Veteran Bloke organizira dne 8.3.2014 trening streljanja na strelišču Mlake.

Možno bo streljati z dolgocevnim orožjem do razdalje 400m, s kratkocevnim na 25m in MK na 50m.
Organizator bo zagotovil pijačo, brez malice. Na voljo bo nekaj tarč ki jih imamo na zalogi, priporočljivo pa je, da si za vsak slučaj prinesete tudi svoje.

Obvezne predprijave po emailu na naslov: maljkovic7@gmail.com

Vabljeni, se vidimo. ;)
Odlično!!!
=D> =D> =D>
:-h :-h :-h
Odlično, se vidimo
Odlično!

Kakšna je cena po udeležencu, da obvestim še par interesentov?
Hvala in LP.
Alishoter za info. pokliči Dominika Maljkovića
LP
Alishoter 040 438 914 ali maljkovic7@gmail.com...
Se zahvaljujem za podatke, pokličem.

LP in še1x hvala.
Še to....vse kar vas zanima samo na moj e-naslov ali GSM
LP

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/0c/0...81f44b.doc (28.5 KB)Â
Še eno nepisano pravilo.......strelec strelja 30 minut...sledi menjava in pregled tarč...
ker vas je kr dosti prosim da se ozrete ali nekdo čaka na strelsko mesto...potem prosim da prepustite naslednjemu...v kolikor ni, ste lahko naprej. Vsekakor bo kontrolor urejal na liniji in nebo problemov...
LP Malke
Vremenska napoved je dobra. :)>-
Vreme bo krasno, 18, mogoče celo 20 stopinj.
Fantje, tisti ki boste to prebrali..................... večina vas, ste moji prijatlji...jutri bo gužva...to je problem.....upam da bomo spelal vse to joj meni in nam...ajd :-?
Ja prav luštno je bilo , pohvale organizatorju. =D>
Se pridružujem pohvalam. Trening kot se šika, malo korekcije pri streljanju zaradi refulov burje.
Pretiranega čakanja na strelsko mesto ni bilo kjub jutranji gneči. Čim več takih treningov.
Bravo Domenik.

Jaka
Moje prvo srečanje z preciznim streljanjem in hkrati moj prvi komentar na forumu.
Čeprav sem bil danes na strelišču ,samo kot opazovalec,pa čeprav do danes nisem poznal še nikogar in tudi mene še ne poznate,bi vseeno rad podal lepo besedo za Dominika,Tomaža ,Jakata in Konrada, za nesebične in prijazne napotke ,kako vstopiti v svet preciznega strelca.
Z veseljem pridem 22.3. na tekmo,pa čeprav verjetno z nekaj treme.
@ERNESTO - kar korajžno!! Brez tr(e)me seveda ne bo šlo, kot ne gre na nobenem začetku.
Bravo SD Veteran Bloke, super organizacija!
Sam za našga veterana (balkanskih ipsc vojn, da se kdo drug ne prepozna v tej številčno zelo zastopani kategoriji

Attached files [Image: 36c37cc9256dc91ba5569200e1418b.jpg] [Image: b6f9600b9af338aee93ac2327ddb04.jpg]
Pages: 1 2