Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: hawke optika mnenje
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
zanima me vaše mnenje glede nakupa serije sidewinder tactical daljnogleda . kako se primerjajo z drugimi tam do 600eur. kako se primerja z sidewinder navadno verzijo. za odgovore se vam lepo zahvaljujem.lp.m
Korekten daljnogled, če ga dobiš za dobro ceno (nevem kok so zdej ampak zanj ne bi dal več kot ~300€). Mu nič ne fali.
jaz sicer nimam omenjene zadeve, imam pa Hawke Varminter model in moram rečt, da je izdelava zelo natančna, slika je kontrastna in gumbi mehko nastavljivi. Skratka odlično razmerje kvaliteta-cena.
Jaz sem s Hawke daljnogledi zadovoljen, imam pa dva:
Endurance 2,5-10x56 in Eclipse SF 4-16x50. Svojega denarja sta vredna.
Jaz sem imel Sidewinderja 6.5-20x, za na tarčo nažigat je super, vreden svojega denarja, zelo dober tanek križ.

Na MK imam sedaj Varmint SF 4-16x, in je tudi za svoj denar čisto OK.
Imam Sidewinder 30 SF 6-24x56, ½ Mil Dot 20X Reticle.Tureta ima klik na 1/4 MOA, se da resetirat. Dobra slika, svetlobno dovolj močan, z njim sem zadovoljen; za ta denar čisto OK.
Točnega modela se ne spomnim, nekaj v stilu 1,5-6x24, torej bolj za lov kot za preciznost, ampak ko sem prodajal se mi je tožilo po daljnogledu, ne po puški. Tudi na US forumih marsikje piše - best bang for the buck.