Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: CZ 75 Kadet adapter 22lr
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ali ima kdo kake izkušnje z Kadet adapterjem 22lr??
Zanima me ali se bolj splača kupiti adapter za 579€ ali celo mk pištolo??
Nazadnje mi je Ancelj (oziroma hčerka) postregel z informacijo, da se solo adapterja ne da kupiti več, samo celo pištolo...
Lp
Za sp-01 shadow ga ima na zalogi.
Meni adapter dela odlično požira vso municijo brez zastoja tudi z strelivom ki ima Vo 270m/s.
ga mam tudi jaz-šlo čez že 9.000 šusov! skoraj nobenih zastojev - najraje ima "čeha" v standard hitrosti!
priporočam!!!
Če ga bi rad kupil pokliči na tel: 041828821 Je praktično nov.
Kako je pa, kar se preciznosti tiče???
Bolj precizna kot ti, ni pa tekmovalna zadeva...
> dimce1 said: ni pa tekmovalna zadeva...

Kje je ovira?
Ovire ni, menim pa, da se s kakimi namenskimi zadevami ne more primerjati in iti v "stih"" z njimi...
S kakšnim Waltherjem GSP in podobnimi ( precej dragimi ) kosi res ne gre v "štih". Kombinacija dobrega ( manj premožnega ) tekmovalca s Čehinjo in slabšega ( premožnejšega ) tekmovalca z GSP, gre največkrat v prid prvega. ;) :D
Dva smeška sta bila verjetno dovolj.
Kot sem že rekel, je verjetno bolj precizna kot večina onih zadaj; tu štejem tudi sebe....
Kakor vaju razumem kadet kit ni samo za plinkanje,ampak se,da narediti dober rezultat tudi na tekmi??
O tem in še marsičem so razmišljali že izdelovalci, ko so mu ( adapterju ) namenili nastavljive športne merke...