Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: 18.10.2014 - Tekmovanje puška 100-300
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pozdravljeni,

naprej sporočam obvestilo organizatorja, da bo **18.10.** organizirano ostrostrelsko tekmovanje na 100-300 m na strelišču **Žančani**, Slovenj Gradec.

Streljanje v stilu **F-klase** (leže) in **Benchrest** (sede), oboje v **Open** kategoriji.

Podrobna navodila boste dobili na strelišču.

Vabljeni. ;)
Koliko nabojev se pa strelja na tekmi? kdaj se pa začne? Koliko časa se strelja serija?
Organizator bi moral malo bolj natančno pojasniti za kaj gre! :-/
No končno bodo na svoj račun prišli tudi tisti :-B "najstarejši" z trdimi koleni in problemi z inkontinenco ...
> šimek said:
> No končno bodo na svoj račun prišli tudi tisti :-B "najstarejši" z trdimi koleni in problemi z inkontinenco ...

Oooo baraba, a ciljaš na starejšega sivolasega gospoda, ki ga kelnerce nagovarjajo s stric? Ampak a ni on pršu na svoj račun že na Blokah?

;)

LP
paradna disciplina SD Senior :)
Kdaj bo razpis? :-w
Danes sem "razpis" prejel po telefonu. ;)

Glasi se takole:

## Ostrostrelsko tekmovanje za pokal Slovenj Gradec 2014

Tekmovanje bo v dveh disciplinah (**F-klasa** in **Benchrest**), od tega pri F-klasi kategoriji F-TR in F-Open, pri Benchrestu pa le Open.

V obeh disciplinah in kategorijah se bo streljalo po 10 strelov na razdalji 100 m in 10 strelov na razdalji 300 m, torej skupaj 20 strelov. Vse skupaj torej 60 strelov, plus poskusni seveda.

Se pravi:
F-klasa

- TR
- Open

Benchrest

- Open

Prijavnina 20 €, z vključeno malico.

Za vse ostale informacije prosim kontaktirajte organizatorja, najbolje po telefonu. ;)
Zdravo
Nisem zasledil zacetka tekmovanja in telefonske stevilke.
še enkrat, posredujem od organizatorja... njegov tel. je 041 290 850

Snajperski turnir Slovenj Gradec 2014

**18.10.2014 ob 9 uri lokacija Zancani**

Strelja se:

1. F clas Target 100m - 10 strelov in 300m 10 strelov skupaj za oceno cas 30min
2. F clas 100m 10 strelov in 300m 10 strelov skupaj za oceno cas 30 min. Pravila Balkanske lige za prvo in drugo tocko. Dovoljeni kompezatorji !!!
3. F clas Open z mize 100 m 20 strelov brez omejitev

Vljudno vabljeni v cilju druzenja in kreaciji novih standardov glede streljskih rezultatov v Sloveniji. Za malico in medalije je poskrbljeno. Startnina 20€!!

Lp Miran
Hvala
konkurenca bo huda,
pride tudi gospod (Bog slovenskega strelstva)
A misliš ta penzič, ki zlorablja mojo dečvo, ki sem jo že tako dovolj šokiral da sem ji tačke dol snel pa na rest dal in BR odpokal :)....

Drugače pa super tekma hvala štajerskemu koncu za trud...

Attached files [Image: baa3be9a087df6effcdd28b305f663.jpg]
Rezultati tekmovanja so v priponki :)

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/e5/9...a106de.doc (58 KB)Â
se vedel, da je zgolj vprašanje časa kdaj bo Mato streljal BR. Evo, zdej ostane samo še to da prideš na MK benčrest državno :)
Hm ..pa je res prišel siv Gospod Sterle in zmagal BR ... :-"
Čestitke vsem!
bla super tekma,še posebej za mojo prvo ;)