Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: razpis 1. kolo lige 600 v 2009 + REZULTATI
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ZSČ TRBOVLJE



RAZPIS
1. Turnirja lige 600
V streljanju s pištolo in revolverjem velikega kalibra



ZSČ TRBOVLJE razpisuje 1. turnir lige 600, ki bo v soboto, 16. maja 2009 na strelišču v Ojstro, v Trbovljah s pričetkom ob 9. uri.

Tekmovanje bo v disciplini PIŠTOLA - od kal. 7,62 do 9,65 (0,30 do 0,38).

Na turnirju NI dovoljena uporaba športnih pištol tipa »Hämmerli«, » Walther« i.p.d. Uporaba oplaščenega streliva JE dovoljena.

Strelja se 5 poizkusnih strelov v času 5. minut in 6 serij po 10 strelov za oceno v času 10 minut na serijo. Strelja se lahko enoročno ali dvoročno, po izbiri tekmovalca.

Pravilnik lige je objavljen na strelskem forumu [url="http://www.strelec.si/forum"]http://www.strelec.si/forum[/url] pod natančno streljanje, v podforumu »Liga 600«.

Na turnirju bodo podeljene medalje: prvim trem strelcem; prvim trem strelcem, ki bodo streljali enoročno in članom zmagovalnih ekip ter pokali prvim trem ekipam.

Prijavnina znaša 25 eur‚ za strelca in se plača na dan tekmovanja najkasneje do 8:30 ure.



ZSČ TRBOVLJE
Robert Šuštar
Predsednik
Evo eno slikico.

[attachment=0]P5166476.JPG[/attachment]

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/208_...c128cf.doc (37.5 KB)Â
REZULTATI TEKME
1. TURNIR LIGE 600
V STRELJANJU
S PIŠTOLO VELIKEGA KALIBRA
Trbovlje, 16. 5. 2009

REZULTATI EKIPNO
M. Društvo 1 2 3 4 5 6 Rez.
1. SD SOIT MEDVODE 276 284 279 283 277 292 1691
ŠTREMFEL BRANKO 92 92 93 94 95 97 563
ŽAKELJ JANEZ 95 97 94 95 92 98 571
ŠTREMFEL ALEKSANDER 89 95 92 94 90 97 557

2. ZSČ LJUBLJANA 278 277 275 279 282 278 1669
FEKONJA EMIL 92 93 85 93 94 89 546
LESAR ANTON 90 90 93 91 93 92 549
MEŽAN ERNEST 96 94 97 95 95 97 574

3. SD LJUBO ŠERCER 268 265 285 274 269 275 1636
NOSE ROBERT 93 88 95 91 89 92 548
CERAR DAMIJAN 85 91 95 91 90 91 545
RADOVAN ALOJZ 90 86 95 92 90 92 543

4. SD CELJE 267 270 267 272 273 275 1624
ZDOVC MARJAN 89 92 85 91 92 94 543
ČEPIN MOJCA 87 81 88 90 89 89 524
FRECE SLAVKO 91 97 94 91 92 92 557

5. ŠD ZPE LJUBLJANA 265 265 274 267 267 272 1610
KRAŠOVEC DARKO 85 81 85 83 83 86 503
GROŠELJ MARJAN 91 94 94 92 95 95 561
KOMAC UROŠ 89 90 95 92 89 91 546

6. SD OLIMPIJA 260 270 267 266 270 272 1605
PODGORNIK MITJA 85 84 90 86 91 86 522
SOMI MARKO 83 91 84 87 86 91 522
STRNAD BOŠTJAN 92 95 93 93 93 95 561

7. SD CELJE 2 TEHNOVAR 262 267 277 273 252 264 1595
ČREŠNIK LEA 89 90 95 93 88 87 542
ČREŠNIK ALOJZ 83 80 91 88 78 88 508
GUČEK DRAGO 90 97 91 92 86 89 545

8. SD SOIT MEDVODE 2 247 247 242 245 250 248 1479
ŽAKELJ DANICA 80 82 83 86 90 86 507
KEK ŠTEFAN 74 78 69 70 68 71 430
OMAHEN MIHAEL 93 87 90 89 92 91 542

REZULTATI POSAMEZNO
M. Strelec Društvo 1 2 3 4 5 6 Rez.
1. Mežan Ernest ZSČ Ljubljana 96 94 97 95 95 97 574
2. Žakelj Janez SOIT Medvode 95 97 94 95 92 98 571
3. Štremfel Branko SOIT Medvode 92 92 93 94 95 97 563
4. Grošelj Marjan ZPE Ljubljana 91 94 94 92 95 95 561
5. Strnad Boštjan SD Olimpija 92 95 93 93 93 95 561
6. Štremfel Aleksander SOIT Medvode 89 95 92 94 90 97 557
7. Frece Slavko SD Celje 91 97 94 91 92 92 557
8. Lesar Anton ZSČ Ljubljana 90 90 93 91 93 92 549
9. Nose Robert L. Šercer Ljubljana 93 88 95 91 89 92 548
10. Komac Uroš ZPE Ljubljana 89 90 95 92 89 91 546
11. Fekonja Emil ZSČ Ljubljana 92 93 85 93 94 89 546
12. Radovan Alojz L. Šercer Ljubljana 90 86 95 92 90 92 545
13. Guček Drago Celje II Tehnovar 90 97 91 92 86 89 545
14. Zdovc Marjan SD Celje 89 92 85 91 92 94 543
15. Cerar Damjan L. Šercer Ljubljana 85 91 95 91 90 91 543
16. Omahen Mihael SOIT Medvode II 93 87 90 89 92 91 542
17. Črešnik Lea Celje II Tehnovar 89 90 95 93 88 87 542
18. Tajčman Branko 84 91 95 92 89 90 541
19. Čepin Mojca SD Celje 87 81 88 90 89 89 524
20. Somi Marko SD Olimpija 83 91 84 87 86 91 522
21. Podgornik Mitja SD Olimpija 85 84 90 86 91 86 522
22. Črešnik Alojz Celje II Tehnovar 83 80 91 88 78 88 508
23. Žakelj Danica SOIT Medvode II 80 82 83 86 90 86 507
24. Krašovec Darko ZPE Ljubljana 85 81 85 83 83 86 503
25. Brvar Alojz 76 84 76 84 85 85 490
26. Florjančič Matjaž 80 82 85 71 84 83 485
27. Kek Štefan SOIT Medvode II 74 78 69 70 68 71 430
28. Zore Stane 75 57 60 59 47 26 324

REZULTATI POSAMEZNO – ENOROČNO
M. Strelec Društvo 1 2 3 4 5 6 Rez.

1. Cerar Damjan L. Šercer Ljubljana 85 91 95 91 90 91 543
2. Podgornik Mitja SD Olimpija 85 84 90 86 91 86 522
3. Florjančič Matjaž 80 82 85 71 84 83 485

Lep pozdrav! Damjan