Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: Kje kupiti poceni in solidno strelivo 9x19 (luger)?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Predvsem me zanima Ljubljana z okolico.

Hvala :-)
Jaz uporabljam

http://www.orozje.com/sl/spletna-trgovin...0141912945

imajo ga po isti ceni tudi v Tarči na strelišču na Rudniku.
Solidno je že res lahko, poceni ga pa ne boš dobil nikjer... Snooty
(11-04-2016, 15:20)Jape Napisal: [ -> ]Jaz uporabljam

http://www.orozje.com/sl/spletna-trgovin...0141912945

imajo ga po isti ceni tudi v Tarči na strelišču na Rudniku.

In v M-shopu, v BTC-ju:
http://www.mshop.si/orozje/pravo/streliv...9-fmj.html
M shop ga nima na zalogi, vsaj tako pise na linku, ki si ga objavil.
Pri proarmis, 52e skatla, ob nakupu 10ih pa je 50e paket
Ancelj  NM. S&B 18,2 centa komad pri nakupu nad 1000 kosov. Včasih jih pripelje tudi do Lj.
MB in NM ni ravno LJ okolica  Papers
A da Ancelj pripelje tudi v LJ? To moram pa vprasati.
Grem pa jutri tudi v Tarco, kaksna je cena za par skatel.
(11-04-2016, 20:04)JRC Napisal: [ -> ]M shop ga nima na zalogi, vsaj tako pise na linku, ki si ga objavil.

Jaz vsakega trgovca prej pokličem in preverim ali ima na zalogi in se šele tedaj odpravim do njega. Spletne strani niso vedno merodajne.
Hvala vsem :-). Ancelj dejansko lahko prinese strelivo, ko pride v Ljubljano. In je za 1000 kosov dejansko najcenejša varianta.
Upam, da posluje tudi preko emaila  Whistle
(12-04-2016, 08:35)fritz Napisal: [ -> ]
(11-04-2016, 20:04)JRC Napisal: [ -> ]M shop ga nima na zalogi, vsaj tako pise na linku, ki si ga objavil.

Jaz vsakega trgovca prej pokličem in preverim ali ima na zalogi in se šele tedaj odpravim do njega. Spletne strani niso vedno merodajne.

Pa ne misli da je  ta tvoj način zanesljiv, tud če ti obljubi da ima ko prideš do njega se je že zgodilo da robe ni bilo klub zagotovilu... Eek
Potrošnik lahko trgovca oceni z nogami!

V kolikor ta s storitvijo ni zadovoljen, se naslednjič pač obrne na koga drugega. Če posamezen trgovec kupcev ne bo imel, ali se bo v svojem ravnanju popravil, ali pač propadel.

Ker se kupci navkljub slabemu odnosu marsikdaj vračajo, ni stimulansa, da bi se prodajalci morali v tem pogledu posebej truditi za svoj obstanek.
(12-04-2016, 09:25)jabolko Napisal: [ -> ]
(12-04-2016, 08:35)fritz Napisal: [ -> ]
(11-04-2016, 20:04)JRC Napisal: [ -> ]M shop ga nima na zalogi, vsaj tako pise na linku, ki si ga objavil.

Jaz vsakega trgovca prej pokličem in preverim ali ima na zalogi in se šele tedaj odpravim do njega. Spletne strani niso vedno merodajne.

Pa ne misli da je  ta tvoj način zanesljiv, tud če ti obljubi da ima ko prideš do njega se je že zgodilo da robe ni bilo klub zagotovilu... Eek

To drži a tak trgovec me več ne vidi...sicer pa ob zagotovilu, da roba je, ponavadi dam svoje podatke, povem kdaj bom prišel in prosim, če lahko želeno količino da na stran. Zadeva je toliko lažja, če sem tam že kupoval.
Lovec v BTC hala A je tudi imel S&B po 250 kom.
Ancelj mi naslednji teden pripelje v LJ.
Če je še kakšen interesent, jih kontaktirajte pa se zmenite.
Super, hvala za obvestilo, sem že dogovorjen!  Clap  :)
Lovec Grosuplje - Marinč - 041 760 654

Zaloga trenutno je - več ali manj vedno, cena od 0.22€ dalje, zavisi od količine.

Tudi dostava Ljubljana ni problema.
Kot receno: Ancelj po 0,1802 za kom, ce je kolicina 1000.
(14-04-2016, 08:01)JRC Napisal: [ -> ]Kot receno: Ancelj po 0,1802 za kom, ce je kolicina 1000.

Je treba pohvalit, ko je za pohvalit.
Odzivnost na mail v roku 2 ur s predračunom in ostalimi ugodnostmi kot omenjeno.
Po večkratnih minusih, tokrat tudi velik plus za Anclja! :)
Pages: 1 2