Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: Moten dostop do foruma
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Pozdravljeni,

kot ste opazili, je od včeraj moten dostop do foruma. Razlog je v servisu na strežniku pri ponudniku gostovanja in nekaterih nadgradnjah.
Pričakujem da bo situacija rešena danes tekom dneva.
Vsa obvestila bodo objavljena tule.

Upam da bo urejeno čim prej in se opravičujem za težave.

admin
Težave se danes še pojavljajo, sam v tolko, če ni še nihče nič javil.
(ravno dobil internal error 500 ....)
Da, vem za situacijo. Pravkar se cela domena seli na zmogljivejši strežnik k drugemu ponudniku. To pomeni da bo dostop do foruma in portala še danes in morda jutri počasnejši in občasno moten.
Mojstri se trudijo in upam da bodo čim prej zaključili.
;)
Pozdravljeni.
Ne vem ali je kriv moj računalnik ali zmogljivejši strežnik, ampak meni forum in posamezne strani zelo počasi nalagajo. Ostale internetne strani normalno.
L.p.
(06-06-2016, 22:50)Petgun Napisal: [ -> ]Pozdravljeni.
Ne vem ali je kriv moj računalnik ali zmogljivejši strežnik, ampak meni forum in posamezne strani zelo počasi nalagajo. Ostale internetne strani normalno.
L.p.

pri meni isto
Lp
Citat:Pozdravljeni,

ker se forum prestavlja na drug strežnik, prosim da danes, naslednje kakšne tri ure (do cca 13.00, dne 7.6.2016) NE PIŠETE na forum, ker se v tem času spremembe na bazi ne bodo shranile.

Torej, če boste v tem času karkoli objavili, se bo po približno treh urah brisalo!

Ko bo spet "varno" pisanje, vas ponovno obvestim tule.

lp
admin 


No tako, forum je prestavljen, spet lahko normalno pišete kot doslej. :)

Vidim da ste nekateri kljub opozorilu napisali nekaj prispevkov, ki pa so bili medtem brisani. Teh je okoli 10. Upam da ni bila kakšna življensko pomembna informacija. ;)

Skratka, zdaj je gostovanje na precej zmogljivejšem strežniku in naj bi potekalo tako zanesljivejše kot hitrejše. Upam da bo to res. :D

Lep dan še naprej,
admin
Samo vprašam: današnja zasebna sporočila so šla naprej ali ne?
Jaz jih namreč ne vidim.
(07-06-2016, 15:44)JRC Napisal: [ -> ]Samo vprašam: današnja zasebna sporočila so šla naprej ali ne?
Jaz jih namreč ne vidim.

Če so med vašimi poslanimi da, če ne, pa ne.

Vse deluje normalno, razen objave in sporočila med cca. 10:00 in 13:00 niso shranjena. Objav je bilo okrog 10, nad sporočili pa nimam nadzora.

lp
Ni med poslanimi, čeprav ga je sprejelo brez napak.
Nima veze, sem napisal še enkrat.
Obcasno se dobim napako Resource limit is reached.... Refresh pozdravi napako, ce ne takoj, pa v drugo ali tretje.
Emaili zdaj ne pridejo ob PM.

Imam se vedno oznaceno "Notify me by email when I receive a new Private Message."
Res je, tudi jaz nisem dobil v mailbox sporočila o zasebnem sporočilu.
Ja, tole smo res pozabili. Bom uredil v najkrajšem času... upam da jutri dopoldan.

Prosim upoštevajte, da medtem ne deluje nobena pošta v zvezi s forumom.
Meni tudi še kar vsak dan občasno javlja napako Resource limit is reached. Včasih je treba stisniti refresh tudi po trikrat, preden naloži stran. Kar je sploh na tabličnih telefonih kar nadležna in zamudna zadeva, če je signal slab.
(11-06-2016, 10:40)40cal Napisal: [ -> ]Meni tudi še kar vsak dan občasno javlja napako Resource limit is reached. Včasih je treba stisniti refresh tudi po trikrat, preden naloži stran. Kar je sploh na tabličnih telefonih kar nadležna in zamudna zadeva, če je signal slab.

Enako meni Doh
Pravkar je bil forum posodobljen, zaradi česar kakšnih 20 minut ni bil možen dostop do foruma. Za težave se opravičujem. Zdaj bo spet mir nekaj mesecev. ;)
Pozdravljeni,

pred kratkim sem bil obveščen da so težave s funkcionalnostjo foruma od danes zjutraj dalje. Po vrnitvi s strelišča smo zadevo odblokirali in jo pregledujejo mojstri na strežniku, zaenkrat mislim da je težava odpravljena. Lahko pa se zgodi da bo med urejanjem za krajši čas še moten dostop do foruma.
Za težave se opravičujem.
Lep dan,
admin
Pozdravljeni,

verjetno ste danes vsaj nekateri opazili, da je prišlo do težave pri konfiguracije strežnika, zaradi česar je bil okrog 40 min. onemogočen dostop do foruma in portala.
Napako smo odpravili in mislim da se ne bo več pojavljala.
Za težave se opravičujem, v vaših službah pa se verjetno niso pritoževali. ;)

Lep dan,
admin
Zakaj ni več opcije "Neprebrani prispevki"?
(11-02-2021, 17:31)šimek Napisal: [ -> ]Zakaj ni več opcije "Neprebrani prispevki"?

Sori, evo je nazaj. :)
Pages: 1 2 3 4