Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: BR -50 amaterski test streliva
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Glede na to da je do BR-50 lige manj kot 10 dni  sem za svojo puško št.2 (LV) iskal soliden lot .

 Na dolenjki  sem testiral par lotov midasa in center-X razmere niso bile optilalne (mirage,malo vetra).

Naletel sem na en soliden lot midasa (hvala Damjan) in en fenomenaln lot centr-x. sem takoj letu en štuk nižje in pobral vse kar je bilo na voljo.

tale 200 je pršla prej kot sem jo pričakoval sploh  za LV puško (sem izkoristil cca 20 min. okno boljših razmer)


[Image: p1100799.jpg]








[Image: p1100799.jpg]








[Image: p1100807.jpg]





[Image: p1100807.jpg]
Ni kaj tole zgleda hudo
Psihološki pritisk pred začetkom...? Hlače, tres"te se, hehe...
Ni kaj, lepo ja, za mnoge nedosegljivo...
Dokler se tresejo hlače ni panike ko se tresejo roke je jeba  
jest mam na vsaki tekmi občutek da je potres tolk se rukam 
zgleda da sem kot tjuner kontra vibracije :uzi:

kar se psih.pritiska tiče bi jest temu rekel preje psihološka razbremenitev konkurentov 
ker mi po gaussovi krivulji z zgornjega odklona sledi samo še pot navzdol (upam da ne pregloboko) :-S
tako da imate vsi večjo verjetnost za polno tarčo kot jest.(evo mam že  kakšen krog hendikepa)

vas je pa v BR 50 ligi vsaj ene 10 ki na redni bazi pokate podobne tarče men se pa na količino popokanih tarč
sem pa tja tudi lahko kaj userje  ane 

tako da jest nisem kakšen 
strahospoštovanja vreden faktor pa tudi te dve tarče sta bile vrh ledene gore vse ostalo pa bolj ena žalost. Angel
Sem vesel da si z novim ( še toplim) Midasom zadovoljen. Rad pomagam sam uprašat je treba. :-D
Amater, podkrepil si mojo teorijo o strelcih. Dobri strelci so samokritični (ne pa kritični do drugih), večina tule redko sodeluje, sploh pa ne učijo drugih kaj in kako morajo delati in se obnašati.
Zato ti želim tudi na tekmah enake ali boljše zadetke.  Clap
(10-03-2017, 14:35)Amater Napisal: [ -> ]Dokler se tresejo hlače ni panike ko se tresejo roke je jeba  
jest mam na vsaki tekmi občutek da je potres tolk se rukam 
zgleda da sem kot tjuner kontra vibracije :uzi:

kar se psih.pritiska tiče bi jest temu rekel preje psihološka razbremenitev konkurentov 
ker mi po gaussovi krivulji z zgornjega odklona sledi samo še pot navzdol (upam da ne pregloboko) :-S
tako da imate vsi večjo verjetnost za polno tarčo kot jest.(evo mam že  kakšen krog hendikepa)

vas je pa v BR 50 ligi vsaj ene 10 ki na redni bazi pokate podobne tarče men se pa na količino popokanih tarč
sem pa tja tudi lahko kaj userje  ane 

tako da jest nisem kakšen 
strahospoštovanja vreden faktor pa tudi te dve tarče sta bile vrh ledene gore vse ostalo pa bolj ena žalost. Angel
Lahko vprašam, kje si dobil ta midas in center-X? Bi tudi jaz malo preizkusil. Zdaj sem pri S&B.
Odstreljeno tarco nesi na tekmo in jo poturi sodniku pred ocenjevanjem. Lahko se kar pripravis da boš dal za rundo!
(02-02-2019, 13:15)HenrikVIII Napisal: [ -> ]Odstreljeno tarco nesi na tekmo in jo poturi sodniku pred ocenjevanjem. Lahko se kar pripravis da boš dal za rundo!

Doh

Že samo pomisliti na kaj takega bi te moralo biti sram!

lp upor500
taka šala/anekdota kroži tod okoli glede znanega strelca...
(02-02-2019, 14:48)Marks Napisal: [ -> ]taka šala/anekdota kroži tod okoli glede znanega strelca...

To ni šala, je resnica in zaradi tega  organizatorji strelskih tekmovanj ki to dopuščajo izgubljajo  poštene strelce na svojih tekmovanjih.

(02-02-2019, 15:07)ldamjan Napisal: [ -> ]
(02-02-2019, 14:48)Marks Napisal: [ -> ]taka šala/anekdota kroži tod okoli glede znanega strelca...

To ni šala, je resnica in zaradi tega  organizatorji strelskih tekmovanj ki to dopuščajo izgubljajo  poštene strelce na svojih tekmovanjih.  In potem se čudijo zakaj . . .
... saj v bistvu ni tako hudo ... 

je tisti, ki so ga pri tem zalotili povedal, da je bil v stiski in je na naslednji tekmi "častil" vse strelce z 1 brezplačno tarčo ...  Dare

lp upor500
V kaksni stiski pa moras bit da to naredis? Dobro, ce bi se vrteli denarji potem bi se nekako razumel to "stisko"
... to lahko razume samo tisti, ki to naredi ...

lp upor500

P.s.: A ne spremljaš dogodkov na domači kulturni sceni?  Dumb
(02-02-2019, 15:29)zan89 Napisal: [ -> ]V kaksni stiski pa moras bit da to naredis? Dobro, ce bi se vrteli denarji potem bi se nekako razumel to "stisko"

morda časovni :-D
pa že prej odpokaš in prineseš na tekmo. Elegantno rešeno...
(02-02-2019, 15:29)zan89 Napisal: [ -> ]V kaksni stiski pa moras bit da to naredis? Dobro, ce bi se vrteli denarji potem bi se nekako razumel to "stisko"

Stiske in denarji... osredotočaš se na napačno stran; organizator je v stiski da se komu ne zameri saj bi rad pobrač čim več startnin. Pa kaj potem če prinese svojo tarčo, pa kaj potem če na tekmi strelja v dve ali tri pa potem odda najboljšo, pa kaj potem če ustreli strel v konkurenčno tarčo da pokvari rezultat sotekmovalcu... važno da prihaja na tekmo in plačuje štartnino.Takšni pojavi niso nič novega, so bolj redno občasni, kot bi si mislil.
Cemu potem sodnik!?
(02-02-2019, 17:55)zan89 Napisal: [ -> ]Cemu potem sodnik!?

 Štartnino pobere ne :))
(02-02-2019, 17:55)zan89 Napisal: [ -> ]Cemu potem sodnik!?

Na tipični 'inkaso prireditvi' z tutifruti disciplinami je naloga najbližje temu , malce ovce levo desno terat ,tolk da najdejo plac in da koga po nesreči ne obstrelijo.