Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: X-zone 22LR
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Zdravo, ima kdo podatek kje bi se dobilo tole strelivo? Ugotovil sem, da mi dela Suhl s tem strelivom relativno najboljše glede na ceno/preformans (baje naj bi bila cena za škatlo cca 6-7 EUR). Sedaj pa gledam in ga noben trgovec nima v prodaji.
To je lapua/Sk v Akah škatlici oz natančneje SK RIFLE MATCH, če ne dobiš natančno enakega lota ti nič ne koristi če piše gor Akah X zone
Thnx.
Kaj pa tvoje izkušnje glede ELEY Sport? Rad bi imel enako strelivo za trening in za kakšno tekmo, kar pomeni tudi relativno ugodno ceno, torej kakšen Tenex odpade ker je malo predrag za moje ambicije...
Eley sport je precej hit and miss zadeva , imeli smo en lot, ki je z kar nekaj puškami dobro delal a po tistem nikoli več ,

Najboljši bang for the buck je ponavadi SK Rifle Match.
Tukaj dobiš AKAH strelivo  http://www.strelska-oprema.si/mk-strelivo/
hvala za info obema. Če pa ima še kakšen kakšne izkušnje s MK strelivom za Shula pa seveda dobrodošlo.
(18-05-2017, 09:20)Barbapapa Napisal: [ -> ]hvala za info obema. Če pa ima še kakšen kakšne izkušnje s MK strelivom za Shula pa seveda dobrodošlo.

Center X od Lapue je za Suhl 150 prava stvar...
Kolega ga ima in dela odlično..lp
(18-05-2017, 14:50)sandiruger Napisal: [ -> ]Center X od Lapue je za Suhl 150 prava stvar...

ne vedno 
sem v torek streljal z suhl-om pa je center x  trosil kot špric kangla (lot 937,907 pa še druga dva lota)
RWS 50 pa fenomenale tako da ..

je pa velika vrjetnost da bo lapua delala dobro (če ti x zone dela gut)

x zone zelo dobro dela tudi v moji flinti sem ga popokal par tišoč kosov
Stare puške imajo vse ležišča za krogle z okrogle špico kot sta RWS  in Lapua/SK  medtem ko se za Tenex rahlo drugačno ležišče tako da je odnos precej bolj hit or mis

Zato se raje držim testiranja v fabrk, zdaj bo prvič v Lapua in petič na tej puški.
sinergija SUHL +RWS R 50  

9 strelov ....potem je bla pa škatlca prazna

mogoče tega Suhl-a zvabim v svoj hlev

[Image: suhl.jpg]
RWS R 50 še nisem probal, sem pa vedno kupoval RWS pistol match strelivo za kratkocevno. Za SW 41 dela super. Nasprotno pa me je pri Suhlu enak rang (RWS rifle match) precej razočaral, ker leti vse povprek. Precej boljši je bil skoraj pol cenejši TOPSHOT... (??), Ni torej vsaka hrana za vsakega konja...
Testiranje Lapua Center-X v Anschütz Match 54 z barrel tuner-jem...grupa 5 strelov
(18-05-2017, 19:26)Amater Napisal: [ -> ]
(18-05-2017, 14:50)sandiruger Napisal: [ -> ]Center X od Lapue je za Suhl 150 prava stvar...

ne vedno 
sem v torek streljal z suhl-om pa je center x  trosil kot špric kangla (lot 937,907 pa še druga dva lota)
RWS 50 pa fenomenale tako da ..

je pa velika vrjetnost da bo lapua delala dobro (če ti x zone dela gut)

x zone zelo dobro dela tudi v moji flinti sem ga popokal par tišoč kosov

Meni na suhl 150 in center-x lot 26550 58673 dela vrhunsko