Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: Delovna akcija DOVL, SD Iška vas in ASZS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Spoštovani strelci!

V četrtek, 5. 4. 18, ob 17.00 uri, bo na strelišču na Dolenjski cesti 11 potekala čistilna akcija. Počistili bomo rova na 50 in 100 m in pripravili nove okvirje za tarče.

S seboj prinesite lopato, žago in dobro voljo.

Za več informacij pokličite na tel. 070 806 178.

Delovna akcija bo potekala v vsakem vremenu.

P. S. Vabljeni ste vsi uporabniki in obiskovalci strelišča na Rudniku, pa tudi morebitni bodoči člani.

Lep strelski pozdrav!

Marko Sterle

DOVL
SD Iška vas
ASZS
Tarča d.o.o.
Geom d.o.o.
(04-04-2018, 09:45)6BR Napisal: [ -> ]P. S. Vabljeni ste vsi uporabniki in obiskovalci strelišča na Rudniku, pa tudi morebitni bodoči člani.

Marko, razumem da me klub katerega član sem povabi na vzdrževanje klubskega strelišča, katerega lahko uporabljam zastonj (kot član).
Ampak če me pa komercialno strelišče, ki me cepi za 11€ na uro, vabi na čistilo/vzdrževalno akcijo, bom pa seveda vprašal koliko ur zastonjske uporabe strelišča mi bo namenilo kot kompenzacijo za moj čas?
(04-04-2018, 10:17)Kristian Napisal: [ -> ]
(04-04-2018, 09:45)6BR Napisal: [ -> ]P. S. Vabljeni ste vsi uporabniki in obiskovalci strelišča na Rudniku, pa tudi morebitni bodoči člani.

Marko, razumem da me klub katerega član sem povabi na vzdrževanje klubskega strelišča, katerega lahko uporabljam zastonj (kot član).
Ampak če me pa komercialno strelišče, ki me cepi za 11€ na uro, vabi na čistilo/vzdrževalno akcijo, bom pa seveda vprašal koliko ur zastonjske uporabe strelišča mi bo namenilo kot kompenzacijo za moj čas?

 He he Kristjan...seveda lahko uprašaš :))
(04-04-2018, 10:17)Kristian Napisal: [ -> ]
(04-04-2018, 09:45)6BR Napisal: [ -> ]P. S. Vabljeni ste vsi uporabniki in obiskovalci strelišča na Rudniku, pa tudi morebitni bodoči člani.

Marko, razumem da me klub katerega član sem povabi na vzdrževanje klubskega strelišča, katerega lahko uporabljam zastonj (kot član).
Ampak če me pa komercialno strelišče, ki me cepi za 11€ na uro, vabi na čistilo/vzdrževalno akcijo, bom pa seveda vprašal koliko ur zastonjske uporabe strelišča mi bo namenilo kot kompenzacijo za moj čas?

Takšna vprašanja bi bilo verjetno potrebno nasloviti na upravo strelišča ali pa morda kar na upravo Javnega zavoda Šport Ljubljana. Ampak samo v primeru, da bi na akcijo res vabilo strelišče.

Sicer pa vabi naše društvo, ker imamo v rovih tudi svoje okvirje, ki so nekoliko večji. Akcija je namenjena predvsem članom (ki strelišče lahko uporabljajo zastonj), če pa se najde kdo, ki ni naš član, a bi kljub temu želel prispevati k temu, da se rovi uredijo, pa je seveda dobrodošel.

V prihodnje naprošam bralce teme, da se vzdržijo komentiranja, če nimajo relevantnih vprašanj, konstruktivnih pripomb in/ali nikakršnega namena, da se udeležijo akcije.

Lep pozdrav

Tamara

P.S. Da te strelišče "cepi za 11 € na uro" si si pa sam kriv, kaj pa nisi naš član.
(04-04-2018, 14:06)6BR Napisal: [ -> ]
(04-04-2018, 10:17)Kristian Napisal: [ -> ]
(04-04-2018, 09:45)6BR Napisal: [ -> ]P. S. Vabljeni ste vsi uporabniki in obiskovalci strelišča na Rudniku, pa tudi morebitni bodoči člani.

Marko, razumem da me klub katerega član sem povabi na vzdrževanje klubskega strelišča, katerega lahko uporabljam zastonj (kot član).
Ampak če me pa komercialno strelišče, ki me cepi za 11€ na uro, vabi na čistilo/vzdrževalno akcijo, bom pa seveda vprašal koliko ur zastonjske uporabe strelišča mi bo namenilo kot kompenzacijo za moj čas?

Takšna vprašanja bi bilo verjetno potrebno nasloviti na upravo strelišča ali pa morda kar na upravo Javnega zavoda Šport Ljubljana. Ampak samo v primeru, da bi na akcijo res vabilo strelišče.

Sicer pa vabi naše društvo, ker imamo v rovih tudi svoje okvirje, ki so nekoliko večji. Akcija je namenjena predvsem članom (ki strelišče lahko uporabljajo zastonj), če pa se najde kdo, ki ni naš član, a bi kljub temu želel prispevati k temu, da se rovi uredijo, pa je seveda dobrodošel.

V prihodnje naprošam bralce teme, da se vzdržijo komentiranja, če nimajo relevantnih vprašanj, konstruktivnih pripomb in/ali nikakršnega namena, da se udeležijo akcije.

Lep pozdrav

Tamara

P.S. Da te strelišče "cepi za 11 € na uro" si si pa sam kriv, kaj pa nisi naš član.

He he tako kot Kristjan lahko upraša, tudi ti lahko naprošaš, sam pa lahko komentiram, kljub temu da se nimam nikakršnega namena udeležit akcije Hand
S takim odnosom boste pridobili veliko članov, se mi zdi... :)
Vprašanje pa je bilo čisto na mestu.
Se strinjam, glede na to, da je bilo vabilo naslovljeno na "vse uporabnike in obiskovalce strelišča na Rudniku" je tudi po mojem mnenju vprašanje bilo povsem relevantno :)
Spoštovani,

Hvala vsem, ki ste prišli na akcijo.
Naredili smo več kot sem pričakoval.

Naslednjič pa upam, da bomo to naredili na 300m.
Hvala tudi  Mateju in strelišču za kavico in pijačo.

lp marko