Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: Rop pred domačo hišo ..
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Pred domačo hišo v JAR, ne uspem prešteti točno število strelov, zadetkov je očitno zero ali kvečjemu eden ..
 Mislim da ima tip iz avta v roki pokalico ali se motim? Think

(01-11-2019, 16:27)ivann@ Napisal: [ -> ]Pred domačo hišo v JAR, ne uspem prešteti točno število strelov, zadetkov je očitno zero ali kvečjemu eden ..
 Mislim da ima tip iz avta v roki pokalico ali se motim? Think

Še link
(01-11-2019, 16:27)ivann@ Napisal: [ -> ]Pred domačo hišo v JAR, ne uspem prešteti točno število strelov, zadetkov je očitno zero ali kvečjemu eden ..
 Mislim da ima tip iz avta v roki pokalico ali se motim? Think


link
a je bil v sandalih Eek
Dol je tega vsakodnevno polno, ko vidis kako zivijo razumes da nima cesa izgubiti. Tam je pravilo, da se ponoci ne hodi pes nikamor, če že avto do restavracije in takoj notri. Ce hodis pes ponoci bos zagotovo oropan. Kar nekaj mojih kolegov so pretepli in jim izpraznili žepe ko smo bili tam.
Okoli hiše imaš 3m visoko ograjo, na vrhu elektriko, na vseh oknih pa rešetke, kot v zaporu. Samo da si v tem primeru vesel :-)
tole je bolj ''revenge'' ... kdo bi šel ropat mimo dveh prisotnih ? S-sniper
Je kar nekaj časa razmišljal, če sta samo ta dva modela, pa nobenega v bajti, in se je slabo odločil, ker je naletel na tipa s polno pokalico ..
izgleda kot da so vsi imeli plašilke; belec tako potegne pištolo ven čeprav črnc skoraj meri v njega, potem ko belec strelja po njem črnc samo malo skače kot bi hodil po žerjavici...
Zaklep pri pištoli od strelca se kar konkretno premika, ne uspem pa preštet šusov. Se mi zdi 4. Mahat s plašilko v JAR je pa samomorilska ideja. Not
(01-11-2019, 18:07)ivann@ Napisal: [ -> ]Zaklep pri pištoli od strelca se kar konkretno premika, ne uspem pa preštet šusov. Se mi zdi 4. Mahat s plašilko v JAR je pa samomorilska ideja. Not
Tudi če je imel ropar 1 do 4 luknje v telesu, je lahko še tekel nekaj sekund ali celo pobegnil s kraja.  Ni to ekšn muvi, kjer vsak bad guy pade kot pokošen, ko  good guy ustreli približno proti njemu.
(01-11-2019, 18:30)Robert91922 Napisal: [ -> ]Tudi če je imel ropar 1 do 4 luknje v telesu, je lahko še tekel nekaj sekund ali celo pobegnil s kraja.  Ni to ekšn muvi, kjer vsak bad guy pade kot pokošen, ko  good guy ustreli približno proti njemu.

Točno tako. Še posebej če je pod vplivom "kemije". Slam
(01-11-2019, 18:30)Robert91922 Napisal: [ -> ]
(01-11-2019, 18:07)ivann@ Napisal: [ -> ]Zaklep pri pištoli od strelca se kar konkretno premika, ne uspem pa preštet šusov. Se mi zdi 4. Mahat s plašilko v JAR je pa samomorilska ideja. Not
Tudi če je imel ropar 1 do 4 luknje v telesu, je lahko še tekel nekaj sekund ali celo pobegnil s kraja.  Ni to ekšn muvi, kjer vsak bad guy pade kot pokošen, ko  good guy ustreli približno proti njemu.
 
Clap
V Sloveniji, bi strelec že sedel, ker je streljal v hrbet.
(01-11-2019, 19:36)Petgun Napisal: [ -> ]V Sloveniji, bi strelec že sedel, ker je streljal v hrbet.

Ah pusti Slo, zakonodaja je pač taka da bolje ne uporabit orožja...hrbet je samo oteževalna okoliščina [itak še čakamo razplet streljanja z balkona, ko se človk ni imel pod kontrolo, sedaj se pa ven vleče] glede na briljantno reakcijo napadenega ki več kot očitno zadevo obvlada, prva dva nista bila v hrbet sem siguren da jo ni odnesu...meni je bolj zanimivo, kje izstopi pol pa avto odpelje na hitro... 
Edina razlaga volan na levi vozi nekdo drug Smile

Na desni... pardon Shifty
V JAR vozijo po levi (bivša angleška kolonija), posledično imajo vozila volan na desni. Šofer jo je ročno podurhal in ni čakal na svojo porcijo ..
(01-11-2019, 16:53)zan89 Napisal: [ -> ]Dol je tega vsakodnevno polno, ko vidis kako zivijo razumes da nima cesa izgubiti. Tam je pravilo, da se ponoci ne hodi pes nikamor, če že avto do restavracije in takoj notri. Ce hodis pes ponoci bos zagotovo oropan. Kar nekaj mojih kolegov so pretepli in jim izpraznili žepe ko smo bili tam.
Okoli hiše imaš 3m visoko ograjo, na vrhu elektriko, na vseh oknih pa rešetke, kot v zaporu. Samo da si v tem primeru vesel :-)
Bi dejal, da bo v Ljubljani tudi tako čez nekje 15-20 let. Ali pa še prej. Če bodo šle stvari tako naprej.
(02-11-2019, 14:28)Ales Napisal: [ -> ]
(01-11-2019, 16:53)zan89 Napisal: [ -> ]Dol je tega vsakodnevno polno, ko vidis kako zivijo razumes da nima cesa izgubiti. Tam je pravilo, da se ponoci ne hodi pes nikamor, če že avto do restavracije in takoj notri. Ce hodis pes ponoci bos zagotovo oropan. Kar nekaj mojih kolegov so pretepli in jim izpraznili žepe ko smo bili tam.
Okoli hiše imaš 3m visoko ograjo, na vrhu elektriko, na vseh oknih pa rešetke, kot v zaporu. Samo da si v tem primeru vesel :-)
Bi dejal, da bo v Ljubljani tudi tako čez nekje 15-20 let. Ali pa še prej. Če bodo šle stvari tako naprej.

kako naprej? da vlada staroselcev podpira pobijanje belcev? kdo pa je pri nas staroselec in kdo bo pobijal belce?
Morda so v tem primeru misljeni ""migranti" z po svoje razlagano vero.
Pri nas je "normalno", da imaš v eni roki volan v drugi pa mobi.
Glede na dve fotki s tega linka: https://en.wikipedia.org/wiki/Crime_in_South_Africa , pa moraš imeti tam doli v eni roki volan, v drugi .357.
Živeti v varni državi - neprecenljivo .. Nod
(01-11-2019, 16:27)ivann@ Napisal: [ -> ]Pred domačo hišo v JAR, ne uspem prešteti točno število strelov, zadetkov je očitno zero ali kvečjemu eden ..
 Mislim da ima tip iz avta v roki pokalico ali se motim? Think

(01-11-2019, 16:27)ivann@ Napisal: [ -> ]Pred domačo hišo v JAR, ne uspem prešteti točno število strelov, zadetkov je očitno zero ali kvečjemu eden ..
 Mislim da ima tip iz avta v roki pokalico ali se motim? Think

Še link
Dragi soimenjak in vsi ostali, ki so vam take situacije všeč....mislim da to sranje z obstreljevanjem živih ljudi ne spada na ta forum? Kolikor mi je znano, je ta forum namenjem športnemu strelstvu , ne pa pobijanju ljudi med sabo? Če se motim, naj me nekdo popravi, če pa ne, pa prosim da si svoje skrite želje izpolnjujete drugje!!
Hvala.
Pages: 1 2 3