Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: REZULTATI SPOMLADNEGA DELA Pokalnega Prvenstva v Streljanju
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
-REZULTATI TEKMOVALCEV POKALNEGA PRVENSTVA V STRELJANJE PPS-10!

PIŠTOLA
Aktiven Priimek Ime Klub SkupajPI
1 Gajšek Štefan SD Rifnik 424
2 Pintar Klemen SD SOIT 409
3 Pikelj Aleksander SD Rifnik2 397
4 Baranja Jernej SD Postojna1 376
5 Koletnik Friderik SD Policist 370
6 Spinelli Drago SD Postojna2 336
7 Lesjak Rajko DVV JOD113-1 303
8 Širca Robert SD Bičun 303
9 Cigler Jurij DVV JOD113 298
10 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 292
11 Bezek Vlado SD Nanos 283
12 Akrapovič Vital DVV JOD113 273
13 Žbona Stanislav SD Ribnica 272
14 Kreft Zlatko SD Svarun 269
15 Cvetkovic Zoran SD Postojna 268
16 Drobun Jože SD PSC Kamnik 254
17 Žabjek Bojan SD Modri as 252
18 Fedoruk igor SD Strelec 239
19 Jelen Marko SD Policist 238
20 Petrič1 Žiga SD IPSC Ribnica 238
21 Bitenc Drago SD Modri as 235
22 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica 232
23 Jurenec Jure SD Logatec 191
24 Simšič Iztok SD Postojna1 171
25 Lojk Ivan DVV JOD113-2 168
26 Černe Aleš SD Logatec 166
27 Krsmanovič Dušan DVV JOD113 143
28 Belič Jadran DVV JOD113-3 134
29 Rupnik Alojz SD Modri as 133
30 Kandare Tomaž SD Postojna2 129
31 Kodelja Ivan DVV JOD113-4 129
32 Smole Viktor SD Rifnik 129
33 Teršek Zdravko SD SOIT-2 128
34 Meden Denis SD Logatec 126
35 Miklič Zmago SD Modri As 126
36 Bem Branimir DVV JOD113-3 125
37 Arčon Kunej Mojca SD SOIT2 124
38 Florjančič Matjaž SD SOIT 123
39 Bojkovski Marjan DVV JOD st 122
40 Japelj Simon SD SOIT 122
41 Orehek 121
42 Rojec Tone SD Jože Kovačič 121
43 Volk Igor SK ORTO 121
44 Bajc David SD Postojna1 120
45 Kump Andrej SD Modri as 120
46 Klemenc Miran DVV JOD113-1 118
47 Novak Žiga SD SOIT-2 117
48 Japelj Miha SD postojna2 109
49 Škof Tone SD Škofja Loka 108
50 Osterman Matej DVV JOD113 107
51 Bajc1 Ernest SD Postojna2 96
52 Podkrajšek Mitja SD Logatec 96
53 Katarinčič Mario DVV JOD s 95
54 Malneršič Marko SD Nanos 92
55 Stojanovič Boban SK ORTO 91
56 Vidmar Janez SD 10-1 89
57 Porenta Damjan SD Iška vas 87
58 Koler Zvone SD Logatec 84
59 Kleibencetl Iztok DVV JOD113 81
60 Brataševec Boštjan SD Logatec 80
61 Arčon Lado SD SOIT2 79
62 Klančar Stane SD Logatec 78
63 Može Anton DVV JOD113 78
64 Kastelic Gregor SD Iška vas 77
65 Ulcar Ales DVV JOD113a 74
66 Paunovič Marko SD SOIT 72
67 Gregorc Tomaž SD Iška vas 69
68 Kovačič Janez SDV Bloke 64
69 Grže Janez SD Sodražica 62
70 Ženko Damijan 58
71 Muženič Martin DVV JOD113a 57
72 Oven Igor SD Logatec 55
73 Černota Sašo SD SOIT2 51
74 Lavrič Ksenija SD Logatec 50
75 Grižon Klavdij DVV JOD113-3 46
76 Serak Kristjan 39
77 Blagojevič Žiko SD Logatec 38
78 Čuk Peter SD Logatec 36
79 Palčič Damjan 32
80 Kralj Rajko 31
81 Ljubinković Boris DVV JOD stuff 27
82 Miklavc Jurij SD Valuk 20


REVOLVER
Aktiven Priimek Ime Klub SkupajRE
1 Gajšek Štefan SD Rifnik 422
2 Pintar Klemen SD SOIT 418
3 Pikelj Aleksander SD Rifnik2 394
4 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 377
5 Drobnak Slavko SD Rifnik1 376
6 Spinelli Drago SD Postojna2 348
7 Cigler Jurij DVV JOD113 304
8 Lesjak Rajko DVV JOD113-1 288
9 Petrič1 Žiga SD IPSC Ribnica 267
10 Cvetkovic Zoran SD Postojna 260
11 Jelen Marko SD Policist 260
12 Kreft Zlatko SD Svarun 238
13 Bezek Vlado SD Nanos 233
14 Žabjek Bojan SD Modri as 226
15 Baranja Jernej SD Postojna1 218
16 Grže Janez SD Sodražica 207
17 Škof Tone SD Škofja Loka 188
18 Simšič Iztok SD Postojna1 187
19 Kastelic Gregor SD Iška vas 172
20 Miklič Zmago SD Modri As 138
21 Vidmar Franci SD Sonja Vesel 138
22 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 130
23 Mandelj Žiga SD 10 129
24 Žbona Stanislav SD Ribnica 128
25 Seražin Dušan SD Svoboda Sežana 126
26 Teršek Zdravko SD SOIT-2 125
27 Urh Igor 460.AB Postojna 123
28 Us Damjan LD Taborska Jama 122
29 Paunovič Marko SD SOIT 121
30 Draščić Dean A.Vivoda Buzet 121
31 Novak Žiga SD SOIT-2 114
32 Černota Sašo SD SOIT2 114
33 Bajc1 Ernest SD Postojna2 113
34 Medič Vladimir SD SOIT 112
35 Malneršič Marko SD Nanos 110
36 Kandare Tomaž SD Postojna2 106
37 Krsmanovič Dušan DVV JOD113 103
38 Bitenc Drago SD Modri as 102
39 Kump Andrej SD Modri as 98
40 Rupnik Alojz SD Modri as 95
41 Srpčič Simon SD Sagitarius 95
42 Fedoruk igor SD Strelec 93
43 Kralj Rajko 92
44 Knavs Alojz SD Sodražica 91
45 Porenta Damjan SD Iška vas 88
46 Rangus Simon SD Sagitarius 81
47 Gorjup Branko SD Nanos 77

MK ODPRTI MERKI
Aktiven Priimek Ime Klub SkupajMKodprti
1 Gajšek Štefan SD Rifnik 417
2 Baranja1 Karlo SD Postojna1 417
3 Bajc David SD Postojna1 416
4 Baranja Jernej SD Postojna1 386
5 Bezek Vlado SD Nanos 357
6 Milavec Tomaž SD Nanos 313
7 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 247
8 Akrapovič Vital DVV JOD113 195
9 Petrič1 Žiga SD IPSC Ribnica 180
10 Lojk Ivan DVV JOD113-2 163
11 Sterle Marko SD Iška Vas 135
12 Simšič Iztok SD Postojna1 134
13 Jereb Pavle SD Kopačevina 128
14 Porenta Damjan SD Iška vas 126
15 Bem Branimir DVV JOD113-3 126
16 Belič Jadran DVV JOD113-3 122
17 Demšar Janko SD Kopačevina 117
18 Bajc1 Ernest SD Postojna2 114
19 Kodelja Ivan DVV JOD113-4 113
20 Kandare Tomaž SD Postojna2 112
21 Škof Tone SD Škofja Loka 109
22 Arčon Lado SD SOIT2 106
23 Stojanovič Boban SK ORTO 104
24 Blagojevič Žiko SD Logatec 101
25 Novak Matjaž SD SOIT2 99
26 Černota Sašo SD SOIT2 97
27 Cigler Jurij DVV JOD113 96
28 Fedoruk igor SD Strelec 96
29 Gregorc Tomaž SD Iška vas 95
30 Žbona Stanislav SD Ribnica 88
31 Malneršič Marko SD Nanos 88
32 Volk Igor SK ORTO 88
33 Lesjak Rajko DVV JOD113-1 85
34 Rupnik Alojz SD Modri as 84
35 Kleibencetl Iztok DVV JOD113 82
36 Ulcar Ales DVV JOD113a 82
37 Žabjek Bojan SD Modri as 79
38 Paunovič Marko SD SOIT 79
39 Muženič Martin DVV JOD113a 78
40 Kastelic Gregor SD Iška vas 64
41 Bojkovski Marjan DVV JOD st 62
42 Klemenc Miran DVV JOD113-1 61
43 Kump Andrej SD Modri as 58
44 Koler Zvone SD Logatec 51
45 Meden Denis SD Logatec 48
46 Grižon Klavdij DVV JOD113-3 48
47 Krsmanovič Dušan DVV JOD113 47
48 Vidmar Janez SD 10-1 42
49 Palčič Damjan 33
50 Ljubinković Boris DVV JOD stuff 24

MK DIOPTER
Baranja Karlo 423
Baranja Jernej 289
Jurič Mitja 141
Jereb Pavle 139
Demšar Janko 132

MK OPTIKA
Aktiven Priimek Ime Klub SkupajMKoptika
1 Gajšek Štefan SD Rifnik 427
2 Baranja Jernej SD Postojna1 421
3 Bajc David SD Postojna1 416
4 Večko Igor SD Rifnik1 412
5 Koletnik Friderik SD Policist 408
6 Drobnak Slavko SD Rifnik1 398
7 Kastelic Gregor SD Iška vas 394
8 Baranja1 Karlo SD Postojna1 392
9 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 379
10 Cvetkovic Zoran SD Postojna 272
11 Kreft Zlatko SD Svarun 263
12 Porenta Damjan SD Iška vas 257
13 Jelen Marko SD Policist 252
14 Petrič1 Žiga SD IPSC Ribnica 248
15 Žbona Stanislav SD Ribnica 228
16 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica 210
17 Cigler Jurij DVV JOD113 182
18 Sterle Marko SD Iška Vas 138
19 Zupančič Marko SD SOIT 136
20 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 135
21 Kovačič Janez SDV Bloke 127
22 Ule Emil SDV Bloke 126
23 Osterman Matej DVV JOD113 125
24 Bell Leon SDV Bloke 119
25 Gregorc Tomaž SD Iška vas 116
26 Miklič Zmago SD Modri As 100
27 Kump Darko 98
28 Volk Igor SK ORTO 84
29 Bitenc Drago SD Modri as 83
30 Žabjek Bojan SD Modri as 80
31 Stojanovič Boban SK ORTO 79
32 Novak Matjaž SD SOIT2 75
33 Bem Branimir DVV JOD113-3 73
34 Florjančič Matjaž SD SOIT 71
35 Krsmanovič Dušan DVV JOD113 30
36 Černota Sašo SD SOIT2 29
37 Paunovič Marko SD SOIT 21

VK ODPRTI
Aktiven Priimek Ime Klub SkupajVKodprti
1 Bajc David SD Postojna1 412
2 Baranja1 Karlo SD Postojna1 374
3 Žbona Stanislav SD Ribnica 357
4 Koletnik Friderik SD Policist 352
5 Drobnak Slavko SD Rifnik1 351
6 Bezek Vlado SD Nanos 340
7 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 313
8 Akrapovič Vital DVV JOD113 285
9 Lesjak Rajko DVV JOD113-1 263
10 Kreft Zlatko SD Svarun 207
11 Pikelj Aleksander SD Rifnik2 205
12 Čuk Peter SD Logatec 188
13 Klemenc Miran DVV JOD113-1 175
14 Cigler Jurij DVV JOD113 143
15 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 133
16 Škof Tone SD Škofja Loka 133
17 Jereb Pavle SD Kopačevina 131
18 Rojec Tone SD Jože Kovačič 130
19 Sterle Marko SD Iška Vas 125
20 Kodelja Ivan DVV JOD113-4 121
21 Petrič1 Žiga SD IPSC Ribnica 118
22 Kandare Tomaž SD Postojna2 109
23 Bell Leon SDV Bloke 108
24 Japelj Miha SD postojna2 106
25 Kovačič Janez SDV Bloke 105
26 Lojk Ivan DVV JOD113-2 105
27 Bajc1 Ernest SD Postojna2 105
28 Demšar Janko SD Kopačevina 98
29 Novak Matjaž SD SOIT2 97
30 Ule Emil SDV Bloke 91
31 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica 88
32 Jurenec Jure SD Logatec 86
33 Volk Igor SK ORTO 80
34 Koler Zvone SD Logatec 64
35 Krašna Primož SDPS S.Bistrica 64
36 Blagojevič Žiko SD Logatec 56
37 Ulcar Ales DVV JOD113a 51
38 Osterman Matej DVV JOD113 48
39 Grižon Klavdij DVV JOD113-3 45
40 Klančar Stane SD Logatec 32
41 Bem Branimir DVV JOD113-3 29
42 Bojkovski Marjan DVV JOD st 26

VK OPTIKA 100m
Aktiven Priimek Ime Klub SkupajMS100
1 Drobnak Slavko SD Rifnik1 419
2 Pintar Klemen SD SOIT 414
3 Bajc David SD Postojna1 406
4 Gajšek Štefan SD Rifnik 400
5 Baranja Jernej SD Postojna1 387
6 Baranja1 Karlo SD Postojna1 372
7 Večko Igor SD Rifnik1 372
8 Koletnik Friderik SD Policist 370
9 Kastelic Gregor SD Iška vas 361
10 Pikelj Aleksander SD Rifnik2 319
11 Cigler Jurij DVV JOD113 279
12 Milavec Tomaž SD Nanos 279
13 Cvetkovic Zoran SD Postojna 262
14 Porenta Damjan SD Iška vas 254
15 Žbona Stanislav SD Ribnica 233
16 Jelen Marko SD Policist 225
17 Kralj Rajko 217
18 Drobun Jože SD PSC Kamnik 179
19 Sterle Marko SD Iška Vas 142
20 Zupančič Marko SD SOIT 140
21 Rojec Tone SD Jože Kovačič 139
22 Pliberšek Iztok SK Maribor 136
23 Kreft Zlatko SD Svarun 133
24 Osterman Matej DVV JOD113 128
25 Bell Leon SDV Bloke 127
26 Teršek Zdravko SD SOIT-2 106
27 Kump Darko 103
28 Markelc Boštjan SD SOIT 81
29 Klančar Stane SD Logatec 70
30 Jurenec Jure SD Logatec 59
31 Novak Matjaž SD SOIT2 46
32 Miklavc Jurij SD Valuk 19

VK OPTIKA 300m
Aktiven Priimek Ime Klub SkupajVS300
1 Pintar Klemen SD SOIT 416
2 Bajc David SD Postojna1 398
3 Drobnak Slavko SD Rifnik1 381
4 Kastelic Gregor SD Iška vas 357
5 Večko Igor SD Rifnik1 341
6 Koletnik Friderik SD Policist 340
7 Kralj Rajko 267
8 Porenta Damjan SD Iška vas 262
9 Milavec Tomaž SD Nanos 241
10 Cvetkovic Zoran SD Postojna 224
11 Jelen Marko SD Policist 164
12 Sterle Marko SD Iška Vas 126
13 Kreft Zlatko SD Svarun 126
14 Zupančič Marko SD SOIT 123
15 Bojkovski Marjan DVV JOD st 123
16 Pliberšek Iztok SK Maribor 120
17 Florjančič Matjaž SD SOIT 117
18 Rojec Tone SD Jože Kovačič 113
19 Bell Leon SDV Bloke 109
20 Osterman Matej DVV JOD113 95
21 Bajc1 Ernest SD Postojna2 84
22 Kandare Tomaž SD Postojna2 83
23 Miklavc Jurij SD Valuk 61
24 Cigler Jurij DVV JOD113 30
25 Čuk Peter SD Logatec 26
26 Černe Aleš SD Logatec 21
27 Teršek Zdravko SD SOIT-2 5


MNOGOBOJ – SKUPNI REZULTATI POSAMEZNO

Izr1 Priimek Ime Klub:
2090 Gajšek Štefan SD Rifnik
2077 Baranja Jernej SD Postojna1
2066 Bajc David SD Postojna1
1978 Baranja1 Karlo SD Postojna1
1925 Drobnak Slavko SD Rifnik1
1840 Koletnik Friderik SD Policist
1657 Pintar Klemen SD SOIT
1608 Petrič Igor SD IPSC Ribnica
1425 Kastelic Gregor SD Iška vas
1332 Cigler Jurij DVV JOD113
1315 Pikelj Aleksander SD Rifnik2
1306 Žbona Stanislav SD Ribnica
1286 Cvetkovic Zoran SD Postojna
1236 Kreft Zlatko SD Svarun
1213 Bezek Vlado SD Nanos
1139 Jelen Marko SD Policist
1125 Večko Igor SD Rifnik1
1074 Porenta Damjan SD Iška vas
1051 Petrič1 Žiga SD IPSC Ribnica
939 Lesjak Rajko DVV JOD113-1
833 Milavec Tomaž SD Nanos
753 Akrapovič Vital DVV JOD113
684 Spinelli Drago SD Postojna2
666 Sterle Marko SD Iška Vas
637 Žabjek Bojan SD Modri as
607 Kralj Rajko
539 Kandare Tomaž SD Postojna2
539 Jurič Mitja SD Jože Kovačič
538 Škof Tone SD Škofja Loka
530 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica
512 Bajc1 Ernest SD Postojna2
503 Osterman Matej DVV JOD113
Rojec Tone SD Jože Kovačič
492 Simšič Iztok SD Postojna1
463 Bell Leon SDV Bloke
436 Lojk Ivan DVV JOD113-2
433 Drobun Jože SD PSC Kamnik
428 Fedoruk igor SD Strelec
420 Bitenc Drago SD Modri as
399 Zupančič Marko SD SOIT
373 Volk Igor SK ORTO
364 Miklič Zmago SD Modri As
Teršek Zdravko SD SOIT-2
363 Kodelja Ivan DVV JOD113-4
354 Klemenc Miran DVV JOD113-1
353 Bem Branimir DVV JOD113-3
347 Demšar Janko SD Kopačevina
336 Jurenec Jure SD Logatec
333 Bojkovski Marjan DVV JOD st
323 Krsmanovič Dušan DVV JOD113
317 Novak Matjaž SD SOIT2
312 Rupnik Alojz SD Modri as
311 Florjančič Matjaž SD SOIT
303 Širca Robert SD Bičun
296 Kovačič Janez SDV Bloke
293 Paunovič Marko SD SOIT
291 Černota Sašo SD SOIT2
290 Malneršič Marko SD Nanos
280 Gregorc Tomaž SD Iška vas
276 Kump Andrej SD Modri as
274 Stojanovič Boban SK ORTO
269 Grže Janez SD Sodražica
259 Jereb Pavle SD Kopačevina
256 Belič Jadran DVV JOD113-3
Pliberšek Iztok SK Maribor
250 Čuk Peter SD Logatec
231 Novak Žiga SD SOIT-2
217 Ule Emil SDV Bloke
Japelj Miha SD postojna2
207 Ulcar Ales DVV JOD113a
201 Kump Darko
199 Koler Zvone SD Logatec
195 Blagojevič Žiko SD Logatec
187 Černe Aleš SD Logatec
185 Arčon Lado SD SOIT2
180 Klančar Stane SD Logatec
174 Meden Denis SD Logatec
163 Kleibencetl Iztok DVV JOD113
139 Grižon Klavdij DVV JOD113-3
138 Vidmar Franci SD Sonja Vesel
135 Muženič Martin DVV JOD113a
131 Vidmar Janez SD 10-1
129 Mandelj Žiga SD 10
Smole Viktor SD Rifnik
126 Seražin Dušan SD Svoboda Sežana
124 Arčon Kunej Mojca SD SOIT2
123 Urh Igor 460.AB Postojna
122 Japelj Simon SD SOIT
Us Damjan LD Taborska Jama
121 Draščić Dean A.Vivoda Buzet
Orehek
112 Medič Vladimir SD SOIT
100 Miklavc Jurij SD Valuk
96 Podkrajšek Mitja SD Logatec
95 Katarinčič Mario DVV JOD s
Srpčič Simon SD Sagitarius
91 Knavs Alojz SD Sodražica
81 Markelc Boštjan SD SOIT
Rangus Simon SD Sagitarius
80 Brataševec Boštjan SD Logatec
78 Može Anton DVV JOD113
77 Gorjup Branko SD Nanos
65 Palčič Damjan
64 Krašna Primož SDPS S.Bistrica
58 Ženko Damijan
55 Oven Igor SD Logatec
51 Ljubinković Boris DVV JOD stuff
50 Lavrič Ksenija SD Logatec
39 Serak Kristjan



MNOGOBOJ – SKUPNI REZULTATI KLUBI


Klub Vsota od Izr1
SD Postojna 9239
DVV JOD113 6813
SD Rifnik 6584
SD SOIT 4487
SD Iška vas 3445
SD IPSC Ribnica 3189
SD Policist 2979
SD Nanos 2413
SD Modri as 2009
SD Logatec 1802
SD Ribnica 1306
SD Svarun 1236
SDV Bloke 976
SD Jože Kovačič 901
SK ORTO 647
SD Škofja Loka 538
SD Kopačevina 474
SD PSC Kamnik 433
SD Strelec 428
SD Sodražica 360
SD Bičun 303
SD 10 260
SK Maribor 256
SD Sagitarius 176
SD Sonja Vesel 138
SD Svoboda Sežana 126
460.AB Postojna 123
LD Taborska Jama 122
A.Vivoda Buzet 121
SD Valuk 100
SDPS S.Bistrica 64

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/262_...b5943b.doc (531 KB)Â