Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: REZULTATI SPOMLADNEGA DELA Pok. Prvenstva PIŠTOLA REVOLVER
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
REZULTATI POMLADNEGA DELA
Pokalnega Prvenstva Pištola Revolver 2010


PIŠTOLA 3X10
Aktiven Priimek Ime Klub Pistola SkupajPI
1 Mandelj Žiga SD 10 839
2 Smole Viktor SD Rifnik 837
3 Gajšek Štefan SD Rifnik 822
4 Žabjek Bojan SD Modri as 770
5 Kump Andrej SD Modri as 759
6 Mlačnik Mitja SD Rifnik 757
7 Krajnc Iztok SD Radovljica 756
8 Gajšek Alojz SD Rifnik1 730
9 Bitenc Drago SD Modri as 710
10 Novak Žiga SD SOIT-2 696
11 Cigler Jurij DVV JOD113 646
12 Tori Mitja SD 10 617
13 Lesjak Rajko DVV JOD113-1 562
14 Akrapovič Vital DVV JOD113 556
15 Rožac Domen SD SOIT 546
16 Teršek Zdravko SD SOIT-2 522
17 Rupnik Alojz SD Modri as 516
18 Drobun Jože SD PSC Kamnik 515
19 Japelj Simon SD SOIT 496
20 Jereb Pavle SD Kopačevina 474
21 Fedoruk igor SD Strelec 456
22 Lotrič Ivan SD Radovljica 440
23 Masnec Božo SD Kopačevina 438
24 Peterka Branko SD Kremen Moravče 438
25 Lednik David SK MENINA GG 431
26 Krsmanovič Dušan DVV JOD113 423
27 Košir Robert SD Kremen Moravče 419
28 Spinelli Drago SD Postojna2 347
29 Polajnar Grega DVV JOD113 345
30 Pokeržnik Zlatko SK Elite Team Dravograd 280
31 Nose Robert ŠD ZPE Ljubljana 278
32 Cerar Damjan SD SOIT 278
33 Ilenič Robert SD Sagitarius 277
34 Grošelj Marjan ŠD ZPE Ljubljana 276
35 Jelen Bojan SD Policist 274
36 Štremfel Branko SD SOIT-1 274
37 Črešnik Alojz SD Celje Tehnovar 273
38 Jenko Mitja SD Celje Tehnovar 271
39 Žakelj Janez SD SOIT-1 269
40 Štremfel Aleksander SD SOIT-1 266
41 Krašovec Darko ŠD ZPE Ljubljana 260
42 Finc Damijan 257
43 Črešnik Lea SD Celje Tehnovar 256
44 Pintar Klemen SD SOIT 253
45 Masnec Sandi SD Škofja Loka 249
46 Djuran Miloš SD Kopačevina 249
47 Taičman Branko SK Elite Team Dravograd 247
48 Florjančič Matjaž SD SOIT 244
49 Žakelj Danica SD SOIT-2 237
50 Slemnik Anton SK Elite Team Dravograd1 235
51 Zupančič Aleš SD Kremen Moravče 233
52 Rojec Tone SD Jože Kovačič 225
53 Ferenčak Dušan SK Elite Team Dravograd 222
54 Gačnik Boštjan SD Samokres 221
55 Vidmar Primož SD Dum Dum 221
56 Jeraj Bojan SD Radovljica 220
57 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica 212
58 Grčar Silvo Sd Strelec 210
59 Vencelj Marko SD Sonja Vesel 210
60 Gregorc Tomaž SD Iška vas 206
61 Arčon Kunej Mojca SD SOIT2 204
62 Simšič Iztok SD Postojna1 200
63 Kovač Darko SD 10 199
64 Bezek Vlado SD Nanos 185
65 Grižon Klavdij DVV JOD113-3 181
66 Žbona Stanislav SD Ribnica 176
67 Vidmar Janez SD 10-1 170
68 Florjančič Lea SD Ljubo Šercer 164
69 Peroša Matej DVV JOD113-1 162
70 Širca Robert SD Bičun 158
71 Belič Jadran DVV JOD113-3 153
72 Bem Branimir DVV JOD113-3 150
73 Bojkovski Marjan DVV JOD st 141
74 Kožuh Marko 140
75 LETIĆ ZORAN DVV JOD113-1 140
76 Lojk Ivan DVV JOD113-2 132
77 Pintar Jože SD Škofja Loka 131
78 Harbaš Damir SD Škofja Loka 129
79 Katarinčič Mario DVV JOD s 124
80 DeGRASSI Paolo JOD113 123
81 Vrankar Zvonko SD Dumdum 107
82 Arčon Lado SD SOIT2 101
83 Mihelič Matej SD Logatec 95
84 Lednik Andrej SK MENINA GG 82
85 Oven Igor SD Logatec 68


REVOLVER 3X10
Aktiven Priimek Ime Klub Revolver SkupajRE
1 Smole Viktor SD Rifnik 845
2 Gajšek Štefan SD Rifnik 840
3 Mandelj Žiga SD 10 791
4 Mlačnik Mitja SD Rifnik 772
5 Gajšek Alojz SD Rifnik1 739
6 Cigler Jurij DVV JOD113 703
7 Novak Žiga SD SOIT-2 680
8 Žabjek Bojan SD Modri as 649
9 Lesjak Rajko DVV JOD113-1 643
10 Bitenc Drago SD Modri as 598
11 Jereb Pavle SD Kopačevina 479
12 Masnec Božo SD Kopačevina 465
13 Spinelli Drago SD Postojna2 428
14 Teršek Zdravko SD SOIT-2 418
15 Kump Andrej SD Modri as 403
16 Nose Robert ŠD ZPE Ljubljana 285
17 Grošelj Marjan ŠD ZPE Ljubljana 285
18 Cerar Damjan SD SOIT 284
19 Jenko Mitja SD Celje Tehnovar 284
20 Pokeržnik Zlatko SK Elite Team Dravograd 279
21 Žakelj Janez SD SOIT-1 279
22 Jelen Bojan SD Policist 278
23 Ilenič Robert SD Sagitarius 277
24 Pintar Klemen SD SOIT 277
25 Črešnik Lea SD Celje Tehnovar 276
26 Štremfel Branko SD SOIT-1 272
27 Črešnik Alojz SD Celje Tehnovar 272
28 Taičman Branko SK Elite Team Dravograd 271
29 Krajnc Iztok SD Radovljica 270
30 Rupnik Alojz SD Modri as 265
31 Štremfel Aleksander SD SOIT-1 263
32 Drobun Jože SD PSC Kamnik 262
33 Masnec Sandi SD Škofja Loka 262
34 Gačnik Boštjan SD Samokres 261
35 Lotrič Ivan SD Radovljica 253
36 Žakelj Danica SD SOIT-2 247
37 Krašovec Darko ŠD ZPE Ljubljana 245
38 Ferenčak Dušan SK Elite Team Dravograd 245
39 Jeraj Bojan SD Radovljica 238
40 Fedoruk igor SD Strelec 231
41 Djuran Miloš SD Kopačevina 230
42 Košir Robert SD Kremen Moravče 226
43 Simšič Iztok SD Postojna1 224
44 Lednik David SK MENINA GG 222
45 Vidmar Primož SD Dum Dum 220
46 Slemnik Anton SK Elite Team Dravograd1 216
47 Harbaš Damir SD Škofja Loka 214
48 Rojec Tone SD Jože Kovačič 213
49 Pintar Jože SD Škofja Loka 205
50 Kovač Darko SD 10 202
51 Peterka Branko SD Kremen Moravče 198
52 Širca Robert SD Bičun 193
53 DeGRASSI Paolo JOD113 177
54 Grižon Klavdij DVV JOD113-3 173
55 Vrankar Zvonko SD Dumdum 169
56 Lojk Ivan DVV JOD113-2 156
57 Rožac Domen SD SOIT 134
58 Lednik Andrej SK MENINA GG 121
59 Krsmanovič Dušan DVV JOD113 117

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/262_...209eef.doc (238 KB)Â