Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: R A Z P I S STRELSKO TEKMOVANJE VIPAVA 4.september
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
VABILO na strelsko tekmovanje!

Ki bo v SOBOTO 4. septembra 2010 na poligonu MLAKE pri VIPAVI (avtocesta - prvi izhod proti NGorici)
Pričetek tekmovanja predvidoma ob 9.30 uri
Tekmovalci se lahko prijavijo do 10 ure na strelišču ali do 12 ure z telefonsko prijavo.
Prijavnina za strelca znaša 20 EUR za prvi dve disciplini in 30 EUR za vse in se poravna ob prijavi.

Na voljo je osem (8) disciplin. Strelec lahko sodeluje v pet (5) po želji izbranih disciplinah.
V vsaki disciplini se prvim trem tekmovalcem podeli odličja.
Ekipni rezultati se bodo seštevali v disciplini pištola. Ekipo se prijavi pred pričetkom tekmovanja.

Strelske panoge so:
VK PIŠTOLA 25m
VK REVOLVER 25m
MK PUŠKA 50m odprti merki
MK PUŠKA 50m diopterski merki
MK PUŠKA 50m optika
VK PUŠKA 100m odprti merki
MALI SNIPER 100m optika
VELIKI SNIPER 300m OPEN


Strelski položaj za dolge cevi: leže z sprednjim naslonom. Nogice so dovoljene.
ZA VSA OROŽJA:
Proženje mora biti varno. Vsaka nehotena sprožitev je razlog za odstranitev tekmovalca.
Informacije na 070 734 625 Rajko ali [email protected] ……….
VABLJENI !.

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/262_...6f21b8.doc (58.5 KB)Â
OBVESTILO !

Obstaja možnost streljanja v Petek 3.septembra popoldan.

OBVEZNE PREDPRIJAVE najkasneje do Nedelje 29.8. do 20 ure.

Pri premajhnem številu predprijavljenih se streljanje v petek popoldan ne bo izvedlo.

Vse informacije in potrditev na osebne e-majle ali GSM.

070 734 625 ali [email protected]

Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
OBVESTILO!
Streljanje v Petek popoldan BO!
Prijavljenih tekmovalcev dovolj. Kakšen padalec še možen.
Začetek takoj ob 15 uri.
Ostali se vidimo v soboto dopoldan.


Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
In seveda uživajte v streljanju.
POKALNO PRVENSTVO – STRELSKI MNOGOBOJ 2010
VIPAVA 4.9.2010

REZULTATI


PISTOLA

ID PI Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10pi 9pi 8pi 7pi 6pi 5pi 4pi 3pi 2pi 1pi 0pi
1 Jelen Bojan SD Rifnik 144 15 10 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Pintar Klemen SD SOIT 142 15 9 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gajšek Štefan SD Rifnik 140 15 6 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Jereb Pavle SD Kopačevina 131 15 3 8 1 3 0 0 0 0 0 0 0
5 Kreft Zlatko SD Svarun 129 15 3 5 5 2 0 0 0 0 0 0 0
6 Žabjek Bojan SD Modri as 126 15 3 4 5 2 1 0 0 0 0 0 0
7 Japelj Simon SD SOIT 126 15 1 6 7 0 1 0 0 0 0 0 0
8 Jelen Marko SD Policist 125 15 3 7 1 2 1 0 1 0 0 0 0
9 Johan Ivan SD Rifnik 123 15 1 5 5 4 0 0 0 0 0 0 0
10 Cigler Jurij DVV JOD113 119 15 2 3 7 1 1 0 0 1 0 0 0
11 Kotnik Drago SD Dolič 119 15 2 1 7 4 1 0 0 0 0 0 0
12 Prevec Miha SD Modri As 119 15 0 5 7 2 0 0 1 0 0 0 0
13 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 112 15 1 5 1 5 1 1 0 1 0 0 0
14 Fedoruk igor SD Modri as 108 15 2 2 4 3 2 1 0 0 0 0 1
15 Žbona Stanislav SD Sodražica 106 15 0 3 5 4 1 1 0 0 0 0 1
16 Lesjak Rajko DVV JOD113a 97 15 1 2 2 3 2 1 3 1 0 0 0
17 Širca Robert SD Bičun 95 15 1 3 2 3 1 1 2 0 1 0 1
18 Žakelj Tomaž SD Dum Dum 89 15 0 1 3 2 3 2 3 0 1 0 0
19 Bezek Vlado SD Nanos 88 15 0 3 1 4 0 1 3 2 1 0 0
20 Klemenc Miran DVV JOD113 84 15 1 2 1 1 4 2 1 1 0 0 2
21 Akrapovič Vital DVV JOD113a 78 15 1 1 3 1 0 2 3 1 1 1 1
22 Bojovski Marjan DVV JOD113a 76 15 0 2 2 1 0 3 2 3 1 1 0
23 Ozkan Mentesh SD SOIT 75 13 2 2 1 2 0 0 2 1 2 0 1
24 Krsmanovič Dušan DVV JOD113 68 13 0 0 2 5 0 0 3 1 1 0 1
25 Pušar Jure SD Kopačevina 5 3 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1


REVOLVER

ID RE Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10re 9re 8re 7re 6re 5re 4re 3re 2re 1re 0re
1 Gajšek Štefan SD Rifnik 142 15 8 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Jelen Bojan SD Rifnik 140 15 6 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Pintar Klemen SD SOIT 137 15 4 10 0 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Jelen Marko SD Policist 134 15 4 7 3 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Žabjek Bojan SD Modri as 130 15 2 7 5 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Fedoruk igor SD Modri as 128 15 5 3 2 5 0 0 0 0 0 0 0
7 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 128 15 4 4 4 2 1 0 0 0 0 0 0
8 Drobnak Slavko SD Rifnik 127 15 1 7 5 2 0 0 0 0 0 0 0
9 Cigler Jurij DVV JOD113 117 15 1 2 6 5 1 0 0 0 0 0 0
10 Jereb Pavle SD Kopačevina 113 15 1 5 2 0 7 0 0 0 0 0 0
11 Kastelic Gregor SD Iška vas 103 15 2 1 3 3 2 3 0 0 1 0 0
12 Kreft Zlatko SD Svarun 103 15 1 3 1 3 3 3 1 0 0 0 0
13 Širca Robert SD Bičun 89 16 1 2 2 1 3 1 1 2 2 1 0
14 Lesjak Rajko DVV JOD113a 83 15 1 2 1 2 1 3 1 1 2 1 0
15 Žbona Stanislav SD Sodražica 80 15 1 1 2 1 3 1 2 1 1 2 0
16 Ozkan Mentesh SD SOIT 76 13 0 0 5 1 2 1 1 2 1 0 0
17 Žakelj Tomaž SD Dum Dum 69 14 2 0 1 0 3 2 0 3 2 0 1
18 Kralj Rajko 66 14 0 1 2 2 1 1 2 2 0 2 1
19 Pušar Jure SD Kopačevina 63 15 0 1 2 0 1 3 2 2 1 1 2
20 Bezek Vlado SD Nanos 56 13 1 1 0 1 1 3 0 3 0 0 3
21 Krsmanovič Dušan DVV JOD113 33 7 0 0 0 2 1 1 1 1 0 1 0
22 Porenta Damjan SD Iška vas 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


MKodprti

ID MB Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10mk 9mk 8mk 7mk 6mk 5mk 4mk 3mk 2mk 1mk 0mk
1 Baranja1 Karlo SD Postojna 144 15 9 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bajc David SD Postojna 139 15 5 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Jereb Pavle SD Kopačevina 139 15 5 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Baranja Jernej SD Postojna 138 15 5 8 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gajšek Štefan SD Rifnik 134 15 2 10 3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 133 15 4 7 2 2 0 0 0 0 0 0 0
7 Johan Ivan SD Rifnik 122 15 2 5 2 5 1 0 0 0 0 0 0
8 Bezek Vlado SD Nanos 117 15 3 2 5 1 3 0 1 0 0 0 0
9 Pušar Jure SD Kopačevina 110 15 2 4 2 3 1 1 0 2 0 0 0
10 Lesjak Rajko DVV JOD113a 105 15 1 3 2 3 3 1 2 0 0 0 0
11 Akrapovič Vital DVV JOD113a 89 15 1 1 2 4 2 1 1 0 2 1 0
12 Bojovski Marjan DVV JOD113a 72 15 0 1 1 2 1 3 3 1 2 1 0
13 Ozkan Mentesh SD SOIT 72 13 0 1 0 2 5 2 2 0 0 1 0

MK-Diopter

ID Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10md 9md 8md 7md 6md 5md 4md 3md 2md 1md 0md
1 Baranja1 Karlo SD Postojna 147 15 12 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Jereb Pavle SD Kopačevina 144 15 9 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baranja Jernej SD Postojna 141 15 6 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Porenta Damjan SD Iška vas 140 15 6 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kastelic Gregor SD Iška vas 122 15 1 4 6 4 0 0 0 0 0 0 0


MKoptika

ID MO Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10mo 9mo 8mo 7mo 6mo 5mo 4mo 3mo 2mo 1mo 0mo
1 Jelen Bojan SD Rifnik 140 15 8 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baranja Jernej SD Postojna 139 15 7 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baranja1 Karlo SD Postojna 139 15 6 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kastelic Gregor SD Iška vas 139 15 5 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bajc David SD Postojna 138 15 6 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Johan Ivan SD Rifnik 138 15 4 10 1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Drobnak Slavko SD Rifnik 137 15 8 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0
8 Porenta Damjan SD Iška vas 137 15 5 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Gajšek Štefan SD Rifnik 136 15 6 5 3 1 0 0 0 0 0 0 0
10 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 130 15 4 4 5 2 0 0 0 0 0 0 0
11 Kreft Zlatko SD Svarun 129 15 3 7 3 1 0 1 0 0 0 0 0
12 Jelen Marko SD Policist 109 15
13 Žabjek Bojan SD Modri as 105 15 1 4 0 2 6 1 1 0 0 0 0
14 Žbona Stanislav SD Sodražica 95 15 2 0 3 1 2 4 3 0 0 0 0
15 Fedoruk igor SD Modri as 62 15 0 0 0 2 5 2 0 1 2 1 2



VKodprti

ID VK Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10vk 9vk 8vk 7vk 6vk 5vk 4vk 3vk 2vk 1vk 0vk
1 Žbona Stanislav SD Sodražica 139 15 7 6 1 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Bajc David SD Postojna 137 15 5 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Jereb Pavle SD Kopačevina 135 15 4 8 2 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Drobnak Slavko SD Rifnik 123 15 4 2 4 3 2 0 0 0 0 0 0
5 Baranja Jernej SD Postojna 119 15 1 4 5 4 0 1 0 0 0 0 0
6 Baranja1 Karlo SD Postojna 116 15 4 1 3 4 0 3 0 0 0 0 0
7 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 115 15 2 2 4 3 4 0 0 0 0 0 0
8 Bezek Vlado SD Nanos 114 15 2 2 4 5 0 1 1 0 0 0 0
9 Johan Ivan SD Rifnik 110 15 1 3 4 3 1 2 1 0 0 0 0
10 Lesjak Rajko DVV JOD113a 97 15 1 2 3 2 1 3 1 2 0 0 0
11 Akrapovič Vital DVV JOD113a 74 15 0 0 2 3 3 2 0 1 3 0 1
12 Bojovski Marjan DVV JOD113a 58 15 0 1 1 2 1 0 3 1 2 2 2
13 Klemenc Miran DVV JOD113 28 10 0 0 0 1 0 1 3 0 1 2 2


MaliSniper

ID MS Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10ms 9ms 8ms 7ms 6ms 5ms 4ms 3ms 2ms 1ms 0ms
1 Porenta Damjan SD Iška vas 139 15 8 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kandutti Branko Velenje 139 15 7 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Pintar Klemen SD SOIT 139 15 6 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Kobal Sebastjan KRS LJUBLJANA 136 15 5 7 2 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Baranja1 Karlo SD Postojna 132 15 6 1 7 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Baranja Jernej SD Postojna 132 15 4 7 1 3 0 0 0 0 0 0 0
7 Kreft Zlatko SD Svarun 132 15 4 6 3 2 0 0 0 0 0 0 0
8 Bajc David SD Postojna 132 15 2 8 5 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Jelen Bojan SD Rifnik 131 15 3 6 5 1 0 0 0 0 0 0 0
10 Feguš Andrej SCL LJ 130 15 3 6 5 0 1 0 0 0 0 0 0
11 Kastelic Gregor SD Iška vas 126 15 4 5 3 0 2 1 0 0 0 0 0
12 Gajšek Štefan SD Rifnik 126 15 0 9 3 3 0 0 0 0 0 0 0
13 Jelen Marko SD Policist 125 15 3 4 5 1 2 0 0 0 0 0 0
14 Drobnak Slavko SD Rifnik 122 15 3 4 4 2 1 0 1 0 0 0 0
15 Jarc Igor SCL LJ 102 15 0 4 3 2 1 3 1 1 0 0 0
16 Žbona Stanislav SD Sodražica 80 15 1 0 1 4 2 1 1 4 0 1 0


VelikiSniper

ID VS Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10vs 9vs 8vs 7vs 6vs 5vs 4vs 3vs 2vs 1vs 0vs
1 Pintar Klemen SD SOIT 141 15 6 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Porenta Damjan SD Iška vas 130 15 3 7 2 3 0 0 0 0 0 0 0
3 Kastelic Gregor SD Iška vas 128 15 4 4 5 1 0 1 0 0 0 0 0
4 Bajc David SD Postojna 128 15 4 4 3 4 0 0 0 0 0 0 0
5 Drobnak Slavko SD Rifnik 126 15 3 5 3 3 1 0 0 0 0 0 0
6 Johan Ivan SD Rifnik 125 15 5 3 3 1 2 1 0 0 0 0 0
7 Feguš Andrej SCL LJUBLJANA 124 15 2 5 4 3 1 0 0 0 0 0 0
8 Kreft Zlatko SD Svarun 123 15 5 3 1 2 4 0 0 0 0 0 0
9 Kandutti Branko Velenje 122 17 0 6 3 4 0 0 4 0 0 0 0
10 Jelen Marko SD Policist 113 15 5 1 2 3 1 0 2 1 0 0 0
11 Jelen Bojan SD Rifnik 113 15 2 1 5 3 3 1 0 0 0 0 0
12 Kobal Sebastjan KRS LJUBLJANA 104 15 2 4 1 1 3 1 2 0 1 0 0
13 Kralj Rajko 102 12 2 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0
14 Jarc Igor SCL LJUBLJANA 72 15 2 0 1 1 3 1 2 1 1 1 2


EKIPNI REZULTATI PIŠTOLA

Klub Priimek Ime skupaj
SD Rifnik Jelen Bojan 144
Gajšek Štefan 140
Johan Ivan 123
Vsota od skupaj 407
SD Modri as Žabjek Bojan 126
Prevec Miha 119
Fedoruk igor 108
Vsota od skupaj 353
SD SOIT Pintar Klemen 142
Japelj Simon 126
Ozkan Mentesh 75
Vsota od skupaj 343
DVV JOD113 Cigler Jurij 119
Klemenc Miran 84
Krsmanovič Dušan 68
Vsota od skupaj 271
DVV JOD113a Lesjak Rajko 97
Akrapovič Vital 78
Bojovski Marjan 76
Vsota od skupaj 251
SD Kopačevina Jereb Pavle 131
Pušar Jure 5
Vsota od skupaj 136


Mnogoboj Posamezno

ID Aktiven Priimek Ime Klub Izr2
147 8 Baranja1 Karlo SD Postojna 678
23 8 Gajšek Štefan SD Rifnik 678
19 8 Bajc David SD Postojna 674
155 8 Baranja Jernej SD Postojna 669
1208 8 Jelen Bojan SD Rifnik 668
4 8 Jereb Pavle SD Kopačevina 662
161 8 Drobnak Slavko SD Rifnik 635
40 8 Johan Ivan SD Rifnik 618
202 8 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 618
478 8 Kastelic Gregor SD Iška vas 618
24 8 Kreft Zlatko SD Svarun 616
27 8 Pintar Klemen SD SOIT 559
476 8 Porenta Damjan SD Iška vas 546
203 8 Žbona Stanislav SD Sodražica 500
1207 8 Jelen Marko SD Policist 497
1 8 Lesjak Rajko DVV JOD113a 382
176 8 Bezek Vlado SD Nanos 375
196 8 Žabjek Bojan SD Modri as 361
270 8 Fedoruk igor SD Modri as 298
306 8 Kandutti Branko Velenje 261
96 8 Feguš Andrej SCL LJUBLJANA 254
417 8 Cigler Jurij DVV JOD113 252
2 8 Akrapovič Vital DVV JOD113a 247
310 8 Kobal Sebastjan KRS LJUBLJANA 240
643 8 Ozkan Mentesh SD SOIT 223
562 8 Bojovski Marjan DVV JOD113a 206
200 8 Širca Robert SD Bičun 184
572 8 Pušar Jure SD Kopačevina 178
611 8 Jarc Igor SCL LJUBLJANA 174
99 8 Kralj Rajko 168
1008 8 Žakelj Tomaž SD Dum Dum 158
241 8 Japelj Simon SD SOIT 126
644 8 Prevec Miha SD Modri As 119
627 8 Kotnik Drago SD Dolič 119
428 8 Klemenc Miran DVV JOD113 112
240 8 Krsmanovič Dušan DVV JOD113 101
215 8 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica 0
554 8 Šilc Peter SD IPSC Ribnica 0

[img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Manjka mi rezultat pri MK optika..
Iskrene ČESTITKE Klemnu za dosežen rezultat na 300 m. Kapo dol, kdo zna ta zna. ČESTITKE. J.B. [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img]