Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: TEKMA PIŠTOLA/REVOLVER Gameljne 11.12.10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
RAZPIS
ODPRTEGA TEKMOVANJA V STRELJANJU s PIŠTOLO in REVOLVERJEM


Tekmovanje bo na klubskem strelišču SD DUM DUM
Zgornje Gameljne 20, Ljubljana - Šmartno.

v SOBOTO 11. decembra 2010 s pričetkom ob 9.30 uri

Po tekmovanju bo podelitev odličij najboljšim strelcem za leto 2010.

Info in prijave:
Marko 051309176 , Rajko 070734625 ali E-mail : [email protected], [email protected] ,


Strelske panoge:

- Disciplina VK pištola: V tej disciplini se tekmuje s pištolo kalibra 7,62 – 11,43 mm.

- Disciplina VK revolver: revolver od kalibra 7,62 – 11.43 mm.

Tekmovanje bo posamično in ekipno.
Ekipe se na turnirju razvrstijo na dosežena mesta s seštevkom krogov vseh treh tekmovalcev.
V primeru enakega rezultata odloča o uvrstitvi boljši rezultat zadnjega strelca, nato večje število desetk zadnjega strelca, večje število notranjih desetk.

Ekipo se prijavi pred pričetkom tekmovanja. Tekmovalec lahko na isti tekmi strelja samo za eno ekipo. Ekipa ima lahko na isti tekmi samo iste člane v obeh disciplinah.

Na tekmi se podeli pokale za prve tri ekipe in medalje za člane ekip v obeh kategorijah ter medalje za najboljših pet posameznikov v obeh kategorijah.


Dodatna disciplina: HITROSTNO STRELJANJE

Podrobno vabilo sledi.
Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img] PP-PR
Bo možno odstreljati v petek popoldan??!!! Bil bi zelo vesel ker v soboto nemorem.
Možno je.
Odvisno od števila prijavljenih za streljanje v petek.
Prijave za petek pošljite na:
E-mail: [email protected], [email protected],
GSM: Marko 051309176 , Rajko 070734625

Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Marko nam je dal na razpolago petek od 15 do 17 ure.
Če bo dovolj prijav, se vidimo.
Ostali pa v soboto dopoldan.
Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
DODATNO POJASNILO!

Strelske panoge:
- Disciplina VK pištola
- Disciplina VK revolver


Na turnirju se izvede serija 5 poizkusnih strelov v času do 5 minut (tarčo se pokaže strelcu),
nato pa dve seriji po 10 strelov v trajanju do 10 minut za serijo. Tarče so standardne ISSF.

Na tekmi se podeli odličja za:
- pokale za prve tri ekipe in medalje za člane ekip v obeh kategorijah
- medalje za najboljših pet posameznikov v obeh kategorijah

ŠTETJE:
Vrstni red najprej odloči večje število doseženih krogov, nato boljši rezultat zadnje serije, večje število desetk, devetk itd, večje število notranjih desetk.
V primeri popolnoma enakega rezultata je delitev mest.

Ekipe se na turnirju razvrstijo na dosežena mesta s seštevkom krogov vseh treh tekmovalcev.
V primeru enakega rezultata odloča o uvrstitvi boljši rezultat zadnjega strelca, nato večje število desetk zadnjega strelca itd, večje število notranjih desetk.

Ekipo se prijavi pred pričetkom tekmovanja. Tekmovalec lahko na isti tekmi strelja samo za isto ekipo. Ekipa ima lahko na isti tekmi samo iste člane v obeh disciplinah.

Tekmovalci se ne smejo dotikati tarč, dokler tarče niso pregledane in rezultat vpisan.
Po izidu začasnih rezultatov ima tekmovalec možnost pregleda in pritožbe zaradi napake.
Pred začetkom lahko vsako od sodelujočih društev predlaga enega člana v tekmovalno komisijo.

- Dodatna disciplina: hitrostno streljanje.

HITROSTNO (posamezniki-ni ekip): Izvedlo se bo tri serije po 5 strelov v času 10 sekund na serijo.
Štartna pozicija (velja samo za hitrostno):
- 1.ukaz: strelec pripravi se (strelec lahko na prazno in brez pritiskanja petelina nameri na tarčo)
- 2.ukaz: strelec napolni in pripravi (strelec napolni in drži orožje v roki pod kotom 45stopinj)
- 3.ukaz: POZOR!
- 4.ukaz: - 3 – 2 – 1 – znak s piščalko (za Start)
- 5.ukaz: - 3 – 2 – 1 - znak s piščalko (za Konec)
- 6.ukaz: odloži prazno orožje
- Po 30 sekundah premora sledi naslednji krog.


VABLJENI!
Novoletni turnir PP-PR pištola/revolver!

Zaradi zanimanja smo prestavili začetek tekmovanja na 8.30.
Prijave so možne na dan tekmovanja do konca predzadnje serije tekmovalcev.
Zamudniki pokličite na GSM.

Za streljanje v petek od 15 do 17 ure manjka še par tekmovalcev.
Info in prijave na 070 734 625.

Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Strelci.

Streljanje v Petek BO!
Začetek ob 15 uri, konec ob 17 uri.
5+20! Pištola/revolver. Hitrostnega NI.
Lahko pridete brez prijave.


Ostali se vidimo v Soboto. Predviden začetek že ob 8.30.
Po koncu rednega dela bo hitrostno za praktične nagrade.
Tekmovalci si bodo sami izbirali med nagradami po vrstnem redu pri hitrostnem.



VABLJENI!

Org
NOVOLETNI TURNIR PP-PR Gameljne 11.12.2010

REZULTATI

Pištola 2x10
00 Priimek Ime Klub Izr1 Pi1 Pi3
1 Gajšek Štefan SD Rifnik1 193 97 96
2 Pokeržnik Zlatko SK Elite Team Dravograd 192 93 99
3 Smole Viktor SD Rifnik1 191 95 96
4 Žakelj Janez SD SOIT1 189 94 95
5 Jelen Bojan SD Rifnik1 187 93 94
6 Štremfel Aleksander SD SOIT1 185 90 95
7 Frece Slavko SD Celje Tehnovar 183 91 92
8 Štremfel Branko SD SOIT1 180 92 88
9 Peterka Branko SD Kremen Moravče 179 93 86
10 Žgajner Cveto SD Celje Tehnovar 177 87 90
11 Krašovec Darko ZPE Ljubljana 177 89 88
12 Mandelj Žiga SD 10 176 90 86
13 Guček Drago SD Celje Tehnovar 175 90 85
14 Oven Matjaž SD Ribnica 172 93 79
15 Rojec Tone SD Jože Kovačič 164 86 78
16 Žakelj Danica SD SOIT 164 84 80
17 Jereb Pavle SD Kopačevina 160 75 85
18 Japelj Simon SD SOIT 159 78 81
19 Jereb Zvone SD Logatec 157 82 75
20 Kovač Darko SD 10 156 75 81
21 Masnec Božo SD Kopačevina 156 80 76
22 Ferenčak Dušan SK Elite Team Dravograd 156 87 69
23 Deželak Danilo SD Rifnik4 154 79 75
24 Petrič1 Žiga SD IPSC Ribnica 151 75 76
25 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 147 68 79
26 Slemnik Anton SK Elite Team Dravograd 146 68 78
27 Lesjak Rajko DVV JOD113a 144 71 73
28 Pesjak Vinko SD Celje Tehnovar1 143 65 78
29 Džafić Dino SD Policist MB 142 69 73
30 Koler Zvone SD Logatec 139 67 72
31 Hiršman Nejc SD Dum Dum 135 57 78
32 Akrapovič Vital DVV JOD113 132 64 68
33 Žbona Stanislav SD Sodražica 132 68 64
34 Domadenik Pavle 129 64 65
35 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica 126 62 64
36 Kobal David SD Bičun 122 57 65
37 Krištof Matej SD Jože Kovačič 119 57 62
38 Katarinčič Mario DVV JOD113 118 54 64
39 Černezel Peter SK Sv. Jurij 117 43 74
40 Cerar Luka SD Vojni Veteran 114 46 68
41 Cigler Jurij DVV JOD113a 107 44 63
42 Rojc Marko SD Dum Dum 82 37 45
43 Bojovski Marjan DVV JOD113 81 38 43
44 Sadiković Haris SD Logatec 76 33 43
45 Lojk Ivan DVV JOD113a 66 38 28
46 Lodewijk Hendrik SD Dum Dum 63 45 18
47 Bonča Bogdan SD Cerkno 53 22 31



Revolver2x10

00 Priimek Ime Klub Izr2 Re1 Re3
1 Pokeržnik Zlatko SK Elite Team 190 95 95+
2 Jelen Bojan SD Rifnik1 190 95 95
3 Frece Slavko SD Celje Tehnovar 190 96 94
4 Guček Drago SD Celje Tehnovar 183 89 94
5 Petrič1 Žiga SD IPSC Ribnica 183 90 93
6 Smole Viktor SD Rifnik1 182 92 90
7 Žakelj Janez SD SOIT1 181 91 90
8 Gajšek Štefan SD Rifnik1 180 89 91
9 Masnec Božo SD Kopačevina 180 89 91
10 Štremfel Aleksander SD SOIT1 179 93 86
11 Štremfel Branko SD SOIT1 178 85 93
12 Kovač Darko SD 10 177 86 91
13 Žakelj Danica SD SOIT 171 90 81
14 Toman Anton SD Celje Tehnovar1 170 86 84
15 Cigler Jurij DVV JOD113a 169 87 82
16 Jamnik Tomaž SDV Bloke 169 86 83
17 Krašovec Darko ZPE Ljubljana 168 81 87
18 Deželak Danilo SD Rifnik4 167 84 83
19 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 167 82 85
20 Ferenčak Dušan SK Elite Team 166 85 81
21 Žgajner Cveto SD Celje Tehnovar 164 84 80
22 Japelj Simon SD SOIT 163 80 83
23 Mandelj Žiga SD 10 162 84 78
24 Rojec Tone SD Jože Kovačič 162 77 85
25 Oven Matjaž SD Ribnica 161 79 82
26 Žbona Stanislav SD Sodražica 161 86 75
27 Hiršman Nejc SD Dum Dum 159 86 73
28 Slemnik Anton SK Elite Team 159 81 78
29 Domadenik Pavle 153 74 79
30 Jereb Pavle SD Kopačevina 150 72 78
31 Lesjak Rajko DVV JOD113a 149 67 82
32 Pesjak Vinko SD Celje Tehnovar1 149 67 82
33 Cerar Luka SD Vojni Veteran 147 72 75
34 Rojc Marko SD Dum Dum 121 67 54
35 Katarinčič Mario DVV JOD113 120 61 59
36 Kobal David SD Bičun 120 56 64
37 Lodewijk Hendrik SD Dum Dum 114 50 64
38 Bojovski Marjan DVV JOD113 101 47 54
39 Lojk Ivan DVV JOD113a 98 45 53
40 Sadiković Haris SD Logatec 34 12 22
41 Peterka Branko SD Kremen Moravče 0 0 0




REZULTATI PIŠTOLA - EKIPE

REZULTATI PIŠTOLA - EKIPE

Klub Priimek Ime Izr1
SD Rifnik1 Gajšek Štefan 193
Smole Viktor 191
Jelen Bojan 187
Vsota od Izr1 571
SD SOIT1 Žakelj Janez 189
Štremfel Aleksander 185
Štremfel Branko 180
Vsota od Izr1 554
SD Celje Tehnovar1 Frece Slavko 183
Žgajner Cveto 177
Guček Drago 175
Vsota od Izr1 535
SK Elite Team Dravograd Pokeržnik Zlatko 192
Ferenčak Dušan 156
Slemnik Anton 146
Vsota od Izr1 494
SD IPSC Ribnica1 Oven Matjaž 172
Petrič1 Žiga 151
Petrič Igor 147
Vsota od Izr1 470
SD Logatec Jereb Zvone 157
Koler Zvone 139
Sadiković Haris 76
Vsota od Izr1 372
SD 10 Mandelj Žiga 176
Kovač Darko 156
Vsota od Izr1 332
DVV JOD113 Akrapovič Vital 132
Katarinčič Mario 118
Bojovski Marjan 81
Vsota od Izr1 331
SD SOIT2 Žakelj Danica 164
Japelj Simon 159
Vsota od Izr1 323
DVV JOD113a Lesjak Rajko 144
Cigler Jurij 107
Lojk Ivan 66
Vsota od Izr1 317
SD Kopačevina Jereb Pavle 160
Masnec Božo 156
Vsota od Izr1 316
SD Jože Kovačič2 Rojec Tone 164
Krištof Matej 119
Vsota od Izr1 283
SD Dum Dum1 Hiršman Nejc 135
Rojc Marko 82
Lodewijk Hendrik 63
Vsota od Izr1 280


REZULTATI REVOLVER – EKIPE

Klub Priimek Ime Izr2
SD Rifnik1 Jelen Bojan 190
Smole Viktor 182
Gajšek Štefan 180
Vsota od Izr2 552
SD SOIT1 Žakelj Janez 181
Štremfel Aleksander 179
Štremfel Branko 178
Vsota od Izr2 538
SD Celje Tehnovar1 Frece Slavko 190
Guček Drago 183
Žgajner Cveto 164
Vsota od Izr2 537
SK Elite Team Dravograd Pokeržnik Zlatko 190
Ferenčak Dušan 166
Slemnik Anton 159
Vsota od Izr2 515
SD IPSC Ribnica1 Petrič1 Žiga 183
Petrič Igor 167
Oven Matjaž 161
Vsota od Izr2 511
DVV JOD113a Cigler Jurij 169
Lesjak Rajko 149
Lojk Ivan 98
Vsota od Izr2 416
SD Dum Dum1 Hiršman Nejc 159
Rojc Marko 121
Lodewijk Hendrik 114
Vsota od Izr2 394
SD 10 Kovač Darko 177
Mandelj Žiga 162
Vsota od Izr2 339
SD SOIT2 Žakelj Danica 171
Japelj Simon 163
Vsota od Izr2 334
SD Kopačevina Masnec Božo 180
Jereb Pavle 150
Vsota od Izr2 330
SD Celje Tehnovar2 Toman Anton 170
Pesjak Vinko 149
Vsota od Izr2 319
DVV JOD113 Katarinčič Mario 120
Bojovski Marjan 101
Vsota od Izr2 221


HITROSTNO STRELJANJE (3x5 strelov / 3x10 sec)

HITROSTNO STRELJANJE (3x5 sec / 3x10 sec)
00 Priimek Ime Klub skupaj
1 Pokeržnik Zlatko SK Elite Team Dravograd 126+
2 Kovač Darko SD 10 126
3 Frece Slavko SD Celje Tehnovar 120
4 Guček Drago SD Celje Tehnovar 119
5 Mandelj Žiga SD 10 117
6 Domadenik Pavle SD Dum Dum 113
7 Gajšek Štefan SD Rifnik1 108
8 Peterka Branko SD Kremen Moravče 104
9 Japelj Simon SD SOIT 102
10 Smole Viktor SD Rifnik1 100
11 Pesjak Vinko SD Celje Tehnovar1 92
12 Cerar Luka SD Vojni Veteran 90
13 Jamnik Tomaž SDV Bloke 83
14 Deželak Danilo SD Rifnik4 82
15 Žgajner Cveto SD Celje Tehnovar 74
16 Slemnik Anton SK Elite Team Dravograd 68
17 Akrapovič Vital DVV JOD113 63
18 Kobal David SD Bičun 49
19 Katarinčič Mario DVV JOD113 47
20 Koler Zvone SD Logatec 47
21 Cigler Jurij DVV JOD113a 37
22 Bojovski Marjan DVV JOD113 34
23 Džafić Dino SD Policist MB 31
24 Jereb Zvone SD Logatec 27
25 Ferenčak Dušan SK Elite Team Dravograd 26
26 Paunovič Marko SD SOIT 24
27 Hiršman Nejc SD Dum Dum 17


ČESTITKE ZA REZULTATE!
Predvsem pri hitrostnem streljanju je potrebno omeniti, da so tarče bile standardne
ISSF in ne za hitrostno streljanje. Sicer bi rezultat bil zelo blizu 150.
Vsem hvala za prijetno druženje in se vidimo v naslednji sezoni.

Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Ps: predlog da bi hitrostno streljanje bilo redno in del tekmovanja se resno preučuje. [img]{SMILIES_PATH}/icon_cry.gif[/img]
Čestitke vsem udeležencem.
SD DumDum
www.strelisce.si

Attached files [Image: 1359_389e6654e03fda4fe128249613256912.jpg] [Image: 1359_8a4bab47f3b9c4fcefda7ce7f08239be.jpg]