Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: R A Z P I S Strelsko tekmovanje!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
R A Z P I S Strelsko tekmovanje!
Pokalno Prvenstvo Strelski Mnogoboj 2011!
SOBOTA 12. februar 2011 MLAKE pri VIPAVI


Pričetek tekmovanja ob 9.30 uri. (V primeru slabega vremena bo tekmovanje preloženo)
Urnik prijav tekmovalcev: do 11 ure na strelišču ali telefonsko z dogovorjeno uro prihoda.
Za tekmovalce lige PPS11 velja kot prva (1.) tekma.

Strelska mesta in vrstni red disciplin določi organizator po vrstnem redu prijav.
Strelec izbere in tekmuje v DO NAJVEČ pet (5) od osmih (8) disciplin.
V disciplini STRELSKI MNOGOBOJ sodelujejo vsi, ki tekmujejo v najmanj treh disciplinah.

Strelske panoge:
VK PIŠTOLA / REVOLVER 25m
• Strelja se stoje 25m eno ali dvoročno. Dovoljen kaliber od 0,30 do 0.45.
• Tarče ISSF R50. Ena za poizkusne in ena za rezultat. Poskusni streli se ne kažejo.
• Strelja se neomejeno poizkusnih v največ 5min. ter 15 za rezultat v času 15min
MK PUŠKA 50m odprti merki
• Dovoljena je uporaba vseh vrst malokalibrskih pušk z odprtimi merilnimi napravami
• Tekmovalec ima na razpolago 5 MK tarč in eno poskusno.
• Strelja se 3 strele na vsako. Poskusni streli (neomejeno) se ne kažejo.
• Čas streljanja skupaj za poskusne strele in strele za oceno je 20 minut.
MK PUŠKA 50m diopterski merki
• Dovoljena je uporaba vseh vrst malokalibrskih pušk z diopterskimi merilnimi napravami
• Tekmovalec ima na razpolago 5 MK tarč in eno poskusno.
• Strelja se 3 strele na vsako. Poskusni streli (neomejeno) se ne kažejo.
• Čas streljanja skupaj za poskusne strele in strele za oceno je 20 minut.
MK PUŠKA 50m optika
• Dovoljena je uporaba vseh vrst malokalibrskih pušk.
• Tekmovalec ima na razpolago 1 tarčo MK z 20 polji. 5 poskusnih na levi in 15 na desni.
• Strelja se po 1 strel na vsako tekmovalno tarčo. Poskusni streli se ne kažejo.
• Čas streljanja skupaj za poskusne strele (neomejeno) in strele za oceno je 20 minut.
VK PUŠKA 100m odprti merki
• Dovoljena je uporaba vseh vrst pušk, polavtomatskih in repetirnih od kalibra 5.6 do 8mm z centralnim vžigom in z odprtimi merilnimi napravami.
• Tarča okrogla 35cm. Ena za poizkusne in ena za rezultat.
• Strelja se neomejeno poizkusnih ter 15 za rezultat v skupnem času 20min. Poskusni streli se ne kažejo.
MALI SNIPER 100m optika
• Dovoljene so lovske in ostrostrelne puške proste izbire s strelnimi daljnogledi, diopterji in rdečo piko kalibra 5,6-8mm z centralnim vžigom.
• Tarča S100 ZVDS 1+5. Strelja se neomejeno poizkusnih ter 15 za rezultat (po 3 v tarčo) v času 20min.
VELIKI SNIPER 300m OPEN
• Dovoljena je uporaba vseh vrst pušk, polavtomatskih in repetirnih od kalibra 5.6 do 8.3mm
• Tekmovalec ima na razpolago 1 tarčo S300 ZVDS okroglo 30cm. Na levi nastrelitveno polje z 5 cm mrežo..
• Strelja se neomejeno poizkusnih ter 15 za rezultat v času 20min. Poskusni streli se ne kažejo
STRELSKI MNOGOBOJ
• Strelcu se sešteva rezultate vseh disciplin in seštevek da vrstni red tekmovalcev.

Strelski položaj za dolge cevi: leže, sprednji naslon višine najmanj 25cm. Zadaj naslon ni dovoljen. Puška se sme dotikati tal samo v eni točki. Nogice so dovoljene.
ZA VSA OROŽJA:
Proženje mora biti varno. Vsaka nehotena sprožitev je razlog za odstranitev tekmovalca.
Informacije na 070 734 625 Rajko ali [email protected] ………. VABLJENI !.

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/262_...de9cb1.pdf (21.4 KB)Â http://www.strelec.si/forum/uploads/262_...603422.pdf (75.4 KB)Â
Zaradi pripomb strelcev se je na hitro izvedel "telefonski" sestanek predstavnikov klubov.
Edina točka: 6 ali 7 veljavnih rezultatov ne glede na število tekem.
Sprejet sklep se glasi:
Predlog pravilnika Pokalnega Prvenstva se popravi tako, da se zmanjša število rezultatov
na 6 (šest) boljših rezultatov v celi sezoni 2011.
S tem bodo strelci dobili tudi priložnost se poizkusiti v drugih disciplinah in ne samo v petih.
Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]

In uživajte v ................. [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
Admin predlagam, da se pravilniki zberejo na posebnem mestu - vsi skupaj po organizatorjih oz. zvezah.
Tekma BO!
Vreme BO!
Stanko za roštiljem BO!
Org
[img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
POKALNO PRVENSTVO – STRELSKI MNOGOBOJ
1.Tekma PP-SM11
MLAKE pri VIPAVI 12. Februar 2011


REZULTATI

Disciplina Strelski Mnogoboj

Mesto Priimek Ime Klub Seštevek
1 Baranja Jernej SD Postojna 666
2 Drobnak Slavko SD Rifnik 653
3 Jereb Pavle SD Kopačevina 648
4 Gačnik Boštjan SD Samokres 642
5 Stjepanovič Savo SD Samokres 634
6 Masnec Božo SD Kopačevina 633
7 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 604
8 Osterman Matej DVV 603
9 Kastelic Gregor SD Iška vas 559
10 Guček Drago SD Celje Tehnovar 540
11 Šilc Peter SD IPSC Ribnica 509
12 Prenar Tadej 431
13 Deželak Danilo SD Rifnik4 427
14 Japelj Simon SD SOIT 342
15 Lesjak Rajko DVV Jod113 339
16 Bezek Vlado SD Nanos 327
17 Sever Miha 324
18 Akrapovič Vital DVV Jod113a 316
19 Pleško Štefan SD SOIT 284
20 Bojovski Marjan DVV Jod113 283
21 Katarinčič Mario DVV Jod113 266
22 Širca Robert SD Bičun 261
23 Sabadin Valter SD Obala 238
24 Lojk Ivan DVV Jod113 238
25 Slemnik Anton SK Elite Team Dravograd 232
26 Barbo Paulo Maj DVV Jod113 199
27 Vovk Andrej SD Nanos 174
28 Savič Miro SDV Bloke 168
29 Bonča Bogdan SD Cerkno 142
30 Žagar Bojan SD Logatec 141
31 Jaklič Rafael SD Logatec 118
32 Žagar Kristijan SD Logatec 95
33 Klančar Stane SD Logatec 64
34 Kavčič Viljem SD Logatec 59
35 Orel Peter SD Bičun 53


Disciplina PISTOLA

PI Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10pi 9pi 8pi 7pi 6pi 5pi 4pi 3pi 2pi 1pi 0pi
Mesto Guček Drago SD Celje Tehnovar 142 15 7 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Gačnik Boštjan SD Samokres 134 15 6 4 4 0 1 0 0 0 0 0 0
2 Petrič Igor SD IPSC Ribnica1 133 15 6 4 2 3 0 0 0 0 0 0 0
3 Stjepanovič Savo SD Samokres 131 15 4 5 4 2 0 0 0 0 0 0 0
4 Japelj Simon SD SOIT 127 15 0 10 3 1 1 0 0 0 0 0 0
5 Masnec Božo SD Kopačevina 121 15 1 5 6 1 1 1 0 0 0 0 0
6 Jaklič Rafael SD Logatec 118 15 2 5 1 6 0 0 0 1 0 0 0
7 Šilc Peter SD IPSC Ribnica 117 15 2 4 3 3 1 2 0 0 0 0 0
8 Slemnik Anton SK Elite Team Dravograd 114 15 2 3 4 4 0 1 0 0 1 0 0
9 Prenar Tadej 112 15 2 2 2 6 1 2 0 0 0 0 0
10 Osterman Matej DVV 110 15 1 4 2 5 1 0 1 1 0 0 0
11 Deželak Danilo SD Rifnik 107 15 0 4 3 4 2 1 0 0 1 0 0
12 Širca Robert SD Bičun 102 15 0 5 2 2 3 1 0 1 0 1 0
13 Pleško Štefan SD SOIT 98 15 1 3 0 4 3 1 2 0 1 0 0
14 Kastelic Gregor SD Iška vas 96 15 1 3 3 1 2 2 1 0 1 0 1
15 Savič Miro SDV Bloke 96 15 1 1 2 7 0 0 1 2 1 0 0
16 Žagar Bojan SD Logatec 93 15 1 3 0 2 3 3 1 1 1 0 0
17 Bonča Bogdan SD Cerkno 91 15 0 1 3 3 3 2 1 1 1 0 0
18 Sever Miha 91 15 0 0 2 5 4 1 2 1 0 0 0
19 Akrapovič Vital DVV Jod113 85 15 0 2 3 1 3 1 1 2 1 1 0
20 Bezek Vlado SD Nanos 83 15 1 1 2 0 3 4 2 0 0 2 0
21 Lesjak Rajko DVV Jod113 74 15 1 2 1 1 0 3 1 2 2 2 0
22 Bojovski Marjan DVV Jod113 71 15 0 1 2 1 2 3 0 3 1 1 1
23 Katarinčič Mario DVV Jod113 62 15 0 0 1 3 0 3 1 2 4 0 1
24 Vovk Andrej SD Nanos 58 13 0 2 0 1 2 1 2 2 1 0 2
25 Lojk Ivan DVV Jod113 57 15 1 1 1 2 1 0 1 1 0 3 4
26 Žagar Kristijan SD Logatec 56 15 0 1 1 1 0 2 2 2 3 2 1
27 Barbo P. Maj DVV Jod113 46 15 0 0 2 3 0 0 1 1 0 2 6
28 Kavčič Viljem SD Logatec 37 11 0 0 0 0 3 0 2 2 2 1 1
29 Orel Peter SD Bičun 22 15 0 0 0 0 2 0 1 0 2 2 8
30 Jereb Pavle SD Kopačevina 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Disciplina REVOLVER

Mesto Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10re 9re 8re 7re 6re 5re 4re 3re 2re 1re 0re
1 Guček Drago SD Celje Tehnovar 147 15 12 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Japelj Simon SD SOIT 138 15 6 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gačnik Boštjan SD Samokres 133 15 4 7 2 2 0 0 0 0 0 0 0
4 Masnec Božo SD Kopačevina 129 15 4 4 4 3 0 0 0 0 0 0 0
5 Stjepanovič Savo SD Samokres 129 15 4 6 1 3 1 0 0 0 0 0 0
6 Šilc Peter SD IPSC Ribnica 129 15 2 7 4 2 0 0 0 0 0 0 0
7 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 121 15 2 3 6 2 2 0 0 0 0 0 0
8 Prenar Tadej 118 15 1 4 5 3 1 1 0 0 0 0 0
9 Slemnik Anton SK Elite Team Dravograd 118 15 2 4 3 3 2 1 0 0 0 0 0
10 Širca Robert SD Bičun 118 15 3 3 4 1 3 0 1 0 0 0 0
11 Drobnak Slavko SD Rifnik 116 15 2 3 4 2 3 1 0 0 0 0 0
12 Pleško Štefan SD SOIT 116 15 2 3 6 2 0 0 1 1 0 0 0
13 Jereb Pavle SD Kopačevina 107 15 1 2 2 5 3 2 0 0 0 0 0
14 Kastelic Gregor SD Iška vas 106 15 0 4 4 3 0 1 3 0 0 0 0
15 Vovk Andrej SD Nanos 106 15 2 2 3 3 2 0 2 1 0 0 0
16 Deželak Danilo SD Rifnik 91 15 2 0 2 1 5 2 1 1 0 1 0
17 Lesjak Rajko DVV Jod113 80 15 1 2 0 3 1 2 1 2 2 1 0
18 Sever Miha 63 15 1 1 1 2 1 2 1 0 0 2 4


Disciplina MK odprti merki

Mesto Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10mk 9mk 8mk 7mk 6mk 5mk 4mk 3mk 2mk 1mk 0mk
1 Baranja Jernej SD Postojna 136 15 4 8 3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bezek Vlado SD Nanos 136 15 4 8 3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Šilc Peter SD IPSC Ribnica 125 15 3 3 6 2 1 0 0 0 0 0 0
4 Guček Drago SD Celje Tehnovar 124 15 2 5 4 3 1 0 0 0 0 0 0
5 Jereb Pavle SD Kopačevina 124 15 2 6 2 4 1 0 0 0 0 0 0
6 Masnec Božo SD Kopačevina 123 15 0 5 8 2 0 0 0 0 0 0 0
7 Gačnik Boštjan SD Samokres 121 15 0 3 10 2 0 0 0 0 0 0 0
8 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 108 15 0 4 5 2 3 0 0 0 0 0 1
9 Sabadin Valter SD Obala 106 15 0 2 5 4 1 2 1 0 0 0 0
10 Akrapovič Vital DVV Jod113 85 15 0 2 1 2 4 0 4 1 1 0 0
11 Prenar Tadej 84 15 0 2 1 3 3 1 1 2 2 0 0
12 Lesjak Rajko DVV Jod113 78 15 1 1 3 1 2 0 1 2 2 2 0
13 Japelj Simon SD SOIT 77 15 1 1 2 1 2 2 1 1 2 2 0
14 Deželak Danilo SD Rifnik 73 15 0 2 2 2 1 2 1 0 2 1 2
15 Katarinčič Mario DVV Jod113 65 15 0 2 0 2 0 4 1 2 1 1 2
16 Bojovski Marjan DVV Jod113 64 15 0 1 0 3 2 2 0 3 1 1 2
17 Lojk Ivan DVV Jod113 58 15 1 0 1 1 2 1 3 0 2 0 4
18 Žagar Bojan SD Logatec 48 15 0 0 1 1 1 1 1 3 4 1 2
19 Sever Miha 41 15 0 2 0 1 0 1 1 0 2 3 5
20 Žagar Kristijan SD Logatec 39 15 0 0 0 0 1 2 3 1 4 0 4
21 Barbo P. Maj DVV Jod113 37 15 0 0 0 0 2 1 4 0 2 0 6
22 Kavčič Viljem SD Logatec 22 15 0 1 0 0 0 0 2 0 1 3 8


Disciplina MK-Diopter

Mesto Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10md 9md 8md 7md 6md 5md 4md 3md 2md 1md 0md
1 Baranja Jernej SD Postojna 146 15 11 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Jereb Pavle SD Kopačevina 142 15 8 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sever Miha 129 15 4 4 4 3 0 0 0 0 0 0 0
4 Masnec Božo SD Kopačevina 127 15 1 7 5 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Prenar Tadej 117 15 0 4 4 7 0 0 0 0 0 0 0
6 Barbo P.Maj DVV Jod113 116 15 1 3 4 5 2 0 0 0 0 0 0
7 Lesjak Rajko DVV Jod113 107 15 2 3 1 3 2 3 1 0 0 0 0
8 Katarinčič Mario DVV Jod113 83 15 1 1 2 0 3 3 1 3 1 0 0
9 Lojk Ivan DVV Jod113 83 15 1 0 2 0 4 4 2 1 1 0 0
10 Bojovski Marjan DVV Jod113 81 15 0 0 3 2 3 2 2 1 2 0 0


Disciplina MK optika

Mesto Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10mo 9mo 8mo 7mo 6mo 5mo 4mo 3mo 2mo 1mo 0mo
1 Baranja Jernej SD Postojna 139 15 6 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Jereb Pavle SD Kopačevina 138 15 7 5 2 1 0 0 0 0 0 0 0
3 Šilc Peter SD IPSC Ribnica 138 15 7 5 2 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Drobnak Slavko SD Rifnik 134 15 5 8 1 0 0 0 1 0 0 0 0
5 Masnec Božo SD Kopačevina 133 15 6 3 4 2 0 0 0 0 0 0 0
6 Kastelic Gregor SD Iška vas 132 15 5 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0
7 Sabadin Valter SD Obala 132 15 3 9 1 1 1 0 0 0 0 0 0
8 Osterman Matej DVV 129 15 4 3 6 2 0 0 0 0 0 0 0
9 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 121 15 1 4 7 1 2 0 0 0 0 0 0
10 Akrapovič Vital DVV Jod113 81 15 2 1 1 0 3 1 3 2 1 1 0
11 Savič Miro SDV Bloke 72 15 1 1 0 1 2 3 4 1 0 0 2


Disciplina VK odprti merki 100m

Mesto Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10vk 9vk 8vk 7vk 6vk 5vk 4vk 3vk 2vk 1vk 0vk
1 Jereb Pavle SD Kopačevina 137 15 5 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gačnik Boštjan SD Samokres 128 15 4 6 3 0 1 0 1 0 0 0 0
3 Guček Drago SD Celje Tehnovar 127 15 2 8 1 3 1 0 0 0 0 0 0
4 Baranja Jernej SD Postojna 126 15 4 3 5 1 2 0 0 0 0 0 0
5 Stjepanovič Savo SD Samokres 122 15 1 5 5 3 1 0 0 0 0 0 0
6 Drobnak Slavko SD Rifnik 121 15 5 2 2 4 0 1 1 0 0 0 0
7 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 121 15 1 5 4 4 1 0 0 0 0 0 0
8 Bezek Vlado SD Nanos 108 15 2 2 1 7 0 2 0 1 0 0 0
9 Osterman Matej DVV 104 15 1 3 3 3 0 3 1 1 0 0 0
10 Bojovski Marjan DVV Jod113 67 15 0 1 2 0 4 1 2 0 2 1 2
11 Akrapovič Vital DVV Jod113 65 15 0 2 1 2 0 2 1 3 1 0 3
12 Klančar Stane SD Logatec 64 15 0 1 2 1 2 1 1 1 4 0 2
13 Deželak Danilo SD Rifnik4 56 15 0 0 1 2 2 2 1 1 2 1 3
14 Katarinčič Mario DVV Jod113 56 15 0 1 0 3 1 2 0 2 1 2 3
15 Bonča Bogdan SD Cerkno 51 15 0 0 1 1 2 1 3 0 3 1 3
16 Širca Robert SD Bičun 41 15 0 0 0 1 2 1 2 2 1 1 5
17 Lojk Ivan DVV Jod113 40 15 0 0 1 1 0 2 1 2 2 1 5
18 Orel Peter SD Bičun 31 15 0 2 1 0 0 1 0 0 0 0 11
19 Lesjak Rajko DVV Jod113 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Disciplina Ostrostrelska puška 100m – Mali Sniper

Mesto Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10ms 9ms 8ms 7ms 6ms 5ms 4ms 3ms 2ms 1ms 0ms
1 Drobnak Slavko SD Rifnik 139 15 8 4 2 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Osterman Matej DVV 137 15 5 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Stjepanovič Savo Samokres 132 15 6 2 5 2 0 0 0 0 0 0 0
4 Gačnik Boštjan Samokres 126 15 3 6 2 2 2 0 0 0 0 0 0
5 Baranja Jernej SD Postojna 119 15 1 4 6 2 1 1 0 0 0 0 0
6 Kastelic Gregor SD Iška vas 114 15 2 1 4 6 1 1 0 0 0 0 0
7 Pleško Štefan SD SOIT 70 15 0 3 0 2 0 2 2 3 1 0 2
8 Deželak Danilo SD Rifnik 60 15 0 1 0 1 1 2 3 3 3 1 0
9 Vovk Andrej SD Nanos 10 15 0 0 0 0 0 0 2 0 1 0 12


Disciplina Ostrostrelska puška 300m – Veliki Sniper

Mesto Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10vs 9vs 8vs 7vs 6vs 5vs 4vs 3vs 2vs 1vs 0vs
1 Drobnak Slavko SD Rifnik 143 15 9 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Osterman Matej DVV 123 15 5 1 3 4 2 0 0 0 0 0 0
3 Stjepanovič Savo Samokres 120 15 0 5 5 5 0 0 0 0 0 0 0
4 Kastelic Gregor SD Iška vas 111 15 1 7 1 1 1 2 1 1 0 0 0
5 Deželak Danilo SD Rifnik 40 15 0 0 1 1 1 1 3 0 1 0 7