Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: RAZPIS na Strelsko tekmovanje MLAKE pri Vipavi 26.3.11
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
VABILO na Strelsko tekmovanje PP-SM 2011!
SOBOTA 26. marec 2011 MLAKE pri VIPAVI

Pričetek tekmovanja ob 9.30 uri. (V primeru slabega vremena bo tekmovanje preloženo)
Urnik prijav tekmovalcev: do 11 ure na strelišču ali telefonsko z dogovorjeno uro prihoda.
Za tekmovalce lige PP-SM11 velja kot druga (2.) tekma.

Strelska mesta in vrstni red disciplin določi organizator po vrstnem redu prijav.
Strelec izbere in tekmuje v DO NAJVEČ pet (5) od osmih (8) disciplin.
V disciplini STRELSKI MNOGOBOJ se sešteva rezultate posameznih disciplin.

Strelske panoge:
VK PIŠTOLA / REVOLVER 25m
• Strelja se stoje 25m eno ali dvoročno. Dovoljen kaliber od 0,30 do 0.45.
• Tarče ISSF R50. Ena za poizkusne in ena za rezultat. Poskusni streli se ne kažejo.
• Strelja se neomejeno poizkusnih v največ 5min. ter 15 za rezultat v času 15min
MK PUŠKA 50m odprti merki
• Dovoljena je uporaba vseh vrst malokalibrskih pušk z odprtimi merilnimi napravami
• Tekmovalec ima na razpolago 5 MK tarč in eno poskusno.
• Strelja se 3 strele na vsako. Poskusni streli (neomejeno) se ne kažejo.
• Čas streljanja skupaj za poskusne strele in strele za oceno je 20 minut.
MK PUŠKA 50m diopterski merki
• Dovoljena je uporaba vseh vrst malokalibrskih pušk z diopterskimi merilnimi napravami
• Tekmovalec ima na razpolago 5 MK tarč in eno poskusno.
• Strelja se 3 strele na vsako. Poskusni streli (neomejeno) se ne kažejo.
• Čas streljanja skupaj za poskusne strele in strele za oceno je 20 minut.
MK PUŠKA 50m optika
• Dovoljena je uporaba vseh vrst malokalibrskih pušk.
• Tekmovalec ima na razpolago 1 tarčo MK z 20 polji. 5 poskusnih na levi in 15 na desni.
• Strelja se po 1 strel na vsako tekmovalno tarčo. Poskusni streli se ne kažejo.
• Čas streljanja skupaj za poskusne strele (neomejeno) in strele za oceno je 20 minut.
VK PUŠKA 100m odprti merki
• Dovoljena je uporaba vseh vrst pušk, polavtomatskih in repetirnih od kalibra 5.6 do 8mm z centralnim vžigom in z odprtimi merilnimi napravami.
• Tarča okrogla 35cm. Ena za poizkusne in ena za rezultat.
• Strelja se neomejeno poizkusnih ter 15 za rezultat v skupnem času 20min. Poskusni streli se ne kažejo.
MALI SNIPER 100m optika
• Dovoljene so lovske in ostrostrelne puške proste izbire s strelnimi daljnogledi, diopterji in rdečo piko kalibra 5,6-8mm z centralnim vžigom.
• Tarča S100 ZVDS 1+5. Strelja se neomejeno poizkusnih ter 15 za rezultat (po 3 v tarčo) v času 20min.
VELIKI SNIPER 300m OPEN
• Dovoljena je uporaba vseh vrst pušk, polavtomatskih in repetirnih od kalibra 5.6 do 8.3mm
• Tekmovalec ima na razpolago 1 tarčo S300 ZVDS okroglo 30cm. Na levi nastrelitveno polje z 5 cm mrežo..
• Strelja se neomejeno poizkusnih ter 15 za rezultat v času 20min. Poskusni streli se ne kažejo
STRELSKI MNOGOBOJ
• Strelcu se sešteva rezultate vseh disciplin in seštevek da vrstni red tekmovalcev.

Strelski položaj za dolge cevi: leže z sprednjim naslonom in z ramena strelca. Zadaj naslon ni dovoljen. Puška se sme dotikati tal samo v eni točki. Nogice so dovoljene.
ZA VSA OROŽJA:
Proženje mora biti varno. Vsaka nehotena sprožitev je razlog za odstranitev tekmovalca.
Informacije na 070 734 625 Rajko ali [email protected] ………. VABLJENI !.
Vreme BO!
Stanko za roštiljem BO!
Tekma BO!


Strelci, ki imajo v soboto druge obveznosti lahko odstrelijo v
Petek med 15 in 17 uro. Revolver, pištola 25m in MK puške 50m.
V petek se ne strelja z VK puškami.

Za streljanje v petek za info ali prijavo pokličite
070 734 625 ali pošljite e-pošto na [email protected]

Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
POKALNO PRVENSTVO – STRELSKI MNOGOBOJ 2011
2.tekma PP-SM
MLAKE pri Vipavi 26. marec 2011


REZULTATI STRELSKEGA MNOGOBOJA (seštevek krogov petih disciplin)

Strelski Mnogoboj
Vrstni red Priimek Ime Klub Krogov ___ Pi Re Mb Mo Vk Ms Vs Md
1 Frece Slavko SD Celje Tehnovar1 684 135 134 0 133 142 0 0 140
2 Sterle Marko SD Iška Vas 676 0 0 130 137 0 137 130 142
3 Baranja Jernej SD Postojna 658 0 0 133 134 121 126 0 144
4 Kreft Zlatko SD Svarun 635 107 125 0 129 0 141 133 0
5 Guček Drago SD Celje Tehnovar1 623 128 141 128 99 127 0 0 0
6 Žgajner Cveto SD Celje Tehnovar1 616 128 137 0 101 122 0 0 128
7 Zarnik Dean SD SOIT 603 129 0 126 131 126 91 0 0
8 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 602 117 124 122 132 107 0 0 0
9 Fuchs Tomaž Club45 597 0 97 0 119 140 130 111 0
10 Bezek Vlado SD Nanos 592 83 0 132 116 124 0 0 137
11 Pesjak Vinko SD Celje Tehnovar 585 115 130 110 97 133 0 0 0
12 Sabadin Valter SD Obala 579 0 94 110 127 0 126 122 0
13 Porenta Damjan SD Iška vas 574 106 118 0 129 0 122 99 0
14 Zarnik Marko SD SOIT 558 129 0 120 111 117 81 0 0
15 Drobnak Slavko SD Rifnik 539 0 137 0 138 0 131 133 0
16 Kastelic Gregor SD Iška vas 529 106 101 0 137 0 113 72 0
17 Lesjak Rajko DVV Jod113 475 91 76 104 0 88 0 0 116
18 Rozman Mirko SD Logatec 433 93 106 99 0 0 0 0 135
19 Dolinšek Saša SD Burja Ajdovščina 376 0 0 0 0 118 134 124 0
20 Rupnik Alojz SD Modri As 370 131 134 0 105 0 0 0 0
21 Žabjek Bojan SD Modri As1 359 123 137 0 99 0 0 0 0
22 Fedoruk igor SD Modri As2 355 124 120 0 111 0 0 0 0
23 Bertok Aljaz DVV Jod113 347 74 77 97 0 99 0 0 0
24 Šilc Peter SD IPSC Ribnica 341 107 102 0 132 0 0 0 0
25 Prenar Tadej 322 0 0 115 93 0 0 0 114
26 Katarinčič Mario DVV Jod113a 300 71 66 0 0 66 0 0 97
27 Miklavc Jurij SD Valuk 280 84 0 0 0 126 47 23 0
28 Žbona Stanislav SD Sodražica 268 103 0 0 0 115 50 0 0
29 Cucek Janko SD Nanos 255 119 136 0 0 0 0 0 0
30 Sever Miha 251 0 0 78 59 0 0 0 114
31 Japelj Simon SD Vrhnika 243 116 127 0 0 0 0 0 0
32 Lojk Ivan DVV Jod113a 231 65 72 73 0 21 0 0 0
33 Akrapovič Vital DVV Jod113a 231 67 0 71 0 93 0 0 0
34 Petrak Božidar dvv 231 79 66 86 0 0 0 0 0
35 Bojovski Marjan DVV Jod113a 229 68 0 73 0 0 0 0 88
36 Kodelja Ivan DVV Jod113 228 68 0 68 0 0 0 0 92
37 Bajc Darko DVV Jod113 226 71 70 85 0 0 0 0 0
38 Malneršič Marko SD Nanos 226 0 0 0 0 0 120 106 0
39 Pesek Damijan 215 0 0 0 0 0 120 95 0
40 Širca Robert SD Bičun 208 84 124 0 0 0 0 0 0
41 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica2 203 101 0 0 102 0 0 0 0
42 Breglec Branko 200 85 0 0 0 85 30 0 0
43 Bellina Elvis DVV Jod113a 188 0 0 0 0 0 109 79 0
44 Savič Miro SDV Bloke 176 106 0 0 70 0 0 0 0
45 Belič Jadran DVV Jod113a 168 86 0 82 0 0 0 0 0
46 Kovač Vojko DVV Jod113 160 0 81 79 0 0 0 0 0
47 Toman Anton SD Celje Tehnovar 133 0 133 0 0 0 0 0 0
48 Biber Uroš SD Soit 95 0 0 0 0 0 0 95 0
49 Kaligarič Simon 45 0 0 0 0 0 45 0 0
50 Vovk Andrej SD Nanos 44 44 0 0 0 0 0 0 0
51 Kaligarič Klavdij 0 0 0 0 0 0 0 0 0



REZULTATI POSAMEZNIH DISCIPLIN

PISTOLA
Vrstni Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10pi 9pi 8pi 7pi 6pi 5pi 4pi 3pi 2pi 1pi 0pi
1 Frece Slavko SD Celje Tehnovar1 135 15 5 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rupnik Alojz SD Modri As 131 15 5 4 3 3 0 0 0 0 0 0 0
3 Zarnik Dean SD SOIT 129 15 5 3 4 2 1 0 0 0 0 0 0
4 Zarnik Marko SD SOIT 129 15 3 7 2 2 1 0 0 0 0 0 0
5 Guček Drago SD Celje Tehnovar1 128 15 4 2 7 2 0 0 0 0 0 0 0
6 Žgajner Cveto SD Celje Tehnovar1 128 15 4 5 2 3 1 0 0 0 0 0 0
7 Fedoruk igor SD Modri As2 124 15 4 3 3 3 2 0 0 0 0 0 0
8 Žabjek Bojan SD Modri As1 123 15 1 6 5 2 0 1 0 0 0 0 0
9 Cucek Janko SD Nanos 119 15 0 4 8 2 0 1 0 0 0 0 0
10 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 117 15 0 6 5 2 0 1 1 0 0 0 0
11 Japelj Simon SD Vrhnika 116 15 1 5 3 3 1 2 0 0 0 0 0
12 Pesjak Vinko SD Celje Tehnovar 115 15 0 3 7 3 1 1 0 0 0 0 0
13 Kreft Zlatko SD Svarun 107 15 4 1 2 5 0 1 0 0 1 0 1
14 Šilc Peter SD IPSC Ribnica 107 15 1 4 4 1 1 3 0 0 0 1 0
15 Kastelic Gregor SD Iška vas 106 15 0 4 5 2 2 0 0 1 0 1 0
16 Porenta Damjan SD Iška vas 106 15 0 4 4 2 2 1 1 1 0 0 0
17 Savič Miro SDV Bloke 106 15 1 4 2 3 0 3 2 0 0 0 0
18 Žbona Stanislav SD Sodražica 103 15 0 3 3 3 3 2 0 1 0 0 0
19 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica2 101 15 2 1 2 4 2 2 1 0 1 0 0
20 Rozman Mirko SD Logatec 93 15 0 2 3 4 0 2 2 1 1 0 0
21 Lesjak Rajko DVV Jod113 91 15 1 1 2 2 3 3 0 3 0 0 0
22 Belič Jadran DVV Jod113a 86 15 1 1 3 1 2 0 3 4 0 0 0
23 Breglec Branko 85 15 1 2 1 2 3 2 0 1 1 2 0
24 Miklavc Jurij SD Valuk 84 13 0 3 4 0 1 3 1 0 0 0 1
25 Širca Robert SD Bičun 84 15 0 2 1 3 3 1 2 1 1 1 0
26 Bezek Vlado SD Nanos 83 15 0 4 1 1 1 3 1 2 0 1 1
27 Petrak Božidar dvv 79 15 0 1 2 1 2 3 3 2 1 0 0
28 Bertok Aljaz DVV Jod113 74 15 1 0 2 1 3 1 2 2 1 2 0
29 Bajc Darko DVV Jod113 71 15 0 2 1 2 1 0 3 3 1 2 0
30 Katarinčič Mario DVV Jod113a 71 14 1 0 2 2 1 3 1 0 2 2 0
31 Bojovski Marjan DVV Jod113a 68 15 0 1 0 3 3 1 2 0 3 1 1
32 Kodelja Ivan DVV Jod113 68 15 0 1 1 3 1 2 0 3 2 1 1
33 Akrapovič Vital DVV Jod113a 67 15 0 1 2 1 0 4 1 2 2 1 1
34 Lojk Ivan DVV Jod113a 65 13 2 0 1 2 0 0 4 1 2 0 1
35 Vovk Andrej SD Nanos 44 13 0 0 0 0 4 2 1 0 1 4 1



REVOLVER
Vrstni Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10re 9re 8re 7re 6re 5re 4re 3re 2re 1re 0re
1 Guček Drago SD Celje Tehno 141 15 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drobnak Slavko SD Rifnik 137 15 6 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0
3 Žabjek Bojan SD Modri As1 137 15 6 6 2 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Žgajner Cveto SD Celje Tehno 137 15 6 5 4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Cucek Janko SD Nanos 136 15 6 7 1 0 0 1 0 0 0 0 0
6 Frece Slavko SD Celje Tehno 134 15 5 4 6 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rupnik Alojz SD Modri As 134 15 4 7 3 1 0 0 0 0 0 0 0
8 Toman Anton SD Celje Tehno 133 15 3 8 3 1 0 0 0 0 0 0 0
9 Pesjak Vinko SD Celje Tehno 130 15 5 4 2 4 0 0 0 0 0 0 0
10 Japelj Simon SD Vrhnika 127 15 4 4 4 1 2 0 0 0 0 0 0
11 Kreft Zlatko SD Svarun 125 15 4 2 6 2 0 1 0 0 0 0 0
12 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 124 15 0 6 8 0 1 0 0 0 0 0 0
13 Širca Robert SD Bičun 124 15 3 5 2 4 0 1 0 0 0 0 0
14 Fedoruk igor SD Modri As2 120 15 1 5 4 3 2 0 0 0 0 0 0
15 Porenta Damjan SD Iška vas 118 15 3 3 4 1 3 0 1 0 0 0 0
16 Rozman Mirko SD Logatec 106 15 0 4 1 6 2 0 2 0 0 0 0
17 Šilc Peter SD IPSC Ribnica 102 15 1 5 0 5 0 0 1 2 1 0 0
18 Kastelic Gregor SD Iška vas 101 15 0 3 1 5 3 1 2 0 0 0 0
19 Fuchs Tomaž Club45 97 15 1 2 3 2 1 2 3 1 0 0 0
20 Sabadin Valter SD Obala 94 14 2 0 2 5 2 0 2 1 0 0 0
21 Kovač Vojko DVV Jod113 81 15 1 1 2 0 3 2 3 1 1 1 0
22 Bertok Aljaz DVV Jod113 77 15 1 0 3 3 1 0 2 1 2 1 1
23 Lesjak Rajko DVV Jod113 76 15 1 2 1 2 1 0 3 1 1 3 0
24 Lojk Ivan DVV Jod113a 72 15 0 1 4 0 1 3 0 2 1 2 1
25 Bajc Darko DVV Jod113 70 15 0 1 2 2 1 2 0 3 2 2 0
26 Katarinčič Mario DVV Jod113a 66 15 0 1 1 3 1 0 2 2 3 2 0
27 Petrak Božidar dvv 66 15 0 1 1 1 3 2 0 3 2 1 1



MK odprti merki 50m
Vrstni Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10mk 9mk 8mk 7mk 6mk 5mk 4mk 3mk 2mk 1mk 0mk
1 Baranja Jernej SD Postojna 133 15 5 4 5 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Bezek Vlado SD Nanos 132 15 6 2 5 2 0 0 0 0 0 0 0
3 Sterle Marko SD Iška Vas 130 15 4 4 5 2 0 0 0 0 0 0 0
4 Guček Drago SD Celje Teh 128 15 2 5 7 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Zarnik Dean SD SOIT 126 15 2 6 4 2 1 0 0 0 0 0 0
6 Petrič Igor SD IPSC Ri 122 15 3 3 4 3 2 0 0 0 0 0 0
7 Zarnik Marko SD SOIT 120 15 5 3 1 3 1 0 2 0 0 0 0
8 Prenar Tadej 115 15 0 4 6 2 2 1 0 0 0 0 0
9 Pesjak Vinko SD Celje Teh 110 15 2 3 2 2 4 1 1 0 0 0 0
10 Sabadin Valter SD Obala 110 15 0 4 5 2 2 1 0 1 0 0 0
11 Lesjak Rajko DVV Jod113 104 15 2 4 1 2 1 2 1 2 0 0 0
12 Rozman Mirko SD Logatec 99 15 1 2 2 3 3 3 0 0 0 1 0
13 Bertok Aljaz DVV Jod113 97 15 2 1 3 1 2 2 3 1 0 0 0
14 Petrak Božidar dvv 86 15 1 1 3 0 3 2 2 1 2 0 0
15 Bajc Darko DVV Jod113 85 15 1 2 0 3 1 4 0 2 2 0 0
16 Belič Jadran DVV Jod113a 82 15 0 2 2 1 4 1 0 3 1 1 0
17 Kovač Vojko DVV Jod113 79 15 1 1 2 1 2 1 2 3 1 1 0
18 Sever Miha 78 15 0 2 2 3 0 2 0 3 1 2 0
19 Bojovski Marjan DVV Jod113a 73 15 0 1 2 1 2 3 1 2 2 0 1
20 Lojk Ivan DVV Jod113a 73 15 0 2 1 3 2 2 0 1 0 1 3
21 Akrapovič Vital DVV Jod113a 71 15 0 0 3 2 2 0 2 3 1 2 0
22 Kodelja Ivan DVV Jod113 68 15 1 0 2 1 3 1 0 2 2 2 1
23 Šilc Peter SD IPSC Ri 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



MK puška Diopter merki 50m
Vrstni Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10md 9md 8md 7md 6md 5md 4md 3md 2md 1md 0md
1 Baranja Jernej SD Postojna 144 15 10 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Sterle Marko SD Iška Vas 142 15 7 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Frece Slavko SD Celje Teh 140 15 6 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bezek Vlado SD Nanos 137 15 5 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Žgajner Cveto SD Celje Teh 128 15 3 5 5 1 1 0 0 0 0 0 0
6 Lesjak Rajko DVV Jod113 116 15 3 3 2 4 2 0 0 1 0 0 0
7 Prenar Tadej 114 15 1 4 4 3 1 1 1 0 0 0 0
8 Sever Miha 114 15 2 2 1 8 2 0 0 0 0 0 0
9 Katarinčič Mario DVV Jod113a 97 15 1 1 3 3 3 1 2 0 1 0 0
10 Kodelja Ivan DVV Jod113 92 15 0 2 3 3 0 3 2 2 0 0 0
11 Bojovski Marjan DVV Jod113a 88 15 0 2 3 1 2 2 3 1 1 0 0



MK puška Optika
Vrstni Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10mo 9mo 8mo 7mo 6mo 5mo 4mo 3mo 2mo 1mo 0mo
1 Drobnak Slavko SD Rifnik 138 15 8 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kastelic Gregor SD Iška vas 137 15 8 4 0 3 0 0 0 0 0 0 0
3 Sterle Marko SD Iška Vas 137 15 6 6 2 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Baranja Jernej SD Postojna 134 15 6 5 2 1 1 0 0 0 0 0 0
5 Frece Slavko SD Celje Teh 133 15 5 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 132 15 4 7 2 1 1 0 0 0 0 0 0
7 Šilc Peter SD IPSC Ri 132 15 4 6 3 2 0 0 0 0 0 0 0
8 Zarnik Dean SD SOIT 131 15 4 6 2 3 0 0 0 0 0 0 0
9 Kreft Zlatko SD Svarun 129 15 7 4 2 1 0 0 0 0 0 0 1
10 Porenta Damjan SD Iška vas 129 15 5 4 3 1 2 0 0 0 0 0 0
11 Sabadin Valter SD Obala 127 15 1 6 7 1 0 0 0 0 0 0 0
12 Fuchs Tomaž Club45 119 15 4 3 2 1 4 1 0 0 0 0 0
13 Bezek Vlado SD Nanos 116 15 2 3 4 2 3 1 0 0 0 0 0
14 Fedoruk igor SD Modri As 111 15 1 5 2 3 1 1 2 0 0 0 0
15 Zarnik Marko SD SOIT 111 15 2 4 2 2 2 2 0 1 0 0 0
16 Rupnik Alojz SD Modri As 105 15 1 4 2 2 2 2 1 1 0 0 0
17 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica2 102 15 1 2 1 5 3 1 2 0 0 0 0
18 Žgajner Cveto SD Celje Teh 101 15 3 2 1 2 3 1 2 0 0 0 1
19 Guček Drago SD Celje Tehnovar1 99 15 1 2 3 3 2 0 2 2 0 0 0
20 Žabjek Bojan SD Modri As 99 15 0 2 4 1 6 1 0 0 0 1 0
21 Pesjak Vinko SD Celje Tehnovar 97 15 0 2 4 2 2 1 4 0 0 0 0
22 Prenar Tadej 93 15 0 0 2 5 4 3 0 1 0 0 0
23 Savič Miro SDV Bloke 70 15 3 1 0 2 0 1 1 2 0 2 3
24 Sever Miha 59 15 0 1 0 3 0 1 3 2 3 0 2



VK puška odprti merki 100m
Vrstni Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10vk 9vk 8vk 7vk 6vk 5vk 4vk 3vk 2vk 1vk 0vk
1 Frece Slavko SD Celje Tehnovar 142 15 10 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Fuchs Tomaž Club45 140 15 6 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Pesjak Vinko SD Celje Tehnovar 133 15 6 3 4 2 0 0 0 0 0 0 0
4 Guček Drago SD Celje Tehnovar 127 15 2 5 6 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Zarnik Dean SD SOIT 126 15 3 4 4 4 0 0 0 0 0 0 0
6 Miklavc Jurij SD Valuk 126 15 1 8 4 0 2 0 0 0 0 0 0
7 Bezek Vlado SD Nanos 124 15 2 5 4 3 1 0 0 0 0 0 0
8 Žgajner Cveto SD Celje Tehnovar 122 15 1 6 3 4 1 0 0 0 0 0 0
9 Baranja Jernej SD Postojna 121 15 2 4 4 3 2 0 0 0 0 0 0
10 Dolinšek Saša SD Burja Ajdovščina 118 15 1 4 3 6 1 0 0 0 0 0 0
11 Zarnik Marko SD SOIT 117 15 1 4 4 3 3 0 0 0 0 0 0
12 Žbona Stanislav SD Sodražica 115 15 2 3 4 1 4 1 0 0 0 0 0
13 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 107 15 2 0 4 4 4 0 0 1 0 0 0
14 Bertok Aljaz DVV Jod113 99 15 1 2 2 5 0 2 2 0 1 0 0
15 Akrapovič Vital DVV Jod113 93 15 0 3 2 3 0 3 2 2 0 0 0
16 Lesjak Rajko DVV Jod113 88 15 0 2 1 4 0 4 2 2 0 0 0
17 Breglec Branko 85 15 1 0 2 2 4 2 2 1 0 0 1
18 Katarinčič Mario DVV Jod113a 66 15 0 0 2 0 4 3 0 3 1 0 2
19 Lojk Ivan DVV Jod113a 21 11 0 0 0 0 0 3 0 0 2 2 4



Mali Sniper – Ostrostrelska puška 100m
Vrstni Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10ms 9ms 8ms 7ms 6ms 5ms 4ms 3ms 2ms 1ms 0ms
1 Kreft Zlatko SD Svarun 141 15 8 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Sterle Marko SD Iška Vas 137 15 5 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dolinšek Saša SD Burja Ajd 134 15 3 9 2 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Drobnak Slavko SD Rifnik 131 15 5 6 2 1 0 0 1 0 0 0 0
5 Fuchs Tomaž Club45 130 15 4 4 5 2 0 0 0 0 0 0 0
6 Baranja Jernej SD Postojna 126 15 3 5 4 2 0 1 0 0 0 0 0
7 Sabadin Valter SD Obala 126 15 3 2 9 0 1 0 0 0 0 0 0
8 Porenta Damjan SD Iška vas 122 15 2 5 4 2 1 1 0 0 0 0 0
9 Malneršič Marko SD Nanos 120 15 1 5 4 3 2 0 0 0 0 0 0
10 Pesek Damijan 120 15 1 5 4 3 2 0 0 0 0 0 0
11 Kastelic Gregor SD Iška vas 113 15 2 1 2 8 2 0 0 0 0 0 0
12 Bellina Elvis DVV Jod113 109 15 2 4 2 1 2 2 2 0 0 0 0
13 Zarnik Dean SD SOIT 91 15 0 1 1 5 2 4 1 1 0 0 0
14 Zarnik Marko SD SOIT 81 15 0 0 3 1 5 1 1 3 1 0 0
15 Vovk Andrej SD Nanos 71 15 0 1 3 0 1 4 2 0 1 2 1
16 Žbona Stanislav SD Sodražica 50 15 0 1 2 0 0 4 0 0 2 1 5
17 Miklavc Jurij SD Valuk 47 15 0 1 0 0 0 4 2 1 2 3 2
18 Kaligarič Simon 45 15 0 0 1 1 2 1 1 1 3 0 5
19 Breglec Branko 30 15 0 0 1 0 2 0 0 2 2 0 8
20 Kaligarič Klavdij 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



Veliki Sniper – Ostrostrelska puška 300m
Vrstni Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10vs 9vs 8vs 7vs 6vs 5vs 4vs 3vs 2vs 1vs 0vs
1 Drobnak Slavko SD Rifnik 133 15 6 2 6 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Kreft Zlatko SD Svarun 133 15 5 4 5 1 0 0 0 0 0 0 0
3 Sterle Marko SD Iška Vas 130 15 4 6 1 4 0 0 0 0 0 0 0
4 Dolinšek Saša SD Burja Ajd 124 15 1 8 2 2 2 0 0 0 0 0 0
5 Sabadin Valter SD Obala 122 15 4 4 2 2 2 0 1 0 0 0 0
6 Fuchs Tomaž Club45 111 15 3 4 1 2 1 2 1 1 0 0 0
7 Malneršič Marko SD Nanos 106 15 1 4 3 2 0 2 3 0 0 0 0
8 Porenta Damjan SD Iška vas 99 15 2 1 3 3 1 1 3 0 1 0 0
9 Biber Uroš SD Soit 95 15 2 1 3 0 2 4 2 0 1 0 0
10 Pesek Damijan 95 15 0 2 4 1 2 4 1 0 1 0 0
11 Bellina Elvis DVV Jod113 79 15 2 0 2 2 0 4 0 2 1 1 1
12 Kastelic Gregor SD Iška vas 72 14 1 0 1 2 3 1 2 3 0 0 1
13 Miklavc Jurij SD Valuk 23 15 0 0 1 0 0 0 1 3 1 0 9
14 Kaligarič Klavdij 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Kaligarič Simon 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0