Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: 4. TEKMA Združene Strelske Lige 2011
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
VABILO na 4.tekmo
ZDRUŽENE STRELSKE LIGE 2011

SOBOTA 10. september 2011 poligon MLAKE pri VIPAVI

Pričetek tekmovanja ob 9.00 uri.
Urnik prijav tekmovalcev: do 11 ure na strelišču ali telefonsko z dogovorjeno uro prihoda.

Kdor kaj nima dobi tam. Možno si bo izposoditi skoraj vse.
Strelska mesta in vrstni red disciplin določi organizator po vrstnem redu prijav.

Strelec izbere in tekmuje v DO NAJVEČ pet (5) od osmih (8) disciplin.
V disciplini STRELSKI MNOGOBOJ se sešteva rezultate posameznih disciplin.

Strelske panoge:
VK PIŠTOLA / REVOLVER 25m
MK PUŠKA 50m odprti merki
MK PUŠKA 50m diopterski merki
MK PUŠKA 50m optika
VK PUŠKA 100m odprti merki + VOJAŠKA PUŠKA
MALI SNIPER 100m optika
VELIKI SNIPER 300m OPEN

• Dovoljena je uporaba vseh vrst pušk, polavtomatskih in repetirnih od kalibra 5.6 do 8.3mm
• Tekmovalec ima na razpolago 2x tarčo okroglo 30cm.
STRELSKI MNOGOBOJ

Strelja se neomejeno poizkusnih ter 20 za rezultat v času 25 min. Poskusni streli se ne kažejo
Strelski položaj za dolge cevi po pravilih ASZS:
• dolge cevi z optičnimi merilnimi napravami leže z sprednjim naslonom in zadaj mehkim podstavkom.
• Ostala orožja z prednjim naslonom.

Informacije na 070 734 625 Rajko ali [email protected] ………. VABLJENI !.

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/262_...eb9cee.doc (1.1 MB)Â
OBVESTILO!

V disciplinah
VK pištola in
VK puška
se bo podelilo tudi pokale za ekipe!

Org
[img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
načeloma je to zadnja tekma združene strelske lige, če se ne motim. ali obstajajo morda skupni rezultati po trek tekmah, da vidimo koliko se je še potrebno potrudit [img]{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif[/img]
lp
Frederik.
So sešteti, niso pa še obdelani (kontrolirani), ker je kar nekaj spremenljivk.
Ti isti rezultati se upoštevajo (samo letos) še v kompletni sezoni, pa
čakamo še obe manjkajoči tekmi. Nato bodo objavljeni vsi rezultati,
po preverki pa še najboljši trije in najboljših šest.
Naslednja sezona bo enostavnejša in bolj pregledna.

Izbiramo tudi naslov Lige v letu 2012.
Dosedanji predlogi so:

Amatersko Prvenstvo Slovenije v Strelskem Osmeroboju (APPSO-12).
Amatersko Prvenstvo-Združena Strelska Liga 2012 (APZSL-12).
Amaterska Strelska Liga 2012 (ASL-12).


Predloge pošljite na email: [email protected] ali GSM: 041703796.
Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
AMATERSKO POKALNO PRVENSTVO SLOVENIJE

STRELSKI MNOGOBOJ

4. tekma ZSL 2011
MLAKE pri Vipavi, 10.september 2011


REZULTATI


Rezultati Mnogoboja

Mesto --- Priimek Ime Klub Izr2
1 Sterle Marko SD Iška Vas 935
2 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 909
3 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 898

4 Baranja Jernej SD Postojna 891
5 Koletnik Friderik ŠSK GAJ 870
6 Jereb Pavle SD Kopačevina 862
7 Jelen Marko ŠSK GAJ 845
8 Rojec Tone SD Jože Kovačič 836
9 Kastelic Gregor SD Iška vas 836
10 Krištof Matej SD Jože Kovačič1 812
11 Bezek Vlado SD Postojna 807
12 Petrak Božidar DVV IST 795
13 Zupančič Marko SD SOIT 708
14 Toman Anton SD Celje 686
15 Fortuna Anton SD Jože Kovačič1 665
16 Krušič Vinko SD Slovenj Gradec 648
17 Pesjak Vinko SD Celje 645
18 Kovač Vojko DVV DFE 594
19 Fedoruk Igor SD Strelec 539
20 Janžič Gregor ŠSK Gaj 534
21 Žabjek Bojan SD Modri As 511
22 Štremfel Branko SD SOIT1 507
23 Krajnc Jože SD Slovenj Gradec 490
24 Šilc Peter SD IPSC Ribnica 485
25 Šumer Vili Sk NORIK 467
26 Šibila Mitja Sk NORIK 453
27 Košir Robert SD Modri As 447
28 Bulat Darko SD Dum Dum 425
29 Lojk Ivan DVV JOD 421
30 Klemenc Miran DVV JOD 418
31 Biščak Valter SD Nanos 387
32 Fleischmann Bernarda SK 31 382
33 Škof Andrej SD Dum dum 380
34 Uršič Jože SŠK Tolmin 377
35 Ličina Boro C 45 373
36 Štremfel Aleksander SD SOIT1 371
37 Žakelj Janez SD SOIT1 370
38 Šmarčan Miran LD Dreta 368
39 Bonča Bogdan SD Cerkno 365
40 Javornik Stanko SD Slovenj Gradec 361
41 Katarinčič Mario DVV Jod-stuff1 358
42 Grdič Zdenko CVV Logatec 344
43 Levstik Damjan SD Kaptol 342
44 Japelj Simon SD Vrhnika 336
45 Žakelj Danica SD SOIT 335
46 Štern Luka SD Iška vas 332
47 Akrapovič Vital DVV Jod-stuff 330
48 Rozman Mirko CVV Logatec 327
49 Krsmanovič Dušan DVV JOD 319
50 Vesel Venceslav Marko SD Kaptol 315
51 Lavtar Robert C45 310
52 Levec Franc SD Kaptol 305
53 Fleischmann Uroš SK 31 285
54 Spinelli Drago SD Postojna 277
55 Širca Robert SD Bičun 276
56 Breglec Branko SD Dum Dum2 271
57 Erbežnik Marjan Club45 266
58 Ketiš Zlatko SK Maribor 266
59 Eržen Katjuša SD Dum Dum2 246
60 Jezeršek Miha SD Soit 229
61 Vogrin Marko SD Velka 229
62 Pukšič Sebastjan Sk NORIK 204
63 Virant Bogdan SD Dum Dum 187
64 Štremfel Branka SD SOIT2 183
65 Marin Rok SD 10b 168
66 Majer Zlatko SD Kaptol1 150
67 Bojkovski Marjan DVV Jod-stuff1 150
68 Milharčič Nikolaj Veterani IB 117
69 Gregorc Tomaž SD Iška vas-st 95
70 Jurič Mile SD Iška vas 0
71 Lesjak Rajko DVV Jod113 0



EKIPNI REZULTATI - PIŠTOLA


Klub Priimek Ime skupaj
SD SOIT1 Štremfel Aleksander 190
Štremfel Branko 189
Žakelj Janez 185
Vsota od skupaj 564
ŠSK GAJ Koletnik Friderik 175
Jelen Marko 150
Janžič Gregor 133
Vsota od skupaj 458
Sk NORIK Šibila Mitja 152
Šumer Vili 122
Pukšič Sebastjan 76
Vsota od skupaj 350
DVV JOD Klemenc Miran 131
Krsmanovič Dušan 127
Lojk Ivan 79
Vsota od skupaj 337
SD Celje Pesjak Vinko 163
Toman Anton 162
Vsota od skupaj 325
SD Slovenj Gradec Krušič Vinko 146
Krajnc Jože 103
Javornik Stanko 73
Vsota od skupaj 322
SD Dum dum Bulat Darko 166
Škof Andrej 134
Vsota od skupaj 300
SD Modri As Žabjek Bojan 158
Košir Robert 141
Vsota od skupaj 299
SK 31 Fleischmann Uroš 154
Fleischmann Bernarda 128
Vsota od skupaj 282
SD Postojna Spinelli Drago 148
Bezek Vlado 129
Vsota od skupaj 277
SD Kaptol Levec Franc 143
Vesel Venceslav Marko 128
Vsota od skupaj 271
SD Dum Dum2 Eržen Katjuša 135
Breglec Branko 98
Vsota od skupaj 233



EKIPNI REZULTATI – VK PUŠKA


Klub Priimek Ime skupaj
SD Jože Kovačič Jurič Mitja 159
Borštnar Anton 175
Rojec Tone 176
Vsota od skupaj 510
ŠSK GAJ Koletnik Friderik 165
Janžič Gregor 126
Jelen Marko 160
Vsota od skupaj 451
SD Postojna Baranja Jernej 167
Bezek Vlado 159
Vsota od skupaj 326
DVV JOD Krsmanovič Dušan 82
Lojk Ivan 72
Klemenc Miran 116
Vsota od skupaj 270
Sk NORIK Pukšič Sebastjan 100
Šumer Vili 116
Šibila Mitja 38
Vsota od skupaj 254
SD Dum dum Škof Andrej 39
Virant Bogdan 64
Bulat Darko 114
Vsota od skupaj 217





REZULTATI PISTOLA

Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10pi 9pi 8pi 7pi 6pi 5pi 4pi 3pi 2pi 1pi 0pi
1 Štremfel Aleksander SD SOIT1 190 20 12 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Štremfel Branko SD SOIT1 189 20 11 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Žakelj Janez SD SOIT1 185 20 9 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rojec Tone SD Jože Kovačič 176 20 7 8 1 2 2 0 0 0 0 0 0
5 Koletnik Friderik ŠSK GAJ 175 20 4 9 5 2 0 0 0 0 0 0 0
6 Ketiš Zlatko SK Maribor 175 20 3 11 4 2 0 0 0 0 0 0 0
7 Fedoruk Igor SD Strelec 172 20 4 8 5 2 1 0 0 0 0 0 0
8 Marin Rok SD 10b 168 20 3 6 8 2 1 0 0 0 0 0 0
9 Žakelj Danica SD SOIT 168 20 5 7 2 3 3 0 0 0 0 0 0
10 Bulat Darko SD Dum Dum 166 20 2 8 5 4 1 0 0 0 0 0 0
11 Biščak Valter SD Nanos 164 20 3 5 7 4 0 1 0 0 0 0 0
12 Pesjak Vinko SD Celje 163 20 2 5 9 2 2 0 0 0 0 0 0
13 Toman Anton SD Celje 162 20 4 7 1 3 5 0 0 0 0 0 0
14 Žabjek Bojan SD Modri As 158 20 3 6 3 5 1 1 1 0 0 0 0
15 Japelj Simon SD Vrhnika 155 20 1 4 8 3 4 0 0 0 0 0 0
16 Fleischmann Uroš SK 31 154 20 3 4 3 8 0 1 0 1 0 0 0
17 Šibila Mitja Sk NORIK 152 20 2 5 6 2 3 1 0 0 1 0 0
18 Šilc Peter SD IPSC Ribnica 152 20 0 5 6 7 1 0 1 0 0 0 0
19 Grdič Zdenko CVV Logatec 151 20 2 4 3 6 4 1 0 0 0 0 0
20 Jelen Marko ŠSK GAJ 150 20 2 4 3 5 5 1 0 0 0 0 0
21 Majer Zlatko SD Kaptol1 150 20 1 3 9 2 4 0 0 1 0 0 0
22 Spinelli Drago SD Postojna 148 20 2 2 6 6 2 0 2 0 0 0 0
23 Krušič Vinko SD Slovenj Gradec 146 20 3 5 3 2 4 1 0 1 0 1 0
24 Levec Franc SD Kaptol 143 20 0 4 6 3 3 4 0 0 0 0 0
25 Košir Robert SD Modri As 141 20 1 6 3 5 2 1 0 0 0 1 1
26 Jereb Pavle SD Kopačevina 139 20 1 5 3 3 4 1 2 0 1 0 0
27 Eržen Katjuša SD Dum Dum2 135 20 4 0 5 3 3 2 1 0 0 2 0
28 Škof Andrej SD Dum dum 134 20 3 4 3 3 0 0 4 1 2 0 0
29 Janžič Gregor ŠSK Gaj 133 20 3 3 4 1 1 4 2 1 0 0 1
30 Širca Robert SD Bičun 132 19 3 1 3 6 1 3 1 0 1 0 0
31 Klemenc Miran DVV JOD 131 20 0 2 3 6 5 3 0 0 1 0 0
32 Bezek Vlado SD Postojna 129 20 1 2 4 4 4 2 0 2 0 1 0
33 Fleischmann Bernarda SK 31 128 20 2 3 3 1 4 3 1 1 2 0 0
34 Vesel Venceslav Marko SD Kaptol 128 20 0 4 2 4 4 4 0 1 0 1 0
35 Krsmanovič Dušan DVV JOD 127 20 2 3 4 2 1 3 0 3 2 0 0
36 Šumer Vili Sk NORIK 122 19 0 1 4 5 6 2 0 0 0 0 1
37 Fortuna Anton SD Jože Kovačič1 120 20 0 0 2 7 7 0 2 1 1 0 0
38 Erbežnik Marjan Club45 114 20 0 2 2 7 3 1 1 1 0 1 2
39 Bonča Bogdan SD Cerkno 107 20 0 2 3 3 2 3 0 5 1 0 1
40 Krajnc Jože SD Slovenj Gradec 103 20 1 0 1 6 2 3 2 2 1 0 2
41 Breglec Branko SD Dum Dum2 98 20 0 2 1 4 3 1 4 1 1 0 3
42 Kovač Vojko DVV DFE 98 20 0 1 3 1 4 2 3 2 2 2 0
43 Katarinčič Mario DVV Jod-stuff1 97 20 1 2 1 3 2 1 3 1 3 2 1
44 Akrapovič Vital DVV Jod-stuff 95 20 0 2 1 3 2 1 4 2 4 1 0
45 Petrak Božidar DVV IST 90 20 1 1 0 2 2 4 2 3 3 2 0
46 Lojk Ivan DVV JOD 79 20 1 1 2 1 2 3 0 1 3 1 5
47 Pukšič Sebastjan Sk NORIK 76 20 0 0 0 3 2 1 3 5 5 1 0
48 Javornik Stanko SD Slovenj Gradec 73 20 0 1 1 2 1 5 1 2 0 1 6
49 Vogrin Marko SD Velka 70 20 0 1 0 1 3 3 4 1 0 2 5
50 Bojkovski Marjan DVV Jod-stuff1 68 20 0 1 1 2 0 2 3 1 4 4 2
51 Lesjak Rajko DVV Jod113 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0





REZULTATI REVOLVER

Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10re 9re 8re 7re 6re 5re 4re 3re 2re 1re 0re
1 Žakelj Janez SD SOIT1 185 20 10 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Štremfel Branko SD SOIT1 182 20 8 8 2 2 0 0 0 0 0 0 0
3 Japelj Simon SD Vrhnika 181 20 7 7 6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Štremfel Aleksander SD SOIT1 181 20 5 13 1 0 1 0 0 0 0 0 0
5 Toman Anton SD Celje 177 20 7 8 2 2 0 1 0 0 0 0 0
6 Žabjek Bojan SD Modri As 176 20 9 3 4 3 1 0 0 0 0 0 0
7 Jelen Marko ŠSK GAJ 174 20 5 8 4 2 1 0 0 0 0 0 0
8 Košir Robert SD Modri As 173 20 6 6 5 2 0 1 0 0 0 0 0
9 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 170 20 6 6 5 1 1 0 0 1 0 0 0
10 Rojec Tone SD Jože Kovačič 170 20 4 7 4 5 0 0 0 0 0 0 0
11 Pesjak Vinko SD Celje 169 20 4 7 4 4 1 0 0 0 0 0 0
12 Žakelj Danica SD SOIT 167 20 4 4 9 2 0 1 0 0 0 0 0
13 Koletnik Friderik ŠSK GAJ 166 20 3 8 2 6 1 0 0 0 0 0 0
14 Jereb Pavle SD Kopačevina 165 20 3 6 7 3 0 0 1 0 0 0 0
15 Fedoruk Igor SD Strelec 160 20 4 5 6 1 2 1 0 1 0 0 0
16 Škof Andrej SD Dum dum 160 20 4 3 8 3 0 0 2 0 0 0 0
17 Biščak Valter SD Nanos 157 20 3 4 6 4 1 1 1 0 0 0 0
18 Krušič Vinko SD Slovenj Gradec 151 20 2 4 6 3 3 1 0 1 0 0 0
19 Bulat Darko SD Dum Dum 145 20 1 4 4 5 3 2 1 0 0 0 0
20 Rozman Mirko CVV Logatec 145 20 5 2 4 2 0 4 2 1 0 0 0
21 Širca Robert SD Bičun 144 20 0 5 6 4 2 1 1 0 1 0 0
22 Krištof Matej SD Jože Kovačič1 130 20 0 4 4 2 4 4 1 0 0 0 1
23 Spinelli Drago SD Postojna 129 20 1 2 4 3 7 0 0 2 0 0 1
24 Šibila Mitja Sk NORIK 124 20 1 0 2 8 3 4 0 1 0 1 0
25 Virant Bogdan SD Dum Dum 123 20 1 3 2 5 1 3 2 1 1 1 0
26 Šumer Vili Sk NORIK 116 20 0 2 3 3 7 1 1 0 0 2 1
27 Petrak Božidar DVV IST 110 20 1 0 4 2 3 3 3 2 1 1 0
28 Janžič Gregor ŠSK Gaj 104 20 0 3 3 1 3 3 1 1 2 2 1
29 Kovač Vojko DVV DFE 102 20 0 2 2 2 4 1 3 2 3 1 0
30 Katarinčič Mario DVV Jod-stuff1 91 20 0 1 1 3 2 4 1 3 3 2 0
31 Javornik Stanko SD Slovenj Gradec 86 20 0 0 2 2 2 6 1 1 3 1 2
32 Vogrin Marko SD Velka 39 13 0 0 1 0 1 2 1 2 2 1 3



REZULTATI MK puška odprti merki


Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10mk 9mk 8mk 7mk 6mk 5mk 4mk 3mk 2mk 1mk 0mk
1 Jereb Pavle SD Kopačevina 188 20 10 8 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 185 20 10 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sterle Marko SD Iška Vas 176 20 6 6 6 2 0 0 0 0 0 0 0
4 Baranja Jernej SD Postojna 176 20 5 9 3 3 0 0 0 0 0 0 0
4 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 176 20 5 9 3 3 0 0 0 0 0 0 0
6 Fortuna Anton SD Jože Kovačič1 171 20 4 9 3 2 2 0 0 0 0 0 0
7 Bezek Vlado SD Postojna 168 20 5 6 4 3 1 1 0 0 0 0 0
8 Krušič Vinko SD Slovenj Gradec 165 20 3 4 8 5 0 0 0 0 0 0 0
9 Krištof Matej SD Jože Kovačič1 164 20 5 4 5 4 0 2 0 0 0 0 0
10 Krajnc Jože SD Slovenj Gradec 162 20 4 4 8 1 2 0 0 1 0 0 0
11 Bonča Bogdan SD Cerkno 147 20 2 4 5 4 1 3 0 0 1 0 0
12 Fedoruk Igor SD Strelec 146 20 1 4 5 2 6 2 0 0 0 0 0
13 Kastelic Gregor SD Iška vas 138 20 2 3 3 2 5 3 2 0 0 0 0
14 Košir Robert SD Modri As 133 20 1 2 5 5 4 0 1 0 0 2 0
15 Eržen Katjuša SD Dum Dum2 111 20 1 2 2 5 1 2 2 1 1 3 0
16 Akrapovič Vital DVV Jod-stuff 110 20 0 2 2 3 3 2 4 3 1 0 0
17 Krsmanovič Dušan DVV JOD 110 20 1 0 4 4 2 1 3 3 1 0 1
18 Lojk Ivan DVV JOD 109 20 0 1 4 3 2 4 2 0 3 1 0
19 Kovač Vojko DVV DFE 108 20 1 0 3 3 5 1 0 4 3 0 0
20 Petrak Božidar DVV IST 103 20 1 2 3 2 2 0 2 4 2 1 1
21 Javornik Stanko SD Slovenj Gradec 99 20 0 1 2 3 1 4 4 2 2 1 0
22 Milharčič Nikolaj Veterani IB 96 20 0 2 1 3 3 2 3 1 2 2 1
23 Bojkovski Marjan DVV Jod-stuff1 82 20 0 1 3 1 2 1 3 2 3 1 3
24 Škof Andrej SD Dum dum 47 11 0 0 1 3 0 2 0 1 1 3 0
25 Pesjak Vinko SD Celje 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


REZULTATI MK puška diopter merki

Mesto Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10md 9md 8md 7md 6md 5md 4md 3md 2md 1md 0md
1 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 196 20 16 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Sterle Marko SD Iška Vas 194 20 15 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Grdič Zdenko CVV Logatec 193 20 14 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Fortuna Anton SD Jože Kovačič1 192 20 14 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jereb Pavle SD Kopačevina 192 20 13 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Baranja Jernej SD Postojna 189 20 11 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kastelic Gregor SD Iška vas 189 20 10 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Bezek Vlado SD Postojna 188 20 8 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 183 20 8 8 3 1 0 0 0 0 0 0 0
10 Krištof Matej SD Jože Kovačič1 183 20 7 10 2 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Toman Anton SD Celje 183 20 8 7 5 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Rozman Mirko CVV Logatec 182 20 7 8 5 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Petrak Božidar DVV IST 172 20 6 5 5 3 1 0 0 0 0 0 0
14 Katarinčič Mario DVV Jod-stuff1 170 20 5 6 5 3 0 1 0 0 0 0 0
15 Lojk Ivan DVV JOD 161 20 4 4 6 2 3 1 0 0 0 0 0






REZULTATI MK puška optični merki

Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10mo 9mo 8mo 7mo 6mo 5mo 4mo 3mo 2mo 1mo 0mo
1 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 195 20 15 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baranja Jernej SD Postojna 193 20 15 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Zupančič Marko SD SOIT 189 20 10 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 188 20 11 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Vesel Venceslav Marko SD Kaptol 187 20 11 6 2 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Kastelic Gregor SD Iška vas 186 20 11 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sterle Marko SD Iška Vas 186 20 10 6 4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Šilc Peter SD IPSC Ribnica 185 20 10 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Fortuna Anton SD Jože Kovačič1 182 20 6 10 4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Jelen Marko ŠSK GAJ 182 20 8 7 4 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Krištof Matej SD Jože Kovačič1 182 20 6 10 4 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Koletnik Friderik ŠSK GAJ 181 20 8 7 3 2 0 0 0 0 0 0 0
13 Levstik Damjan SD Kaptol 178 20 7 8 2 2 1 0 0 0 0 0 0
14 Žabjek Bojan SD Modri As 177 20 6 6 7 1 0 0 0 0 0 0 0
15 Janžič Gregor ŠSK Gaj 171 20 4 8 3 5 0 0 0 0 0 0 0
16 Bezek Vlado SD Postojna 163 20 2 9 4 3 0 1 1 0 0 0 0
17 Levec Franc SD Kaptol 162 20 2 6 5 6 1 0 0 0 0 0 0
18 Erbežnik Marjan Club45 152 20 2 4 4 7 1 1 1 0 0 0 0
19 Šibila Mitja Sk NORIK 139 20 1 6 4 3 2 1 0 1 1 0 1
20 Pesjak Vinko SD Celje 130 20 1 3 2 3 4 5 1 1 0 0 0
21 Krajnc Jože SD Slovenj Gradec 129 20 0 5 5 3 1 1 1 2 1 0 1
22 Petrak Božidar DVV IST 125 20 0 2 5 3 4 0 4 2 0 0 0
23 Vogrin Marko SD Velka 120 20 0 2 4 4 4 0 1 4 1 0 0
24 Šumer Vili Sk NORIK 113 19 1 4 1 2 3 4 0 1 1 2 0
25 Kovač Vojko DVV DFE 106 20 0 2 2 3 1 5 2 3 1 1 0
26 Javornik Stanko SD Slovenj Gradec 103 20 0 1 1 4 5 3 1 2 1 1 1
27 Uršič Jože SŠK Tolmin 103 20 0 1 2 3 2 4 3 3 2 0 0
28 Biščak Valter SD Nanos 66 20 0 0 0 2 2 2 3 4 3 0 4
29 Krušič Vinko SD Slovenj Gradec 65 16 0 1 4 0 3 0 0 1 1 1 5



REZULTATI Vojaška puška odprti merki

Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10vk 9vk 8vk 7vk 6vk 5vk 4vk 3vk 2vk 1vk 0vk
1 Pesjak Vinko SD Celje 183 20 8 9 1 2 0 0 0 0 0 0 0
2 Jereb Pavle SD Kopačevina 178 20 3 12 5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Koletnik Friderik ŠSK GAJ 165 20 5 7 4 0 2 1 0 1 0 0 0
4 Jelen Marko ŠSK GAJ 160 20 3 5 7 1 3 0 1 0 0 0 0
5 Bezek Vlado SD Postojna 159 20 2 5 7 2 4 0 0 0 0 0 0
6 Krištof Matej SD Jože Kovačič1 153 20 1 6 6 2 3 1 1 0 0 0 0
7 Janžič Gregor ŠSK Gaj 126 20 0 3 5 3 2 3 2 1 0 0 1
8 Bulat Darko SD Dum Dum 114 20 0 2 2 5 2 5 0 2 0 2 0
9 Pukšič Sebastjan Sk NORIK 100 20 1 0 2 1 2 3 8 2 1 0 0
10 Krsmanovič Dušan DVV JOD 82 20 0 0 1 5 2 0 5 1 2 0 4
11 Lojk Ivan DVV JOD 72 20 0 1 0 3 3 2 1 1 2 3 4
12 Milharčič Nikolaj Veterani IB 21 20 0 0 0 0 0 1 1 0 3 6 9


REZULTATI VK puška odprti merki

Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10vk 9vk 8vk 7vk 6vk 5vk 4vk 3vk 2vk 1vk 0vk
1 Pesjak Vinko SD Celje 183 20 8 9 1 2 0 0 0 0 0 0 0
2 Jereb Pavle SD Kopačevina 178 20 3 12 5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rojec Tone SD Jože Kovačič 176 20 5 10 2 2 1 0 0 0 0 0 0
4 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 175 20 5 7 6 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Baranja Jernej SD Postojna 167 20 1 13 1 3 1 1 0 0 0 0 0
6 Koletnik Friderik ŠSK GAJ 165 20 5 7 4 0 2 1 0 1 0 0 0
7 Zupančič Marko SD SOIT 162 20 2 9 4 3 0 0 2 0 0 0 0
8 Jelen Marko ŠSK GAJ 160 20 3 5 7 1 3 0 1 0 0 0 0
9 Bezek Vlado SD Postojna 159 20 2 5 7 2 4 0 0 0 0 0 0
10 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 159 20 2 7 3 5 2 1 0 0 0 0 0
11 Krištof Matej SD Jože Kovačič1 153 20 1 6 6 2 3 1 1 0 0 0 0
12 Janžič Gregor ŠSK Gaj 126 20 0 3 5 3 2 3 2 1 0 0 1
13 Akrapovič Vital DVV Jod-stuff 125 20 0 2 4 3 4 3 3 1 0 0 0
14 Krušič Vinko SD Slovenj Gradec 121 19 1 0 4 4 5 1 4 0 0 0 0
15 Klemenc Miran DVV JOD 116 20 0 1 4 3 4 3 2 1 2 0 0
16 Šumer Vili Sk NORIK 116 19 0 4 3 4 2 1 0 3 1 0 1
17 Bulat Darko SD Dum Dum 114 20 0 2 2 5 2 5 0 2 0 2 0
18 Bonča Bogdan SD Cerkno 111 20 1 3 1 2 2 5 2 1 2 0 1
19 Breglec Branko SD Dum Dum2 110 20 0 5 3 1 1 3 0 3 2 0 2
20 Petrak Božidar DVV IST 107 20 0 2 2 4 3 3 1 0 3 2 0
21 Kovač Vojko DVV DFE 100 20 0 0 3 3 0 6 3 3 2 0 0
22 Pukšič Sebastjan Sk NORIK 100 20 1 0 2 1 2 3 8 2 1 0 0
23 Krajnc Jože SD Slovenj Gradec 96 20 1 0 5 3 1 0 1 3 3 0 3
24 Ketiš Zlatko SK Maribor 91 20 0 0 2 3 3 2 3 3 1 3 0
25 Fleischmann Bernarda SK 31 87 20 1 2 0 4 2 1 2 1 1 1 5
26 Krsmanovič Dušan DVV JOD 82 20 0 0 1 5 2 0 5 1 2 0 4
27 Lojk Ivan DVV JOD 72 20 0 1 0 3 3 2 1 1 2 3 4
28 Virant Bogdan SD Dum Dum 64 20 0 1 1 2 0 2 4 2 0 1 7
29 Škof Andrej SD Dum dum 39 12 0 1 0 1 1 2 1 1 0 0 5
30 Šibila Mitja Sk NORIK 38 20 0 0 1 0 1 0 1 3 4 3 7
31 Milharčič Nikolaj Veterani IB 21 20 0 0 0 0 0 1 1 0 3 6 9



REZULTATI Ostrostrelska puška MS100

Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10ms 9ms 8ms 7ms 6ms 5ms 4ms 3ms 2ms 1ms 0ms
1 Sterle Marko SD Iška Vas 193 20 13 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Šmarčan Miran LD Dreta 189 20 11 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ličina Boro C 45 187 20 9 9 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zupančič Marko SD SOIT 185 20 6 13 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Koletnik Friderik ŠSK GAJ 183 20 9 6 4 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Uršič Jože SŠK Tolmin 182 20 10 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0
7 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 180 20 8 7 3 1 1 0 0 0 0 0 0
8 Jelen Marko ŠSK GAJ 179 20 7 6 6 1 0 0 0 0 0 0 0
9 Kastelic Gregor SD Iška vas 177 20 6 7 5 2 0 0 0 0 0 0 0
10 Štern Luka SD Iška vas 169 20 7 4 3 3 3 0 0 0 0 0 0
11 Fleischmann Bernarda SK 31 167 20 5 5 5 2 3 0 0 0 0 0 0
12 Baranja Jernej SD Postojna 166 20 2 7 7 3 1 0 0 0 0 0 0
13 Levstik Damjan SD Kaptol 164 20 1 11 3 3 0 2 0 0 0 0 0
14 Toman Anton SD Celje 164 20 0 10 5 4 1 0 0 0 0 0 0
15 Rojec Tone SD Jože Kovačič 159 20 2 3 10 4 0 0 1 0 0 0 0
16 Lavtar Robert C45 152 20 1 8 5 2 1 2 0 0 0 0 1
17 Šilc Peter SD IPSC Ribnica 148 20 3 4 4 5 1 0 1 1 1 0 0
18 Jezeršek Miha SD Soit 136 20 0 3 6 3 3 3 1 1 0 0 0
19 Fleischmann Uroš SK 31 131 20 1 4 3 2 3 5 1 0 0 0 1
20 Gregorc Tomaž SD Iška vas-st 95 20 0 1 2 4 2 0 4 2 3 2 0
21 Petrak Božidar DVV IST 88 20 0 0 3 3 1 2 2 4 2 3 0
22 Klemenc Miran DVV JOD 84 20 0 1 1 3 2 2 4 1 2 1 3
23 Kovač Vojko DVV DFE 80 20 0 1 2 2 2 0 3 3 3 2 2
24 Breglec Branko SD Dum Dum2 63 20 0 1 1 1 2 2 0 4 2 1 6
25 Fedoruk Igor SD Strelec 61 20 0 1 2 0 1 1 1 4 4 1 5
26 Pukšič Sebastjan Sk NORIK 28 20 0 0 0 0 2 1 0 2 2 1 12
27 Janžič Gregor ŠSK Gaj 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Ketiš Zlatko SK Maribor 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



REZULTATI Ostrostrelska puška VS300

Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10vs 9vs 8vs 7vs 6vs 5vs 4vs 3vs 2vs 1vs 0vs
1 Ličina Boro C 45 186 20 9 8 3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Sterle Marko SD Iška Vas 186 20 9 8 3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Štremfel Branka SD SOIT2 183 20 9 6 4 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Šmarčan Miran LD Dreta 179 20 6 8 5 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Zupančič Marko SD SOIT 172 20 2 10 6 2 0 0 0 0 0 0 0
6 Štern Luka SD Iška vas 163 20 4 7 3 1 4 1 0 0 0 0 0
7 Lavtar Robert C45 158 20 2 5 5 6 1 1 0 0 0 0 0
8 Rojec Tone SD Jože Kovačič 155 20 0 7 6 3 3 1 0 0 0 0 0
9 Kastelic Gregor SD Iška vas 146 20 3 5 1 3 3 4 1 0 0 0 0
10 Štremfel Branko SD SOIT1 136 20 5 4 3 2 1 0 0 1 1 1 2
11 Jezeršek Miha SD Soit 93 20 0 2 3 1 3 0 5 1 0 3 2
12 Uršič Jože SŠK Tolmin 92 20 0 0 0 2 3 7 4 2 1 1 0
13 Klemenc Miran DVV JOD 87 20 0 1 2 2 1 4 3 1 3 1 2
ena mala napaka v razvrstitvi pištola (točkovno je OK):
REZULTATI PISTOLA
Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10pi 9pi 8pi 7pi 6pi 5pi 4pi 3pi 2pi 1pi 0pi
1 Štremfel Aleksander SD SOIT1 190 20 12 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Štremfel Branko SD SOIT1 189 20 11 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Žakelj Janez SD SOIT1 185 20 9 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rojec Tone SD Jože Kovačič 176 20 7 8 1 2 2 0 0 0 0 0 0
5 Ketiš Zlatko SK Maribor 175 20 3 11 4 2 0 0 0 0 0 0 0
6 Koletnik Friderik ŠSK GAJ 175 20 4 9 5 2 0 0 0 0 0 0 0

Koletnik 5, Ketiš 6, ker imam en 10er več.
Oko sokolovo [img]{SMILIES_PATH}/eusa_shifty.gif[/img]