Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: odličja oz. priznanja?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
malo bom kopiral tekst iz "našega" pravilnika:
Dolžnost organizatorja vsakega tekmovanja v ligi je, da priskrbi in podeli pokale za ekipe in
medalje za clane ekipe ter medalje za posameznike od prvega do tretjega mesta za obe
disciplini. Medalje in pokali morajo biti kvalitetno gravirani, prepoznavno mora biti kolo
državne lige, doseženo mesto in datum ter kraj tekmovanja. Na medaljah za posameznike
mora biti dopisano »posamezno«. Nagrade in priznanja niso omejena, število podeljenih je lahko tudi vecje.

višino pokalov in premere medalj sem izpustil. fajn je, da je zapisano in ne, da se bo kdo našel, ki bo neke kuhinjske nalepke na pokale in medalje napopal [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Nevem jaz bi to spustil, ker mi za pleh dol visi sploh pa ta, ki ga lahko dobimo v slo. in tudi o kvaliteti tekme ne pove nič. Sem pač mnenja, da v prvi meri tekmujemo sami s sabo in šele nato proti drugim je pa res da za določen nivo mora tudi ceremonija biti drugače se hitro lahko vse skupaj zvodeni.

Bodo še drugi povedali jaz sam sem v bistvu indiferenten kak pleh mi kdo da za uvrstitev vsekakor pa tu ne bi pretiraval z vidika stroškov za kvaliteten material.