Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: VABILO na strelsko tekmovanje PP-SM11
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
VABILO na Strelsko tekmovanje
Pokalno Prvenstvo – Strelski Mnogoboj 2011!
SOBOTA 8. oktober 2011
Poligon MLAKE pri VIPAVI


Informacije na 070 734 625 Rajko ali [email protected] ………. VABLJENI !.
Vreme v soboto: predvideno suho in malce hladneje (weather online).
Burje ne bo. Strelja se pod streho, zato ne bo problema.
Oblecite se malce topleje.
In se vidimo.
Org
[img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Amaterska Strelska Zveza in Zveza Veteranskih Društev
VABI
na zadnje Strelsko tekmovanje
Pokalnega Prvenstva – Strelski Mnogoboj 2011!
SOBOTA 8. oktober 2011
Na poligonu MLAKE pri VIPAVI


Pričetek tekmovanja po 9 uri. (Napoved vremena kaže lepo a hladno, brez dežja in vetra)
Urnik prijav tekmovalcev: do 11 ure na strelišču ali telefonsko z dogovorjeno uro prihoda.
Za tekmovalce lige PP-SM11 velja kot četrta (4.) in zadnja tekma.
Strelec izbere in tekmuje v DO NAJVEČ pet (5) od osmih (8) disciplin.
V disciplini STRELSKI MNOGOBOJ se sešteva rezultate posameznih disciplin.

Strelske panoge:
VK PIŠTOLA / REVOLVER 25m
• Strelja se stoje 25m eno ali dvoročno. Dovoljen kaliber od 0,30 do 0.45.
• Tarče ISSF R50. Ena za poizkusne in ena za rezultat.
MK PUŠKA 50m odprti merki
• Dovoljena je uporaba vseh vrst malokalibrskih pušk z odprtimi merilnimi napravami
• Tekmovalec ima na razpolago 5 MK tarč in eno poskusno. Strelja se 3 strele na vsako tekmovalno tarčo.
MK PUŠKA 50m diopterski merki
• Dovoljena je uporaba vseh vrst malokalibrskih pušk z diopter merilnimi napravami
• Tekmovalec ima na razpolago 5 MK tarč in eno poskusno. Strelja se 3 strele na vsako tekmovalno tarčo.
MK PUŠKA 50m optika
• Dovoljena je uporaba vseh vrst malokalibrskih pušk.
• Tekmovalec ima na razpolago 1 tarčo MK z 20 polji. 5 poskusnih na levi in 15 na desni.
• Strelja se po 1 strel na vsako tekmovalno tarčo.
VK PUŠKA 100m odprti merki
• Dovoljena je uporaba vseh vrst pušk, polavtomatskih in repetirnih do kalibra 8mm z centralnim vžigom in z odprtimi merilnimi napravami. Tarča okrogla 35cm. Ena za poizkusne in ena za rezultat.
MALI SNIPER 100m optika
• Dovoljene so lovske in ostrostrelne puške proste izbire s strelnimi daljnogledi, diopterji in rdečo piko do kalibra 8 mm z centralnim vžigom. Tarča S100 ZVDS 1+5.
VELIKI SNIPER 300m OPEN
• Dovoljena je uporaba vseh vrst pušk, polavtomatskih in repetirnih do kalibra 8.6 mm
• Tekmovalec ima na razpolago 1 tarčo S300 ZVDS okroglo 30cm. Na levi ima nastrelitveno tarčo.
STRELSKI MNOGOBOJ
• Strelcu se sešteva rezultate vseh disciplin in seštevek da vrstni red tekmovalcev.

Velja za vse discipline:
• Strelja se neomejeno poizkusnih v času 5 minut.
• Poskusni streli se ne kažejo
• Čas streljanja za oceno je 15 minut.


Strelski položaj za dolge cevi: leže z sprednjim naslonom in z ramena strelca.
Zadaj naslon ni dovoljen. Puška se sme dotikati tal samo v eni točki. Nogice so dovoljene.


VELJA ZA VSA OROŽJA:
Proženje mora biti varno. Vsaka nehotena sprožitev je razlog za odstranitev tekmovalca.

Informacije na 070 734 625 Rajko ali [email protected]
………. VABLJENI !.
TEKMA BO!
Vremenska napoved obeta slab petek in dokaj normalno oktobersko soboto.
Okoli 15 stopinj. Bo treba dolge rokave.
Bo pa manj miraža.

Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Pokalno Prvenstvo –PP-SM 2011
4.tekma
Mlake pri Vipavi
8.10.2011


REZULTATI

Mnogoboj Posamezno
Mesto --- Priimek Ime Klub Izr2
1 Sterle Marko SD Iška vas 692
2 Baranja Jernej SD Postojna 691
3 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 683

4 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 681
5 Rojec Tone SD Jože Kovačič 645
6 Kastelic Gregor SD Iška vas 645
7 Jereb Pavle SD Kopačevina 639
8 Bezek Vlado SD Nanos 639
9 Zarnik Dean SD SOIT 629
10 Pesjak Vinko SD Celje 610
11 Štern Luka SD Iška vas 600
12 Miklavc Jurij SD Valuk 566
13 Krištof Matej SD Jože Kovačič 563
14 Jereb Zvonko CVV Logatec 324
15 Hvalica Andraž SD SOIT 283
16 Fedoruk Igor SD Strelec 277
17 Japelj Simon SD Vrhnika 268
18 Grdič Zdenko CVV Logatec 268
19 Rupnik Alojz SD Modri As 263
20 Šmarčan Miran SD Iška vas 257
21 Rozman Mirko CVV Logatec 257
22 Sabadin Valter Obala Koper 256
23 Lavrih Igor SD Dum Dum 256
24 Ketiš Zlatko SK Maribor 220
25 Kos Amadej SD Dum Dum 214
26 Vogrin Marko SD Velka 193
27 Pastirk Jože LSD Vinska Gora 181
28 Softić Selim DVV Strelec 173
29 Akrapovič Vital DVV Jod-st 168
30 Pukšič Sebastjan Sk NORIK 165
31 Gregorc Tomaž SD Iška vas 148
32 Černe Aleš CVV Logatec 145
33 Mihelčič Anton DVV Strelec 141
34 Urh Anže SD Dum Dum 99
35 Salobir Branko LSD Vinska gora 95
36 Bektašević Mesid SD Dum Dum 87
37 Ninković Josip SD SOIT 83
38 Salobir Radica LSD Vinska gora 74
39 Kovačevič Boro CVV Logatec 64
40 Rauter Marjan SD Dum Dum 52
41 Bojkovski Marjan DVV Jod-st 0
42 Lesjak Rajko DVV Jod113 0
43 Bulat Darko SD Dum Dum 0
44 Katarinčič Mario DVV Jod-st 0


PISTOLA
Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10pi 9pi 8pi 7pi 6pi 5pi 4pi 3pi 2pi 1pi 0pi
1 Ketiš Zlatko SK Maribor 137 15 5 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rupnik Alojz SD Modri As 134 15 5 7 1 1 1 0 0 0 0 0 0
3 Zarnik Dean SD SOIT 134 15 4 6 5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Japelj Simon SD Vrhnika 131 15 6 3 4 1 0 1 0 0 0 0 0
5 Rojec Tone SD Jože Kovačič 131 15 4 7 1 2 1 0 0 0 0 0 0
6 Grdič Zdenko CVV Logatec 130 15 4 6 1 4 0 0 0 0 0 0 0
7 Pesjak Vinko SD Celje 129 15 6 3 3 1 1 1 0 0 0 0 0
8 Hvalica Andraž SD SOIT 127 15 1 8 4 1 1 0 0 0 0 0 0
9 Jereb Pavle SD Kopačevina 123 15 4 3 4 2 0 2 0 0 0 0 0
10 Fedoruk Igor SD Strelec 118 15 3 4 3 2 1 1 0 1 0 0 0
11 Kos Amadej SD Dum Dum 114 15 2 2 3 4 4 0 0 0 0 0 0
12 Bezek Vlado SD Nanos 108 15 2 3 4 2 0 1 2 0 1 0 0
13 Jereb Zvonko CVV Logatec 101 15 1 2 3 3 3 1 0 1 1 0 0
14 Urh Anže SD Dum Dum 99 15 2 3 2 1 0 3 3 0 1 0 0
15 Softić Selim DVV Strelec 94 15 0 2 3 3 2 1 3 0 1 0 0
16 Bektašević Mesid SD Dum Dum 87 15 1 1 2 2 1 3 2 3 0 0 0
17 Miklavc Jurij SD Valuk 87 15 1 1 3 0 2 5 1 1 0 0 1
18 Krištof Matej SD Jože Kovačič 87 15 0 2 2 2 3 1 2 2 1 0 0
19 Ninković Josip SD SOIT 83 15 1 2 1 1 2 1 3 3 1 0 0
20 Pastirk Jože LSD Vinska Gora 81 15 0 1 3 0 3 3 2 1 2 0 0
21 Lavrih Igor SD Dum Dum 75 15 0 1 3 3 2 0 1 1 1 0 3
22 Vogrin Marko SD Velka 75 15 0 1 2 1 5 0 2 1 1 0 2
23 Akrapovič Vital DVV Jod-st 69 15 0 0 1 2 2 4 2 1 1 2 0
24 Mihelčič Anton DVV Strelec 67 15 0 1 2 1 1 2 2 1 3 2 0
25 Pukšič Sebastjan Sk NORIK 63 15 1 0 1 2 2 2 1 1 1 0 4
26 Černe Aleš CVV Logatec 63 15 0 1 2 0 1 3 1 2 3 1 1
27 Rauter Marjan SD Dum Dum 52 15 1 1 0 0 0 3 3 2 0 0 5
28 Lesjak Rajko DVV Jod113 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


REVOLVER
Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10re 9re 8re 7re 6re 5re 4re 3re 2re 1re 0re
1 Japelj Simon SD Vrhnika 137 15 4 9 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zarnik Dean SD SOIT 136 15 5 6 4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 132 15 5 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0
4 Fedoruk Igor SD Strelec 129 15 5 3 4 2 1 0 0 0 0 0 0
5 Rupnik Alojz SD Modri As 129 15 4 4 5 1 1 0 0 0 0 0 0
6 Rojec Tone SD Jože Kovačič 128 15 3 5 4 3 0 0 0 0 0 0 0
7 Pesjak Vinko SD Celje 125 15 4 4 2 3 2 0 0 0 0 0 0
8 Jereb Pavle SD Kopačevina 124 15 3 5 3 3 0 0 1 0 0 0 0
9 Jereb Zvonko CVV Logatec 120 15 2 4 7 1 0 0 0 0 0 1 0
10 Rozman Mirko CVV Logatec 120 15 1 6 4 0 4 0 0 0 0 0 0
11 Kos Amadej SD Dum Dum 100 15 2 1 1 4 4 0 2 1 0 0 0
12 Pastirk Jože LSD Vinska Gora 100 15 1 4 2 1 3 2 0 1 0 0 1
13 Štern Luka SD Iška vas 95 15 0 5 1 0 4 1 3 0 0 1 0
14 Salobir Branko LSD Vinska gora 95 15 0 0 4 5 3 1 0 1 1 0 0
15 Černe Aleš CVV Logatec 82 15 2 0 2 3 0 2 2 1 2 0 1
16 Softić Selim DVV Strelec 79 15 0 1 1 3 2 3 2 1 1 1 0
17 Salobir Radica LSD Vinska gora 74 15 0 2 3 2 0 1 0 2 3 1 1
18 Mihelčič Anton DVV Strelec 74 15 0 1 2 1 3 2 1 2 1 2 0
19 Vogrin Marko SD Velka 18 10 0 0 1 0 0 1 0 1 1 0 6


MK odprti merki
Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10mk 9mk 8mk 7mk 6mk 5mk 4mk 3mk 2mk 1mk 0mk
1 Baranja Jernej SD Postojna 143 15 9 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Sterle Marko SD Iška vas 138 15 6 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0
3 Bezek Vlado SD Nanos 132 15 4 5 5 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 131 15 4 5 4 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Jereb Pavle SD Kopačevina 128 15 5 5 2 2 0 0 0 1 0 0 0
6 Krištof Matej SD Jože Kovačič 128 15 1 9 2 3 0 0 0 0 0 0 0
7 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 123 15 2 5 3 4 1 0 0 0 0 0 0
8 Kastelic Gregor SD Iška vas 122 15 1 4 6 4 0 0 0 0 0 0 0
9 Pesjak Vinko SD Celje 116 15 2 2 5 2 4 0 0 0 0 0 0
10 Zarnik Dean SD SOIT 115 15 1 5 0 7 1 1 0 0 0 0 0
11 Jereb Zvonko CVV Logatec 103 15 0 2 3 4 4 1 1 0 0 0 0
12 Akrapovič Vital DVV Jod-st 99 15 0 2 3 3 2 4 1 0 0 0 0
13 Vogrin Marko SD Velka 16 15 0 0 0 0 0 1 0 2 0 5 7
14 Lesjak Rajko DVV Jod113 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


MK Diopter
Mesto Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10md 9md 8md 7md 6md 5md 4md 3md 2md 1md 0md
1 Baranja Jernej SD Postojna 147 15 12 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 145 15 10 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 143 15 9 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Jereb Pavle SD Kopačevina 143 15 8 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sterle Marko SD Iška vas 142 15 8 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Grdič Zdenko CVV Logatec 138 15 6 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rozman Mirko CVV Logatec 137 15 4 9 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Bezek Vlado SD Nanos 135 15 7 2 5 1 0 0 0 0 0 0 0
9 Krištof Matej SD Jože Kovačič 135 15 5 6 3 1 0 0 0 0 0 0 0
10 Kastelic Gregor SD Iška vas 132 15 3 7 4 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Miklavc Jurij SD Valuk 128 15 3 5 5 1 1 0 0 0 0 0 0


MK optika
Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10mo 9mo 8mo 7mo 6mo 5mo 4mo 3mo 2mo 1mo 0mo
1 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 143 15 9 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 142 15 11 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
3 Sterle Marko SD Iška vas 141 15 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Štern Luka SD Iška vas 140 15 6 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Lavrih Igor SD Dum Dum 137 15 6 5 4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hvalica Andraž SD SOIT 134 15 6 4 3 2 0 0 0 0 0 0 0
7 Baranja Jernej SD Postojna 133 15 4 7 2 2 0 0 0 0 0 0 0
8 Kastelic Gregor SD Iška vas 133 15 4 6 4 1 0 0 0 0 0 0 0
9 Krištof Matej SD Jože Kovačič 126 15 3 3 7 1 1 0 0 0 0 0 0
10 Bezek Vlado SD Nanos 126 15 1 7 4 3 0 0 0 0 0 0 0
11 Pesjak Vinko SD Celje 120 15 3 3 4 2 2 1 0 0 0 0 0
12 Vogrin Marko SD Velka 84 15 0 1 2 2 5 2 1 0 0 1 1


VK odprti merki
Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10vk 9vk 8vk 7vk 6vk 5vk 4vk 3vk 2vk 1vk 0vk
1 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 139 15 7 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bezek Vlado SD Nanos 138 15 6 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 135 15 6 6 0 3 0 0 0 0 0 0 0
4 Rojec Tone SD Jože Kovačič 130 15 3 7 3 1 1 0 0 0 0 0 0
5 Baranja Jernej SD Postojna 128 15 4 5 2 3 1 0 0 0 0 0 0
6 Zarnik Dean SD SOIT 124 15 2 4 6 2 1 0 0 0 0 0 0
7 Jereb Pavle SD Kopačevina 121 15 3 2 4 5 1 0 0 0 0 0 0
8 Pesjak Vinko SD Celje 120 15 0 4 7 4 0 0 0 0 0 0 0
9 Štern Luka SD Iška vas 117 15 2 3 5 3 1 0 0 1 0 0 0
10 Pukšič Sebastjan Sk NORIK 102 15 1 1 5 2 2 2 1 1 0 0 0
11 Miklavc Jurij SD Valuk 98 15 0 5 5 0 1 1 0 0 1 0 2
12 Krištof Matej SD Jože Kovačič 87 15 1 0 0 5 3 3 1 1 1 0 0
13 Ketiš Zlatko SK Maribor 83 15 0 1 1 2 4 4 1 1 0 1 0
14 Kovačevič Boro CVV Logatec 64 15 0 1 2 1 2 2 1 0 2 2 2
15 Lavrih Igor SD Dum Dum 44 7 0 1 2 2 0 0 0 1 1 0 0
16 Hvalica Andraž SD SOIT 22 8 0 0 0 0 1 0 3 0 2 0 2


MaliSniper 100m
Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10ms 9ms 8ms 7ms 6ms 5ms 4ms 3ms 2ms 1ms 0ms
1 Kastelic Gregor SD Iška vas 141 15 6 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baranja Jernej SD Postojna 140 15 6 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sterle Marko SD Iška vas 136 15 5 7 2 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Borštnar Anton SD Jože Kovačič 131 15 4 6 3 1 1 0 0 0 0 0 0
5 Šmarčan Miran SD Iška vas 131 15 3 7 4 0 1 0 0 0 0 0 0
6 Rojec Tone SD Jože Kovačič 129 15 4 4 4 3 0 0 0 0 0 0 0
7 Sabadin Valter Obala Koper 129 15 2 6 6 1 0 0 0 0 0 0 0
8 Miklavc Jurij SD Valuk 127 15 4 4 3 3 1 0 0 0 0 0 0
9 Štern Luka SD Iška vas 122 15 3 3 3 5 1 0 0 0 0 0 0
10 Zarnik Dean SD SOIT 120 15 3 5 2 1 2 2 0 0 0 0 0
11 Gregorc Tomaž SD Iška vas 89 15 0 3 4 2 0 1 1 2 0 1 1
12 Fedoruk Igor SD Strelec 30 15 1 0 0 0 1 1 0 1 2 2 7


VelikiSniper 300m
Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj StStrel 10vs 9vs 8vs 7vs 6vs 5vs 4vs 3vs 2vs 1vs 0vs
1 Sterle Marko SD Iška vas 135 15 2 11 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Sabadin Valter Obala Koper 127 15 5 4 3 1 1 0 1 0 0 0 0
3 Rojec Tone SD Jože Kovačič 127 15 2 5 6 2 0 0 0 0 0 0 0
4 Štern Luka SD Iška vas 126 15 2 6 4 2 1 0 0 0 0 0 0
5 Šmarčan Miran SD Iška vas 126 15 2 5 5 3 0 0 0 0 0 0 0
6 Miklavc Jurij SD Valuk 126 15 1 7 5 1 1 0 0 0 0 0 0
7 Kastelic Gregor SD Iška vas 117 15 1 3 5 4 2 0 0 0 0 0 0
8 Gregorc Tomaž SD Iška vas 59 12 0 0 1 3 1 3 1 1 0 2 0