Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: Strelsko Tekmovanje RIFNIK pri Šentjurju 15.10.11
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
VABILO na
STRELSKO TEKMOVANJE V PRECIZNEM STRELJANJU
s PIŠTOLO in REVOLVERJEM


Tekmovanje bo na strelišču SD RIFNIK Šentjur
(Avtocesta Celje-MB izvoz Dramlje-skozi Šentjur proti Planini).

v SOBOTO 15. oktobra 2011 s pričetkom po 9.00 uri
Strelišče je večinoma pokrito, strelci so na suhem.
Razen v izredno slabem vremenu Srečanje bo.


Tekmovalci se lahko prijavijo osebno ali po GSM najkasneje do 11:30 ure.
Info in prijave:
Beno 031705707
Štefan 041743849
Rajko 070734625


Za tekmovalce lige PP-PR šteje kot ŠESTA tekma.

Strelske panoge:

- Disciplina VK pištola: V tej disciplini se tekmuje s pištolo kalibra 7,62 – 11,43 mm.

- Disciplina VK revolver: revolver od kalibra 7,62 – 11.43 mm.


Na turnirju se izvede serija 5 poizkusnih strelov v času do 5 minut (tarčo se pokaže strelcu), nato pa tri serije po 10 strelov v trajanju do 10 minut za serijo. Tarče so standardne ISSF.

- Dodatna Disciplina: Ekipno VK pištola
- Pištola kalibra 7,62 – 11,43 mm.
- Ekipe se lahko sestavljajo po želji. V ekipi so trije tekmovalci.
- Vodja ekipe izbere strelsko mesto in vpiše tekmovalce po vrstnem redu streljanja.
- Člani ekipe streljajo en za drugim po 5 strelov v isto tarčo. Čas za streljanje 5-ih strelov 1 minuta
- Vsak tekmovalec lahko strelja z svojim orožjem. Ni poizkusnih strelov.
- O zmagovalcu odloča seštevek krogov vseh treh tekmovalcev.
- V primeru enakega rezultata odloča o uvrstitvi večje število desetk, devetk, itd…, nato večje število notranjih desetk.
- V primeru popolnoma enakega rezultata vodje ekip odstrelijo za zmago:
• prvo serijo 3 strele, nato pa po en strel do odločitve.

- Dodatna Disciplina: MK puška OPTIKA 50m
Tarča za MK optiko. Strelja se poizkusne in 15 strelov za rezultat v skupnem času 20 min.
Strelska pozicija sede s prednjim naslonom.

Na tekmi se podeli odličja:
- pokale za prve tri ekipe in medalje za člane ekip v kategorijah pištola in revolver
- medalje za najboljših pet posameznikov v kategorijah pištola in revolver
- odličja za prve tri tekmovalce v dodatnih disciplinah

ŠTETJE:
Vrstni red najprej odloči večje število doseženih krogov, nato boljši rezultat zadnje serije, večje število desetk, devetk itd, večje število notranjih desetk.
V primeri popolnoma enakega rezultata je delitev mest.

Tekmovalci se ne smejo dotikati tarč, dokler tarče niso pregledane in rezultat vpisan.
Po izidu začasnih rezultatov ima tekmovalec možnost pregleda in pritožbe zaradi napake.
Pred začetkom lahko vsako od sodelujočih društev predlaga enega člana v tekmovalno komisijo.

Ekipo se prijavi pred pričetkom tekmovanja. Tekmovalec lahko na isti tekmi strelja samo za isto ekipo. Ekipa ima lahko na isti tekmi samo iste člane v obeh disciplinah.

Ekipe se na turnirju razvrstijo na dosežena mesta s seštevkom krogov vseh treh tekmovalcev.
V primeru enakega rezultata odloča o uvrstitvi boljši rezultat zadnjega strelca, nato večje število desetk zadnjega strelca itd, večje število notranjih desetk.
Obvestilo!
Generalni uvoznik pištol XDM v Sloveniji VIPOTNIK d.o.o.
(pri njem imate tudi popust z izkaznicami Zveze)
bo na tekmovanju Pištola/Revolver/MK puška optika
15.10. v Šentjurju pri Celju
predstavil in na ogled ter poizkus postavil celotno serijo pištol XDM.
Za tekmovalce bo preizkus brezplačen.
Vsakemu podarimo tudi 20 nabojev za preizkus.
Postavljen bo "stage", na katerem boste lahko preizkusili orožje.
Med preskuševalce bo podeljeno nekaj praktičnih nagrad.
Se vidimo!

Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
POKALNO PRVENSTVO PIŠTOLA/REVOLVER
6.kolo
Rifnik Šentjur 15.10.2011




Rezultat Pistola 3x10
Mesto ----- Priimek Ime Klub ----- Izr1 Pi1 Pi2 Pi3
1 Gajšek Štefan SD Rifnik1 288 96 96 96
2 Mandelj Žiga SD 10 281 96 90 95
3 Kovač Darko SD 10 281 92 95 94

4 Guček Drago SD Celje 280 94 91 95
5 Pintar Klemen SD 10 280 95 92 93
6 Štremfel Aleksander SD SOIT1 280 93 92 95
7 Jelen Bojan SD Rifnik1 280 93 95 92
8 Žakelj Janez SD SOIT1 280 93 97 90
9 Štremfel Branko SD SOIT1 277 92 90 95
10 Smole Viktor SD Rifnik1 276 95 94 87
11 Kotnik Bogomir SD Dolič 275 93 89 93
12 Johan Ivan SD Rifnik2 272 88 91 93
13 Žgajner Cveto SD Celje 271 94 87 90
14 Kotnik Marjan SD Dolič 266 85 93 88
15 Zarnik Dean SD SOIT2 265 87 90 88
16 Drobnak Slavko SD Rifnik3 263 83 90 90
17 Kotnik Drago SD Dolič 259 86 83 90
18 Cigale Borut SK Elite Team 258 85 81 92
19 Toman Anton SD Celje 258 80 87 91
20 Žakelj Danica SD SOIT2 258 83 87 88
21 Zarnik Marko SD SOIT2 257 84 81 92
22 Pečar Benjamin SD Rifnik4 257 87 84 86
23 Kimovec Borut SD ZPE Ljubljana 254 84 86 84
24 Mavec Matjaž ALFA pro 251 80 83 88
25 Gajšek Alojz SD Rifnik2 251 81 82 88
26 Cigler Jurij DVV JODb 244 86 81 77
27 Obrez Jože SD Rifnik2 237 78 74 85
28 Arčan Dušan SD Rifnik3 237 80 79 78
29 Voga Anton SD Rifnik4 224 71 72 81
30 Javoršek Matej SD Dum Dum1 224 80 74 70
31 Slemnik Anton SK Elite Team 219 74 65 80
32 Mansutti Jože SD Rifnik3 213 66 77 70
33 Urh Anže SD Dum Dum 203 81 61 61
34 Kladnik Gerhard SK Sv. Jurij 201 59 71 71
35 Krajnc Jože SD Slovenj Gradec 194 58 64 72
36 Jakupović Refik SD Vinska gora 183 57 53 73
37 Obrez Dušan SD Rifnik4 180 53 59 68
38 Kos Amadej SD Dum Dum 177 59 62 56
39 Žinkovič Janko SK Sv.Jurij 174 61 64 49
40 Akrapovič Vital DVV Jod-st 162 55 53 54
41 Katarinčič Mario DVV Jod-st 150 49 51 50
42 Bojkovski Marjan DVV Jod-st 141 47 48 46
43 Vidmar Miro ORTO 126 37 29 60
44 Javornik Stanko SD Slovenj Gradec 125 35 50 40
45 Brglez Branko SK Ptuj 103 24 30 49
46 Jadek Daniel SD Vinska gora 100 18 25 57
47 Musa Mustafa SD Vinska gora 90 22 35 33
48 Rauter Marjan SD Dum Dum 43 20 12 11
49 Lesjak Rajko DVV Jod113 0 0 0 0





Rezultati Revolver 3x10
Mesto ----- Priimek Ime Klub ----- Izr2 Re1 Re2 Re3
1 Gajšek Štefan SD Rifnik1 286 92 95 99
2 Pintar Klemen SD 10 283 95 96 92
3 Smole Viktor SD Rifnik1 281 92 92 97

4 Žakelj Janez SD SOIT1 281 92 97 92
5 Jelen Bojan SD Rifnik1 280 94 93 93
6 Kotnik Bogomir SD Dolič 279 92 94 93
7 Kotnik Drago SD Dolič 279 98 88 93
8 Guček Drago SD Celje 277 90 94 93
9 Kotnik Marjan SD Dolič 277 91 95 91
10 Štremfel Aleksander SD SOIT1 277 92 94 91
11 Toman Anton SD Celje 277 91 96 90
12 Kimovec Borut SD ZPE Ljubljana 273 91 88 94
13 Zarnik Dean SD SOIT2 273 91 90 92
14 Johan Ivan SD Rifnik2 272 91 86 95
15 Žgajner Cveto SD Celje 272 90 91 91
16 Štremfel Branko SD SOIT1 272 89 95 88
17 Arčan Dušan SD Rifnik3 271 84 94 93
18 Kovač Darko SD 10 269 90 89 90
19 Slemnik Anton SK Elite Team 267 87 89 91
20 Drobnak Slavko SD Rifnik3 265 90 93 82
21 Mansutti Jože SD Rifnik3 264 93 86 85
22 Obrez Jože SD Rifnik2 261 85 87 89
23 Gajšek Alojz SD Rifnik2 259 84 89 86
24 Mandelj Žiga SD 10 256 84 84 88
25 Zarnik Marko SD SOIT2 252 93 78 81
26 Cigale Borut SK Elite Team 251 83 80 88
27 Žakelj Danica SD SOIT2 250 88 84 78
28 Pečar Benjamin SD Rifnik4 245 87 80 78
29 Kladnik Gerhard SK Sv. Jurij 242 77 81 84
30 Vidmar Miro ORTO 236 76 83 77
31 Krušič Vinko LŠD Vinska Gora1 230 78 75 77
32 Kalšek Anton SD Celje1 224 66 79 79
33 Kos Amadej SD Dum Dum 223 76 74 73
34 Cigler Jurij DVV JODb 222 54 84 84
35 Krumak Robert SV. Jurij 219 75 82 62
36 Založnik Miran LŠD Vinska Gora2 206 70 69 67
37 Salobir Ivan SD Vinska gora 191 49 72 70
38 Salobir Branko LŠD Vinska Gora1 189 58 70 61
39 Pastirk Jože LŠD Vinska Gora1 178 53 61 64
40 Krajnc Jože SD Slovenj Gradec 174 58 53 63
41 Javornik Stanko SD Slovenj Gradec 168 42 55 71
42 Bojkovski Marjan DVV Jod-st 167 56 58 53
43 Katarinčič Mario DVV Jod-st 138 45 47 46
44 Žinkovič Janko SK Sv.Jurij 86 25 0 61



MK puška optika
Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Jelen Bojan SD Rifnik1 186
2 Drobnak Slavko SD Rifnik3 184+
3 Gajšek Štefan SD Rifnik1 184

4 Mansutti Jože SD Rifnik3 178
5 Smole Viktor SD Rifnik1 175
6 Johan Ivan SD Rifnik2 173
7 Gajšek Alojz SD Rifnik2 169
8 Kotnik Marjan SD Dolič 167
9 Arčan Dušan SD Rifnik3 163+
10 Kotnik Drago SD Dolič 163
11 Obrez Jože SD Rifnik2 159+
12 Pastirk Jože LŠD Vinska Gora1 159
11 Zarnik Dean SD SOIT2 158
14 Kotnik Bogomir SD Dolič 156
15 Vahen Kralj Matic SD Rifnik4 149
16 Zarnik Marko SD SOIT2 144
17 Akrapovič Vital DVV Jod-st 135
18 Založnik Miran LŠD Vinska Gora2 118
19 Krušič Vinko LŠD Vinska Gora1 101
20 Javornik Stanko SD Slovenj Gradec 94
21 Jakupović Refik SD Vinska gora 77
22 Musa Mustafa SD Vinska gora 76
23 Krajnc Jože SD Slovenj Gradec 69



REZULTAT
Pištola EKIPNO


Klub Priimek Ime Izr1
SD Rifnik1 Gajšek Štefan 288
Jelen Bojan 280
Smole Viktor 276
Vsota od Izr1 844
SD 10 Kovač Darko 281
Mandelj Žiga 281
Pintar Klemen 280
Vsota od Izr1 842
SD SOIT1 Štremfel Aleksander 280
Žakelj Janez 280
Štremfel Branko 277
Vsota od Izr1 837
SD Celje Guček Drago 280
Žgajner Cveto 271
Toman Anton 258
Vsota od Izr1 809
SD Dolič Kotnik Bogomir 275
Kotnik Marjan 266
Kotnik Drago 259
Vsota od Izr1 800
SD SOIT2 Zarnik Dean 265
Žakelj Danica 258
Zarnik Marko 257
Vsota od Izr1 780
SD Rifnik2 Johan Ivan 272
Gajšek Alojz 251
Obrez Jože 237
Vsota od Izr1 760
SD Rifnik3 Drobnak Slavko 263
Arčan Dušan 237
Mansutti Jože 213
Vsota od Izr1 713
SD Rifnik4 Pečar Benjamin 257
Voga Anton 224
Obrez Dušan 180
Vsota od Izr1 661
SK Elite Team Cigale Borut 258
Slemnik Anton 219
Vsota od Izr1 477
DVV Jod-st Akrapovič Vital 162
Katarinčič Mario 150
Bojkovski Marjan 141
Vsota od Izr1 453
SD Dum Dum Urh Anže 203
Kos Amadej 177
Rauter Marjan 43
Vsota od Izr1 423
SD Vinska gora Jakupović Refik 183
Jadek Daniel 100
Musa Mustafa 90
Vsota od Izr1 373
SD Slovenj Gradec Krajnc Jože 194
Javornik Stanko 125
Vsota od Izr1 319



REZULTAT
Revolver EKIPNO


Klub Priimek Ime Izr2
SD Rifnik1 Gajšek Štefan 286
Smole Viktor 281
Jelen Bojan 280
Vsota od Izr2 847
SD Dolič Kotnik Drago 279
Kotnik Bogomir 279
Kotnik Marjan 277
Vsota od Izr2 835
SD SOIT1 Žakelj Janez 281
Štremfel Aleksander 277
Štremfel Branko 272
Vsota od Izr2 830
SD Celje Toman Anton 277
Guček Drago 277
Žgajner Cveto 272
Vsota od Izr2 826
SD 10 Pintar Klemen 283
Kovač Darko 269
Mandelj Žiga 256
Vsota od Izr2 808
SD Rifnik3 Arčan Dušan 271
Drobnak Slavko 265
Mansutti Jože 264
Vsota od Izr2 800
SD Rifnik2 Johan Ivan 272
Obrez Jože 261
Gajšek Alojz 259
Vsota od Izr2 792
SD SOIT2 Zarnik Dean 273
Zarnik Marko 252
Žakelj Danica 250
Vsota od Izr2 775
LŠD Vinska Gora1 Krušič Vinko 230
Salobir Branko 189
Pastirk Jože 178
Vsota od Izr2 597
SK Elite Team Slemnik Anton 267
Cigale Borut 251
Vsota od Izr2 518
SD Slovenj Gradec Krajnc Jože 174
Javornik Stanko 168
Vsota od Izr2 342



Dodatna disciplina Ekipno Streljanje
(3 strelci en za drugim po 5 strelov v isto tarčo v času 15 minut)

RIFNIK1 141
Gajšek Štefan
Smole Viktor
Jelen Bojan

SD 10 140
Mandelj Žiga
Klemen Pintar
Kovač Darko

SD CELJE 139
Guček Drago
Žgajner Cveto
Toman Anton

SD DOLIČ 138
Kotnik Drago
Kotnik Marjan
Kotnik Bogomir

RIFNIK2 127
Johan Ivan
Pečar Beno
Gajšek Alojz

LŠD Vinska gora1 84
Krušič Vinko
Krajnc Jože
Salobir Brane

LŠD Vinska gora 83
Jakupović Refik
Musa Mustafa
Pastirk Jožr