Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: Strelsko Tekmovanje RIFNIK pri Šentjurju 5.11.11
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
VABILO na
STRELSKO TEKMOVANJE V PRECIZNEM STRELJANJU
s PIŠTOLO in REVOLVERJEM


Tekmovanje bo na strelišču SD RIFNIK Šentjur
(Avtocesta Celje-MB izvoz Dramlje-skozi Šentjur proti Planini).

v SOBOTO 5. novembra 2011 s pričetkom po 9.00 uri
Strelišče je večinoma pokrito, strelci so na suhem.
Razen v izredno slabem vremenu Srečanje bo.


Tekmovalci se lahko prijavijo osebno ali po GSM najkasneje do 11:30 ure.
Info in prijave:
Beno 031705707
Štefan 041743849
Rajko 070734625

Za tekmovalce lige PP-PR šteje kot SEDMA tekma.

Strelske panoge:

- Disciplina VK pištola: V tej disciplini se tekmuje s pištolo kalibra 7,62 – 11,43 mm.

- Disciplina VK revolver: revolver od kalibra 7,62 – 11.43 mm.

Na turnirju se izvede serija 5 poizkusnih strelov v času do 5 minut (tarčo se pokaže strelcu), nato pa tri serije po 10 strelov v trajanju do 10 minut za serijo. Tarče so standardne ISSF.

- Dodatna Disciplina: Hitrostno Ekipno VK pištola
- Pištola kalibra 7,62 – 11,43 mm.
- Ekipe se lahko sestavljajo po želji. V ekipi so trije tekmovalci.
- Vodja ekipe izbere strelsko mesto in vpiše tekmovalce po vrstnem redu streljanja.
- Člani ekipe streljajo en za drugim po 5 strelov v isto tarčo. Čas za streljanje 5-ih strelov 1 minuta
- Vsak tekmovalec lahko strelja z svojim orožjem. Ni poizkusnih strelov.
- O zmagovalcu odloča seštevek krogov vseh treh tekmovalcev.
- V primeru enakega rezultata odloča o uvrstitvi večje število desetk, devetk, itd…, nato večje število notranjih desetk.
- V primeru popolnoma enakega rezultata vodje ekip odstrelijo za zmago:
• prvo serijo 3 strele, nato pa po en strel do odločitve.

- Dodatna Disciplina: MK puška OPTIKA 50m
Tarča za MK optiko. Strelja se poizkusne in 20 strelov za rezultat v skupnem času 20 min.
Strelska pozicija sede s prednjim naslonom.

Na tekmi se podeli odličja:
- pokale za prve tri ekipe in medalje za člane ekip v kategorijah pištola in revolver
- medalje za najboljših pet posameznikov v kategorijah pištola in revolver
- odličja za prve tri tekmovalce v dodatnih disciplinah

ŠTETJE:
Vrstni red najprej odloči večje število doseženih krogov, nato boljši rezultat zadnje serije, večje število desetk, devetk itd, večje število notranjih desetk.
V primeri popolnoma enakega rezultata je delitev mest.

Tekmovalci se ne smejo dotikati tarč, dokler tarče niso pregledane in rezultat vpisan.
Po izidu začasnih rezultatov ima tekmovalec možnost pregleda in pritožbe zaradi napake.
Pred začetkom lahko vsako od sodelujočih društev predlaga enega člana v tekmovalno komisijo.

Ekipo se prijavi pred pričetkom tekmovanja. Tekmovalec lahko na isti tekmi strelja samo za isto ekipo. Ekipa ima lahko na isti tekmi samo iste člane v obeh disciplinah.

Ekipe se na turnirju razvrstijo na dosežena mesta s seštevkom krogov vseh treh tekmovalcev.
V primeru enakega rezultata odloča o uvrstitvi boljši rezultat zadnjega strelca, nato večje število desetk zadnjega strelca itd, večje število notranjih desetk.
POKALNO PRVENSTVO Pištola/Revolver 2011
7.tekma
RIFNIK pri Šentjurju
5- november 2011




Rezultati PIŠTOLA 3x10

Mesto --- --- Priimek Ime Klub PI Izr1 Pi1 Pi2 Pi3
1 Smole Viktor SD Rifnik1 288 95 97 96
2 Žakelj Janez SD SOIT1 288 97 100 [img]{SMILIES_PATH}/eusa_clap.gif[/img] 91
3 Gajšek Štefan SD Rifnik1 286 95 94 97

4 Štremfel Branko SD SOIT1 286 97 94 95
5 Jelen Bojan SD Rifnik1 284 92 96 96
6 Močivnik Jože SK Maribor 283 95 94 94
7 Štremfel Aleksander SD SOIT1 283 93 96 94
8 Kovač Darko SD 10 281 94 91 96
9 Kotnik Bogomir SD Dolič 278 93 91 94
10 Pintar Klemen SD 10 275 89 92 94
11 Kotnik Drago SD Dolič 274 90 90 94
12 Johan Ivan SD Rifnik2 274 92 91 91
13 Kotnik Marjan SD Dolič 273 89 93 91
14 Drobnak Slavko SD Rifnik3 273 89 94 90
15 Guček Drago SD Celje 270 95 88 87
16 Žabjek Bojan SD Modri As 269 94 90 85
17 Žgajner Cveto SD Celje 268 90 90 88
18 Pikelj Aleksander SD Rifnik3 261 88 86 87
19 Toman Anton SD Celje 260 91 83 86
20 Breskvar Gorazd SD Strelec 259 89 83 87
21 Mlačnik Mitja SD Rifnik5 256 90 79 87
22 Žakelj Danica SD SOIT2 254 89 84 81
23 Punčuh Žarko S.D.P.S. Slov.Konjice 253 79 87 87
24 Arčan Dušan SD Rifnik2 253 84 86 83
25 Gajšek Alojz SD Rifnik3 250 85 77 88
26 Oblak Marko SD Rifnik2 250 87 81 82
27 Rupnik Alojz SD Modri As 249 83 82 84
28 Fedoruk Igor SD Modri As 243 77 89 77
29 Cigler Jurij DVV JOD-b 240 81 79 80
30 Marin Rok SD 10 239 77 81 81
31 Voga Anton SD Rifnik5 234 80 77 77
32 Tomažin Denis SD Dušan poženel 230 75 78 77
33 Deželak Danilo SD Rifnik4 228 68 83 77
34 Kalšek Anton SD Celje1 227 69 73 85
35 Žinkovič Janko SK Sv.Jurij 217 59 74 84
36 Caf Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 184 65 71 48
37 Slemnik Anton SK Elite Team 178 53 62 63
38 Obrez Dušan SD Rifnik4 175 50 62 63
39 Akrapovič Vital DVV Jod-st 170 55 58 57
40 Gregorc Tomaž SD Iška vas 162 53 55 54
41 Krajnc Jože SD Slovenj Gradec 154 54 56 44
42 Bojkovski Marjan DVV Jod-st 146 46 49 51
43 Katarinčič Mario DVV Jod-st 145 49 46 50
44 Petelinšek Vinko SD Rifnik5 114 42 34 38
45 Jadek Daniel LŠD Vinska Gora 113 24 41 48
46 Kladnik Gerhard SK Sv. Jurij 0 0 0 0
47 Krumpak Robert SK Sv.Jurij 0 0 0 0
48 Lesjak Rajko DVV Jod113 0 0 0 0
49 Vahen Kralj Matic SD Rifnik4 0 0 0 0



Rezultati REVOLVER 3x10

Mesto --- --- Priimek Ime Klub RE Izr2 Re1 Re2 Re3
1 Jelen Bojan SD Rifnik1 291 97 97 97
2 Gajšek Štefan SD Rifnik1 283 97 92 94
3 Smole Viktor SD Rifnik1 282 95 95 92

4 Kovač Darko SD 10 281++ 89 99 93
5 Štremfel Branko SD SOIT1 281+ 92 96 93
6 Močivnik Jože SK Maribor 281 96 93 92
7 Štremfel Aleksander SD SOIT1 280 91 92 97
8 Kotnik Bogomir SD Dolič 280 95 92 93
9 Kotnik Drago SD Dolič 280 92 96 92
10 Žakelj Janez SD SOIT1 280 94 96 90
11 Pintar Klemen SD 10 279 95 93 91
12 Žgajner Cveto SD Celje 277 92 92 93
13 Guček Drago SD Celje 276 93 91 92
14 Žabjek Bojan SD Modri As 275 90 91 94
15 Johan Ivan SD Rifnik2 272 89 93 90
16 Rupnik Alojz SD Modri As 271 88 90 93
17 Kotnik Marjan SD Dolič 270 85 89 96
18 Toman Anton SD Celje 270 89 88 93
19 Arčan Dušan SD Rifnik2 269 87 91 91
20 Mlačnik Mitja SD Rifnik5 266 90 85 91
21 Pikelj Aleksander SD Rifnik3 263 91 86 86
22 Žakelj Danica SD SOIT2 258 84 91 83
23 Tomažin Denis SD Dušan poženel 257 84 88 85
24 Kladnik Gerhard SK Sv. Jurij 255 82 80 93
25 Slemnik Anton SK Elite Team 254 88 81 85
26 Cigler Jurij DVV JOD-b 251 84 86 81
27 Kalšek Anton SD Celje1 247 79 79 89
28 Breskvar Gorazd SD Strelec 242 66 86 90
29 Fedoruk Igor SD Modri As 242 79 82 81
30 Gajšek Alojz SD Rifnik3 240 82 78 80
30 Punčuh Žarko S.D.P.S. Slov.Konjice 240 79 81 80
32 Drobnak Slavko SD Rifnik3 232 89 70 73
33 Oblak Marko SD Rifnik2 228 79 70 79
34 Deželak Danilo SD Rifnik4 228 69 84 75
35 Caf Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 221 69 75 77
36 Krumpak Robert SK Sv.Jurij 213 56 80 77
37 Krajnc Jože SD Slovenj Gradec 210 64 72 74
38 Jadek Daniel LŠD Vinska Gora 178 59 74 45
39 Bojkovski Marjan DVV Jod-st 0 0 0 0
40 Katarinčič Mario DVV Jod-st 0 0 0 0
41 Lesjak Rajko DVV Jod113 0 0 0 0




Rezultati MK puška optika 50m (sede, sprednji naslon)

Mesto --- Priimek Ime Klub skupaj
1 Gajšek Štefan SD Rifnik1 186
2 Žabjek Bojan SD Modri As 183
3 Jelen Bojan SD Rifnik1 181

4 Johan Ivan SD Rifnik2 179
5 Smole Viktor SD Rifnik1 177+
6 Kotnik Bogomir SD Dolič 177
7 Voga Anton SD Rifnik5 176
8 Tomažin Denis SD Dušan poženel 175
9 Arčan Dušan SD Rifnik2 173
10 Drobnak Slavko SD Rifnik3 172
11 Oblak Marko SD Rifnik2 170
12 Pikelj Aleksander SD Rifnik3 167+
13 Močivnik Jože SK Maribor 167
14 Gajšek Alojz SD Rifnik3 166
15 Kotnik Marjan SD Dolič 165+
16 Kovač Darko SD 10 155
17 Kotnik Drago SD Dolič 153
18 Rupnik Alojz SD Modri As 147
19 Slemnik Anton SK Elite Team 144
20 Fedoruk Igor SD Modri As 141
21 Deželak Danilo SD Rifnik4 132
22 Vahen Kralj Matic SD Rifnik4 112
23 Kalšek Anton SD Celje1 101
24 Jadek Daniel LŠD Vinska Gora 67
25 Akrapovič Vital DVV Jod-st 0
26 Lesjak Rajko DVV Jod113 0



REZULTATI Pištola EKIPNO

Klub Priimek Ime Izr1
SD Rifnik1 Smole Viktor 288
Gajšek Štefan 286
Jelen Bojan 284
Vsota od Izr1 858
SD SOIT1 Žakelj Janez 288
Štremfel Branko 286
Štremfel Aleksander 283
Vsota od Izr1 857
SD 10 Močivnik Jože 283
Kovač Darko 281
Pintar Klemen 275
Vsota od Izr1 839

SD Dolič Kotnik Bogomir 278
Kotnik Drago 274
Kotnik Marjan 273
Vsota od Izr1 825
SD Celje Guček Drago 270
Žgajner Cveto 268
Toman Anton 260
Vsota od Izr1 798
SD Rifnik3 Drobnak Slavko 273
Pikelj Aleksander 261
Gajšek Alojz 250
Vsota od Izr1 784
SD Rifnik2 Johan Ivan 274
Arčan Dušan 253
Oblak Marko 250
Vsota od Izr1 777
SD Modri As Žabjek Bojan 269
Rupnik Alojz 249
Fedoruk Igor 243
Vsota od Izr1 761
SD Rifnik5 Mlačnik Mitja 256
Voga Anton 234
Petelinšek Vinko 114
Vsota od Izr1 604
DVV Jod-st Akrapovič Vital 170
Bojkovski Marjan 146
Katarinčič Mario 145
Vsota od Izr1 461
S.D.P.S. Slov.Konjice Punčuh Žarko 253
Caf Danijel 184
Vsota od Izr1 437
SD Rifnik4 Deželak Danilo 228
Obrez Dušan 175
Vahen Kralj Matic 0
Vsota od Izr1 403



REZULTATI Revolver EKIPNO

Klub Priimek Ime Izr2
SD Rifnik1 Jelen Bojan 291
Gajšek Štefan 283
Smole Viktor 282
Vsota od Izr2 856
SD 10 Kovač Darko 281
Močivnik Jože 281
Pintar Klemen 279
Vsota od Izr2 841
SD SOIT1 Štremfel Branko 281
Štremfel Aleksander 280
Žakelj Janez 280
Vsota od Izr2 841

SD Dolič Kotnik Drago 280
Kotnik Bogomir 280
Kotnik Marjan 270
Vsota od Izr2 830
SD Celje Žgajner Cveto 277
Guček Drago 276
Toman Anton 270
Vsota od Izr2 823
SD Modri As Žabjek Bojan 275
Rupnik Alojz 271
Fedoruk Igor 242
Vsota od Izr2 788
SD Rifnik2 Johan Ivan 272
Arčan Dušan 269
Oblak Marko 228
Vsota od Izr2 769
SD Rifnik3 Pikelj Aleksander 263
Gajšek Alojz 240
Drobnak Slavko 232
Vsota od Izr2 735
S.D.P.S. Slov.Konjice Punčuh Žarko 240
Caf Danijel 221
Vsota od Izr2 461




EKIPNO HITROSTNO TEKMOVANJE
(3 strelci en za drugim po 5 strelov v isto tarčo v času 3x1 minuta)

1. Mesto SD SOIT (Štremfel Branko, Štremfel Aleks.,Žakelj Janez) 141
2. Mesto Rifnik1 (Gajšek Štefan, Jelen Bojan, Smole Viktor) 138
3. Mesto SD Dolič (Kotnik Marjan, Kotnik Bogo, Kotnik Drago) 129

4. Mesto SD 10 (Kovač Darko, Klemen Pintar, Močivnik Jože) 127
5. Mesto Rifnik2 (Johan Ivan, Oblak Marko, Arčan Dušan) 123
6. Mesto Rifnik3 (Pikelj Aleks,. Gajšek Alojz, Breskvar Gorazd) 121+
7. Mesto SD Celje (Guček drago, Žgajner Cveto, Toman Anton) 121
8. Mesto Modri As (Žabjek Bojan, Fedoruk Igor, Rupnik Alojz) 117
9. Mesto SDPS Sl.Ko (Punčuh Žarko, Deželak Danilo, Caf Danijel) 107
Nekaj fotk s tekmovanja.
GT

Attached files [Image: 262_37f27e8046496885500f6f1f4a68e606.JPG] [Image: 262_7856b4e266926ba8f8815781cedd38d5.JPG] [Image: 262_790b3371d3f32c5f6116c5fc5ad772f4.JPG] [Image: 262_bf351c57b5e21489c5001434570588b5.JPG]