Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: Strelsko Tekmovanje CELJE 19.11.11
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
VABILO V CELJE!
RAZPIS
ODPRTEGA TEKMOVANJA V PRECIZNEM STRELJANJU
s PIŠTOLO in REVOLVERJEM


Tekmovanje bo na strelišču SD CELJE Petriček
v SOBOTO 19. novembra 2011 s pričetkom ob 9.00 uri

Strelišče je večinoma pokrito, strelci so na suhem.
Razen v primeru zelooo slabega vremena tekma bo.


Tekmovalci se lahko prijavijo osebno ali po GSM najkasneje do 11:30 ure.
Info in prijave: Rajko 070734625

Za tekmovalce lige PP-PR šteje kot OSMA tekma.

Strelske panoge:

- Disciplina VK pištola: V tej disciplini se tekmuje s pištolo kalibra 7,62 – 11,43 mm.

- Disciplina VK revolver: revolver od kalibra 7,62 – 11.43 mm.

Na turnirju se izvede serija 5 poizkusnih strelov v času do 5 minut (tarčo se pokaže strelcu), nato pa tri serije po 10 strelov v trajanju do 10 minut za serijo. Tarče so standardne ISSF.


Na tekmi se podeli odličja:
- pokale za prve tri ekipe in medalje za člane ekip v kategorijah pištola in revolver
- medalje za najboljših pet posameznikov v kategorijah pištola in revolver
- odličja za prve tri v dodatnih disciplinah


ŠTETJE:
Vrstni red najprej odloči večje število doseženih krogov, nato boljši rezultat zadnje serije, večje število desetk, devetk itd, večje število notranjih desetk.
V primeri popolnoma enakega rezultata je delitev mest.

Tekmovalci se ne smejo dotikati tarč, dokler tarče niso pregledane in rezultat vpisan.
Po izidu začasnih rezultatov ima tekmovalec možnost pregleda in pritožbe zaradi napake.
Pred začetkom lahko vsako od sodelujočih društev predlaga enega člana v tekmovalno komisijo.

Ekipo se prijavi pred pričetkom tekmovanja. Tekmovalec lahko na isti tekmi strelja samo za isto ekipo. Ekipa ima lahko na isti tekmi samo iste člane v obeh disciplinah.

Ekipe se na turnirju razvrstijo na dosežena mesta s seštevkom krogov vseh treh tekmovalcev.
V primeru enakega rezultata odloča o uvrstitvi boljši rezultat zadnjega strelca, nato večje število desetk zadnjega strelca itd, večje število notranjih desetk.
Obvestilo!
Na tekmovanju se bo izvedla tudi Dodatna Disciplina:

Hitrostno Posamezno VK pištola ali revolver

Pravila:
- Strelec lahko strelja s pištolo ali revolverjem
- Strelec strelja tri serije po 5 strelov v isto tarčo. Čas za streljanje je 60 – 50 – 40 sekund. Med vsako serijo je kratka pavza za pripravo na novo.
- Startna pozicija: orožje polno, pripravljeno na strel v roki pod kotom 45° in s prstom vidno odmaknjenim od sprožilca.
- Startni ukazi:
• 30 sekund za merjenje v prazno (strelec lahko meri in strelja v prazno)
• Strelec – napolni in pripravi orožje za strel (orožje se pripravi na strel in drži v roki pod kotom 45°)
• POZOR
• 3 – 2 --1 Signal za začetek
• Še 10 sekund – 5 – 4 - 3 – 2 – 1 – Signal za konec
• Odloži orožje prazno na mizo
- V primeru enakega rezultata odloča o uvrstitvi večje število desetk, devetk, itd…, nato večje število notranjih desetk.
- V primeru popolnoma enakega rezultata (do 3. mesta) tekmovalci odstrelijo (na nove tarče) za odločitev:
• Serijo 3-h strelov v času 30 sekund
• Če še ni odločitve pa po en strel v 10 sekundah do končne odločitve.

Pokali za prve tri tekmovalce.

Vabljeni!
Pokalno Prvenstvo Pištola/Revolver 2011
8.tekma PP-PR
CELJE, 19.11.2011


REZULTATI

Rezultati Pištola 3x10

Mesto ----- Priimek Ime Klub --- Izr1 Pi1 Pi2 Pi3
1 Gajšek Štefan SD Rifnik1 285 96 94 95
2 Jelen Bojan SD Rifnik1 284+ 96 93 95
3 Žakelj Janez SD SOIT1 284 98 94 92
4 Štremfel Aleksander SD SOIT1 283 96 95 92
5 Kotnik Marjan SD Dolič 282 94 96 92

6 Štremfel Branko SD SOIT1 281 96 89 96
7 Toman Anton SD Celje 280+ 91 93 96
8 Kotnik Bogomir SD Dolič 280 94 92 94
9 Guček Drago SD Celje 278 92 91 95
10 Pintar Klemen SD Modri As 278+ 91 94 93
11 Frece Slavko SD Celje 277 91 94 92
12 Smole Viktor SD Rifnik1 276+ 87 95 94
13 Rupnik Alojz SD Modri As 276 92 89 95
14 Žakelj Danica SD SOIT2 271 91 87 93
15 Kotnik Drago SD Dolič 268 92 91 85
16 Žgajner Cveto SD Celje2 266 90 88 88
17 Žabjek Bojan SD Modri As 264+ 85 92 87
18 Poropat Rok SD Strelec 264 86 87 91
19 Hrovat Milan SD Dolič2 262 89 86 87
20 Hajnšek Kristian SD 10 260 88 91 81
21 Punčuh Žarko S.D.P.S. Slov.Konjice 253 84 84 85
22 Pesjak Vinko SD Celje2 249 81 86 82
23 Kalšek Anton SD Celje2 240 70 87 83
24 Javoršek Matej SD Dum Dum 233+ 65 84 84
25 Zupančič Božidar SD Rifnik2 233 81 75 77
26 Deželak Danilo SD Rifnik2 232 68 82 82
27 Slemnik Anton SK Elite Team 231 79 83 69
28 Rovan Marko SD Kaptol 222 79 71 72
29 Kladnik Gerhard SK Sv. Jurij 220 65 77 78
30 Vojvoda Miha SD 10 216 71 68 77
31 Klemen Franci SD Dum Dum 211 65 63 83
32 Caf Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 201 70 61 70
33 Kovač Branko SD Kaptol 198 66 60 72
34 Petrak Božidar DVV IST 197 63 67 67
35 Belič Jadran DVV JOD 192 59 65 68
36 Bajc Darko DVV DFE 180 51 66 63
37 Brglez Branko SK Ptuj 168 60 51 57
38 Bojkovski Marjan DVV Jod-st 154 46 55 53
39 Petelinšek Vinko SD Rifnik2 149 44 58 47
40 Akrapovič Vital DVV Jod-st 0 0 0 0
41 Lesjak Rajko DVV Jod113 0 0 0 0



Rezultati Revolver 3x10

Mesto ----- Priimek Ime Klub --- Izr2 Re1 Re2 Re3
1 Frece Slavko SD Celje 289 97 95 97
2 Jelen Bojan SD Rifnik1 287 93 97 97
3 Smole Viktor SD Rifnik1 286+ 96 94 96
4 Guček Drago SD Celje 286 96 94 96
5 Žakelj Janez SD SOIT1 285+ 92 97 96

6 Gajšek Štefan SD Rifnik1 285 95 95 95
7 Štremfel Branko SD SOIT1 283 98 94 91
8 Kotnik Drago SD Dolič 281 97 93 91
9 Toman Anton SD Celje 279 92 93 94
10 Kotnik Bogomir SD Dolič 277 92 90 95
11 Rupnik Alojz SD Modri As 276 89 94 93
12 Pintar Klemen SD Modri As 274 94 92 88
13 Žabjek Bojan SD Modri As 272 93 92 87
14 Kotnik Marjan SD Dolič 270 92 87 91
15 Pesjak Vinko SD Celje2 268+ 90 90 88
16 Štremfel Aleksander SD SOIT1 268 91 89 88
17 Žakelj Danica SD SOIT2 262 86 86 90
18 Žgajner Cveto SD Celje2 260 85 85 90
19 Punčuh Žarko S.D.P.S. Slov.Konjice 255 88 85 82
20 Hrovat Milan SD Dolič2 253 79 89 85
21 Slemnik Anton SK Elite Team 252 86 83 83
22 Kalšek Anton SD Celje2 249 82 82 85
23 Kladnik Gerhard SK Sv. Jurij 248 78 92 78
24 Vojvoda Miha SD 10 244 80 81 83
25 Deželak Danilo SD Rifnik2 237 83 77 77
26 Zupančič Božidar SD Rifnik2 218 82 67 69
27 Belič Jadran DVV JOD 213 69 73 71
28 Petrak Božidar DVV IST 202 66 67 69
29 Bajc Darko DVV DFE 194 64 63 67
30 Caf Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 192 65 59 68
31 Lesjak Rajko DVV Jod113 0 0 0 0


EKIPNI REZULTATI PIŠTOLA

Klub Priimek Ime Izr1
SD SOIT1 Žakelj Janez 284
Štremfel Aleksander 283
Štremfel Branko 281
Vsota od Izr1 848
SD Rifnik1 Gajšek Štefan 285
Jelen Bojan 284
Smole Viktor 276
Vsota od Izr1 845
SD Celje Toman Anton 280
Guček Drago 278
Frece Slavko 277
Vsota od Izr1 835

SD Dolič Kotnik Marjan 282
Kotnik Bogomir 280
Kotnik Drago 268
Vsota od Izr1 830
SD Modri As Pintar Klemen 278
Rupnik Alojz 276
Žabjek Bojan 264
Vsota od Izr1 818
SD Celje2 Žgajner Cveto 266
Pesjak Vinko 249
Kalšek Anton 240
Vsota od Izr1 755
SD Rifnik2 Zupančič Božidar 233
Deželak Danilo 232
Petelinšek Vinko 149
Vsota od Izr1 614
SD 10 Hajnšek Kristian 260
Vojvoda Miha 216
Vsota od Izr1 476
S.D.P.S. Slov.Konjice Punčuh Žarko 253
Caf Danijel 201
Vsota od Izr1 454
SD Dum Dum Javoršek Matej 233
Klemen Franci 211
Vsota od Izr1 444
SD Kaptol Rovan Marko 222
Kovač Branko 198
Vsota od Izr1 420


EKIPNI REZULTATI REVOLVER

Klub Priimek Ime Izr2
SD Rifnik1 Jelen Bojan 287
Smole Viktor 286
Gajšek Štefan 285
Vsota od Izr2 858
SD Celje Frece Slavko 289
Guček Drago 286
Toman Anton 279
Vsota od Izr2 854
SD SOIT1 Žakelj Janez 285
Štremfel Branko 283
Štremfel Aleksander 268
Vsota od Izr2 836

SD Dolič Kotnik Drago 281
Kotnik Bogomir 277
Kotnik Marjan 270
Vsota od Izr2 828
SD Modri As Rupnik Alojz 276
Pintar Klemen 274
Žabjek Bojan 272
Vsota od Izr2 822
SD Celje2 Pesjak Vinko 268
Žgajner Cveto 260
Kalšek Anton 249
Vsota od Izr2 777
SD Rifnik2 Deželak Danilo 237
Zupančič Božidar 218
Vsota od Izr2 455
S.D.P.S. Slov.Konjice Punčuh Žarko 255
Caf Danijel 192
Vsota od Izr2 447


Hitrostno streljanje
(25m, 3x5 strelov, 60-50-40 sekund)

Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Smole Viktor SD Rifnik1 142
2 Jelen Bojan SD Rifnik1 140
3 Kotnik Drago SD Dolič 139

4 Gajšek Štefan SD Rifnik1 138
5 Frece Slavko SD Celje 137
6 Toman Anton SD Celje 134
7 Rupnik Alojz SD Modri As 133
8 Žabjek Bojan SD Modri As 130
9 Slemnik Anton SK Elite Team 126
10 Guček Drago SD Celje 124
11 Žakelj Danica SD SOIT2 123
12 Žakelj Janez SD SOIT1 120
13 Punčuh Žarko S.D.P.S. Slov.Konjice 115
14 Žgajner Cveto SD Celje2 113
15 Rovan Marko SD Kaptol 100
16 Deželak Danilo SD Rifnik2 81
17 Hrovat Milan SD Dolič2 75
18 Zupančič Božidar SD Rifnik2 71
19 Caf Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 67