Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: VABILO na Strelsko Srečanje Pištola/Revolver Sobota 25.2.12
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
VABILO na STRELSKO TEKMOVANJE
V preciznem streljanju s PIŠTOLO in REVOLVERJEM


Tekmovanje bo na klubskem strelišču SD DOLIČ
(Avtocesta Celje-MB izvoz za Velenje-proti Mislinji).
Naslov: SD Dolič, Gornji Dolič 59, Mislinja

v SOBOTO 25. februara 2012 s pričetkom ob 9.30 uri
Strelišče je pokrito in ogrevano, strelci so na suhem in toplem. Razen v izredno slabem vremenu Srečanje bo.
Za tekmovalce lige PP-PR 12 šteje kot PRVA tekma.


Tekmovalci se lahko prijavijo osebno ali po GSM najkasneje do 11:30 ure.
Informacije (pred prijave niso potrebne):
Franc 040830910
Rajko 070734625



Strelske panoge:

- Disciplina VK pištola: V tej disciplini se tekmuje s pištolo kalibra 7,62 – 11,43 mm.

- Disciplina VK revolver: revolver od kalibra 7,62 – 11.43 mm.


Na turnirju se izvede serija 5 poizkusnih strelov v času do 5 minut (tarčo se pokaže strelcu), nato pa tri serije po 10 strelov v trajanju do 10 minut za serijo. Tarče so standardne ISSF.

- Dodatna Disciplina: Hitrostno Posamezno VK pištola ali revolver
- Strelec lahko strelja s pištolo ali revolverjem
- Strelec strelja tri serije po 5 strelov v isto tarčo. Čas za streljanje je 50 – 40 – 30 sekund. Med vsako serijo je kratka pavza za pripravo na novo.
- Startna pozicija: orožje polno, pripravljeno na strel v roki pod kotom 45° in s prstom vidno odmaknjenim od sprožilca.
Startni ukazi:
• 30 sekund za merjenje v prazno (strelec lahko meri in strelja v prazno)
• Strelec – napolni in pripravi orožje za strel (orožje se pripravi na strel in drži v roki pod kotom 45°)
• POZOR
• 3 – 2 --1 Signal za začetek
• Še 10 sekund – 5 – 4 - 3 – 2 – 1 – Signal za konec
• Odloži orožje prazno na mizo

- V primeru enakega rezultata odloča o uvrstitvi večje število desetk, devetk, itd…, nato večje število notranjih desetk.
- V primeru popolnoma enakega rezultata (do 3. mesta) tekmovalci odstrelijo (na nove tarče) za odločitev:
• Serijo 3-h strelov v času 30 sekund
• Če še ni odločitve pa po en strel v 10 sekundah do končne odločitve.

Na tekmi se podeli medalje:
- za člane prvih treh ekip v kategorijah pištola in revolver
- za najboljših pet posameznikov v kategorijah pištola in revolver
- za prve tri v dodatni disciplini


ŠTETJE:
Vrstni red najprej odloči večje število doseženih krogov, nato boljši rezultat zadnje serije, večje število desetk, devetk itd, večje število notranjih desetk.
V primeri popolnoma enakega rezultata je delitev mest.

Tekmovalci se ne smejo dotikati tarč, dokler tarče niso pregledane in rezultat vpisan.
Po izidu začasnih rezultatov ima tekmovalec možnost pregleda in pritožbe zaradi napake.
Pred začetkom lahko vsako od sodelujočih društev predlaga enega člana v tekmovalno komisijo.

Ekipo se prijavi pred pričetkom tekmovanja. Tekmovalec lahko na isti tekmi strelja samo za isto ekipo. Ekipa ima lahko na isti tekmi samo iste člane v obeh disciplinah.

Ekipe se na turnirju razvrstijo na dosežena mesta s seštevkom krogov vseh treh tekmovalcev.
V primeru enakega rezultata odloča o uvrstitvi boljši rezultat zadnjega strelca, nato večje število desetk zadnjega strelca itd, večje število notranjih desetk.

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/262_...7fd19d.doc (74.5 KB)Â
POKALNO PRVENSTVO – PIŠTOLA/REVOLVER 2012
1.kolo PP-PR12
DOLIČ, 25. Februar 2012


Skupni seštevek rezultatov

Mesto ----- Priimek Ime Klub Seštevek
1 Frece Slavko SD Celje 707
2 Jelen Bojan SD Rifnik1 706
3 Gajšek Štefan SD Rifnik1 705
4 Smole Viktor SD Rifnik1 694
5 Guček Drago SD Celje 688
6 Kotnik Bogomir SD Dolič 686
7 Kotnik Drago SD Dolič 677
8 Peterka Branko SD Kremen Moravče 676
9 Toman Anton SD Celje 666
10 Krašovec Darko SD Kremen Moravče 656
11 Kotnik Marjan SD Dolič 655
12 Kimovec Borut SD Kremen Moravče 654
13 Japelj Simon SD Vrhnika 641
14 Slemnik Anton SK Elite Team 628
15 Obrez Jožef SD Rifnik2 536
16 Kac Sašo SK Elite Team 505
17 Punčuh Žarko S.D.P.S. Slov.Konjice 483
18 Kovač Peter SK Elite Team 477
19 Krajnc Jože SD Slovenj Gradec 469
20 Lajnšček Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 448
21 Caf Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 417
22 Deželak Danilo SD Rifnik2 406
23 Javornik Stanko SD Slovenj Gradec 349
24 Hajnšek Kristian SD Celje 284
25 Gregorc Tomaž SD Iška vas 258
26 Vojvoda Miha SD 10 256
27 Fleischmann Bernarda SK 31 250
28 Jakupović Refik LŠD Vinska Gora 240
29 Marin Rok SD 10 229
30 Boltar Erik DVV Strelec 203
31 Fleischmann Uroš SK 31 159
32 Musa Mustafa LŠD Vinska Gora 143
33 Mankoč Marjan DVV Strelec 142
34 Praprotnik Damjan 130
35 Tajnšek Miha 100
36 Pesko Kristian 38
37 Lesjak Rajko DVV JOD113 0



REZULTATI Hitrostno streljanje
(3x5 strelov 50-40-30 sekund
)
Mesto Priimek Ime Klub ----- skupaj
1 Jelen Bojan SD Rifnik1 144
2 Frece Slavko SD Celje 140+
3 Gajšek Štefan SD Rifnik1 140

4 Smole Viktor SD Rifnik1 137
5 Kotnik Bogomir SD Dolič 135
6 Slemnik Anton SK Elite Team 131
7 Guček Drago SD Celje 130
8 Kotnik Drago SD Dolič 127+
9 Peterka Branko SD Kremen Moravče 127
10 Kotnik Marjan SD Dolič 125
11 Krašovec Darko SD Kremen Moravče 122
12 Japelj Simon SD Vrhnika 116
13 Kimovec Borut SD Kremen Moravče 115
14 Toman Anton SD Celje 111
15 Kac Sašo SK Elite Team 97
16 Jakupović Refik LŠD Vinska Gora 80
17 Krajnc Jože SD Slovenj Gradec 77
18 Boltar Erik DVV Strelec 76
19 Praprotnik Damjan 51
20 Musa Mustafa LŠD Vinska Gora 27


REZULTATI Pistola 3x10

Mesto ----- Priimek Ime Klub ----- Pi1 Pi2 Pi3 Izr1
1 Frece Slavko SD Celje 96 96 97 289
2 Jelen Bojan SD Rifnik1 95 95 98 288
3 Hajnšek Kristian SD Celje 94 97 93 284

4 Gajšek Štefan SD Rifnik1 95 91 97 283+
5 Smole Viktor SD Rifnik1 91 95 97 283
6 Toman Anton SD Celje 91 93 93 277++
8 Guček Drago SD Celje 91 94 92 277+
7 Kotnik Bogomir SD Dolič 91 94 92 277
9 Kotnik Marjan SD Dolič 93 91 90 274
10 Peterka Branko SD Kremen Moravče 90 92 91 273
11 Obrez Jožef SD Rifnik2 93 88 85 266
12 Kotnik Drago SD Dolič 90 89 86 265
13 Krašovec Darko SD Kremen Moravče 92 82 88 262
14 Kimovec Borut SD Kremen Moravče 89 80 91 260
15 Japelj Simon SD Vrhnika 82 89 88 259
16 Gregorc Tomaž SD Iška vas 86 85 87 258
17 Fleischmann Uroš SK 31 78 83 89 250
18 Kovač Peter SK Elite Team 80 77 83 240
19 Punčuh Žarko S.D.P.S. Slov.Konjice 82 78 76 236
20 Slemnik Anton SK Elite Team 80 75 74 229+
21 Marin Rok SD 10 75 83 71 229
22 Caf Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 70 70 75 215
23 Lajnšček Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 66 74 73 213
24 Krajnc Jože SD Slovenj Gradec 60 65 67 192
25 Kac Sašo SK Elite Team 67 47 71 185
26 Deželak Danilo SD Rifnik2 46 70 65 181
27 Javornik Stanko SD Slovenj Gradec 69 56 49 174
28 Jakupović Refik LŠD Vinska Gora 62 43 55 160
29 Fleischmann Bernarda SK 31 60 54 45 159
30 Boltar Erik DVV Strelec 42 44 41 127
31 Musa Mustafa LŠD Vinska Gora 37 32 47 116
32 Tajnšek Miha 34 43 23 100
33 Praprotnik Damjan 21 23 35 79
34 Pesko Kristian 15 7 16 38



REZULTATI Revolver 3x10

Mesto ----- Priimek Ime Klub ----- Re1 Re2 Re3 Izr2
1 Gajšek Štefan SD Rifnik1 94 93 95 282
2 Guček Drago SD Celje .95 91 95 281
3 Kimovec Borut SD Kremen Moravče 91 96 92 279

4 Toman Anton SD Celje 93 91 94 278+
5 Frece Slavko SD Celje 91 95 92 278
6 Kotnik Bogomir SD Dolič 91 92 93 276+
7 Peterka Branko SD Kremen Moravče 94 95 87 276
8 Jelen Bojan SD Rifnik1 87 95 92 274
9 Kotnik Marjan SD Dolič 92 90 92 274
10 Smole Viktor SD Rifnik1 92 90 92 274
11 Krašovec Darko SD Kremen Moravče 92 87 93 272
12 Obrez Jožef SD Rifnik2 91 88 91 270
13 Slemnik Anton SK Elite Team 95 87 86 268
14 Japelj Simon SD Vrhnika 92 85 89 266
15 Kotnik Drago SD Dolič 87 91 87 265
16 Vojvoda Miha SD 10 82 90 84 256
17 Punčuh Žarko S.D.P.S. Slov.Konjice 82 84 81 247
18 Kovač Peter SK Elite Team 83 78 76 237
19 Lajnšček Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 76 83 76 235
20 Deželak Danilo SD Rifnik2 74 69 82 225
21 Kac Sašo SK Elite Team 69 75 79 223
22 Caf Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 56 82 64 202
23 Krajnc Jože SD Slovenj Gradec 68 63 69 200
24 Javornik Stanko SD Slovenj Gradec 50 66 59 175
25 Mankoč Marjan DVV Strelec 33 57 52 142


EKIPNI REZULTATI PIŠTOLA

Klub Priimek Ime Izr1
SD Rifnik1 Jelen Bojan 288
Smole Viktor 283
Gajšek Štefan 283
Vsota od Izr1 854
SD Celje Frece Slavko 289
Toman Anton 277
Guček Drago 277
Vsota od Izr1 843
SD Dolič Kotnik Bogomir 277
Kotnik Marjan 274
Kotnik Drago 265
Vsota od Izr1 816

SD Kremen Moravče Peterka Branko 273
Krašovec Darko 262
Kimovec Borut 260
Vsota od Izr1 795
S.D.P.S. Slov.Konjice Punčuh Žarko 236
Caf Danijel 215
Lajnšček Danijel 213
Vsota od Izr1 664
SK Elite Team Kovač Peter 240
Slemnik Anton 229
Kac Sašo 185
Vsota od Izr1 654
SD Rifnik2 Obrez Jožef 266
Deželak Danilo 181
Vsota od Izr1 447
SK 31 Fleischmann Uroš 250
Fleischmann Bernarda 159
Vsota od Izr1 409
SD Slovenj Gradec Krajnc Jože 192
Javornik Stanko 174
Vsota od Izr1 366
LŠD Vinska Gora Jakupović Refik 160
Musa Mustafa 116
Vsota od Izr1 276
Vsota od Izr1 258
(Posamezno) Tajnšek Miha 100
Praprotnik Damjan 79
Pesko Kristian 38
Vsota od Izr1 217


EKIPNI REZULTATI REVOLVER

Klub Priimek Ime Izr2
SD Celje Guček Drago 281
Toman Anton 278
Frece Slavko 278
Vsota od Izr2 837
SD Rifnik1 Gajšek Štefan 282
Jelen Bojan 274
Smole Viktor 274
Vsota od Izr2 830
SD Kremen Moravče Kimovec Borut 279
Peterka Branko 276
Krašovec Darko 272
Vsota od Izr2 827

SD Dolič Kotnik Bogomir 276
Kotnik Marjan 274
Kotnik Drago 265
Vsota od Izr2 815
SK Elite Team Slemnik Anton 268
Kovač Peter 237
Kac Sašo 223
Vsota od Izr2 728
S.D.P.S. Slov.Konjice Punčuh Žarko 247
Lajnšček Danijel 235
Caf Danijel 202
Vsota od Izr2 684
SD Rifnik2 Obrez Jožef 270
Deželak Danilo 225
Vsota od Izr2 495
SD Slovenj Gradec Krajnc Jože 200
Javornik Stanko 175
Vsota od Izr2 375