Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: Skupni rezultati PrimLige-11
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
PrimLiga-11

Skupni rezultati
(seštevek treh boljših rezultatov)

Skupni seštevek PrimLige11
Mesto Priimek in ime Klub --- --- Krogov
1 Krajnc Iztok SD Radovljica 1626
2 Slemnik Anton SK Elite Team 1507
3 Bulat Darko SD Dum Dum 1445

4 Bezek Vlado SD Nanos 1375
5 Japelj Simon SD Vrhnika 1374
6 Jereb Zvonko CVV Logatec 1251

7 Akrapović Vito DVV Strelec 976
8 Krušič Vinko SD Sl.Gradec 846
9 Belič Jadran DVV JOD 825
10 Fedoruk Igor SD Strelec 825
11 Bojkovski Marjan SD Stuff 761
12 Lojk Ivan DVV Strelec 677
13 Baranja Karlo SD postojna 652
14 Biščak Valter SD Nanos 629
15 Kovač Peter SK Elite Team 592
16 Jelen Bojan SD Rifnik 572
17 Gajšek Štefan SD Rifnik 563
18 Katarinčič Mario SD Stuff 551
19 Kac Sašo SK Elite Team 540
20 Cigler Jurij DVV Strelec 519
21 Štaut Karolina SD Strelec 497
22 Žabjek Bojan SD Modri as 493
23 Lesjak Rajko DVV JOD 489
24 Boltar Erik DVV Strelec 486
25 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 485
26 Vidmar Miro DVV Strelec 474
27 Rozman Mirko CVV Logatec 464
28 Grdič Zdenko CVV Logatec 462
29 Palhartinger Uroš SD Celje 446
30 Kos Amadej SD Dum Dum 438
31 Petrak Božo DVV IST 424
32 Škof Andrej SD Dum Dum 424
33 Kovač Vojko DVV DFE 399
34 Železnik Matej SD Dum Dum 384
35 Krsmanović Dušan DVV JOD 369
36 Toman Anton SD Celje 358
37 Breskvar Gorazd SD Dum Dum 353
38 Vojvoda Miha SD 10 348
39 Sterle Marko SD Iška vas 324
40 Gregorc Tomaž SD Iška vas 321
41 Zajc Jernej SD SOIT 309
42 Mankoč Marjan 308
43 Rojec Tone SD Jože Kovačič 302
44 Rauter Marjan SD Dum Dum 296
45 Spinelli Drago SD Postojna 295
46 Plešnar Andrej SD Matičnik 292
47 Bektašević Mesid SD Dum Dum 292
48 Klemen Franci SD Dum Dum 287
49 Jeglič Gregor SD Dum Dum 274
50 Čepin Urška SD SOIT 262
51 Tola Dejan Body Guard 260
52 Grudnik Jože Sk Menina 253
53 Založnik Miran SD Sl.Gradec 248
54 Bizjak Anton SD Nanos 239
55 Zabukovec Rok SD Iška vas 222
56 Krajnc Jože SD Sl.Gradec 220
57 Kastelic Gregor SD Iška vas 183
58 Sežun Dimitrij SD Dum Dum 183
59 Čuk Peter SD postojna 170
60 Rupnik Anton CVV Logatec 169
61 Kovačevič Boro CVV Logatec 167
62 Jadek Danijel LŠD Vinska gora 164
63 Hvalica Andraž SD SOIT 163
64 Baranja Jernej SD postojna 160
65 Jerabek Borislav SD polzela 157
66 Štern luka SD Iška vas 151
67 Turšič Bojan 147
68 Eržen Katjuša SD Dum Dum 146
69 Žbona Stanko SD Sodražica 145
70 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica 143
71 Tepej Marko SD Dum Dum 139
72 Ninković Josip SD SOIT 139
73 Sabadin Iztok DVV Strelec 132
74 Černigoj Jože SD Burja Vipava 131
75 Zupanc Peter SD Dum Dum 130
76 Medjo Primož SD Dum Dum 129
77 Čekić Srđan SD Iška vas 128
78 Detela Boštjan SD Dum Dum 128
79 Lapuh Kristjan SD Dum Dum 126
80 Pančur Aleš SD Dum Dum 122
81 Vamberger Tone SD Iška vas 115
82 Rojc Marko SD Dum Dum 114
83 Jezernik Ožbej SD Dum Dum 99
84 Blaj Peter SD Gornji grad 98
85 Hudorovac Branko SD Dum Dum 93
86 Brišnik Bojan SD Dum Dum 93
87 Javornik Stanko SD Sl.Gradec 86
88 Caharija Maša DVV Strelec 84
89 Ženko Damijan 73
90 Krumpak Robert Sk SvJurij 65
91 Škrlj Bernard 65
92 Hoyer Matjaž SD Dum Dum 56
93 Mihelčič Rok DVV Strelec 56
94 Ilić Uroš SD Dum Dum 56
95 Kovač Branko SD Kaptol 50
96 Softić Selim DVV Strelec 33
97 Urh Anže SD Dum Dum 28



Končni rezultat PIŠTOLA
Mesto Priimek in ime Klub --- --- --- --- Krogov
1 Krajnc Iztok SD Radovljica 542
2 Japelj Simon SD Vrhnika 522
3 Bulat Darko SD Dum Dum 505

4 Bezek Vlado SD Nanos 456
5 Slemnik Anton SK Elite Team 432
6 Jereb Zvonko CVV Logatec 421
7 Fedoruk Igor SD Strelec 319
8 Biščak Valter SD Nanos 304
9 Rauter Marjan SD Dum Dum 296
10 Klemen Franci SD Dum Dum 287
11 Kos Amadej SD Dum Dum 282
12 Železnik Matej SD Dum Dum 270
13 Čepin Urška SD SOIT 262
14 Akrapović Vito DVV Strelec 256
15 Lesjak Rajko DVV JOD 222
16 Boltar Erik DVV Strelec 198
17 Belič Jadran DVV JOD 194
18 Palhartinger Uroš SD Celje 193
19 Gajšek Štefan SD Rifnik 189
20 Jelen Bojan SD Rifnik 188
21 Vidmar Miro DVV Strelec 188
22 Breskvar Gorazd SD Dum Dum 183
23 Sežun Dimitrij SD Dum Dum 183
24 Toman Anton SD Celje 176
25 Lojk Ivan DVV Strelec 174
26 Žabjek Bojan SD Modri as 173
27 Krsmanović Dušan DVV JOD 171
28 Kovač Peter SK Elite Team 169
29 Rupnik Anton CVV Logatec 169
30 Cigler Jurij DVV Strelec 168
31 Štaut Karolina SD Strelec 168
32 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 167
33 Kovačevič Boro CVV Logatec 167
34 Hvalica Andraž SD SOIT 163
35 Grdič Zdenko CVV Logatec 159
36 Gregorc Tomaž SD Iška vas 158
37 Spinelli Drago SD Postojna 151
38 Turšič Bojan 147
39 Eržen Katjuša SD Dum Dum 146
40 Žbona Stanko SD Sodražica 145
41 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica 143
42 Rojec Tone SD Jože Kovačič 142
43 Tepej Marko SD Dum Dum 139
44 Tola Dejan Body Guard 135
45 Škof Andrej SD Dum Dum 134
46 Černigoj Jože SD Burja Vipava 131
47 Bektašević Mesid SD Dum Dum 130
48 Zupanc Peter SD Dum Dum 130
49 Detela Boštjan SD Dum Dum 128
50 Kac Sašo SK Elite Team 127
51 Pančur Aleš SD Dum Dum 122
52 Jeglič Gregor SD Dum Dum 118
53 Rojc Marko SD Dum Dum 114
54 Kovač Vojko DVV DFE 111
55 Bizjak Anton SD Nanos 109
56 Bojkovski Marjan SD Stuff 101
57 Petrak Božo DVV IST 99
58 Jezernik Ožbej SD Dum Dum 99
59 Blaj Peter SD Gornji grad 98
60 Jadek Danijel LŠD Vinska gora 97
61 Hudorovac Branko SD Dum Dum 93
62 Brišnik Bojan SD Dum Dum 93
63 Krajnc Jože SD Sl.Gradec 92
64 Grudnik Jože Sk Menina 86
65 Katarinčič Mario SD Stuff 85
66 Čuk Peter SD postojna 84
67 Caharija Maša DVV Strelec 84
68 Medjo Primož SD Dum Dum 81
69 Mankoč Marjan 74
70 Ženko Damijan 73
71 Zabukovec Rok SD Iška vas 65
72 Škrlj Bernard 65
73 Ilić Uroš SD Dum Dum 56
74 Hoyer Matjaž SD Dum Dum 56
75 Ninković Josip SD SOIT 55
76 Sabadin Iztok DVV Strelec 55
77 Jerabek Borislav SD polzela 51
78 Kovač Branko SD Kaptol 50
79 Javornik Stanko SD Sl.Gradec 41
80 Kastelic Gregor SD Iška vas 35
81 Softić Selim DVV Strelec 33
82 Urh Anže SD Dum Dum 28
83 Lapuh Kristjan SD Dum Dum 27
84 Vamberger Tone SD Iška vas 18
85 Mihelčič Rok DVV Strelec 8

Končni rezultat REVOLVER
Mesto Priimek in ime Klub --- --- --- --- Krogov
1 Krajnc Iztok SD Radovljica 540
2 Japelj Simon SD Vrhnika 528
3 Slemnik Anton SK Elite Team 495

4 Bulat Darko SD Dum Dum 476
5 Bezek Vlado SD Nanos 448
6 Jereb Zvonko CVV Logatec 433
7 Fedoruk Igor SD Strelec 335
8 Zajc Jernej SD SOIT 309
9 Vidmar Miro DVV Strelec 286
10 Krušič Vinko SD Sl.Gradec 285
11 Belič Jadran DVV JOD 197
12 Jelen Bojan SD Rifnik 191
13 Gajšek Štefan SD Rifnik 188
14 Toman Anton SD Celje 182
15 Cigler Jurij DVV Strelec 173
16 Breskvar Gorazd SD Dum Dum 170
17 Boltar Erik DVV Strelec 169
18 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 167
19 Grudnik Jože Sk Menina 167
20 Vojvoda Miha SD 10 167
21 Biščak Valter SD Nanos 166
22 Kovač Peter SK Elite Team 163
23 Bektašević Mesid SD Dum Dum 162
24 Žabjek Bojan SD Modri as 161
25 Rojec Tone SD Jože Kovačič 160
26 Baranja Jernej SD postojna 160
27 Štaut Karolina SD Strelec 158
28 Škof Andrej SD Dum Dum 157
29 Kos Amadej SD Dum Dum 156
30 Jeglič Gregor SD Dum Dum 156
31 Baranja Karlo SD postojna 156
32 Rozman Mirko CVV Logatec 152
33 Spinelli Drago SD Postojna 144
34 Kac Sašo SK Elite Team 136
35 Lesjak Rajko DVV JOD 132
36 Katarinčič Mario SD Stuff 132
37 Krajnc Jože SD Sl.Gradec 128
38 Tola Dejan Body Guard 125
39 Založnik Miran SD Sl.Gradec 121
40 Železnik Matej SD Dum Dum 114
41 Lojk Ivan DVV Strelec 111
42 Bojkovski Marjan SD Stuff 106
43 Petrak Božo DVV IST 106
44 Jerabek Borislav SD polzela 106
45 Kovač Vojko DVV DFE 99
46 Lapuh Kristjan SD Dum Dum 99
47 Vamberger Tone SD Iška vas 97
48 Ninković Josip SD SOIT 84
49 Mankoč Marjan 78
50 Jadek Danijel LŠD Vinska gora 67
51 Krumpak Robert Sk SvJurij 65
52 Medjo Primož SD Dum Dum 48
53 Javornik Stanko SD Sl.Gradec 45

Končni rezultat MK kratkocevno (do155mm)
Mesto Priimek in ime Klub --- --- Krogov
1 Krajnc Iztok SD Radovljica 544
2 Bulat Darko SD Dum Dum 514
3 Slemnik Anton SK Elite Team 487

4 Japelj Simon SD Vrhnika 324
5 Krušič Vinko SD Sl.Gradec 284
6 Plešnar Andrej SD Matičnik 250
7 Belič Jadran DVV JOD 220
8 Akrapović Vito DVV Strelec 214
9 Jelen Bojan SD Rifnik 193
10 Bojkovski Marjan SD Stuff 192
11 Gajšek Štefan SD Rifnik 186
12 Vojvoda Miha SD 10 181
13 Cigler Jurij DVV Strelec 178
14 Fedoruk Igor SD Strelec 171
15 Kovač Peter SK Elite Team 171
16 Štaut Karolina SD Strelec 171
17 Lojk Ivan DVV Strelec 171
18 Žabjek Bojan SD Modri as 159
19 Rozman Mirko CVV Logatec 154
20 Kac Sašo SK Elite Team 149
21 Grdič Zdenko CVV Logatec 145
22 Lesjak Rajko DVV JOD 135
23 Založnik Miran SD Sl.Gradec 127
24 Katarinčič Mario SD Stuff 124
25 Petrak Božo DVV IST 122
26 Kovač Vojko DVV DFE 97
27 Mankoč Marjan 74


Končni rezultat MK serijska puška 25m stoje
Mesto Priimek in ime Klub --- --- Krogov
1 Baranja Karlo SD postojna 496
2 Bezek Vlado SD Nanos 471
3 Jereb Zvonko CVV Logatec 397

4 Akrapović Vito DVV Strelec 363
5 Bojkovski Marjan SD Stuff 362
6 Sterle Marko SD Iška vas 324
7 Krušič Vinko SD Sl.Gradec 277
8 Palhartinger Uroš SD Celje 253
9 Lojk Ivan DVV Strelec 221
11 Belič Jadran DVV JOD 214
12 Katarinčič Mario SD Stuff 210
13 Krsmanović Dušan DVV JOD 198
14 Gregorc Tomaž SD Iška vas 163
15 Biščak Valter SD Nanos 159
16 Rozman Mirko CVV Logatec 158
17 Grdič Zdenko CVV Logatec 158
18 Zabukovec Rok SD Iška vas 157
19 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 151
20 Štern luka SD Iška vas 151
21 Kastelic Gregor SD Iška vas 148
22 Škof Andrej SD Dum Dum 133
23 Bizjak Anton SD Nanos 130
25 Kac Sašo SK Elite Team 128
26 Čekić Srđan SD Iška vas 128
27 Boltar Erik DVV Strelec 119
28 Petrak Božo DVV IST 97
29 Slemnik Anton SK Elite Team 93
30 Kovač Vojko DVV DFE 92
31 Kovač Peter SK Elite Team 89
32 Čuk Peter SD postojna 86
33 Mankoč Marjan 82
34 Sabadin Iztok DVV Strelec 77
35 Mihelčič Rok DVV Strelec 48
36 Plešnar Andrej SD Matičnik 42