Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: VABILO na strelsko tekmo v preciznem streljanju Pi/Re/VK/MS
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
VABILO na
STRELSKO TEKMOVANJE V PRECIZNEM STRELJANJU
s PIŠTOLO in REVOLVERJEM


Tekmovanje bo na strelišču SD RIFNIK Šentjur
(Avtocesta Celje-MB izvoz Dramlje-skozi Šentjur proti Planini).

v SOBOTO 17. marca 2012 s pričetkom po 9.30 uri
Strelišče je večinoma pokrito, strelci so na suhem.
Razen v izredno slabem vremenu Srečanje bo.


Tekmovalci se lahko prijavijo osebno ali po GSM najkasneje do 11:30 ure.
Info in prijave:
Beno 031705707
Štefan 041743849
Rajko 070734625


Za tekmovalce lige PP-PR šteje kot DRUGA tekme sezone 2012.

Strelske panoge:

- Disciplina VK pištola: V tej disciplini se tekmuje s pištolo kalibra 30 – 50.

- Disciplina VK revolver: revolver od kalibra 30 – 50.


Na turnirju se izvede serija 5 poizkusnih strelov v času do 5 minut (tarčo se pokaže strelcu), nato pa tri serije po 10 strelov v trajanju do 10 minut za serijo. Tarče so standardne ISSF.

- Dodatna Disciplina: VK puška 100m odprti merki
Tarča za VK 100 2x. Strelja se poizkusne in 15 strelov za rezultat v skupnem času 25 min.
Strelska pozicija sede s prednjim naslonom.

- Dodatna Disciplina: Ostrostrelska puška 100m
Tarča za MS 100. Strelja se poizkusne in 15 strelov za rezultat v skupnem času 25 min.
Strelska pozicija sede s prednjim naslonom.

Na tekmi se podeli odličja:
- za člane prvih treh ekip v kategorijah pištola in revolver
- za najboljših pet posameznikov v kategorijah pištola in revolver
- za prve tri v obeh dodatnih disciplinah

ŠTETJE:
Vrstni red najprej odloči večje število doseženih krogov, nato boljši rezultat zadnje serije, večje število desetk, devetk itd, večje število notranjih desetk.
V primeri popolnoma enakega rezultata je delitev mest.

Tekmovalci se ne smejo dotikati tarč, dokler tarče niso pregledane in rezultat vpisan.
Po izidu začasnih rezultatov ima tekmovalec možnost pregleda in pritožbe zaradi napake.
Pred začetkom lahko vsako od sodelujočih društev predlaga enega člana v tekmovalno komisijo.

Ekipo se prijavi pred pričetkom tekmovanja. Tekmovalec lahko na isti tekmi strelja samo za isto ekipo. Ekipa ima lahko na isti tekmi samo iste člane v obeh disciplinah.

Ekipe se na turnirju razvrstijo na dosežena mesta s seštevkom krogov vseh treh tekmovalcev.
V primeru enakega rezultata odloča o uvrstitvi boljši rezultat zadnjega strelca, nato večje število desetk zadnjega strelca itd, večje število notranjih desetk.

Attached files http://www.strelec.si/forum/uploads/2_03...331ec6.pdf (71.6 KB)Â
OBVESTILO!

Strelsko Tekmovanje RIFNIK pri Šentjurju!
17.3.2012


Strelci ki imajo v soboto 17.3. druge obveznosti ali želje,
lahko odstrelijo za rezultat v Petek, 16.3.12 popoldan (samo pištola in/ali revolver).


Obvezna telefonska prijava in dogovor o urniku:
ŠTEFAN 041-743-849.

Strelski pozdrav.
Org
[img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
Pokalno Prvenstvo Pištola/Revolver 2012
2.kolo lige
Rifnik, 17. marec 2012



Skupni seštevek PI / RE
Mesto ----- Priimek Ime Klub Seštevek
1 Jelen Bojan SD Rifnik1 578
2 Gajšek Štefan SD Rifnik1 575
3 Frece Slavko SD Celje1 567
4 Guček Drago SD Celje1 566
5 Kotnik Marjan SD Dolič1 564

6 Kotnik Drago SD Dolič1 559
7 Smole Viktor SD Rifnik1 556
8 Toman Anton SD Celje1 555
9 Peterka Branko SD Kremen Moravče 553
10 Kotnik Bogomir SD Dolič1 552
11 Kimovec Borut SD Kremen Moravče 538
12 Gajšek Alojz SD Rifnik2 538
13 Johan Ivan SD Rifnik3 536
14 Štupar Rok SK Sv.Jurij 533
15 Kovač Peter SK Elite Team 531
16 Oblak Marko SD Rifnik2 530
17 Krašovec Darko SD Kremen Moravče 528
18 Obrez Jožef SD Rifnik2 528
19 Žgajner Cveto SD Celje2 527
20 Mansutti Jože SD Rifnik3 526
21 Drobnak Slavko SD Rifnik5 522
22 Pesjak Vinko SD Celje2 518
23 Kac Sašo SK Elite Team 515
24 Hrovat Milan SD Dolič2 510
25 Kladnik Gerhard SK Sv.Jurij 504
26 Bulat Darko SD Dum Dum 498
27 Deželak Danilo SD Rifnik4 488
28 Pečar Benjamin SD Rifnik3 486
29 Voga Anton SD Rifnik4 480
30 Hudales Martin SD Dolič2 476
31 Bajc Darko DVV DFE 472
32 Belič Jadran DVV JOD 472
33 Žinkovič Janko SK Sv.Jurij 449
34 Slemnik Anton SK Elite Team 425
35 Hlupič Boris SD Rifnik6 409
36 Lončar Roman 403
37 Brglez Branko SK Ptuj 388
38 Softić Selim DVV Strelec 388
39 Fleischmann Bernarda SK 31 342
40 Fleischmann Uroš SK 31 327
41 Caf Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 317
42 Jadek Daniel LŠD Vinska Gora 273
43 Bojkovski Marjan DVV Jod-st 268
44 Friškovec Matic SD Rifnik7 257
45 Gorjanc Aleš SD Rifnik6 256
46 Tomažin Denis SD Dušan poženel 252
47 Gregorc Tomaž SD Iška vas 250
48 Zupančič Božidar SD Rifnik6 239
49 Kolar Dušan Sk Menina GG 206
50 Lesjak Rajko DVV JOD113 190
51 Kos Boris SD Rifnik5 177
52 Gospić Ninoslav SD Rifnik5 174
53 Obrez Dušan SD Rifnik4 142
54 Frece Ferdinand SD Celje2 117
55 Jerabek Borislav SD Polzela 93


Rezultati pistola 3x10
Mesto ----- Priimek Ime Klub ----- Pi1 Pi2 Pi3 Seštevek
1 Jelen Bojan SD Rifnik1 93 98 97 288
2 Gajšek Štefan SD Rifnik1 95 97 95 287
3 Frece Slavko SD Celje 95 95 94 284
4 Guček Drago SD Celje 94 94 94 282
5 Kotnik Drago SD Dolič 88 94 97 279

6 Kotnik Bogomir SD Dolič 94 90 95 279
7 Smole Viktor SD Rifnik1 93 90 94 277
8 Kotnik Marjan SD Dolič 94 93 90 277
9 Peterka Branko SD Kremen Moravče 92 97 88 277
10 Toman Anton SD Celje 93 87 96 276
11 Obrez Jožef SD Rifnik2 89 93 92 274
12 Štupar Rok SK Sv.Jurij 86 87 95 268
13 Johan Ivan SD Rifnik1 87 88 93 268
14 Gajšek Alojz SD Rifnik3 87 90 90 267
15 Drobnak Slavko SD Rifnik3 87 91 89 267
16 Pesjak Vinko SD Celje 85 89 92 266
17 Žgajner Cveto SD Celje 88 89 89 266
18 Kimovec Borut SD Kremen Moravče 87 87 90 264
19 Krašovec Darko SD Kremen Moravče 89 86 89 264
20 Kovač Peter SK Elite Team 89 84 89 262
21 Kladnik Gerhard SK Sv.Jurij 80 85 95 260
22 Oblak Marko SD Rifnik2 85 86 87 258
23 Hrovat Milan SD Dolič1 86 85 87 258
24 Mansutti Jože SD Rifnik3 88 83 86 257
25 Friškovec Matic SD Rifnik 87 86 84 257
26 Gorjanc Aleš SD Rifnik3 93 83 80 256
27 Tomažin Denis SD Dušan poženel 83 86 83 252
28 Kac Sašo SK Elite Team 85 86 80 251
29 Gregorc Tomaž SD Iška vas 84 77 89 250
30 Pečar Benjamin SD Rifnik 82 83 85 250
31 Bulat Darko SD Dum Dum 79 85 85 249
32 Voga Anton SD Rifnik5 83 82 80 245
33 Zupančič Božidar SD Rifnik 74 82 83 239
34 Žinkovič Janko SK Sv.Jurij 78 76 77 231
35 Hudales Martin SD Dolič1 79 79 70 228
36 Deželak Danilo SD Rifnik2 63 67 87 217
37 Hlupič Boris SD Rifnik 64 68 75 207
38 Brglez Branko SK Ptuj 73 66 68 207
39 Fleischmann Uroš SK 31 71 61 71 203
40 Fleischmann Bernarda SK 31 64 59 65 188
41 Jadek Daniel LŠD Vinska Gora 77 55 54 186
42 Slemnik Anton SK Elite Team 49 73 57 179
43 Kos Boris SD Rifnik 48 60 69 177
44 Lončar Roman 37 55 78 170
45 Softić Selim DVV Strelec 56 52 58 166
46 Belič Jadran DVV JOD 48 61 55 164
47 Caf Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 62 44 50 156
48 Bajc Darko DVV DFE 51 43 52 146
49 Obrez Dušan SD Rifnik4 48 55 39 142
50 Bojkovski Marjan DVV Jod-st 37 54 46 137
51 Lesjak Rajko DVV JOD113 0 0 0 100


Rezultati revolver 3x10
Mesto ----- Priimek Ime Klub ----- Re1 Re2 Re3 Seštevek
1 Jelen Bojan SD Rifnik1 95 99 96 290
2 Gajšek Štefan SD Rifnik1 94 98 96 288
3 Kotnik Marjan SD Dolič 96 94 97 287
4 Guček Drago SD Celje 95 94 95 284
5 Frece Slavko SD Celje 94 94 95 283

6 Kotnik Bogomir SD Dolič 96 93 91 280
7 Toman Anton SD Celje 91 92 96 279
8 Smole Viktor SD Rifnik1 91 94 94 279
9 Peterka Branko SD Kremen Moravče 90 93 93 276
10 Kimovec Borut SD Kremen Moravče 90 93 91 274
11 Kotnik Drago SD Dolič 92 89 92 273
12 Oblak Marko SD Rifnik2 95 91 86 272
13 Gajšek Alojz SD Rifnik3 92 92 87 271
14 Mansutti Jože SD Rifnik3 87 90 92 269
15 Kovač Peter SK Elite Team 87 93 89 269
16 Johan Ivan SD Rifnik1 92 82 94 268
17 Štupar Rok SK Sv.Jurij 84 94 87 265
18 Krašovec Darko SD Kremen Moravče 91 83 90 264
19 Kac Sašo SK Elite Team 88 90 86 264
20 Žgajner Cveto SD Celje 88 84 89 261
21 Drobnak Slavko SD Rifnik3 85 85 85 255
22 Obrez Jožef SD Rifnik2 84 85 85 254
23 Hrovat Milan SD Dolič1 83 85 84 252
24 Pesjak Vinko SD Celje 90 80 82 252
25 Bulat Darko SD Dum Dum 81 92 76 249
26 Hudales Martin SD Dolič1 81 79 88 248
27 Slemnik Anton SK Elite Team 82 89 75 246
28 Kladnik Gerhard SK Sv.Jurij 76 77 91 244
29 Pečar Benjamin SD Rifnik 77 86 73 236
30 Voga Anton SD Rifnik5 76 80 79 235
31 Lončar Roman 78 72 83 233
32 Žinkovič Janko SK Sv.Jurij 75 68 75 218
33 Deželak Danilo SD Rifnik2 70 75 69 214
34 Kolar Dušan Sk Menina GG 63 74 69 206
35 Hlupič Boris SD Rifnik 75 61 66 202
36 Brglez Branko SK Ptuj 59 65 57 181
37 Gospić Ninoslav SD Rifnik 41 67 66 174
38 Caf Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 40 57 64 161
39 Belič Jadran DVV JOD 58 52 44 154
40 Softić Selim DVV Strelec 51 43 56 150
41 Bajc Darko DVV DFE 56 42 47 145
42 Lesjak Rajko DVV JOD113 0 0 0 90
43 Jerabek Borislav SD Polzela 81 2 0 83


REZULTATI PIŠTOLA
EKIPNO


Klub Priimek Ime Izr1
SD Rifnik1 Jelen Bojan 288
Gajšek Štefan 287
Smole Viktor 277
Vsota od Izr1 852
SD Celje1 Frece Slavko 284
Guček Drago 282
Toman Anton 276
Vsota od Izr1 842
SD Dolič1 Kotnik Bogomir 279
Kotnik Drago 279
Kotnik Marjan 277
Vsota od Izr1 835

SD Kremen Moravče Peterka Branko 277
Kimovec Borut 264
Krašovec Darko 264
Vsota od Izr1 805
SD Rifnik2 Obrez Jožef 274
Gajšek Alojz 267
Oblak Marko 258
Vsota od Izr1 799
SD Rifnik3 Johan Ivan 268
Mansutti Jože 257
Pečar Benjamin 250
Vsota od Izr1 775
SK Sv.Jurij Štupar Rok 268
Kladnik Gerhard 260
Žinkovič Janko 231
Vsota od Izr1 759
SD Rifnik6 Gorjanc Aleš 256
Zupančič Božidar 239
Hlupič Boris 207
Vsota od Izr1 702
SK Elite Team Kovač Peter 262
Kac Sašo 251
Slemnik Anton 179
Vsota od Izr1 692
SD Rifnik4 Voga Anton 245
Deželak Danilo 217
Obrez Dušan 142
Vsota od Izr1 604
SD Celje2 Pesjak Vinko 266
Žgajner Cveto 266
Frece Ferdinand 0
Vsota od Izr1 532
SD Dolič2 Hrovat Milan 258
Hudales Martin 228
Vsota od Izr1 486
SD Rifnik5 Drobnak Slavko 267
Kos Boris 177
Gospić Ninoslav 0
Vsota od Izr1 444
SK 31 Fleischmann Uroš 203
Fleischmann Bernarda 188
Vsota od Izr1 391

REZULTATI REVOLVER EKIPNO

Klub Priimek Ime Izr2
SD Rifnik1 Jelen Bojan 290
Gajšek Štefan 288
Smole Viktor 279
Vsota od Izr2 857
SD Celje1 Guček Drago 284
Frece Slavko 283
Toman Anton 279
Vsota od Izr2 846
SD Dolič1 Kotnik Marjan 287
Kotnik Bogomir 280
Kotnik Drago 273
Vsota od Izr2 840

SD Kremen Moravče Peterka Branko 276
Kimovec Borut 274
Krašovec Darko 264
Vsota od Izr2 814
SD Rifnik2 Oblak Marko 272
Gajšek Alojz 271
Obrez Jožef 254
Vsota od Izr2 797
SK Elite Team Kovač Peter 269
Kac Sašo 264
Slemnik Anton 246
Vsota od Izr2 779
SD Rifnik3 Mansutti Jože 269
Johan Ivan 268
Pečar Benjamin 236
Vsota od Izr2 773
SK Sv.Jurij Štupar Rok 265
Kladnik Gerhard 244
Žinkovič Janko 218
Vsota od Izr2 727
SD Celje2 Žgajner Cveto 261
Pesjak Vinko 252
Frece Ferdinand 0
Vsota od Izr2 513
SD Dolič2 Hrovat Milan 252
Hudales Martin 248
Vsota od Izr2 500
SD Rifnik4 Voga Anton 235
Deželak Danilo 214
Obrez Dušan 0
Vsota od Izr2 449
SD Rifnik5 Drobnak Slavko 255
Gospić Ninoslav 174
Kos Boris 0
Vsota od Izr2 429


Rezultati puška VK odprti merki 100m
Mesto Priimek Ime Klub ----- skupaj
1 Frece Slavko SD Celje 139
2 Gajšek Štefan SD Rifnik1 138
3 Guček Drago SD Celje 138

4 Pesjak Vinko SD Celje 135
5 Bulat Darko SD Dum Dum 122
6 Žgajner Cveto SD Celje 117
7 Kimovec Borut SD Kremen Moravče 115
8 Johan Ivan SD Rifnik1 113
9 Bajc Darko DVV DFE 89
10 Softić Selim DVV Strelec 72
11 Belič Jadran DVV JOD 67
12 Bojkovski Marjan DVV Jod-st 58
13 Deželak Danilo SD Rifnik2 57
14 Jadek Daniel LŠD Vinska Gora 43
15 Jerabek Borislav SD Polzela 10


Rezultati ostrostrelska puška 100m
Mesto Priimek Ime Klub ----- skupaj
1 Fleischmann Bernarda SK 31 139
2 Fleischmann Uroš SK 31 139
3 Johan Ivan SD Rifnik1 135

4 Gajšek Štefan SD Rifnik1 132
5 Toman Anton SD Celje 122
6 Frece Ferdinand SD Celje 117
7 Frece Slavko SD Celje 111
8 Bajc Darko DVV DFE 92
9 Belič Jadran DVV JOD 87
10 Bojkovski Marjan DVV Jod-st 73
11 Jadek Daniel LŠD Vinska Gora 44