Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: Rezultati 2.kolo Pokalno Prvenstvo 2012
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
POKALNO PRVENSTVO v STRELJANJU 2012
2. kolo
Razdrto, 21.4.2012


REZULTATI

Seštevek Vseh Rezultatov
Mesto ----- Priimek Ime Klub Izr2
1 Štern Luka SD Iška vas 805
2 Sterle Marko SD Iška vas 761
3 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 743
4 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 727
5 Kastelic Gregor SD Iška vas 674

6 Bezek Vlado SD Nanos 628
7 Žabjek Bojan SD Modri As 533
8 Grdič Zdenko CVV Logatec 474
9 Čekić Srđan SD Iška vas 466
10 Gregorc Tomaž SD Iška vas 437
11 Jereb Zvonko CVV Logatec 428
12 Rozman Mirko CVV Logatec 428
13 Rupnik Anton CVV Logatec 381
14 Japelj Simon SD Vrhnika 371
15 Breskvar Gorazd SD Strelec 354
16 Fedoruk Igor SD Modri As 340
17 Spinelli Drago SD Postojna 337
18 Akrapovič Vital DVV Strelec 336
19 Štaut Karolina SD Strelec 328
20 Fleischmann Uroš SK 31 315
21 Lojk Ivan DVV Jod1 303
22 Povh Željko CPS Krško 297
23 Pintar Aleš CVV Logatec 288
24 Žbona Stanislav SD Sodražica 242
25 Krsmanovič Dušan DVV JOD113 240
26 Klančar Stane CVV Logatec 176
27 Mankoč Marjan DVV Strelec 169
28 Čuk Peter SD Postojna 155
29 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica 133
30 Fleischmann Bernarda SK 31 130
31 Benčič Egon SD Kanela 125
32 Virant Bogdan DVV Strelec 30
33 Lesjak Rajko DVV JOD113 20


Rezultati PIŠTOLA
Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Japelj Simon SD Vrhnika 185
2 Fleischmann Uroš SK 31 183
3 Breskvar Gorazd SD Strelec 179+

4 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 179
5 Žabjek Bojan SD Modri As 177
6 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 173
7 Fedoruk Igor SD Modri As 169
8 Grdič Zdenko CVV Logatec 168
9 Štaut Karolina SD Strelec 166
10 Spinelli Drago SD Postojna 164+
11 Rupnik Anton CVV Logatec 164
12 Gregorc Tomaž SD Iška vas 161
13 Pintar Aleš CVV Logatec 156
14 Jereb Zvonko CVV Logatec 155
15 Žbona Stanislav SD Sodražica 154
16 Rozman Mirko CVV Logatec 153
17 Kastelic Gregor SD Iška vas 150
18 Štern Luka SD Iška vas 145
19 Zobec Alojz SD IPSC Ribnica 133
20 Akrapovič Vital DVV Strelec 121
21 Klančar Stane CVV Logatec 96
22 Sterle Marko SD Iška vas 91
23 Lojk Ivan DVV Jod1 89
24 Krsmanovič Dušan DVV JOD113 78
25 Mankoč Marjan DVV Strelec 73


Rezultati REVOLVER
Mesto Priimek Ime Klub ----- skupaj
1 Japelj Simon SD Vrhnika 186
2 Breskvar Gorazd SD Strelec 175
3 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 174

4 Spinelli Drago SD Postojna 173+
5 Grdič Zdenko CVV Logatec 173
6 Fedoruk Igor SD Modri As 171
7 Rupnik Anton CVV Logatec 170
8 Žabjek Bojan SD Modri As 167
9 Jereb Zvonko CVV Logatec 162+
10 Štaut Karolina SD Strelec 162
11 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 159
12 Rozman Mirko CVV Logatec 147
13 Lojk Ivan DVV Jod1 146
14 Pintar Aleš CVV Logatec 132
15 Povh Željko CPS Krško 130
16 Mankoč Marjan DVV Strelec 96


Rezultati MK odprti merki
Mesto Priimek Ime Klub ----- skupaj
1 Štern Luka SD Iška vas 137+
2 Sterle Marko SD Iška vas 137
3 Bezek Vlado SD Nanos 135

4 Rozman Mirko CVV Logatec 128
5 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 126
6 Kastelic Gregor SD Iška vas 121
7 Akrapovič Vital DVV Strelec 114
8 Jereb Zvonko CVV Logatec 111
9 Gregorc Tomaž SD Iška vas 106
10 Čekić Srđan SD Iška vas 105+
11 Krsmanovič Dušan DVV JOD113 105
12 Žabjek Bojan SD Modri As 58
13 Virant Bogdan DVV Strelec 30


Rezultati MK Diopter merki
Mesto Priimek Ime Klub skupaj
1 Štern Luka SD Iška vas 147
2 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 145
3 Sterle Marko SD Iška vas 144

4 Bezek Vlado SD Nanos 143
5 Kastelic Gregor SD Iška vas 140
6 Grdič Zdenko CVV Logatec 133
7 Čekić Srđan SD Iška vas 122
8 Gregorc Tomaž SD Iška vas 84


Rezultati MK optika
Mesto Priimek Ime Klub ----- skupaj
1 Sterle Marko SD Iška vas 138+
2 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 138
3 Štern Luka SD Iška vas 136

4 Kastelic Gregor SD Iška vas 133
5 Žabjek Bojan SD Modri As 131
6 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 127
7 Čekić Srđan SD Iška vas 125
8 Bezek Vlado SD Nanos 114
9 Povh Željko CPS Krško 87
10 Gregorc Tomaž SD Iška vas 86
11 Čuk Peter SD Postojna 83


Rezultati VK puška odprti merki
Mesto Priimek Ime Klub ----- skupaj
1 Jurič Mitja SD Jože Kovačič 145
2 Bezek Vlado SD Nanos 140
3 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 131

4 Sterle Marko SD Iška vas 107
5 Štern Luka SD Iška vas 103
6 Akrapovič Vital DVV Strelec 101
7 Klančar Stane CVV Logatec 80+
8 Povh Željko CPS Krško 80
9 Čuk Peter SD Postojna 72
10 Lojk Ivan DVV Jod1 68
11 Krsmanovič Dušan DVV JOD113 1 57


Rezultati MaliSniper 100m
Mesto Priimek Ime Klub ----- skupaj
1 Sterle Marko SD Iška vas 144
2 Štern Luka SD Iška vas 137
3 Fleischmann Uroš SK 31 132

4 Kastelic Gregor SD Iška vas 130+
5 Fleischmann Bernarda SK 31 130
6 Benčič Egon SD Kanela 125
7 Čekić Srđan SD Iška vas 114
8 Bezek Vlado SD Nanos 96
9 Žbona Stanislav SD Sodražica 88
10 Rupnik Anton CVV Logatec 47