Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: VABILO na strelsko srečanje PP/PR Rifnik pri Šentjurju
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
VABILO na
STRELSKO TEKMOVANJE V PRECIZNEM STRELJANJU
s PIŠTOLO in REVOLVERJEM


Tekmovanje bo na strelišču SD RIFNIK Šentjur
(Avtocesta Celje-MB izvoz Dramlje-skozi Šentjur proti Planini). V GPS vnesete Vezovje.
Strelišče je večinoma pokrito, strelci so na suhem. Razen v izredno slabem vremenu Srečanje bo.


Začetek ob 9.30. Tekmovalci se lahko prijavijo osebno ali po GSM od 8.30 do 12 ure.
Info in prijave:
Beno 031705707
Štefan 041743849
Rajko 070734625


Za tekmovalce lige PP-PR šteje kot TRETJA tekme sezone 2012.

Strelske discipline:

- Disciplina VK pištola: V tej disciplini se tekmuje s pištolo kalibra 30 – 50.

- Disciplina VK revolver: revolver od kalibra 30 – 50.


Na turnirju se izvede serija 5 poizkusnih strelov v času do 5 minut (tarčo se pokaže strelcu), nato pa tri serije po 10 strelov v trajanju do 10 minut za serijo. Tarče so standardne ISSF.

- Dodatna Disciplina: MK puška 50m odprti merki
Tarča za MK50 1+3. Strelja se poizkusne in 3x5 strelov za rezultat v skupnem času 25 min.
Strelska pozicija leže s prednjim naslonom.

- Dodatna Disciplina: MK puška 50m optika
Tarča za MK optika 15x. Strelja se poizkusne in 15 strelov za rezultat v skupnem času 25 min.
Strelska pozicija leže s prednjim naslonom.

Na tekmi se podeli odličja:
- medalje za najboljših pet posameznikov v kategorijah pištola in revolver
- pokale za prve tri ekipe in medalje za člane teh ekip v kategorijah pištola in revolver
- za prve tri v obeh dodatnih disciplinah


ŠTETJE:
Vrstni red najprej odloči večje število doseženih krogov, nato boljši rezultat zadnje serije, večje število desetk, devetk itd, večje število notranjih desetk.
V primeri popolnoma enakega rezultata je delitev mest.

Tekmovalci se ne smejo dotikati tarč, dokler tarče niso pregledane in rezultat vpisan.
Po izidu začasnih rezultatov ima tekmovalec možnost pregleda in pritožbe zaradi napake.
Pred začetkom lahko vsako od sodelujočih društev predlaga enega člana v tekmovalno komisijo.

Ekipo se prijavi pred pričetkom tekmovanja. Tekmovalec lahko na isti tekmi strelja samo za isto ekipo. Ekipa ima lahko na isti tekmi samo iste člane v obeh disciplinah.

Ekipe se na turnirju razvrstijo na dosežena mesta s seštevkom krogov vseh treh tekmovalcev.
V primeru enakega rezultata odloča o uvrstitvi boljši rezultat zadnjega strelca, nato večje število desetk zadnjega strelca itd, večje število notranjih desetk.
OBVESTILO!

Strelsko Tekmovanje RIFNIK pri Šentjurju!
28.4.2012

Strelci ki imajo v soboto 28.4. druge obveznosti ali želje,
lahko odstrelijo za rezultat v Petek, 28.4.12 popoldan (samo pištola in/ali revolver).

Obvezna telefonska prijava in dogovor o urniku:

ŠTEFAN 041-743-849.

Strelski pozdrav.
Org [img]{SMILIES_PATH}/icon_mrgreen.gif[/img]
OO PP/PR
Pokalno Prvenstvo Pištola/Revolver 2012
3.kolo
Rifnik, 28. april 2012


REZULTATI

Skupni seštevek

Mesto ----- Priimek Ime Klub Seštevek
1 Gajšek Štefan SD Rifnik1 864
2 Jelen Bojan SD Rifnik1 837
3 Peterka Branko SD Kremen Moravče 805
4 Kalšek Anton SD Celje2 774
5 Oblak Marko SD Rifnik2 772

6 Johan Ivan SD Rifnik3 767
7 Bezek Vlado SD Nanos 726
8 Guček Drago SD Celje1 690
9 Hudales Martin SD Dolič2 688
10 Žgajner Cveto SD Celje2 655
11 Hrovat Milan SD Dolič2 652
12 Bulat Darko SD Dum Dum 645
13 Deželak Danilo SD Rifnik4 630
14 Voga Anton SD Rifnik3 620
15 Pečar Benjamin SD Rifnik3 589
16 Povh Željko CPS Krško 577
17 Smole Viktor SD Rifnik1 563
18 Kotnik Bogomir SD Dolič1 558
19 Kotnik Marjan SD Dolič1 553
20 Frece Slavko SD Celje1 551
21 Toman Anton SD Celje1 549
22 Kotnik Drago SD Dolič1 547
23 Pesjak Vinko SD Celje2 540
24 Obrez Jožef SD Rifnik2 536
25 Gajšek Alojz SD Rifnik2 527
26 Krašovec Darko SD Kremen Moravče 522
27 Bianchi Erwin DVV IT 508
28 Punčuh Žarko S.D.P.S. Slov.Konjice 504
29 Cigale Borut SD Kremen Moravče 500
30 Lajnšček Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 477
31 Gospić Ninoslav SD Rifnik5 444
32 Palhartinger Uroš SD Celje3 433
33 Lončar Roman SD Rifnik6 424
34 Pulin Diego DVV IT 396
35 Bem Branimir DVV Strelec 389
36 Caf Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 388
37 Belič Jadran DVV JOD113 387
38 Bajc Darko DVV DFE 385
39 Tomažin Denis SD Dušan poženel 383
40 Kodelja Ivan DVV IST 375
41 Mankoč Marjan DVV Strelec 366
42 Obrez Dušan SD Rifnik4 360
43 Brglez Branko SK Ptuj 335
44 Vidmar Miro SK ORTO 315
45 Borovič Zlatko DVV PDČ 309
46 Akrapovič Vital DVV st 297
47 Gorjanc Aleš SD Rifnik6 269
48 LETIĆ ZORAN DVV JOD113 256
49 Kolar Dušan SD Rifnik5 231
50 Oprešnik Aleš SD Rifnik5 223
51 Pintar Aleš CVV Logatec 179
52 Bojkovski Marjan DVV st 153
53 Semić Selim DVV Strelec 145
54 Petelinšek Vinko SD Rifnik4 101
55 Baranja Karlo SD Postojna Dnf
56 Lesjak Rajko DVVSPO Dnf


REZULTATI Pištola 3x10

Mesto ----- Priimek Ime Klub --- Pi1 Pi2 Pi3 Skupaj
1 Jelen Bojan SD Rifnik1 94 96 99 289+
2 Gajšek Štefan SD Rifnik1 97 95 97 289
3 Peterka Branko SD Kremen Moravče 94 95 94 283
4 Smole Viktor SD Rifnik1 92 91 94 277+
5 Kotnik Marjan SD Dolič1 93 93 91 277

6 Frece Slavko SD Celje1 92 91 93 276++
7 Kotnik Drago SD Dolič1 93 91 92 276+
8 Guček Drago SD Celje1 95 91 90 276
9 Kotnik Bogomir SD Dolič1 92 93 87 272
10 Gorjanc Aleš SD Rifnik6 88 93 88 269+
11 Obrez Jožef SD Rifnik2 92 91 86 269
12 Pesjak Vinko SD Celje2 86 91 89 266
13 Žgajner Cveto SD Celje2 84 90 90 264+
14 Toman Anton SD Celje1 82 93 89 264
15 Tomažin Denis SD Dušan poženel 80 88 94 262+
16 Gajšek Alojz SD Rifnik2 83 90 89 262
17 Krašovec Darko SD Kremen Moravče 83 86 92 261
18 Kalšek Anton SD Celje2 83 88 89 260
19 Johan Ivan SD Rifnik3 86 84 88 258
20 Hrovat Milan SD Dolič2 84 83 89 256
21 Oblak Marko SD Rifnik2 84 84 85 253
22 Punčuh Žarko S.D.P.S. Slov.Konjice 83 85 81 249+
23 Gospić Ninoslav SD Rifnik5 89 82 78 249
24 Bulat Darko SD Dum Dum 86 87 75 248
25 Pečar Benjamin SD Rifnik3 82 86 74 242
26 Cigale Borut SD Kremen Moravče 79 78 84 241
27 Voga Anton SD Rifnik3 75 82 77 234
28 Hudales Martin SD Dolič2 80 72 78 230
29 Bezek Vlado SD Nanos 78 70 81 229
30 Oprešnik Aleš SD Rifnik5 80 83 60 223
31 Deželak Danilo SD Rifnik4 65 77 78 220
32 Caf Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 62 72 69 203
33 Palhartinger Uroš SD Celje3 60 57 78 195
34 Lajnšček Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 70 45 79 194
35 Bianchi Erwin DVV IT 62 58 67 187
36 Lončar Roman SD Rifnik6 60 65 61 186
37 Pulin Diego DVV IT 65 62 58 185
38 Pintar Aleš CVV Logatec 59 67 53 179
39 Akrapovič Vital DVV st 61 57 60 178
40 Brglez Branko SK Ptuj 56 51 66 173
41 Bajc Darko DVV DFE 48 61 54 163
42 Bem Branimir DVV Strelec 49 54 53 156
43 Bojkovski Marjan DVV st 45 53 55 153
44 Obrez Dušan SD Rifnik4 41 42 69 152
45 Kodelja Ivan DVV IST 51 51 45 147
46 Belič Jadran DVV JOD113 51 28 65 144+
47 Borovič Zlatko DVV PDČ 52 48 44 144
48 Povh Željko CPS Krško 41 61 39 141
49 LETIĆ ZORAN DVV JOD113 35 46 52 133
50 Vidmar Miro SK ORTO 32 37 48 117
51 Mankoč Marjan DVV Strelec 34 41 40 115


REZULTATI Revolver 3x10

Mesto ----- Priimek Ime Klub --- Re1 Re2 Re3 Skupaj
1 Jelen Bojan SD Rifnik1 95 97 97 289+
2 Gajšek Štefan SD Rifnik1 96 97 96 289
3 Guček Drago SD Celje1 94 95 97 286++
4 Smole Viktor SD Rifnik1 96 94 96 286+
5 Kotnik Bogomir SD Dolič1 97 93 96 286

6 Toman Anton SD Celje1 91 96 98 285
7 Peterka Branko SD Kremen Moravče 91 95 97 283
8 Kotnik Marjan SD Dolič1 91 93 94 278
9 Frece Slavko SD Celje1 87 90 98 275+
10 Voga Anton SD Rifnik3 93 88 94 275
11 Pesjak Vinko SD Celje2 93 87 94 274
12 Kotnik Drago SD Dolič1 96 87 88 271
13 Oblak Marko SD Rifnik2 88 87 93 268
14 Obrez Jožef SD Rifnik2 92 87 88 267
15 Gajšek Alojz SD Rifnik2 90 89 86 265
16 Johan Ivan SD Rifnik3 89 83 92 264
17 Žgajner Cveto SD Celje2 86 85 91 262
18 Krašovec Darko SD Kremen Moravče 83 91 87 261+
19 Bulat Darko SD Dum Dum 83 92 86 261
20 Kalšek Anton SD Celje2 88 87 85 260
21 Cigale Borut SD Kremen Moravče 81 90 88 259
22 Punčuh Žarko S.D.P.S. Slov.Konjice 89 84 82 255
23 Hrovat Milan SD Dolič2 91 88 74 253
24 Hudales Martin SD Dolič2 88 88 75 251
25 Bezek Vlado SD Nanos 82 80 88 250
26 Lončar Roman SD Rifnik6 83 77 78 238
27 Deželak Danilo SD Rifnik4 80 78 76 234
28 Kolar Dušan SD Rifnik5 77 80 74 231
29 Pečar Benjamin SD Rifnik3 75 77 63 215
30 Pulin Diego DVV IT 67 73 71 211
31 Obrez Dušan SD Rifnik4 70 64 74 208
32 Bianchi Erwin DVV IT 65 68 71 204
33 Lajnšček Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 62 64 75 201
34 Vidmar Miro SK ORTO 68 71 59 198
35 Gospić Ninoslav SD Rifnik5 56 75 64 195
36 Povh Željko CPS Krško 69 64 59 192
37 Caf Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 54 60 71 185
38 Borovič Zlatko DVV PDČ 47 66 52 165
39 Brglez Branko SK Ptuj 50 58 54 162
40 Belič Jadran DVV JOD113 48 53 51 152
41 Bem Branimir DVV Strelec 45 48 53 146
42 Semić Selim DVV Strelec 45 48 52 145+
43 Mankoč Marjan DVV Strelec 46 51 48 145
44 Kodelja Ivan DVV IST 41 43 50 134
45 Bajc Darko DVV DFE 43 47 39 129
46 LETIĆ ZORAN DVV JOD113 39 46 38 123


REZULTATI MK puška odprti merki

Mesto Priimek Ime Klub --- skupaj
1 Gajšek Štefan SD Rifnik1 142
2 Bulat Darko SD Dum Dum 136+
3 Bezek Vlado SD Nanos 136

4 Žgajner Cveto SD Celje2 129
5 Guček Drago SD Celje1 128
5 Kalšek Anton SD Celje2 128
5 Oblak Marko SD Rifnik2 128
8 Hudales Martin SD Dolič2 126
8 Palhartinger Uroš SD Celje3 126
10 Povh Željko CPS Krško 126
11 Jelen Bojan SD Rifnik1 123
12 Johan Ivan SD Rifnik3 122
13 Hrovat Milan SD Dolič2 121
14 Peterka Branko SD Kremen Moravče 120
15 Akrapovič Vital DVV st 119
16 Bianchi Erwin DVV IT 117
17 Mankoč Marjan DVV Strelec 106
18 Deželak Danilo SD Rifnik4 96
19 Kodelja Ivan DVV IST 94
20 Bajc Darko DVV DFE 93
21 Belič Jadran DVV JOD113 91
22 Bem Branimir DVV Strelec 87


REZULTATI MK puška optika

Mesto Priimek Ime Klub --- skupaj
1 Gajšek Štefan SD Rifnik1 144
2 Jelen Bojan SD Rifnik1 136
3 Pečar Benjamin SD Rifnik3 132

4 Kalšek Anton SD Celje2 126
5 Johan Ivan SD Rifnik3 123
5 Oblak Marko SD Rifnik2 123
7 Tomažin Denis SD Dušan poženel 121
8 Peterka Branko SD Kremen Moravče 119
9 Povh Željko CPS Krško 118
10 Palhartinger Uroš SD Celje3 112
11 Bezek Vlado SD Nanos 111
11 Voga Anton SD Rifnik3 111
13 Petelinšek Vinko SD Rifnik4 101
14 Lajnšček Danijel S.D.P.S. Slov.Konjice 82
15 Hudales Martin SD Dolič2 81
16 Deželak Danilo SD Rifnik4 80
17 Hrovat Milan SD Dolič2 1 22


EKIPNI REZULTATI PIŠTOLA

Klub Priimek Ime Izr1
SD Rifnik1 Jelen Bojan 289
Gajšek Štefan 289
Smole Viktor 277
Vsota od Izr1 855
SD Dolič1 Kotnik Marjan 277
Kotnik Drago 276
Kotnik Bogomir 272
Vsota od Izr1 825
SD Celje1 Frece Slavko 276
Guček Drago 276
Toman Anton 264
Vsota od Izr1 816

SD Celje2 Pesjak Vinko 266
Žgajner Cveto 264
Kalšek Anton 260
Vsota od Izr1 790
SD Kremen Moravče Peterka Branko 283
Krašovec Darko 261
Cigale Borut 241
Vsota od Izr1 785
SD Rifnik2 Obrez Jožef 269
Gajšek Alojz 262
Oblak Marko 253
Vsota od Izr1 784
SD Rifnik3 Johan Ivan 258
Pečar Benjamin 242
Voga Anton 234
Vsota od Izr1 734
S.D.P.S. Slov.Konjice Punčuh Žarko 249
Caf Danijel 203
Lajnšček Danijel 194
Vsota od Izr1 646
SD Dolič2 Hrovat Milan 256
Hudales Martin 230
Vsota od Izr1 486
SD Rifnik5 Gospić Ninoslav 249
Oprešnik Aleš 223
Kolar Dušan 0
Vsota od Izr1 472
SD Rifnik6 Gorjanc Aleš 269
Lončar Roman 186
Vsota od Izr1 455
DVV IT Bianchi Erwin 187
Pulin Diego 185
Vsota od Izr1 372
SD Rifnik4 Deželak Danilo 220
Obrez Dušan 152
Petelinšek Vinko 0
Vsota od Izr1 372
DVV Strelec Bem Branimir 156
Mankoč Marjan 115
Semić Selim 0
Vsota od Izr1 271


EKIPNI REZULTATI REVOLVER

Klub Priimek Ime Izr2
SD Rifnik1 Jelen Bojan 289
Gajšek Štefan 289
Smole Viktor 286
Vsota od Izr2 864
SD Celje1 Guček Drago 286
Toman Anton 285
Frece Slavko 275
Vsota od Izr2 846
SD Dolič1 Kotnik Bogomir 286
Kotnik Marjan 278
Kotnik Drago 271
Vsota od Izr2 835

SD Kremen Moravče Peterka Branko 283
Krašovec Darko 261
Cigale Borut 259
Vsota od Izr2 803
SD Rifnik2 Oblak Marko 268
Obrez Jožef 267
Gajšek Alojz 265
Vsota od Izr2 800
SD Celje2 Pesjak Vinko 274
Žgajner Cveto 262
Kalšek Anton 260
Vsota od Izr2 796
SD Rifnik3 Voga Anton 275
Johan Ivan 264
Pečar Benjamin 215
Vsota od Izr2 754
S.D.P.S. Slov.Konjice Punčuh Žarko 255
Lajnšček Danijel 201
Caf Danijel 185
Vsota od Izr2 641
SD Dolič2 Hrovat Milan 253
Hudales Martin 251
Vsota od Izr2 504
SD Rifnik4 Deželak Danilo 234
Obrez Dušan 208
Petelinšek Vinko 0
Vsota od Izr2 442
DVV Strelec Bem Branimir 146
Semić Selim 145
Mankoč Marjan 145
Vsota od Izr2 436
SD Rifnik5 Kolar Dušan 231
Gospić Ninoslav 195
Oprešnik Aleš 0
Vsota od Izr2 426
DVV IT Pulin Diego 211
Bianchi Erwin 204
Vsota od Izr2 415
DVV JOD113 Belič Jadran 152
LETIĆ ZORAN 123
Vsota od Izr2 275