Strelec.si - Slovenski strelski forum

Full Version: 7. kolo Pokalnega Prvenstva v Streljanju
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
POKALNO PRVENSTVO v STRELJANJU
BILE pri Postojni
7. kolo 1. september 2012


Skupni seštevek vseh rezultatov
Mesto ----- Priimek Ime Klub Seštevek
1 Štern Luka SD Iška vas 916
2 Jereb Pavle SD Kopačevina 899
3 Gregorc Tomaž SD Iška vas 785
4 Bezek Vlado SD Nanos 715
5 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 643

6 Fleischmann Uroš SK 31 515
7 Fleischmann Bernarda SK 31 468
8 Letić Cveto DVV Strelec 459
9 Kofol Ivan DPS Cerkno 441
10 Jerman Valter DVV IST 409
11 Lukanc Bojan SD SOIT 409
12 Japelj Simon SD Vrhnika 398
13 Bošnjak Gorazd CVV Logatec 383
14 Akrapovič Vital DVV Strelec-ST 375
15 Mankoč Marjan DVV Strelec 353
16 Prenar Tadej DVV Strelec 345
17 Virant Bogdan DVV Strelec 325
18 Kodelja Ivan DVV IST 312
19 Benčič Egon SD Kanela 286
20 Pikelj Aleksander SD Rifnik3 278
21 Lojk Ivan DVV Strelec 251
22 Biščak Valter SD Nanos 241
23 Ožura Davor SD Jože Kovačič 192
24 Cerkvenik Branko DVV Strelec 179
25 Mezgec Marino DVV Varnost 151
26 Fleischman Vida SK 31 122
27 Pulin Diego DVV IT 110
28 Albreht Mitja CVV Logatec 110
29 Čekić Srđan SD Iška vas 78
30 Lesjak Rajko DVVSPO 60
31 Ožura Petar 30
32 Prenar Ambrož 30


Rezultati VK PISTOLA
Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Pikelj Aleksander SD Rifnik3 138
2 Prenar Tadej DVV Strelec 137
3 Japelj Simon SD Vrhnika 135
4 Fleischmann Uroš SK 31 131

5 Štern Luka SD Iška vas 126
6 Fleischmann Bernarda SK 31 122
7 Lukanc Bojan SD SOIT 121
8 Gregorc Tomaž SD Iška vas 120
9 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 119
10 Biščak Valter SD Nanos 117
11 Jereb Pavle SD Kopačevina 112
12 Akrapovič Vital DVV Strelec-ST 107
13 Virant Bogdan DVV Strelec 105
14 Bezek Vlado SD Nanos 101
15 Kofol Ivan DPS Cerkno 100
16 Ožura Davor SD Jože Kovačič 83
17 Čekić Srđan SD Iška vas 78
18 Mankoč Marjan DVV Strelec 72
19 Lojk Ivan DVV Strelec 67
20 Mezgec Marino DVV Varnost 64
21 Kodelja Ivan DVV IST 56
22 Jerman Valter DVV IST 51
23 Letić Cveto DVV Strelec 44
24 Cerkvenik Branko DVV Strelec 43
25 Prenar Ambrož 30
26 Ožura Petar 20
27 Lesjak Rajko DVVSPO 10

Rezultati VK REVOLVER
Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Pikelj Aleksander SD Rifnik3 140
2 Jereb Pavle SD Kopačevina 133
3 Japelj Simon SD Vrhnika 132

4 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 129
5 Fleischmann Uroš SK 31 126
6 Biščak Valter SD Nanos 124
7 Lojk Ivan DVV Strelec 114
8 Virant Bogdan DVV Strelec 111
9 Pulin Diego DVV IT 110
10 Gregorc Tomaž SD Iška vas 109+
11 Ožura Davor SD Jože Kovačič 109
12 Fleischmann Bernarda SK 31 106
13 Lukanc Bojan SD SOIT 97
14 Bezek Vlado SD Nanos 72
15 Jerman Valter DVV IST 56
16 Letić Cveto DVV Strelec 52
17 Cerkvenik Branko DVV Strelec 47
18 Lesjak Rajko DVVSPO 10
19 Ožura Petar 10

Rezultati MK puška odprti merki
Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Jereb Pavle SD Kopačevina 140
2 Bezek Vlado SD Nanos 138
3 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 136

4 Štern Luka SD Iška vas 124
5 Kofol Ivan DPS Cerkno 122
6 Mankoč Marjan DVV Strelec 112
7 Gregorc Tomaž SD Iška vas 105
8 Akrapovič Vital DVV Strelec-ST 97
9 Letić Cveto DVV Strelec 61
10 Kodelja Ivan DVV IST 51
11 Jerman Valter DVV IST 46
12 Cerkvenik Branko DVV Strelec 34
13 Lojk Ivan DVV Strelec 28


Rezultati MK puška diopter merki

Mesto Priimek Ime Klub skupaj
1 Štern Luka SD Iška vas 147
2 Jereb Pavle SD Kopačevina 144
3 Bošnjak Gorazd CVV Logatec 140

4 Bezek Vlado SD Nanos 139
5 Gregorc Tomaž SD Iška vas 118
6 Jerman Valter DVV IST 95
7 Letić Cveto DVV Strelec 79

Rezultati MK puška optični merki

Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Štern Luka SD Iška vas 139
2 Jereb Pavle SD Kopačevina 137
3 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 132

4 Japelj Simon SD Vrhnika 131
5 Kofol Ivan DPS Cerkno 124
6 Fleischman Vida SK 31 122
7 Bezek Vlado SD Nanos 121
8 Prenar Tadej DVV Strelec 112
9 Lukanc Bojan SD SOIT 108
10 Fleischmann Bernarda SK 31 107
11 Gregorc Tomaž SD Iška vas 105
12 Mankoč Marjan DVV Strelec 83
13 Kodelja Ivan DVV IST 81
14 Letić Cveto DVV Strelec 64

Rezultati VK puška odprti merki

Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Bezek Vlado SD Nanos 144
2 Štern Luka SD Iška vas 134
3 Jereb Pavle SD Kopačevina 127+

4 Petrič Igor SD IPSC Ribnica 127
5 Benčič Egon SD Kanela 119
6 Gregorc Tomaž SD Iška vas 115
7 Albreht Mitja CVV Logatec 110
8 Virant Bogdan DVV Strelec 109
9 Akrapovič Vital DVV Strelec-ST 104
10 Prenar Tadej DVV Strelec 96
11 Kofol Ivan DPS Cerkno 95
12 Mezgec Marino DVV Varnost 87
13 Mankoč Marjan DVV Strelec 86
14 Kodelja Ivan DVV IST 67
15 Letić Cveto DVV Strelec 59
16 Cerkvenik Branko DVV Strelec 55
17 Lojk Ivan DVV Strelec 42
18 Jerman Valter DVV IST 37

Rezultat MaliSniper 100m
Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Fleischmann Uroš SK 31 133+
2 Fleischmann Bernarda SK 31 133
3 Štern Luka SD Iška vas 130

4 Bošnjak Gorazd CVV Logatec 128
5 Benčič Egon SD Kanela 120
6 Jereb Pavle SD Kopačevina 106
7 Lukanc Bojan SD SOIT 83
8 Gregorc Tomaž SD Iška vas 81
9 Akrapovič Vital DVV Strelec-ST 67
10 Jerman Valter DVV IST 66
11 Kodelja Ivan DVV IST 57
12 Letić Cveto DVV Strelec 49
13 Cerkvenik Branko DVV Strelec dnf

Rezultat VelikiSniper 300m
Mesto ----- Priimek Ime Klub skupaj
1 Fleischmann Uroš SK 31 125
2 Štern Luka SD Iška vas 116
3 Bošnjak Gorazd CVV Logatec 115

4 Jerman Valter DVV IST 58
5 Letić Cveto DVV Strelec 51
6 Benčič Egon SD Kanela 47
7 Gregorc Tomaž SD Iška vas 32
8 Fleischmann Bernarda SK 31 dnf